Sayfa 3395 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2395 2895 3295 3345 3385 3393 3394 3395 3396 3397 3405 3445 3495 3895 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,851 ile 84,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

Fiko bıraktı başkanlığı... Haftaya 1 puanı kurtarsak bari
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenemeyeceği takım yoktu. Kaç para lan şöyle bir kadro?

Bu kadronun hocası şeydi değil mi Spaletti ya da Philippo Cocuinho... Yoksa kadro müyendisi Ersun mu?
    Konu Fatih Çelik tarafından (24.09.2019 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosayı bu sene ben de beğenmiyorum, ama dün ikinci yarı sahada ayakta kalan rakipten top kapan tek orta saha oyuncusu sosaydı diğerleri gölge baskı yaptı daha doğrusu yapmaya çalıştılar

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

futbolda basit kuraldır atanın ve tutanın iyi olacak. atanımız iyi olsaydı gençlerbirliği ve sivas maçlarını net kazanmıştık.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hafızalarda güzel anılar bırakan bir kadro.

2020 yazında parmak ın kaptan olarak sahaya çıkacağı bambaşka ve genç bir kadro bekliyorum .sosa perera novak muhtemelen ayrılacak ömür ise satılacak.

uğurcan parmak türkmen macid vakayeme takımın demirbaşları olacaklar.2020 de
    2020 de takımın as oyuncularından ekuban ı unutmuşum.ekleyeyim. 6 oyuncu üzerine eklemelerle gayet güzel kadro mühendisliği yapılabilir
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Abdullah avcı beşiktaştan istifa ederse alalım onu gelsin bize

gelsin ben yabancı hoca taraftarıyım ama yarım dönem çalışırız avcıyla en azından ikinci dönem

yani bir şey kaybetmeyiz en azından yarım dönem idare ederiz hem nasıl oynatır takımımızı ona da bakarız.

bence bu kadroyu güzel işler avcı

zaten abdullah avcı gelmemişti bize

denemiş oluruz ne kaybederiz?

6 aylık anlaşırız

bence adam eder avcı behlülü de güzel oynatır

ancak yabancı hoca baksa daha iyi yönetim daha sağlıklı olur
    Konu erenslash tarafından (24.09.2019 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Hiç yanılmamış biri olarak söylüyorum bu kadro yeterli değil kim gelirse gelsin
    ara dönemde alabileceğimiz bütçeye uygun oyuncular yazın buraya sizleri anlıyorum premier ligde şans bulamayan 10-15 milyon euro’luk oyuncuları hangi bütçeyle alıcağız yada kiralayacağız lütfen yapabileceğimiz transferler bulun yazın max 1 milyon Euro bonservis yıllık maaşında max 500 bin ile 1 milyon Euro olsun 2. Lig Oyuncularını tarayın birde boştaki oyuncuları yazmayın mikel ve struddige önümüzde başka çare yok bu tür oyuncular bulacağız çatır çatır oynayacaklar

Nereden
    Kocaeli

Forvette 3. sıradaki adamla oynuyoruz, normal bunları yaşamamız...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

sorloth transfer olduuğunda küfür edenler karşı çıkanlar bilge futbol düşünürleri feraset sahibi futbol duayenlerinden özür dilerim. sorloth çöpüne önce çöp dediler. bu adam teneke uzun teneke...
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hasan Tüncel @hasan tuncel61
    Sosa ve Novak ile sözleşme uzatma görüşmeleri başladı. Pereira ile ilgili henüz bir hamle yok

61SAAT HABER SERVİSİ - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, sezon sonu sözleşmeleri bitecek oyuncular Sosa, Novak ve Pereira ile ilgili konuştu. Taraftarların merakla beklediği soruyu 61saat.com’a cevaplayan Ağaoğlu, oyuncularla görüşmelerin sürdüğünü ifade etti. Ağaoğlu, "Sosa ve Novak ile sözleşme uzatmak için görüşmelerimiz başladı. İki oyuncunun da devam etme yönünde düşüncesi var. Pereira ile ilgili ise herhangi bir gelişme yok. Bu görüşmeler 1-2 ay içerisinde netleşecektir” dedi.

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/trabzo...i-h680562.html

61SAAT.COM

Nereden
    Güney Amerika

söylediğin dahil bu oyuncuları bunlar almaz vizyon yok onlarda hocada da vizyon yok yani bu aralar tadımız kaçtı klup almış başını gidiyor ben de artık bıktım herkes bıktı devre arası transfer yaparlar elbet ama önce hoca transferi lazım bize ama bu beceriksizlere transfer yapsalar faydalanamaz tabi sadece biz değil diğer istanbul takımları da leş futbol oynuyo rbari bu sene şampiyon alanya veya malatya olsun farklılık olur ama yapmazlar bu sene fenerin şampiyon olmasını istiyorlar.Trabzonspor zaten olamaz biz ilk ona gireriz .veya 5-6 olabilir lig sonu.
    Alıntı delikoyun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç yanılmamış biri olarak söylüyorum bu kadro yeterli değil kim gelirse gelsin
    ara dönemde alabileceğimiz bütçeye uygun oyuncular yazın buraya sizleri anlıyorum premier ligde şans bulamayan 10-15 milyon euro’luk oyuncuları hangi bütçeyle alıcağız yada kiralayacağız lütfen yapabileceğimiz transferler bulun yazın max 1 milyon Euro bonservis yıllık maaşında max 500 bin ile 1 milyon Euro olsun 2. Lig Oyuncularını tarayın birde boştaki oyuncuları yazmayın mikel ve struddige önümüzde başka çare yok bu tür oyuncular bulacağız çatır çatır oynayacaklar
    Konu erenslash tarafından (24.09.2019 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

aspor'da balıkesir- van kupa maçı başlamak üzere. andjusic 11 oynuyor.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin
    hosbulduk anıl renkdasım

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu forumda koskoca son 2 ay dedik ki sturridge transferini yapmayın adam peşinden koşturuyor zaman kaybettirdi gittiler ısrarla adamı aldılar.
    yusufun parası ona gitti 5 haftadır adam ortalıkta yok bu baskana yazar iskoc takımları bile istemedi.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arası burdayız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zorunluluktan kurulan kadro zihinsel olarak daha dirençli olduğundan ve de kaliteli oyunculara denk geldiğimizden güzel işler yaptık.
    bu transfer döneminde hep eleştirdik dedik ki doğru yoldan sapmayın. Fıratcan ahmet andusic gibi adamları almayın alt kategorilerimizde ki oyuncularımızdan bi fazlaları yok.
    sturridge için kaç haftadır idman yapmamış sezona hazırlanmamış oynatamayacağımız belliyken yattık kalktık surridge. Geldi oynayamadı sonrası sakatlık. Campi 1 ay sürdü ivanildo hooop ışınlandı geldi. İş yapar mı oynar mı yok transferin sonunda geldi oynamaya başladılar.
    başkan maaş dengesini güzel kurmuşken sturridge kumarı (şimdilik) tutmadı.
    bence en büyük kumar rodallega idi. O kalsa, sorloth şapkadan çıkartılmayacaktı.
    sorloth ingiliz idmanlarının ekmeğini 3 hafta yedi sonra bizimkilere ayak uydurdu.
    Teknik taktik değişir performanslar artabilir ama ben gidişatın değişeğini sanmıyorum.
    devre arasına kadar 2 ileri 1 geri gider geliriz.

Nereden
    Güney Amerika

bu altyapı hocasını bizim altyapıya mı transfer etsek adam çalışıyor youtubeda baya güzel işler çıkarmış

https://www.youtube.com/channel/UCTw...NbQDchM8XVbtSw
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Seri a. Da orta sahada oynayan güçlü yetenekli oyuncular var ama transferleri bu sene yapılmış
    veronada verre tam bize göre sampdorianın oyuncusu kiralanmış yeni transfer edilmiş
    spal takımında valoti 3 milyon Euro ya alınmış yeni transfer bunlar bize uygundu
    Orta sahaya 4 transfer şart
    Konu delikoyun tarafından (25.09.2019 Saat 10:41 ) değiştirilmiştir.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocanın samimiyetinden,Trabzonspor sevgisinden zerre kadar şüphe etmiyorum..

Ama bu özellikleri onun TD olarak kendini geliştirmekte yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor...Hocanın gitmesini bende istemiyorum,gitmeyecekse hocanın ekibinin gerçek anlamda iyi olması gerekiyor...

Yardımcı antrenörler,kondisyonerler,Tercümanlar, scoutlar,tesis idarecileri,altyapı hocaları ve koordinatörler hatta Sağlık ekibi...

Bunlar için masraftan kaçmayacaksın.. En iyilerini bulacaksın..

Hoca her şeyden anlayan biri olmayacak....Hocanın işi bu ekibi yönetmek olacak..

Böyle bir ekibi kurduktan sonra güvenerek teslim edeceğin ve kotarabileceğine inandığım yegane adam Ünal Karamandır..

Nereden
    Giresun

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın samimiyetinden,Trabzonspor sevgisinden zerre kadar şüphe etmiyorum..

Ama bu özellikleri onun TD olarak kendini geliştirmekte yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor...Hocanın gitmesini bende istemiyorum,gitmeyecekse hocanın ekibinin gerçek anlamda iyi olması gerekiyor...

Yardımcı antrenörler,kondisyonerler,Tercümanlar, scoutlar,tesis idarecileri,altyapı hocaları ve koordinatörler hatta Sağlık ekibi...

Bunlar için masraftan kaçmayacaksın.. En iyilerini bulacaksın..

Hoca her şeyden anlayan biri olmayacak....Hocanın işi bu ekibi yönetmek olacak..

Böyle bir ekibi kurduktan sonra güvenerek teslim edeceğin ve kotarabileceğine inandığım yegane adam Ünal Karamandır..
    Noktası virgülüne katılıyorum. Ama bunu Ünal Karaman'ın yapacağını düşünmüyorum. Adamı herşeyden kıstılar maaş bonservis. Birde teknik ekip ücretleri konusu da olursa bu olay hiç gerçekleşmez...

Ben razıyım ünal karaman ile birkaç sene orta sıralarda gezmeye sabretmeye. Fakat Sturridge,Sorlth transferi ile değil. Ekuban Hüsseini tarzı adamlarla.. Hırslı başarıya aç adamlar ile. Araya 1-2 tane yerleştirirsin (sosa,pereira) disiplinli oyun disiplininden kopmayan insanlarla.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Trabzon

.....................U.Ç.......................
    JP.....Hüseyin....Hosse....Novak
    ...........Sosa....xxxx..................
    Abdüş.....xxxx.......Nwakaeme
    ...............Roda.........................

Bunu becerebilmek bu kadar zor olmamalıydı.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bir profesyonel herhangi bir vatandaş dahi iş değiştireceği vakit eski iş yeri ve düzenini sağlama alıyor yeni işe geçene kadar çalışıyor memuriyette istifa ettiği zaman geri dönme hakkı bile var adam ücretsiz izin de alıyor bir iş kuruyor olmadı geri dönüyor. bizde iyi kötü bir düzen vardı olmazsa o sisteme dönerdik bir sigorta gibi. hugoyu göndermek akıl işi değildi. bunca trabzonsporlunun hakkına girdiler özür dileyen de yok. birisi cıksa dese ki yanlış yaptık özür diliyoruz yok. kul hakkı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hadi roda gitti diyelim.
    zaten ilk başta sörloth geldiğinde 2. forvet olarak düşünülüyordu ondan önce ne isimler dolaştı hatta sturidge bile geldiğinde 2. plana atılmıştı.
    sonradan çaresizlikten 1. forvet oldu golleri de atınca şaha kalktık sonra kalkan bir yerlerimiz güzel güzel indi.

................uğurcan................
    JP......husseini....XXX.....novak
    .............sosa.....XXX:............
    abduş..........XXX......nwakame
    ..................XXX....................

4 as oyuncu beklentimiz vardı
    stopere tecrübeli birini istedik ama olmadı.
    ortasahaya onazinin görevini yapacak bir ön libero istedik onun yerine mikel geldi ilk başta iyi geldi gözümüze alındığında sonuçta senelerce chelsea de oynamış fayda sağlar dedik ama adam yatmaya gelmiş belli oldu. etliye sütlüye karışmayan yan pas yapan 1-2 defansif müdahele hariç katkısı olmayan biri
    10 numara ya kimse gelmedi maalesef yusufun gidişiyle orası boşa çıktı.
    forvete ise sörloth ve sturidge alındı ama çaresizlikten önce sturidge forvet düşündük ama sörloth gollerle başlayınca sturidge i forvet arkasına yazdık ama bize lazım olan 10 numaraydı. gerektiğinde savunmaya gelecek ilerde de oyun kuracak biri ama olmadı.

mikel-sturidge transferleri sürpriz oldu hem biz hem yönetim gaza geldi. yine de eyvallah
    ama alınan gençler ne mantıkla alındı çözemedim. 10 isim alıyorsun ama belki 1 belki 2 kişi oynayacak..
    neye göre izlendi alındı orası meçhul. bari ligimizde bir sürü isim vardı onlardan düşünülebilirdi. yani transfer taktiğimiz nwakame süreci gibi olmalıydı isim yapmamış ama liginde aktif birisi lazımdı. top yüzü görmemiş adamlarla doldurduk şimdi alışmalarını bekleyeceğiz devre arasına kadar bekleriz bu gidişle.

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sosa ile uzatmamaliyiz, mikel zaten yanlis adam
    oraya iki tane sert, dinamik, ayagi düzgün merkez orta saha oyuncusu lazim
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Behlül ve Kerem gibi genc oyuncularimiz varken Firatcan gibi, Canbaz gibi oyunculara para yedirenlerin aklina tüküreyim.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)