Sayfa 3384 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2384 2884 3284 3334 3374 3382 3383 3384 3385 3386 3394 3434 3484 3884 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,576 ile 84,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Bjarnason sakat mıydı adam bugün oynamış golde atmış şaka mı ???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

merhaba renktaş.teşekkür ederim.tabi burada hak meselesi değil keşke hepimiz linç yesek forumda da keşke abdül sakatlanmasaydı. sizler, bizler hepimiz bu takımı seviyoruz ben de bir taraftar olarak kişisel bilgelik ve ileri görüşlülük özelliğimi kullandım aslında içime doğru bazı şeyler yoksa burada sırf ben değil başka arkadaşlarımız da çok güzel görüşlerini dile getirdiler.burada benim gibi düşünen azınlıktaydı malesef.şimdi takımın ortasahası evlere şenlik olmuştur bu sürede bence takım taraftarları olarak veya değerli fikirleri olan arkadaşlarımız klube bir şekilde email atıp oradan burada basın yoluyla da ve buradan da yurt dışından alman veya yabancı teknik-şut-kondisyoner-taktisyen ve fizyoterapist alınması için baskı yapmalı.ne kadar faydalı olur bilemem ama ahmet başkan şapkasını önüne koyup düşünsün.takıma personel avına çıksınlar artık hangi ülkeden bulurlar bilemem ama hiç biri Türk olmasın !özellikle teknik ekip.fizyoterapistlerden birinin yabancı olması hayrımıza olur.sport scientist diye bir şey var bundan da lazım.gençlere şans versinler artık bu süreçte altyapıdan oyuncu kazanırız belki.üzümcüye kaldıysak bağcıdan da hayır gelmez üzümden de.moraller bozuk tabi
    Alıntı koknar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen bu konuyu hep dile getirdin, profesyonel ekip işini her manada, hakkın ödenmez. Bu arada Parmak'ın gerçek mevkii sağ açıktı. Avdijaj'a sağda değil de solda güveniyorum. Üzümcü hakkında fikrim yok.
    gerçek buysa hepimize geçmiş olsun.valla teknik ekip sözleşme ve transfer işi transfer sezonu olmadan istediğin zaman kontratı basar alırsın avrupadan getirtirler ama bunlarda o zeka ve yürek yok hocam.yönetim başarısız hoca da aynı şekilde ancak Türk yöneticilerin hepsi başarısız keşke ahmet başkan bu konuda bir ilki başarsa.napıcaz bilmiyoruz...
    Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değişmeyecekler..
    Gerçek bu. Aynı ekiplerle devam edecekler.
    Yarın Sosa sakatmış şimdi farkettik 3 ay da o yok deseler yine değişmeyecekler.
    Malesef. Yönetim bu konuda ve transferin çoğunda başarısız oldu.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bunlar klupsuz hocalar ancak boşta olan normal koç-çalıştırıcı,fitness coach, ve fizyoterapist listesi burada yok

https://www.transfermarkt.co.uk/trai...iner/statistik

bu hocaların ekibi vardır o ayrı yani head coach bunların hepsi

bize assistant coach,fitness,defansif coach,atack koçu,teknik koçu,şut koçu +fizyocu lazım

tüm bu koçların avrupadan iyi olanlarından alsak bize maliyeti senelik beş milyon euroyu geçmez buna emin olabilirsiniz

fm 2019 dan boşta olan fizyoterapistler ve avrupa çapındaki normal koç çalıştırıcılar bakılabilir gayet güzel bir database onuda artık 2019 kursunlar bir zahmet baksınlar

bu arada iş işten geçtikten sonra kıymeti yok

Trabzonspor'da kulüp doktoru Hakan Bozdoğan ile yollar ayrıldı

Trabzonspor Yönetim Kurulu, alınan karar doğrultusunda kulüp doktoru Hakan Bozdoğan ile yollarını ayırdı.

doktoru göndermekle iş bitmiyor diğer kondisyoner ne olacak? sadece doktor kabahatli değil fitnesscı ne yapmış acaba güç çalışmalarını doğru yapmış mı?

bizimkiler bence komple yenilesinler

birde başkan bir zahmet yabancı çalıştırıcı al artık! bu teknik ekiple devam edersen senin de sonun olur bunlar sana da yazık olur görev başında çok duramassın.

ünal hocanın abdülün durumundan haberdar olmasına rağmen bile bile oynatma durumu var mı?

bizdeki asistan ne iş yapar?
    takımda şutlar berbat!

bunların hepsi birbirinle bağlantılı sadece sağlık ekibi değil problemli olan diğer konuları halletmemeniz gene aynı sorunları yaşatır
    kafamızda deli sorular!!!

doktorun süper fizyoterapisti hallettin eee? kondisyoner? kondisyon iyi değil fitnesscın iyi değil bu ooyuncular zaten sakatlanmaları daha kolay olur bunları halletmetsen en iyi doktorlar bizi kurtaramaz kafanı kullan başkan!
    Konu erenslash tarafından (07.09.2019 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

allegri bizde hocalık yapsaydı iyi olur muydu acaba. sanki bizde yabancı hoca ve teknik heyet gerekli gibi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tümer Metin:

Bugün Abdulkadir ile görüstüm. Sadece menisküs ameliyati olacak. 4-5 ay sürmez.
    Yari net bilgi gelecek.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

İYİ HABER!!!
    Tümer Metin: "A.Omur ile telefonda görüştüm.Oyle 5-6 aylık sıkıntısı yok. Menisküs yırtığı biraz ilerlemiş sadece. Operasyon olacak. Muhtemelen yarın (bugün) kulüp yeni bir açıklama yapacak"

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Giresun

ulan uşak tam sorumluluk almaya başladı iyi oynuyor skorer olmaya çalışıyor derken nazar değdi ya. inşallah uzun süreli değildir. yusuf sarı da aynı sakatlığı yaşıyormuş galiba. doktor mu bulduk aktarcı mı belli değil
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Giresun

menisküs sıkıntılı durum. dikkat edilmezse kronikleşir ayrıca hayırlısı..
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Kaya Çilingiroğlu Abdülkadir için doktorlarla konuştuğunu söyledi. Normalde 4-6 ay sürecek bir sakatlık olmasa da Abdülkadir'in menisküsü çok kötü yırtılmış uzun süre oynamayacak diyor. 4-6 ay sürecek diyor. Milli takımın bir doktoru varmış ona yaptırmak istiyorlarmış ameliyatı eğer çok düzgün dikilmezse ileride tekrar problem çıkabilir diyorlar. Geçmiş olsun diyelim.

Nereden
    Giresun

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaya Çilingiroğlu Abdülkadir için doktorlarla konuştuğunu söyledi. Normalde 4-6 ay sürecek bir sakatlık olmasa da Abdülkadir'in menisküsü çok kötü yırtılmış uzun süre oynamayacak diyor. 4-6 ay sürecek diyor. Milli takımın bir doktoru varmış ona yaptırmak istiyorlarmış ameliyatı eğer çok düzgün dikilmezse ileride tekrar problem çıkabilir diyorlar. Geçmiş olsun diyelim.
    olana bakar mısın ya. cocuk süper yetenek olacak diyorken futbol hayatı sekteye uğradı. az önce video izledim eğer menisküs alınırsa 2-3 aya dönermiş fakat kronikleşirmiş. ameliyat olursa diken kişiye ve boyutuna bağlı olarak 4-6 ay arası diyor. Bu yıl abdüşten geçti demektir hazır olması sezon sonunu anca getirir. Üzerine düşülmesi gereken konu. Hem satılmadığı için gitsem bu olmazdı psikolojisi de üzerine gelecek. Hayırlısı ile yapılır ameliyatı ve güçlü şekilde geri döner inşallah. Her yerde haber aldığına göre bayağı ciddi boyutta...

o değil seneye sosa da olmayabilir. pereira da. novak hala imzalamadı belli değil. sturridge iyi performans gösterirse oda gider. bu kadar komple takımı daha bulamayabiliriz. çocuğu tam parlatıp satabileceğiz derken çok ciddi şeyler konuşuluyor...
    Konu CasTo tarafından (08.09.2019 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olana bakar mısın ya. cocuk süper yetenek olacak diyorken futbol hayatı sekteye uğradı. az önce video izledim eğer menisküs alınırsa 2-3 aya dönermiş fakat kronikleşirmiş. ameliyat olursa diken kişiye ve boyutuna bağlı olarak 4-6 ay arası diyor. Bu yıl abdüşten geçti demektir hazır olması sezon sonunu anca getirir. Üzerine düşülmesi gereken konu. Hem satılmadığı için gitsem bu olmazdı psikolojisi de üzerine gelecek. Hayırlısı ile yapılır ameliyatı ve güçlü şekilde geri döner inşallah. Her yerde haber aldığına göre bayağı ciddi boyutta...
    Çok yazık oldu tam patlama yapacağını düşündüğümüz sezondu. Rekor satış ve parlak bir kariyere giriş. İşin kötü tarafı her ne kadar sakatlık bu işin içinde olsa da doktor sorumluluğu çok can sıkıcı. Sakatlığın Malatya maçında ortaya çıkmış olma ihtimali var adam akıllı bir doktor onu o an teşhis etse belki bu kadar ciddi bir seviyeye gelmeyebilirdi. İnş daha güçlü döner ama bu da ders olsun kulübe. Sadece doktor değil ekipte tam anlamıyla profesyonel olmayan kim varsa o mevkilere takviye gerekli.

Ayrıca daha disiplinli olmalıyız Abdülkadir arkadaşlarıyla kahvaltı yaparken poğaça börek yiyor akşam yer sofrasında çayla bisküvi falan yani potansiyelinden tam anlamıyla verim almak isteyen bir sporcu öyle beslenemez. Kulüp de izin vermemeli buna.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uzun lafın kısası abdlkadir ömür bu sezon için the end geçmiş olsun

Nereden
    Isparta

günahtır bu abdulkadir ömür kardeşimiz 30 yaşında falan olsa neyse neden sakatlanır sarı da öyle. bu doktor suçlu eyvallah hadi gözden kaçmış ama bu adam neden sakatlanır kas ve vücüut fit değilmiş o vakit. günah değil mi bu teknik heyet neden duruyor hala. japon bir doktor olsa adam şuan ahiretteydi o da var. teknik heyetin derhal işine son verilmeli. 3-4 tane avrupadan üst düzey antrenör getrilmeli. haftaya yeni kurbanlar olur.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosa indirim yapmaz ise seneye bizimle olması zor olsa bile performansi bir nebze dusecektir yasindan dolayi aynı şekilde Perreira da öyle.
    Nwakaeme, Novak ve Hosseini'nin satış yapma ihtimali yüksek.
    Uğurcan ve Abdus'un sezon sonuna kadar gosterecekleri performansa bagli satis yapma ihtimalleri var.
    Sturridge, iyi performans verirse Premier lige transfer yapar kötü performansta ise sorunlu bir şekilde ayrılık yapacağımızı düşünüyorum.
    Bu sene şampiyon olmamız lazim seneye bildiğin kadroyu sil baştan yapacağız

Nereden
    Isparta

birileri hesap vermeli messinini hiç böyle sakatlandığını duydunuz mu?iyi bir antrene edilen futbolcu çok zor sakatlanır genelde kırıklar oluyor buna bir şey yapılamaz....

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Artık iş işten geçti neyden kimsen hesap soruyorsunuz.. Burası Türkiye..
    Ünal Karaman da hatalıdır bu işte en az sağlık ekibi kadar başkan da hatalıdır.. sizin yapacağınız işe ben.. helal olsun gerçekten.. bu kadar değerli kurum böyle dandik şuursuz akılsızca nasıl yönetiliyor anlamak mümkün değil.. tebrikler.. yine üç kuruşluk zevkimize limon sıkıp üstüne üstlük takımın en değerli oyuncusunun da içine etmeyi başardınız.. sonra Yusuf Yazıcı neden gidiyor? İşte bu yüzden gidiyor.. Diğerleri de bu sebeple "ilk" fırsatta gittiler ve gidecekler.. adamın ayağı kopunca fark etseydiniz? Takımın en önemli oyuncusundan yoksun üstüne üstlük yedeği de aynı sakatlığı geçiriyor.. işte bu sebeple eleştirilmeliler çünkü henüz bir şey başarmadılar bu anlamsız iyimserlik hepimizi bitirecek.. tüm takımı hastaneye götürsünler en iyisi belki birinde daha fark etmedikleri bir şey vardır!
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Giresun

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa indirim yapmaz ise seneye bizimle olması zor olsa bile performansi bir nebze dusecektir yasindan dolayi aynı şekilde Perreira da öyle.
    Uğurcan ve Abdus'un sezon sonuna kadar gosterecekleri performansa bagli satis yapma ihtimalleri var.
    Sturridge, iyi performans verirse Premier lige transfer yapar kötü performansta ise sorunlu bir şekilde ayrılık yapacağımızı düşünüyorum.
    işte bu tür olasılıklardan dolayı abdüş seneye kötü veya yeni yapılanma içinde olursa o yapılanma da çok tutmazsa yüksek fiyata satma ihtimalimizi çok düşürüyor..

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

o değil seneye sosa da olmayabilir. pereira da. novak hala imzalamadı belli değil. sturridge iyi performans gösterirse oda gider. bu kadar komple takımı daha bulamayabiliriz. çocuğu tam parlatıp satabileceğiz derken çok ciddi şeyler konuşuluyor...
    Çok üzücü gerçekten.Tam herşey istediğimiz gibi gidiyor derken başımıza yine felaketler geliyor.
    Konu Onur Erçetin tarafından (08.09.2019 Saat 17:02 ) değiştirilmiştir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk çok zor abi.Wakanın yedeği yok.Sosanın yedeği yok.Novak ve Pereiranın yedeği yok.Üstüne bir de Abdüş gitti.

Abdüş gerekirse sezon sonuna kadar oynamasın benim derdim bu sezon falan değil.Benim korkum sakatlığının kronikleşme ihtimali.Sakatlığı kronikleşirse kariyeri için büyük dezavantaj olacak.Çok üzülüyorum gerçekten.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Şu yazilanlari okuyunca kahroluyorum ya. Yazik çok yazik. Kimin vebali varsa iki cihanda da Allah hesabini sorsun.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yüz kere dedik kimse kusura bakmasın. Alternatifi yokken eyv ama kanat oynayacak 100 tane adam var. 2şer 2şer stoper değiştireceğine en fazla yük binen oyuncularını değiştir. Sosa, Novak, Pereira ve Nwakaeme sakatlık olmadığı sürece sezonu her maç 90 dk ile tamamlayacak bu gidişle. Arada dinlendirmek uzun vadede çok daha fazla katkı verir.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

asıl işin doktorda değilde bu sporcuları hazırlayan kondisyon yükleyen adamlarda sıkıntı. sürekli maç yapan adamın idmanı farklı olmalı. diğer sporculardada aynı sakatlıklar görülebilir derhal önlem alınmalı.

Nereden
    Muğla

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İYİ HABER!!!
    Tümer Metin: "A.Omur ile telefonda görüştüm.Oyle 5-6 aylık sıkıntısı yok. Menisküs yırtığı biraz ilerlemiş sadece. Operasyon olacak. Muhtemelen yarın (bugün) kulüp yeni bir açıklama yapacak"

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yırtık ufacıktı işte hareket ettirdikçe zorladıkça büyüdü ezildi muhtemelen yük binince. ödem gibi ufacık yırtıktı muhtemelen ameliyata bile gerek yoktu. 5-6 ay çapraz bağ yırtığı değil o kadar uzun sürmez iyileşmesi. bu arada avrupada daha iyi bir cerrah ameliyat etse nasıl olur bu adamları ?

Nereden
    Muğla

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günahtır bu abdulkadir ömür kardeşimiz 30 yaşında falan olsa neyse neden sakatlanır sarı da öyle. bu doktor suçlu eyvallah hadi gözden kaçmış ama bu adam neden sakatlanır kas ve vücüut fit değilmiş o vakit. günah değil mi bu teknik heyet neden duruyor hala. japon bir doktor olsa adam şuan ahiretteydi o da var. teknik heyetin derhal işine son verilmeli. 3-4 tane avrupadan üst düzey antrenör getrilmeli. haftaya yeni kurbanlar olur.
    menisküsün yırtılmasının sebebi yorgunluk sürekli maç yapma zaten. yaştan değil.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Klüp doktorluğuna Hakan Ayaz getirilmiş, eski doktorumuz, çok sağlam Hekimdir kendisi, kendisine güvenir ve Teşhis, en önemlisi de tedavide çok mahirdir.,Hayırlı olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)