Sayfa 3389 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2389 2889 3289 3339 3379 3387 3388 3389 3390 3391 3399 3439 3489 3889 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,701 ile 84,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acik konusmak gerekirse baskan agaoglu muharrem ustanin kaymagini yedi...kendi yaptigi transferler nwakaeme haric iyi degil...
    Stu ve mikel gibi pahali transferler yapildi... 4 mac oynadik ve katkilari sifir....bu trabzonspor icin intihar...
    :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
    “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, onun yaşamağı yanmağındadır."

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güya izlenerek alındığı ifade edilen ama benim zerre kadar inanmadığım,

Yaz boyunca menajerlerle beraber kulüp kulüp dolaşan gurbetçi topçular var ya!!! hani bizim 3'er 5'er aldığımız bir tanesini de almamıştık-alamamıştık Fener'e gitmişti...

Bunların bize pazarlanmasında Vedat İnceefe denen hödüğün de payı büyük.. Transfer dönemine yakın bu gurbetçileri ısrarla oynatmaya başlıyorlar,Ümit Milli oyuncu apoleti ile Türkiye'ye pazarlıyorlar...

Bizim trol ve ukala başkanımız'da Ümit Milli takım bizde diye hava atıyor kanallarda..Halbuki futboldan anlayanlar olayı hemen çakozluyor..

Olayın bir de medya ayağı var mesala Serkan Reçber,Ahmet Canbazı anlatıyor sanki adamın 200 maçı izlemiş gibi bir intiba bırakıyor insanda...Halbuki sadece 2 Bundesliga2 maçı var, geri kalanı rezerv lig..

Andusic için bu ligi sallar demişti...

Yani futbolu az çok bilen scout filan olmaya gerek yok,Umit milli takımda 2 tane çocuğun potansiyelli olduğunu görüyordu...

1)Dervişoğlu
    2)Berkay

İddia ediyorum Ahmet Canbaz,Yusuf Sarı,Doğan Erdoğan,Fıratcan Üzüm ve Murat Sağlam gibi oyuncular bir daha milli olamayacaklar..Çünkü mission completed..

Heee ben biraz daha ileri gidiyorum...

Bizim izleme komitemiz bu çocukları izledik diyorlar ve Trabzonspor seviyesinde diye rapor verdiyseler onlar da bu organizasyonun/sehemin içindeler..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ortasahada insiyatif alacak oyuncu lazım, sosa gelsin savunma önünden oyun kursun, sonra gitsin hücumda kilit pas atsın olmuyor. Zaten böyle git gel yapınca pasları kötüleşiyor.

Onazi sosa yusuf hepsi insiyatif alan oyunculardı. Onazi her seferinde sosa'yı beklemiyordu, defanstan top alıp ön tarafa aktarıyordu. Yusuf top almaya geliyordu, abdülkadir merkeze giriyordu. Müthiş bir hareketlilik söz konusu. Genç dinamik bir ortasaha. Şu ortasahayı kurduk en fazla 5 maç izleyebildik.

Takviye etmeyi düşünürken elimizdekinden olduk. Bu işleyen düzeni baz alıp ona göre transfer yapmamız gerekiyordu. Yine sıfırdan başladık. Hatta takım iyi zannedip idare etmeye çalışıyoruz.

Savunmanın önüne top çıkarmak için sosa'yi beklemeyecek oyuncu lazım. En yakın isim doğan, olmadi u19'dan hakan'ı getir daha iyi durur. Ya da parmak'a bu görev verilecek. Adamın peşinde dolaşmayacak, topa konsantre olacak.

Sosa onliberonun yanında oynayacak, olmazsa mikel sahada olacak. Önlerine çok koşan şut atan top tutan biri koyulacak. Ahmet canbaz var elde oynasın görelim. Yedekte de genç takımdan Behlül kerem olur.

Bu şekilde skoru alamazsak ikinci forveti sokarız.

Sağ kanatta bir abdülkadir daha yok tabi. Artık eldekine kolektif futbol öğretmek gerekiyor. Ortasaha düzgün dizilmezse sağ kanat kafasına göre oynar. Omurgayı dik tutmamız lazım.

Bunun dışında mesafeler kısılmalı artık. Takım olarak önde pres yapmamız gerekiyor. Rakipler böyle kolay gelmemeli. Pas yapmak için önce topu almak gerekiyor, hocanın o kısımla ilgili bir çalışması yok hala.

Nereden
    İstanbul

Bu takımı 40 yıldır izlerim gelen tüm teknik adamlar tüm eski oyuncular tüm transfer izleme komitesi üyelerinde başta Giray Bulak’ta pivot santrafor hastalığı oldu bu uğurda lange TOMAs jun janko şimdi
    sorlot aklıma gelenler 30 milyon Euro yaklaşık harcandı sonuç koca bir sıfır hala sevda devam ediyor bitiriciliği yüksek golcü almadılar almıyorlar düşünmüyorlar
    almamız gereken golcü florian niederlecter olmalıydı çok hatalar var ama değişmeyecek
    işimiz zor

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikel-Sosa-Parmak üçlüsü ile olmayacağını defalarca söyledim.

Ünal Karaman türk futbol tarihinin oyuncu değiştirme konusunda en kötü teknik direktörlerinden biridir.Bu maçta bunu net olarak kanıtlamıştır.Geçtiğimiz sezondan beri tek yaptığı motive edici konuşmalar yapmak.Geçen sezon da bu oyuncu değiştirme yanlışları yüzünden çok puan kaybettik ve çok zorlandık.Geçtiğimiz sezon neyse bireysel kalite vardı da bir yerlere geldik.Bu sezon takımı Ekuban ve Ömür taşıyordu onlar da gitti.En basit maçımız Gençler maçıydı onu da kazanamadık.

Sorloth türk futbol tarihinin en kötü santraforlarından biridir.Altyapıdan gelmiş yerli bir oyuncu olsa ana avrat küfredilirdi.Dünya futbol tarihinde bonservisi bu kadar yüksek olup da bunun kadar kalas,yeteneksiz ve topa vurma özürlü oyuncuya nadir rastlanır.Buna değil 6 milyon,500 bin euro bile vermem.
    Sorlotta suç yok sağ ayağı baston sol ayak zayıf
    Almamız gereken adam bunlar değildi florian niederlecter di izleme komitesi fiyasko adamlardan oluşuyor
    Konu delikoyun tarafından (16.09.2019 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Bilâl ÇOBAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komik olan?

takimi gecen sene ayakta tutan pereira, novak, sosa, yusuf, abdu, roda gibi isimler...bunlar kimin döneminde alindi veya ortaya cikti?
    nwakaeme haric takim güclendirlimedi tam tersi geriye gittik...seneyede abdu satilir tam batariz
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Giresun

O değilde andusic balıkesirde kadroya giremiyor yukarıda yazılmışken bakayım dedim
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Samsun

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde andusic balıkesirde kadroya giremiyor yukarıda yazılmışken bakayım dedim
    Bonservis bedeli görünce anlamıştım. 50 bin euro

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sezonbasinda herseyi yazdik ama Yönetim ve Teknik Ekip (adi öyle..) inadina inadina ters isler pesinde!

Arkadas Ziya, Ersun, Riza ve simdi Ünal !!! Bunlarin futbol kafasi sadece ve sadece bir sistemi iceriyor, o da tutmadi mi, yandi gülüm keten helva !!!

Su elimizdeki kadro gercekten iyi, hala iyi cünkü genis..sakatliklar opsiyonlari azaltti ama bu haliyle bile zirveye oynar cünkü rakiplerde kötü..

Iyi bir Hoca sezonbasi performansina bakarak, Sosa-Dogan ikilisine agirlik verir, bugün bu rezil Ortasahayi izlemek zorunda kalmazdik. Mikel´den beklenen verimi almamiz zor cünkü. Abbdülkadir PARMAK bütün takimin ahengini bozuyor, zamaninda bunu YUmlu yapiyordu bunu defansta..bunlarin Trabzon futbol literaründe oynamasi sart, belli oldu!!!!!

Dünkü maca gelelim, elindeki opsiyonlar kisitli, o zaman Taktik degisiklige gideceksin arkadas cünkü sakatlarin geri dönmesi aylari bulacak. Elinde bu ligin en iyisi Wakayeme var ve sen bunu kullan(a)miyorsun (iste Amatör Hocalik örnegi).
    Örnek mi?
    Üclü defans, kanatlarda Novak ve Perreira, forvet arkasi Wakayeme ve Donis, ileride Sörloth, defansin önünde Sosa-Dogan veya Mikel-Sosa..Baska tütlü bu takimin boyunun kisalacagi da yok..Duran top calismasi zaten yok (rezaaaaleeettttt). Aylar sonra penaltidan gol attik, o bile deger kazanmadi.

Hadi yapmiyorsun, mevcut sistemde oyna ama o Abdülkadir´i bir zahmet kulübeye yolla (onun icin cok daha iyi olacaktir su an)
    Konu Fanatik34 tarafından (16.09.2019 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortasahada insiyatif alacak oyuncu lazım, sosa gelsin savunma önünden oyun kursun, sonra gitsin hücumda kilit pas atsın olmuyor. Zaten böyle git gel yapınca pasları kötüleşiyor.

Onazi sosa yusuf hepsi insiyatif alan oyunculardı. Onazi her seferinde sosa'yı beklemiyordu, defanstan top alıp ön tarafa aktarıyordu. Yusuf top almaya geliyordu, abdülkadir merkeze giriyordu. Müthiş bir hareketlilik söz konusu. Genç dinamik bir ortasaha. Şu ortasahayı kurduk en fazla 5 maç izleyebildik.

Takviye etmeyi düşünürken elimizdekinden olduk. Bu işleyen düzeni baz alıp ona göre transfer yapmamız gerekiyordu. Yine sıfırdan başladık. Hatta takım iyi zannedip idare etmeye çalışıyoruz.

Savunmanın önüne top çıkarmak için sosa'yi beklemeyecek oyuncu lazım. En yakın isim doğan, olmadi u19'dan hakan'ı getir daha iyi durur. Ya da parmak'a bu görev verilecek. Adamın peşinde dolaşmayacak, topa konsantre olacak.

Sosa onliberonun yanında oynayacak, olmazsa mikel sahada olacak. Önlerine çok koşan şut atan top tutan biri koyulacak. Ahmet canbaz var elde oynasın görelim. Yedekte de genç takımdan Behlül kerem olur.

Bu şekilde skoru alamazsak ikinci forveti sokarız.

Sağ kanatta bir abdülkadir daha yok tabi. Artık eldekine kolektif futbol öğretmek gerekiyor. Ortasaha düzgün dizilmezse sağ kanat kafasına göre oynar. Omurgayı dik tutmamız lazım.

Bunun dışında mesafeler kısılmalı artık. Takım olarak önde pres yapmamız gerekiyor. Rakipler böyle kolay gelmemeli. Pas yapmak için önce topu almak gerekiyor, hocanın o kısımla ilgili bir çalışması yok hala.
    Kerem olur, aslında 10 no ya direk Kerem i koymak lazım. Hazırlık maçlarında en beğendiğim oyuncuydu fakat o cılız fiziği ne kadar müsade eder oynamasına, en büyük soru işareti o. Pasları oyun görüşü gayet iyi.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

alanyadaki campos bile mikene bin basar

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerem olur, aslında 10 no ya direk Kerem i koymak lazım. Hazırlık maçlarında en beğendiğim oyuncuydu fakat o cılız fiziği ne kadar müsade eder oynamasına, en büyük soru işareti o. Pasları oyun görüşü gayet iyi.
    Kanga kral olurdu bu takimda aslında en azından yüksek formuyla bu sıkıntılı zamanları geçmemizi sağlardı.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

belki çok futboldan anlamıyorum lakin süper ligde işimizi görecek baya futbolcu var. mikel sturidge ivanildo sorloth campi vb. maceraya gerek yoktu. iyi kötü rodalega kalsaydı dün sorlothdan daha fazla katı yapardı eminim kazanırdık. dedebayor diyorlardı burada adebayor bile sorlothdan iyi katkı verir. dm pozisyonu için bir çok futbolcu bulunabilir. scout ekibinin getirdiği adamları görüyoruz. velhasılı kelam ya tutmazsa diye bir kaç futbolcuyu yurt içinden almak da fayda var. papis cisse bile cıkıyor atıyor golünü. tak çalıştır oyuncusu. nacizane eksiğimiz teknik heyette de takım çalışması taktik ve güç idmanları da eksik sanki.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

devre arası mikel ile yollar ayrılırsa yerine sert ve çoskulu bir dm önünde bir kanga sağ kanata tren gibi wakanın muadili birisi alınmalı bu üç isim kesin alınırsa olur. kanga sağ kanat öncelikli donis falan olmaz . dmye onazi yetişirse formu iyi olursa oynar ama kanga 10 numara kesin alınsın. yoksa kümeye oynarız.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

@CasTo kendini kandırıyorsun geliştirmez kendini bunlar abdülkadirin sakatlığından ve oynanan oyundan ders çıkar artık bu konuyu ben yeterince gündeme getirdim zaten artık konuşmayacağım ama arada gündeme getirmeleri iyi olur

nedenleri düşün kafa yapın yanlış bence.umut güzel şeydir de bu kafayla bir halt bekleme bu takımdan senin önerdiğin yöntemler ve düşüncelerle bu takımdan bir halt olmaz

Trabzonspor benim dediğim yöntemle şampiyon olur başka türlü olamaz bu dediğimi aasla unutma
    "Annuit cœptis"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar kötü olsak da diğerleri de kötü.

Nereden
    Giresun

@eren lash

sendeki kafa yapısına göre söyle bakalım o zaman hangi hocayı getireceksin ve ona ne kadar transfer bütçesi verebileceksin Şu an ki mali durumda ? Çok değil 3 ay Öncesine kadar Avrupa’ya gidememe eşiğindeydik. Siyasiler araya girmese borç yapılanmasa gidemiyorduk. Hal böyleyken sen başarılı bi hoca getireceksin o kadar maaş Ona vereceksin ve bütçe vereceksin. O kadar kolay değil. Tek yönlü düşünme herkes buraya başarılı hoca getirmek ister. Asıl önemli olan ona istediği oyuncuları alabilmek

dikkatli okursan ben şampiyonluk bekliyorum demedim. Bu durumdan kurtuluruz gibisinden konuştum. Oyuncu yetiştir sat ile bu durumdan çıkarsın. Daha sonra senin dediğine gelir yabancı hoca getirilir bütçe verilir adama.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Ankara

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusaf sarı, canbaz, doğAn falan da gitse onlar da giremez inan
    En büyük Trabzon

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transferde süper lig scout ı yapmak daha kolay ve mantıklıdır.

hatta ptt 1. lig scoutı da yapılabilir
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

komik olan?

takimi gecen sene ayakta tutan pereira, novak, sosa, yusuf, abdu, roda gibi isimler...bunlar kimin döneminde alindi veya ortaya cikti?
    nwakaeme haric takim güclendirlimedi tam tersi geriye gittik...seneyede abdu satilir tam batariz
    Usta bu klübün ocağına incir ağacı dikmiştir. Bu yönetimi eleştirin ama Usta'yı burda savunup insanı çıldırtmayın.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onazinin durumuna göre gönderilip Kanga’yı makul paralara alabilirsek iyi olur. Ayrıca Yusuf gibi teknik ve koşan 10 numara oyuncuya ihtiyaç var. Talisca gibi biri harika olurdu.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta bu klübün ocağına incir ağacı dikmiştir. Bu yönetimi eleştirin ama Usta'yı burda savunup insanı çıldırtmayın.
    Ustayi savunmadim...Agaogluna elestirdim

usta kötü baskandi fakat yaptigi iyi islerde vardi...takimin iskeletini o kurdu aci ama gercek...agaoglu nwakaeme haric iyi Transfer yapamadi
    Sevinelim diye sevmedik.....

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ustayi savunmadim...Agaogluna elestirdim

usta kötü baskandi fakat yaptigi iyi islerde vardi...takimin iskeletini o kurdu aci ama gercek...agaoglu nwakaeme haric iyi Transfer yapamadi
    Usta'nın iskelet kurduğu felan yok 80 tane transfer yaptı içinden 5 tane adam iyi çıktı. 75 tanesinin maliyeti klübü batırdı.

Klübün tapusunu Burak Yılmaz'a, Tesisleri Kucka'ya satmıştı en son. Çabuk unutuyorsunuz.

Bu yönetim bu transfer dönemi batırdı, ancak 31 Mayıs 2019'a kadar oldukça başarılıydı.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (17.09.2019 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ortasahadaki umudumuz avusturya ikinci liginden aldigimiz dogan
    Allah yardimcimiz olsun

stoper sorunumuz vardi gecen sene, simdi Hüseyin-Hüseyini, digerleri yedek..

Forvet sorunumuz vardi, +15 gol atan Roda'yi biraktik, yerine alinan adam (Sörloth) iyimi kötümü bilmiyoruz, fakat stil olarak bambaska bir topcu...sürpriz!!

en iyi topcunu sattin (yusuf) yerine adam bile alinmadi

8 mac oynadik bu sezon, en büyük umudun hala yok, hazir degil veya oynatilmiyor

transferlerden ara sira isimize yarayabilecek birtek donis, dogan ve ivanildo var, digerlerini yapmasaydikta olurdu!

yilin bidonuda simdiden belli, ki bunu bilmek icin futbol dehasi olmak gerekmiyordu: obi mikel!

bundan daha plansiz transfer dönemi yasadik, fakat bu kadar etkisiz ve acimasiz bir transfer dönemi hatirlamiyorum...
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır ağacı diken İHO dur. Usta sadece iho gittiğinde zaten büyümüş olan ağacı sulamaya devam etmiştir.
    Ama arkadaş transfer konusunda haklı Usta gider ayak incir ağacını kesmeye yarayacak transferler yaptı ama verimi Ahmet Başkan zamanında aldık, nasip. Novak, sosa ,pereira sız bir hiç olurdu bu takım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)