Sayfa 3324 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2324 2824 3224 3274 3314 3322 3323 3324 3325 3326 3334 3374 3424 3824 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 83,076 ile 83,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lazım olan tek şey Novak’ı yedeklemekti.

Keşke Eren Albayrak’ı alsaydık. Elini kolunu sallaya sallaya Antalya’ya gitti.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu saatten sonra bek rotasyonu dışında yapılacak transferler müsriflik olur AMA Berkay Özcan alınabiliyorsa şartlar zorlanmalı.

Yaşı, kumaşı, potansiyeli, oynadığı pozisyonlar itibarıyla bizim için nokta atışı olur. Verilen paraların geri dönüşü de mutlaka olur. Keşke ansızın görüşme kap'ı gelse.

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Novak nasıl çıkaracak bu kadar maçı ? Gerçi Kamilede güvenmiyorumda neyse zaten sakat.. Hiç yenilemeyecektik ..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Novak milli takıma çağrıldı, sözleşme yenilemek için sezon sonunu beklersek elden kaçar net..
    I am not in danger , I am the danger..

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı yüregimts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Salih'in lisans işi ne oldu ?....

Futbol Federasyonu kanunlarına göre 18yaş altı futbolcular, başka bir kulübe transfer olduklarında, yeni kulübünde oynayabilmesi için muvafakatname almaları gerekiyor. 17 yaşındaki Salih için ya Altınordu izin verecek, ya da futbolcu 16 Mart 2020 tarihine kadar(9.5 ay) sadece antrenman yapabilecek.
    Neden klasik metodu kullanmayız çocuğun yaşını büyütelim Altınordunun ağız kokusunu çekeceğimize bir memur işine bakar
    @ okşoholu

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden klasik metodu kullanmayız çocuğun yaşını büyütelim Altınordunun ağız kokusunu çekeceğimize bir memur işine bakar
    hastanede doğmuşsa yasal olarak büyütemezsin
    hastane dışında doğanlar için iki şahitle büyütebilirsin ama hastane, sağlık ocağında doğanlar için doğum raporu düzenlenip nüfus müd. gönderildiğiden olmaz
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Harun CAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceyhun, Serdar:

Aslında ben kıyaslamadan ziyade şunu diyorum. Geçen sezon ligde 46 gol yemişiz ve en az gol yiyen 8 takımdan biri değiliz buna rağmen ligi 4. bitirmişiz bu da gol atabilme kabiliyetimizin diğer takımlara oranla daha yüksek olması sebebiyle. Ama yine geçen yılki defans anlayışı ile devam ediyoruz değişen birşey yok. Bu yıl da 46 gol yiyerek bir başarı yakalayabileciğimizi sanmıyorum. Mutlaka 30 gol altına düşmemiz lazım. Ve bu defans hattı ile öyle bir rakamı mümkün görmüyorum ben. Kalemizi gole kapadığımız maç sayısı gerçekten çok az. Sadece 7 maçda kalemiz kapalı. 2010-2011 de bu rakam 18...
    bu tür analizler eksik analizlerdir

hucum ve defans olarak ikiye ayıramayız

hucuma defansın katkısı vardır ve

defansa da hucumun katkısı vardır

bu bir takım işidir

mesela şu da tam doğru değil ama bende defans işini yapmış ve hucumun nosyonuna alanı daraltarak önde basarak vs katkıda bulunmuş diye yorum yapabilirim çok da yanlış olmaz

burada ve bu bakış açısında hucumcuların defansif görevde yetersizi kaldıkları gibi bir bakış oluşturulabilir.

bu nedenlerle analizi yaparken hucumun da savunmanında tüm takımca paylaşılması gerektiğni düşünüp buna gore karar vermek lazım.
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

m.berg taraftarlarca protesto edilmiş son maç
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaka gibi ama çıktığı 7 maçta gol atamamış.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Muhammet YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wakame reis kesilir mi
    ben olsam nwakameyi her maç 60 da sokarım, ciddiyim çok daha etkili olacaktır.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam nwakameyi her maç 60 da sokarım, ciddiyim çok daha etkili olacaktır.
    ziya doğan sen misin?

şaka bi yana yattara'yı öyle kullanırdı o da, ama nwakaeme savunma konusunda yattara'dan fersah fersah ilerde..

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben olsam Nwakaeme'yi sol bek, Sosa'yı sağ bek oynatırım. Beklerimiz ateş edecektir.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Trabzon

Alıntı koknar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açık yedeklerimiz Avdijaj ve Yusuf Sarı hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.
    Avdijaj yerine Fofana, Yusuf Sarı yerine Bifouma yedek açıklarımız olsa daha iyi olabilir miydi? Bonservisleri de yoktu. Ligi bilen, fizikli adamlar. Yabancı kontenjanı demeyin, Andusiç ve Avdijaj'a gerek yoktu gibi. Gerçi Avdijaj'ı henüz çözemedim.
    Konu koknar61 tarafından (27.08.2019 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afrika Diğer

Burada Berg için milletin ağzının suyu akarken biz "yaramaz" diyorduk... BatuhanB yine bildi.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada Berg için milletin ağzının suyu akarken biz "yaramaz" diyorduk... BatuhanB yine bildi.
    Adammmm
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımın savunması anca zamanla düzelir ki zaten bize lazım olan türde bir adam artık sanmıyorum bulabileceğimizi. Fakat Berkay'ı takımı gözden çıkardıysa hamle yapılmalı. Sturridge varken tamam ama yokken 10 numaralı sisteme dönmeliyiz ki lig+uefa en az 13-14 maç kaçıracaktır Sturridge. Ekuban çift forvet oynamaya değmiyor, orta saha çok hata veriyor. Sturridge çokça atar ama Ekuban için 2 orta sahada diretilmez ve 10 numaramız yok. Berkay hem o işi yapar hem de Sosa'ya dinlenme şansı tanır. Opsiyonlu kiralamalı bir yol bulunmalı.
    Bence de.. o ki düsünülmüyor takiminda, deneyelim sansimizi... kirâlik falan da olur...
    Alıntı koknar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avdijaj yerine Fofana, Yusuf Sarı yerine Bifouma yedek açıklarımız olsa daha iyi olabilir miydi? Bonservisleri de yoktu. Ligi bilen, fizikli adamlar. Yabancı kontenjanı demeyin, Andusiç ve Avdijaj'a gerek yoktu gibi. Gerçi Avdijaj'ı henüz çözemedim.
    Fofana'yi hep istemisimdir, ama Bifouma i ih hayir, gerek yok ona, biraz beyinsiz gibi...
    Ama Avdijaj iyidir, Fofana sag açikta da oynar gibi, sag kanadin yedegi olabilirdi,, solu da yedeklerdi,, Avdijaj da sagda oynayabiliyor... iyi bir hamle olurdu Fofana bence de, bostaydi hem de...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Berg konusunda fenâ yanildim yau,, herif bitikmis... yalniz bizimkiler yalandan mi yapti o transfer görüsmelerini, yâni Sturridge varken Berg ile mi ugrastik daha uygun diye ? peki ya Tavares Alioui Diony falan bunlar neydi yaa ?? bunlarin hiçbirini istemiyordum zâten ama ilginç valla

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ligdeki oyun anlayışlarını bilmem de Ş.ligi elemelerinde izlediğim kadarıyla adamlar bir zamanlar bizim yaptığımızı yapıyor. Cardozo al Janko al kontra oyna hesabı. Ceza sahası golcüsü bu tip adamlar. Servis yapmazsan icraat bekleme.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berg konusunda fenâ yanildim yau,, herif bitikmis... yalniz bizimkiler yalandan mi yapti o transfer görüsmelerini, yâni Sturridge varken Berg ile mi ugrastik daha uygun diye ? peki ya Tavares Alioui Diony falan bunlar neydi yaa ?? bunlarin hiçbirini istemiyordum zâten ama ilginç valla
    hahaha senden konu hakkında yorum bekliyordum fanatik bergci, ayrıca saydıklarını sturridge ile değil sirloth ile kıyasla transfer ikamesi olarak
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banka anlaşmasını yapmamıştık ve 1,5 me transfer bütçemiz vardı falan dönemleri.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehir'den Azubuike yoklanmalı devre arası için. Bu adam böyle oynarsa süper ligte kalmaz kesin iyi bir bonservis elde edilir. Muhtemelen başakşhir devreyi iddiasiz bir yerde bitirecektir. Siyasi ilişkilerimizi devreye sokarak bu transferi bitiririz. Inanın bana fakir Kantesi.

Sene sonunda da bonservissiz Kanga'yı alırsak. Kanga Azuvuike Sosa üçlüsü hem defansif hem ofansif manada çok güclü, çok hareketli bir merkez olur.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Afrika Diğer

Hoffenheim'ın bizden 2 milyon Euro civârı para istendiği söylenen Szalai, beleşe Mainz'a gitmiş.

Nereden
    Afrika Diğer

Bu dakikadan sonra 10 numara transfer yapılmaz ama Abdelhamid Sabiri'yi izleyen oldu mu daha önce? Almanya'dayken epey potansiyelli görünüyormuş lâkin Huddersfield'da işler istediği gibi gitmemiş ve bugün serbest bırakılmış. Üstelik yaşı da henüz 22...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bony'i de bilen sen değil miydin?

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir'den Azubuike yoklanmalı devre arası için. Bu adam böyle oynarsa süper ligte kalmaz kesin iyi bir bonservis elde edilir. Muhtemelen başakşhir devreyi iddiasiz bir yerde bitirecektir. Siyasi ilişkilerimizi devreye sokarak bu transferi bitiririz. Inanın bana fakir Kantesi.

Sene sonunda da bonservissiz Kanga'yı alırsak. Kanga Azuvuike Sosa üçlüsü hem defansif hem ofansif manada çok güclü, çok hareketli bir merkez olur.
    Transfer döneminin başında Azubuike'yi alsaydık şimdi 6 no felan asla konuşmazdık tam aranan 6noydu maalesef keşke yönetime ileten biri olsaydı biz kiralayabilirdik Onazi faktörü de vardı cidden elimizden kaçırdık bu çocuğu...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)