Sayfa 3390 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2390 2890 3290 3340 3380 3388 3389 3390 3391 3392 3400 3440 3490 3890 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,726 ile 84,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şampiyonluk genel anlamda dedim bu sene için demedim zaten olamaz.sadece şampiyonluk değil genel gelişim olarak da bakabilirsin.seneye hocanın getirme planları şimdiden yapılmalı.herşeyi maliyete bağlamamak lazım .kafayapısıyla ilgili dünyaca örnek verdim sanırım gerek yok?burada bir sürü değişik linkler attım ve kendi bilgilerimi de paylaştım.kendi fikirlerimle ilgili dünya örneği verdik.bazı arkadşalar da söylediler. abdülkadir sakatlanmadan önce bu konuyu söyledim ve söylediklerim malesef başımıza geldi daha gerek var mı?bu işin için gerekli bütçe 5-6 milyon euro büyütme kafanda.30 milyon euro değil senelik maaş toplamı teknik personele tutacak rakamlar belli.bu kafayla biz gelişim gösteremeyiz boşver benim yazılarımı oku bak artık sırf ben böyle düşünmüyorum forumda benim gibi düşünen dünya kadar insan oldu insanlar artık geçekleri gördü.birde olaya sadece teknik direktörün getirdiği adamlar olarak bakmamak lazım bunun altyapısı da var.sonuç olarak bu durumdan kurtulmadığımız açık.evet hocam oyuncu alıp sattık yusufu sattık onu bunu sattık ama nedense sonuçlar olumsuz sen oyuncu alıp satmak istiyorsan işin temeline inmen lazım.elbette ki herkes buradaa Trabzonsporun çıkarını düşünüyor.çıkarını düşünmesek bunlar bunlar olmalı demeyiz.bir bildiğimiz var.bütçeyi geç sen hocaya maaşını ver yeter.zor değil bu.+ bilimsel ve klubun yararına olacak temel konularda ucuza kaçarsan bir sürü iş gelir başına ki geliyor. kendimi tekrar etmek istemiyorum hoca gelmeden önce sen önce klube zaten yurt dışından işinin ehli antrenörleri getirirsin.ilk aşama bu olmalı zaten
    Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @erenlash

sendeki kafa yapısına göre söyle bakalım o zaman hangi hocayı getireceksin ve ona ne kadar transfer bütçesi verebileceksin Şu an ki mali durumda ? Çok değil 3 ay Öncesine kadar Avrupa’ya gidememe eşiğindeydik. Siyasiler araya girmese borç yapılanmasa gidemiyorduk. Hal böyleyken sen başarılı bi hoca getireceksin o kadar maaş Ona vereceksin ve bütçe vereceksin. O kadar kolay değil. Tek yönlü düşünme herkes buraya başarılı hoca getirmek ister. Asıl önemli olan ona istediği oyuncuları alabilmek

dikkatli okursan ben şampiyonluk bekliyorum demedim. Bu durumdan kurtuluruz gibisinden konuştum. Oyuncu yetiştir sat ile bu durumdan çıkarsın. Daha sonra senin dediğine gelir yabancı hoca getirilir bütçe verilir adama.
    "Annuit cœptis"

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı delikoyun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımı 40 yıldır izlerim gelen tüm teknik adamlar tüm eski oyuncular tüm transfer izleme komitesi üyelerinde başta Giray Bulak’ta pivot santrafor hastalığı oldu bu uğurda lange TOMAs jun janko şimdi
    sorlot aklıma gelenler 30 milyon Euro yaklaşık harcandı sonuç koca bir sıfır hala sevda devam ediyor bitiriciliği yüksek golcü almadılar almıyorlar düşünmüyorlar
    almamız gereken golcü florian niederlecter olmalıydı çok hatalar var ama değişmeyecek
    işimiz zor
    Uzun boylu, leylek bacaklı ,yavaş forvet aldığımız sürece hicbir zaman başarılı olamayacağız...
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Trabzon

Yönetim iyi niyetli. Ama futbol aklı yok. Şota şu takımda sportif direktör olsaydı bambaşka bir takıma evrilirdik.

Futbol 1 kişiyle oynanılmıyor. 11 kişinin uyumlu yerini yadırgamadığı bir düzen kuramıyorken Hazır olmayan maliyetli ve zaman kaybı olan işlerle uğraşıldı. Yönetim çuvalladı, batırdı, sıvadı. Şimdi Ağaoğlu bol bol forma satar. Takımın ihtiyacı 8-9 aydır ortada sen gittin hem hazır olmayan hem ihtiyaca yönelik olmayan adamları aldın. Vay efendim 6 puanımız olsa şöyleydik.. Kalibresi daha düşük ama daha hazır ve iştahlı oyuncuların peşinden koşsaydınız şu an 4 puan fazlamız vardı.

Hâlâ 6 / 10 / Santrafor ihtiyacımız var.
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (19.09.2019 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğur Can

Pereira Hosseini Ivanildo Novak

Ömür Sosa Kanga Nwakeyeme

Ekuban

Rodallega

Hiç yıldız oyuncu transferiyle uğraşmayacaklardı. Rotasyonda da Halil Dervişoğlu, Alınabiliyorsa Berkay Özcan, iki tane de oyuna girdikten sonra takımı alevlendirecek dribling kolay adam geçen futbolcu alınacaktı. Hiç gerek yoktu bu kadar maaş bütçesini kullanmaya.
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

Nereden
    İstanbul

Bizdeki sıkıntı şu transfer işi profesyonellere bırakılmış Ünal öyle diyor bu adamlar neye göre profesyonel onları kim belirlemiş bilmiyorum ama şu bir gerçek Ünal da başkanda yanlış yapmış
    yapılan transferlerin bir kısmını izledik bu oyuncular bu ligin karakterine ve özelliğine uygun değil Yusuf sarı andusiç avdijaj sörlot mikel struddigeyi henüz izlemedik bu oyuncular
    Gelmeyen gelemeyen rakibe göre oyuncular
    gelen rakibe uygun oyuncular değil
    en basit g birliği sesenyo sio birde sol açıkları vardı bu tarz oyuncular her takımın üzerine gider bunların gelmesini engelleye bilmen için yapılması gerekenler belli 6 numaran 8 numaran bu oyuncuların ayağından topu çalıcak koşu yollarını tıkayacak bunlarda yetmez topu çalmayı başardıklarında topu alıp ileri taşıyacak kanat oyuncularıyla santraforlar oynayacak dripling yapısal önünü boşaltırsa şut Atıcak artı ribauntları alıcak bunlara ön kanat oyuncuları stoperler gerektiğinde yardım edecek vs vs bunları hesap edip transfer yapmamışlar
    hesap şöyle yapılmış bizde enwakeme var bizde Abdülkadir var kimse üzerimize gelmeye cesaret edemez arkadan sodanın pasları vs derken rakibi 70 80 dk hırpalarız ömür ile wakame yorulduğunda sarı avdijaj Fırat’tan andusiç gibi oyuncular yorulan rakibi kaldığımız yerden hırpalamaya devam eder sonra oyuna sörlot atarız havadan rakibi vururuz diye düşünmüşler
    savunmayada iki uzun alırsak alternatifimizde olur zaten rakipler üzerimize pek gelemeyeceği içinde onlara çok iş düşmeyecek önümüzde kimse duramaz ama öyle olmadı gerek sakatlıklar gerekse rakiplerin bizim öndeki tüm oyuncu grubumuzun seyirci ve refakatçi oyuncular olduğunu anladı içimize rahatça sızıp yerleşiyorlar bizde 90 dakika korku filmi izliyoruz
    biz en fazla struddige ve emvakemeye tahammül edebiliriz diğerleri mutlaka savunma yönü olan oyuncular bulacağız bütçe yok yapılacak şu tüm genç takımlar taranacak bu işe uygun oyuncular belirlenecek bu ligin karakterine uygun oyuncular bulunacak ve alınacak
    ünal transferlerde katkım yok demesi bu durumu görmesinden
    Konu delikoyun tarafından (17.09.2019 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Giresun

Daha kötü günler bizi bekliyor. Çok yoğun maraton var. Sürekli novak-nwakaeme tarafından gitmeye çalışıyoruz. Sağdan sadece pereira atağa destek veriyor. Dönis henüz o ritmi yakalayamadı. Nwakaeme çok yoruluyor maçlarda.Abdüş varken oradan da geldiğimiz için dinlenebiliyordu maç içinde. Aynı şey orta saha içinde geçerli. Geçen sene Yusuf sorumluluk alıp top yapmaya çalışıyordu. Kendine güveni olan birisi. Bu yüzden parmak pek göze batmıyordu. Fakat bu sene tüm yük sosanın üstünde. Topu alıp sadece sosa ya veriyor. obi mikel de merkezden pek ayrılan birisi değil. Bu zamana kadar fazla maç oynamamış parmak 2 kulvarı kaldıramıyor. Zaten oyun içinde kaybolan yapıdaydı şimdi iyice bitiyor. Hala daha diyorum Bu takımda doğan oynamalı. Doğanda kaldıramayacağı için onu da dinlendirmek amacıyla 60-70 den sonra oda çıkartılabilir.

Pereira---Hüsseini---Campi---Novak

-------------Dogan----Obi Mikel

Donis-----------Sosa-------------------Nwakaeme

----------------Şorlth

Şu an ki durumda en faydalı 11 böyle benim fikrim. Sturridge Form tutarsa Sorlth yerine girebilir.

İvanildo sakat olmasaydı Campi yerine o.
    Dk 60-70 arası parmak girer mikel veya doğan yerine
    Eğer çift forvet oynayacaksan da Şorlth arkasına Muhammed akpınar oynamalı.
    Extra orta sahaya güç olarak Taha tunç ve Kerem Baykuş denenebilir ama şu an için taha tunç daha önde sanki.

Başka türlü bu takım rahata ermez. Sürekli sosa obi mikel oynadı mı dk 70 80 den sonra çok maç kaybederiz..
    Konu CasTo tarafından (17.09.2019 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yusuf ve Rodayi begenmiordum fakat onlari tuttup...stoper alsaydik bu takim ilk 2 ye girerdi...
    rakipler baya kötü...yusufu hic afetmeyecegim...bir sene daha kalmaliydi...tüm takimi bozduk...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

takıma ömer üründül yorumunu yapmayacaktım ama bu doğru maalesef. bloklar arası mesafe uzun iletişim zayıf. bloklar arası açık olunca koşmayla kapanmıyor. bir de takım aklı taktiği beceri haline gelmesi lazım. beyin ile oluşturulan pas alışverişi omurilikte alışkanlığa dönmesi lazım. geçen sezon oturtmaya çalıştığımız yardımlaşma tiki taka futbol oynanırsa sonuçlar gelir. gerekirse futbolcular tesiste yatacak birbirine bağlanacak. daima taktik yakınlık üzerine. bordo mavil oyuncu topu ayağına alınca diğer bordo mavili oyuncular yakınlaşacak küme halinde. hamsi sürüsü gibi kordineli korumacı ve uyumlu her zaman topu alan yalnız kalmayacak.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aşırı maliyetli futbolcular hakkında fikrim az çok bellidir. Fakat diğer taraftan takıma katılan Sturridge ligin açık ara en teknik santraforudur. Yeter ki ağrısı olmasın. Fakat bu tekniği kullanabilmek için Abdulkadir gibi , Yusuf gibi ön alanda topu ısrarla yerden oynayacak futbolcular gerekliydi. Ekuban bile , Sturridge ile harikalar yaratabilirdi.

Sorloth ile sahaya çıktığımızda takımın +30 metre paslarında anormal bir artış oluyor. Ekuban da olmayınca bu rakip savunmadan dönen toplara yeterli baskıyı kuramıyoruz. Bir an evvel eski bildiğimiz oyuna dönmeliyiz,
    Konu Serdar A tarafından (17.09.2019 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Güney Amerika

takımda hüseyin teknik direktör yardımcısı adamın pro lisansı yok şaka gibi Trabzonspor klubumuze bakın ya

https://www.transfermarkt.com.tr/hus.../trainer/29119

alanyada ekipte bile prolisanslı teknik direktör yardımcıları var

https://www.transfermarkt.com.tr/ozg.../trainer/31114

düşünsenize sturridge wakayeme gibi adamları futbol zekası olmayan adamlara emanet ediyoruz
    Konu erenslash tarafından (17.09.2019 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takıma ömer üründül yorumunu yapmayacaktım ama bu doğru maalesef. bloklar arası mesafe uzun iletişim zayıf. bloklar arası açık olunca koşmayla kapanmıyor. bir de takım aklı taktiği beceri haline gelmesi lazım. beyin ile oluşturulan pas alışverişi omurilikte alışkanlığa dönmesi lazım. geçen sezon oturtmaya çalıştığımız yardımlaşma tiki taka futbol oynanırsa sonuçlar gelir. gerekirse futbolcular tesiste yatacak birbirine bağlanacak. daima taktik yakınlık üzerine. bordo mavil oyuncu topu ayağına alınca diğer bordo mavili oyuncular yakınlaşacak küme halinde. hamsi sürüsü gibi kordineli korumacı ve uyumlu her zaman topu alan yalnız kalmayacak.
    kardeşim senin yazdıkalrının aynısını A SPORDA reha kapsal da söyledi savunma ile forveti arası mesefesi ligde en uzun olan takım trabzonspor dedi bu oyun yapısı ile trabzonspor her maçta rakip kim olursa olsun bir çok pozisyon veriri yediğinden fazlasını atamassa maç kazanamaz dedi ama bunu tv yorumcusunun görüpte 7-24 takımın başında olan hocasının görmemesi de ayrıca çok ilginç.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımda hüseyin teknik direktör yardımcısı adamın pro lisansı yok şaka gibi Trabzonspor klubumuze bakın ya

https://www.transfermarkt.com.tr/hus.../trainer/29119

alanyada ekipte bile prolisanslı teknik direktör yardımcıları var

https://www.transfermarkt.com.tr/ozg.../trainer/31114

düşünsenize sturridge wakayeme gibi adamları futbol zekası olmayan adamlara emanet ediyoruz
    ya kardeşim hüseyin cimşir in topçuluğu neydi de hocalığı ne olsun yıllarca torpille trabzonsporun orta sahasında oynadı hiç bir meziyeti olmadan

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kardeşim hüseyin cimşir in topçuluğu neydi de hocalığı ne olsun yıllarca torpille trabzonsporun orta sahasında oynadı hiç bir meziyeti olmadan
    Tesadüfe bak, adam şampiyon Bursaspor'da da 11 oyuncusuydu.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Birinin topçuluğu ile hocalığını kıyaslamak ne derece doğru ?
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Güney Amerika

bana göre çok vasat bir futbolcuydu hocalığından zaten hayır beklemem.bana göre orada torpilli durduğu çok açık. pep guardiola için eto der ki: futbolcuğu çok iyi değildi der.aman amaan harika bir topçu değildi der.ancak tabi ki Türk topçular mental anlamda berbat yetiştikleri için çok şey beklememek lazım.guardiolada avrupalı bir topçu sonuçta güzel eğitim alıp kendini geliştirmiş ne kadar etonun dediği gibi süper topçu olmasa da.Ünal hoca harika bir topçuydu ingilterede iyi kluplerde oynardı günümüzde olsa ancak hocalığı futbolculuğu gibi olamaz.çünkü hocalık futbol bilmenin dışında stratejik zeka gerektirir.(vizyon-farklı perspektif )bu da Türk hocalarda olmadığı için Türk futbolunun hali ortada.İzmirde altınordu gelişimi görüyoruz adamlar demek ki iyi gözlemliyor bünyelerinde genç ,iyi gizli kahraman yetişmiş bir kaç altyapı hocaları var.belki anadoluda çok az ama çok az iyi genç yetenekli hoca olacak insanlar vardır ama doğru eğitim görmüyorlardır bu sayede yıldızları parlamıyordur.vesaire...
    Konu erenslash tarafından (18.09.2019 Saat 05:25 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ))))))

"İşi bilenler" Hüseyin Çimşir'in mükemmel bir teknik direktör olacağını söylüyorlar ama kimse işi bizim taraftardan iyi bilemez tabii ki...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Senelerce TS'a güzel hizmetleri dokunmuş bir oyuncuyu böyle aşağılamak hoş değil. Topçuluğu da gayet iyi bir oyuncu idi. Şimdi de hocalığı gayet güzel. Hatalar ve şanssızlıklar üst üste geldi. Ama bu takım yine ligi iyi bir noktada bitirecektir.

Kendi değerlerimizi bu kadar kolay harcamayalım. Ünal Hoca da Hüseyin Hoca da Ts'un öz değeridir ve sahip çıkılmalıdır.
    bize heryer TrabzonSpor

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşırı maliyetli futbolcular hakkında fikrim az çok bellidir. Fakat diğer taraftan takıma katılan Sturridge ligin açık ara en teknik santraforudur. Yeter ki ağrısı olmasın. Fakat bu tekniği kullanabilmek için Abdulkadir gibi , Yusuf gibi ön alanda topu ısrarla yerden oynayacak futbolcular gerekliydi. Ekuban bile , Sturridge ile harikalar yaratabilirdi. Sorloth ile sahaya çıktığımızda takımın +30 metre paslarında anormal bir artış oluyor. Ekuban da olmayınca bu rakip savunmadan dönen toplara yeterli baskıyı kuramıyoruz. Bir an evvel eski bildiğimiz oyuna dönmeliyiz,
    +1 Katılıyorum
    bu eksikliklerle inşallah yeteri kadar top götüremediğimiz Sturridge sırıtmaz.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilir ne adamlar var vasat futbolcu bir kupa bile kaldırmamıştır ama iyi teknik adamdır. Bu arada Çimşir de vasattı.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

redbull=zeki uzundurukan

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yardımcı hocalık üzerinden teknik direktörlük becerisi sorgulamak en azından bizim ülke açısından pek doğru olmaz. Bizde bu işler anladığım kadarıyla pek de profesyonel değil. Yardımcı, teknik direktörün elinin yetmediği yerde iş gören biri oluyor aklının yetmediği yerde değil. Abi kardeş ilişkisi bir nevi.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor’a büyük şok! Daniel Sturridge’ye men cezası gelebilir…
    Trabzonspor'un yeni transferi Daniel Sturridge, yeni bir men cezası ile karşı karşıya kalabilir. İngiltere'de çıkan haberlere göre İngiltere Futbol Federasyonu'nun Sturridge'ye Temmuz ayında bahis şikesi gerekçesiyle verilen 6 maç men ve 75 bin sterlin para cezasına itiraz ettiğini ve kararın bozulması hâlinde Türkiye Futbol Federasyonu'na oyuncunun lisansının iptal edilmesi için başvuruda bulunacağını iddia edildi. SÖZCÜ
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ajaxdan yahut barcelonadan b takım düzeyinde alt yapılarda çalışmış. bize gelebilecek iyi maaşla bir kaç taktisyen coach kondisyoner alınabilirse cok iyi olur. ünal hocanın yardımcısı olur asistant coach. bir tane taktisyen takımı saha içi kordine edecek çalıştıracak. son derece modern bir futbol aklı ve total futbol aklıyla hizmet edecek hocalar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ajaxdan yahut barcelonadan b takım düzeyinde alt yapılarda çalışmış. bize gelebilecek iyi maaşla bir kaç taktisyen coach kondisyoner alınabilirse cok iyi olur. ünal hocanın yardımcısı olur asistant coach. bir tane taktisyen takımı saha içi kordine edecek çalıştıracak. son derece modern bir futbol aklı ve total futbol aklıyla hizmet edecek hocalar.
    Mantıklı. Yapılması gereken bu hâla fi tarihinden kalma yöntemlerle takım yönetiliyor. bu işin ilmini almış insanları çalıştırmak lazım. Bu konuda en iyilerinden bir çalışan bir futbolcunun yıllık maaşının en kötü onda birine çalışır.
    Bu tür hamleler gelmezse Daha çok sakatlıklar yaşarız.

Nereden
    Kocaeli

Merhaba Renktaşlar. Şuan Fortaleza takımında kiralık olan Juninho isimli Merkez ve ofansif orta saha oynayan bu oyuncu 31.12.2019 da serbest kalacak videoya bir bakın uzaktan şutlara, Orta sahanın düzenine, Duran top sorununa mükemmel ilaç olacaktır.Yaşı biraz geçkin 33. Ama Sosanın aldığı paranın 4 te 1ine anlaşılır en az onun kadar da katkı verir bence. Bu kadar değeri düşük ve hala Brezilya seri A'da 7,36 reyting ortalaması tutturuyorsa bence merkezin Nwakaemesini bulmuş oluruz.

Konu mechatron61 tarafından (18.09.2019 Saat 14:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlışlık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 25 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 25 misafir)