Sayfa 3360 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2360 2860 3260 3310 3350 3358 3359 3360 3361 3362 3370 3410 3460 3860 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 83,976 ile 84,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

her sene ayni hikaye.sunu artik anlamak gerekiyor, transferde istanbul takimlariyla yarismanin imkani yok.adamlarin geliri senden 4 kat fazla dolayisi ile ayni harcamalari bekleyemezsin,ayni maas butcen yok..kiralama iyi guzel yapalim ama maaslari nasil odeyecegiz?mesela nzonzi denen adam 3 milyon 250 bin euro,seri'ye 2 milyon 800,babele 3 milyon 100 bin euro gibi maaslar odeyecek..daha falcao,lemina,andone'ye odeyecekleri maaslar var..
    bu transferleri bizim yapma imkanimiz yok.en fazla 1-2 oyuncunun boyle yuksek maliyetini tolere edebiliriz..onun icin yonetimi niye bu tarz transferler yapmiyorsunuz diye elestirmek dogru degil.

benim yonetime kizdigim nokta yaptiklari transferler, izledikleri politika degil aksine genclerin alinmasini destekliyorum ama o kadar genc futbolcuyu kampa goturup agustos ayi boyunca 13-14 topcuyla maclara cikmamiz sonra gece gunduz takim cok yorgun diye aglamalari.sayet alinanlar cok yetersizse rotasyona dahi sokamayacagimiz adamlari biz niye aldik.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar çok moral ozmayın bence. Evet transfer taraftar olarak güzel duruyor ama sahaya 11 kişi çıkılıyor.

Geçen sene fb müthiş transferler yapmıştı yine. slimani o zamanlar çok istenen adamdı, ayew, skrtel, benzia vs vs. Şimdi ortasahada emre,tolga, tolgay, ekici, ozan, jailson, alper, gustavo var. unuttuklarım vardır belkide. Bunların hepsini aynı anda sokup sahaya 20 kişi çıkmayacaklar.

bjk td dezavantajı hariç daha iyi takım bence. onların da kanatlar kötü.

Bizim avantajımız çok kalite ayaklarımız olması ve takımın birbirini tanıyor olması. Kolej havasını Yusuf un gidişiyle biraz kaybettikse de yeniden bu havaya kavuşacağımızı düşünüyorum

Bizim tam linnese ihtiyacımız vardı. bjk nin aldığı douglas da alınabilirdi. Aziz behic de kiralanabilirdi. Tek sorunumuz bekler. ortasaha ve ilerisi sakat ve formsuz oyuncular gelene kadar gençlerle veya devşirmelerle idare edilebilir

Bu 3 ist. takımının aldığı oyuncuların neden maaşları ve menajerlik ücretleri yazılmaz. Ulan böyle devletin yaptığı banka anlaşması mı olur. Bunlardan en fazla biri şampiyon olacak ve diğerleri daha da batacak. Biz kesinlikle maddi disiplinden taviz vermemeliyiz

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sadece bir ortasahaya cidden iyi bir adam kiralansa yeterliydi elzem bir durum avrupa kupaları olması baya zor işimiz kesin topçulardan biri sakatlanacak bu tempoda alternatif kulllanmak lazım behlül gibi gençleri ligde bazı maçlarda oynatmak şart hatta her maçta ufak ufak 15 er dakka alıştıralım

büyük hata yaptık cezasını çekeriz

ligde gs fb kapışır gibi

biz zorlarız bjk sonradan açılabilir

her takım anadolu takımına puan kaybeder

hakemleri konuşuruz

saçma sapan bir lig bizi bekliyor

ben Trabzonsporun dördüncü olabileceğini düşünüyorum şampiyonlar ligine gidemeyiz

devre arası ahmet başkan transfer girişiminde bulunur ama artık iş işten geçer bence devre arası transfer yapmasın çünkü sıvamış oluruz şu anda yapılmayan şeyin devre arasında hiç gerek yok
    Konu erenslash tarafından (02.09.2019 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünkü 1-1 biten maçta burda çoğu taraftarımızın çöp dediği şikeciler neredeyse ilk 20 dakikada bizi sahadan sildi top göremedik uğurcan olmasaydı abartısız söylüyorum 5-1 felan bitebilirdi bu sadece başlangıç bu takım özellikle deplasmanalrda derbilerde ve onun dışında sert anadolu deplasmanlarında çok zorlanır dünkü maç bize fragmandı umarım film de seneryo bizi ağlatmaz.
    Ne çöpü abi kendilerini kandırıyorlar gördük çöp takımı içimizden geçiyorlardı az kala dediğim gibi Uğurcan'a dua etsinler bizi unutulmayacak bir hezimetten kurtardı aynen çok zor günler bizi bekliyor acı ama gerçek..

Bu sene ilk 5 başarıdır bu kadro yapılanması ile...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Kırşehir

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hoca stajını bizde yapıyor ama hocası olan şg gibi takıntıları olan bir adam. Bazı yönlerden ondan iyi olduğunu da düşünüyorum. Ama alternatif geliştirmiyor bu düşündürücü epey. Hoca inşallah yetiştirir kendini efsane olur ama olmazsa bizdeki kariyeri önüne açtı ölene kadar hocalık yapar. Hangi takımda yapar bilmem ama yapar.

Diğer dediğine katılıyorum ama yönetim hata yapıyor. Parlama ihtimali olan gençlere yönelmek çok mantıklı çünkü bu kulübün oyuncu satışına ihtiyacı var ama ihtiyacın net olduğu bölgelere önem verilmedi. Hoca nasılsa bir çözüm bulur diye baktılar. He şu anki durum başarı mı? Net başarı. Biz böyle süreçlerden perişan çıkarız normalde. Bizim şu an Avrupa'dan elenmiş fenere yenilmiş lige havlu atmış olmamız lazımdı ama hocanın işte bu takıma verdiği en değerli şey olan azim sayesinde tutunduk bir şekilde. Yoksa sorunlar olduğu gibi duruyor ilerleme falan yok. Avrupada gruptan çıkar ligi de ilk dörtte bitirirsek ben başarılı sayarım şu şartlarda. Kadro derinliği bir ara sanki en tepede gibi duruyordu yeniden en alta indi. Bu şartlar altında hocadan da çok şey beklememek lazım bence.
    @Enes Başkaya60
    Bencede beklememek lazım haklısın kardeşim 13-14 oyuncu ile devam edecek ilk 5 net başarıdır...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her sene ayni hikaye.sunu artik anlamak gerekiyor, transferde istanbul takimlariyla yarismanin imkani yok.adamlarin geliri senden 4 kat fazla dolayisi ile ayni harcamalari bekleyemezsin,ayni maas butcen yok..kiralama iyi guzel yapalim ama maaslari nasil odeyecegiz?mesela nzonzi denen adam 3 milyon 250 bin euro,seri'ye 2 milyon 800,babele 3 milyon 100 bin euro gibi maaslar odeyecek..daha falcao,lemina,andone'ye odeyecekleri maaslar var..
    bu transferleri bizim yapma imkanimiz yok.en fazla 1-2 oyuncunun boyle yuksek maliyetini tolere edebiliriz..onun icin yonetimi niye bu tarz transferler yapmiyorsunuz diye elestirmek dogru degil.

benim yonetime kizdigim nokta yaptiklari transferler, izledikleri politika degil aksine genclerin alinmasini destekliyorum ama o kadar genc futbolcuyu kampa goturup agustos ayi boyunca 13-14 topcuyla maclara cikmamiz sonra gece gunduz takim cok yorgun diye aglamalari.sayet alinanlar cok yetersizse rotasyona dahi sokamayacagimiz adamlari biz niye aldik.
    kardeşim sana maddi anlamda sonuna kadr katılıyorum para olarak 3 istanbul takımıyla yarışamassın ama sen bir ton transfer yapmışsın takımın orta sahası istikla caddesi gibi dün jailson rakip takımın stoperi abartısız 60 metre top sürdü kalye şut çekti adama bıtak müdahale etmeyi yanına yaklaşan yoktu bu takım 6 numara diye bas bas bağırıyor nowak ve perreria ya bişey olursa sıçtık sosa ve wakayemeyi saymıyorum bile onalra bişey olsa zaten dükkanı kapta git .yönetim transfer konusunda sıçmıştır başkanda matematik yaparak tüyü dikmiştir.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne çöpü abi kendilerini kandırıyorlar gördük çöp takımı içimizden geçiyorlardı az kala dediğim gibi Uğurcan'a dua etsinler bizi unutulmayacak bir hezimetten kurtardı aynen çok zor günler bizi bekliyor acı ama gerçek..

Bu sene ilk 5 başarıdır bu kadro yapılanması ile...
    ayenen enesim sonuna kadr katılıyorum özellikle sert deplasmanlrda bu takım çok zorlanır dünkü maç gibi şanslı olmayabiliriz

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet transferin son günü.
    Störiçi getiren tayfaya selam olsun.
    İzleyemedik daha ama olsun
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Nereden
    Kırşehir

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayenen enesim sonuna kadr katılıyorum özellikle sert deplasmanlrda bu takım çok zorlanır dünkü maç gibi şanslı olmayabiliriz
    Hayırlısı abim bu sene zor bitecek gibi inşallah hezimet türünden yenilgiler almayız sosa-nwekaame-pereira-Novak bunlardan bir tanesi sakatlanırsa zaten ayvayı yediğimizin resmidir...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Ankara

Daha 3.hafta yorgunuz naraları atılıyor hoca tarafından çıldıracağım. Hocam yorgunsanız rotasyon yap, rotasyon yapamıyorsan transfer iste...
    trabzonspor bir sevdadir...

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede beklememek lazım haklısın kardeşim 13-14 oyuncu ile devam edecek ilk 5 net başarıdır...
    Her sene bir şekilde Avrupaya atacaksın kendini uçarı kaçarı yok bunun. Ama Yusuf'u sattıysan yerini dolduracaksın. Şimdi seneye belki abdül gidecek yerine kimi koyacağız? Bu yüzden ben çocukların vakit almaları gerektiğini düşünüyorum. Yani diyelim ki Yusuf sarı ve donis henüz hazır değil ama alt yapıdan hazır olan bir oyuncu var. O zaman oynat onu. Oynat ki görelim. Alt yapı deyince çoluk çocuk zannediliyor sahiden. Halbuki kalite oynuyor o kadar basit bir oyun bu.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Benim görüşüme göre alttan 1-2 adam ilk 11 için çıksa Sturidge ,Mikel hatta Sörloth fos çıksa umursamam.
    Yönetim bir plan ortaya koydu. Altyapı. Parmak,Ömür, Hüseyin, Uğurcan..vs. Uçan kuşu tutsalar dahi eldeki tek somut başarı (malî) Yusuf Yazıcı. VARAN 1.

Her yıl 20-25 million EUR transfer ihraç etsek 5 yılda borç kalmaz. Bu transferlerden bazıları Mikel, Sturidge işte bu gençlere mentor olarak dahil oldu. Buradan bakmalı azıcık da...ki verecekleri cabası...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Kırşehir

Her sene bir şekilde Avrupaya atacaksın kendini uçarı kaçarı yok bunun. Ama Yusuf'u sattıysan yerini dolduracaksın. Şimdi seneye belki abdül gidecek yerine kimi koyacağız? Bu yüzden ben çocukların vakit almaları gerektiğini düşünüyorum. Yani diyelim ki Yusuf sarı ve donis henüz hazır değil ama alt yapıdan hazır olan bir oyuncu var. O zaman oynat onu. Oynat ki görelim. Alt yapı deyince çoluk çocuk zannediliyor sahiden. Halbuki kalite oynuyor o kadar basit bir oyun bu.
    Aynen öyle Avrupa'ya bir türlü kendini atman lazım dediğine de tamamen katılıyorum Yusuf'u sattık yerine adam almamak neyin kafası çocuklar süre almalı Behlül Kerem bu çocuklar boş değil oynat ya ne kaybedersin...Ne kadar konuşsak boş işte kardeşim bizi duyan yok öyle düşünen yok...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Bursa

Oynadığımız bütün maçlarda ortasahamız direk geçiliyor. fb moralli ve kendi sahasında tabiki baskılı oynayacak.

Biz parmak ve sosa gibi iki oyuncuyla atakları çok geride karşılıyoruz maalesef. Ekuban ı daha ortada oynamaya alıştırırsak geçen seneki gibi olabiliriz. Yada sturrige geldiğinde waka,sturrige,ömür üçlüsüyle ilerde parmak,sosa,mikel üçlüsüyle ortada iş yapabiliriz.

Tabi mikel olmazsa doğan, onazi olur orada. Bunların hiçbirisi Yusuf etkisi yapmaz. Bazı arkadaşların dediği gibi kanga tarzı biri olabilir orada. Ya da alt yapıdan oraya adam geliştireceğiz. 10 no çok meşhurdur alt yapılarda. Klas, şımarık ve koşmayan topçu numarasıdır. Bunları alıp ön libero oynatıp harika bir 8 kazanabilirsin. modric gibi

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İç transferi halletsinler, sirayla Novak, Parmak, Cafer imzalasin. Orta sahayi kadro icinden hallederiz, Dogan var iste yerli Onazi, idare eder orada. Ofansif orta sahayi alt yapidan cozecekler. Kerem, Behlul'den birisi A takima alinmali. Dun Parmak cikti yerine adam yok. Ahmet Canbaz'i aldilar hic izleyemedik, kotuyse alma niye aliyorsun, Kayserispor muyuz biz ?

Dun mesela oyuna Koray yerine Salih Kavrazli girse, kontra futboluna daha uygun isim ama yok, bunlarin halledilmesi lazim.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Transferi kapattığımıza göre Artık bu saatten sonra tek dileğim Sturridge'nin mükemmel bir sezon geçirip sene sonu 10-15 M€ bandına satılması ve gelen parayla sörlothun alınması.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bjk de aynj böyle olmuştu. Sosanın yerine talisca geldikten sonra o anlayış bitmişti. Nitekim başlarda iyi gitse de sonunda tükendiler. Bu şekilde takım inanılmaz efor sarf etmek zorunda kalıyor çünkü.
    Geçen dönemki oyuna dönmemiz lazım yoksa gol yemeden maç bitirme olasılığımız yok
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

karayamayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sorloth dün sırtı dönük oynayamadı sanki hiç. Hava topu da alamadı. Duvar da olamadı. İşin garibi topu alıp gidemedi de. Umarım tek maçlık bir durumdur.

Nereden
    Bursa

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transferi kapattığımıza göre Artık bu saatten sonra tek dileğim Sturridge'nin mükemmel bir sezon geçirip sene sonu 10-15 M€ bandına satılması ve gelen parayla sörlothun alınması.
    Niye satıp sörlota gömüyoruz parayı.

Eğer minimum transfer bedeli yoksa satılmasın. gidecekse 20 milyon euroya gitsin. Yerine de sörlota verilmesin. Sörlotu hiçbir zaman alacağımızı düşünmüyorum. İyi çıksa bile merih de alanya nın yaptığı gibi yapılıp alınır satılır.

Gençlerin oynatılmaması konusuna çok takılıyoruz. Sanki bu adamlar hiç genç oynatmamış gibi. Yahu bu gençler 2-3 ay alışma süreci yaşasınlar. 10 -15 dakika süre almaya başlasınlar. Gelişimlerine ket vurmamak gerek. Hazır olup olmadıklarını bilmediğimiz oyuncular üzerinden saldırmayalım.

Aek 2. maçı öncesi buradaki yüzlerce kişi mikel li ortasaha yazdı. Aynen öyle çıktı takım ve hoca 30. dk de doğruya geçti. Hocamız inatçı değil. Yanlışlarından rahatlıkla dönebiliyor.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı karayamayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorloth dün sırtı dönük oynayamadı sanki hiç. Hava topu da alamadı. Duvar da olamadı. İşin garibi topu alıp gidemedi de. Umarım tek maçlık bir durumdur.
    Yanında veya çevresinde topu indireceği biri yoktu
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün febe 5-6 pozisyona girdiyse biz de 4-5 pozisyona girdik. Deplasmandaydık, asırı gazlardı. Bu ortamda 2. Yarı pozisyon bile vermeden istedigimizi aldık. Cok büyütmüyor musunuz dün geceyi? Adamların bütün motivasyonunu bitirdik

Nereden
    Malatya

Alıntı karayamayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golümüzü dikkatli izlerseniz bu dediklerinizi genel anlamda yaptığını görürüz. Ancak geldiği döneme göre son iki Maçta bayağı hantal bir görüntü çizdi.

MacqAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerden bize asla dost olmaz ancak maçta gerginliğin tırmanmaması ve hakemin kartlar haricinde saçma sapan herşeye penaltı dememesi güzeldi.

baktığınızda ev sahibi fb ama fırat bence güzel maç yönetti dün.neye göre güzel? şu anki ligdeki taraf tutan hakemlere göre.

kaleciye gösterdiği sartı kart zaten saçmaydı. aynısını fbliye veya istanbul takımlarının kalecilerine Trabzonda yapacak mı bakalım.

kötünün iyisiydi daha kötüsünü bildiğimiz için iyi maç yönetti diyorum.
    Aslında hakem güzel falan yönetmedi. Maçın berabere gitmesini ister gibi yönetti. Gs ve beşiktaşta yaklaşsın sıralamaya diye. Sarı kart fb ye vermedi. Ekuban yere bırakmadı kendini diye. Wakaeme pozisyonuda penaltı olabilirdi. Bir insanın topa vururken dengesi okadar bozulmaz gibime geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Transfer yoksa Onazi yoğun bir programla forma giyebileceği en erken tarihe kadar hazırlanmalı, başka çıkar yolumuz yok. Aynı şekilde kondisyon eksikliği olan bütün futbolcular milli arada o eksiklerini gidermeli. 3 kulvarda her futbolcumuza ihtiyacımız var. Bizim için lig 15 gün sonra başlayacak.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı MacqAli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında hakem güzel falan yönetmedi. Maçın berabere gitmesini ister gibi yönetti. Gs ve beşiktaşta yaklaşsın sıralamaya diye. Sarı kart fb ye vermedi. Ekuban yere bırakmadı kendini diye. Wakaeme pozisyonuda penaltı olabilirdi. Bir insanın topa vururken dengesi okadar bozulmaz gibime geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hakem benim için Oz*n Tuf*n'ın Sosa'ya şut çekmesinden sonra Sosa'nın sarı kart görmesiyle bitti
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)