Sayfa 3315 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2315 2815 3215 3265 3305 3313 3314 3315 3316 3317 3325 3365 3415 3815 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 82,851 ile 82,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni transferimiz Daniel Sturridge şunları söyledi:
    “Bu yeni meydan okuma için gerçekten çok heyecanlıyım ve burada olmaktan çok mutluyum. Trabzonsporla ilgili inanılmaz güzel şeyler duydum. Tabi ki başkanımıza ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Özellikle en büyük teşekkürü taraftarımız hak ediyor. Sosyal medya üzerinden bütün aileme ve arkadaşlarıma çok güzel mesajlar attılar. Buraya gelmek için ikna olmamda çok büyük katkı sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Dün de zaten ne kadar heyecanlı olduklarını gördüm. Takımımızın başarısı için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Zaten hepimizin ortak hedefi başarılı olabilmek. Ben de kendi adıma buna katkı sağlamaya çalışacağım. Umarım sezon sonunda hepimiz mutlu oluruz. Ben de bu mutluluğun bir parçası olmayı çok istiyorum. Sadece kulüp olarak değil, tüm şehir olarak inşallah bu mutluluğu yakalarız.”
    İmza törenin ardından Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “Transfer ettiğimiz oyuncular ve kadromuzdaki oyuncular gelirleri ölçüsünde forma aldılar. Hepsinin hayranları var. Kendisinin hayranları da oldukça fazla. Geniş bir coğrafyada tanınıyor. Şimdi kendisi kaç forma alıyor?” diye sordu.
    Daniel Sturridge ise, “Şimdilik 1000 forma alıyorum. Taraftarlarımızla birlikte büyük de bir ailem var. Onun için şimdilik 1000 adet ile başlıyorum ama gol attıkça eminim çok daha fazla almak zorunda kalacağım” ifadelerini kullandı.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan gerçekten bu vizyon işini mükemmel yapıyor.
    Başkanın tek başına bile camiaya kazandırdığı sempati çok değerli.
    Gerçekten bir çok konuyu aştık son dönemde.
    Geriye sportif başarı kaldı sadece.
    Bu da sadece emekle parayla değil,mantalite ve zekayla olan bişey.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Başakşehir - Fenerbahçe maçını 90 dk izledim, normalde ikisinin oynadığı futbolu bizim takım oynayınca bu takıma ne oldu böyle oynuyorlar diye eleştiriyoruz, öyle futbol farkı var ikisi ile de aramazda.Adanların iyi diye lanse edilen oyunu bizim için eleştiri konusu. Fb en az 3 iyi adam transfer edemzse yarışa dahil olamaz.
    futbol yorumu yapmadan kimin kimle oynadigini goz onunde bulundur..gazisehire 5 atti kume duscek dediniz bu ligde ve ptt liginde kimse kimseye gucu yoksa 5 atamaz bu bir...kasimpsa alanyadan 4 yedi sen pozisyona giremedin bu 2..basaksehir gucsuz takimmi.geriden gelip kazandilar bu 3...sen bayernle mac yapsan 6 yesen ki yersin rahatlikla bu takim kotu ama siradan bitakima 6 atarsan bu takim iyimi diceksin..kabul edelimki fener iyi transferlrr yapti 3 hafta sonunda puan farkinin 5 olmasi cok yuksek ihtimal..tersi olsaydi sen trabzonu kesib sampiyob feneri kume dusme adayi gorurdun..bukadar futbol cahili olmayin basindakilerde hersene heryil trabzon sampiyon olabilir bu kadroyla derler taraftarin havasini alir futbolculari rehavete kapildirtirlar gecmisi ac izle ama 5 hafta sonunda orta siralarda bulurduk kendimizi

Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Nereden
    Rize

Bu forumda tartışırken karşı tarafa “futbol cahili, futbol fukarası, hayatında maç izlememiş, vizyonsuz, at gözlüklü vs.” deme zorunluluğu mu var?

Hayır herkes mi Klopp bu forumda?

Kendi adıma konuşuyorum. Uzun yıllar sonra heyecanlanmışım, öyle heyecanlanmışım ki forumlara falan yazmaya başlamışım (en son düzenli olarak yazdığım forum yayın hayatında bile değil şu an), heyecanımı ortak heyecanlarımın olduğu insanlarla -tanımıyor olsam bile- paylaşmak istiyorum ama öyle bir üslup var ki insanda ne heyecan ne de bir şeylerin düzeleceğine dair umut bırakıyor.

Arkadaşlar, bu takım 8 yıldır yerlerde sürünüyor. Bu durumun ortaya çıkmasında sizce bizim şu “her şeyi en iyi ben bilirim” havalarımızın payı yok mu? Yemin ediyorum bizim kötü olmamızı isteyenler bizi bizden iyi tanıyor. Ne yapıyorlar? Bir yem, bir olta atılıyor ve biz birbirimizi yiyoruz. Yıllardır. Biraz aklıselim, biraz saygılı olalım lütfen. Hakaret etmeden tartışabilelim bir şeyleri artık.

Transfer forumunda konuşulacak şeyler değil bunlar ama yine de söylemek istedim.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı juliant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futbol yorumu yapmadan kimin kimle oynadigini goz onunde bulundur..gazisehire 5 atti kume duscek dediniz bu ligde ve ptt liginde kimse kimseye gucu yoksa 5 atamaz bu bir...kasimpsa alanyadan 4 yedi sen pozisyona giremedin bu 2..basaksehir gucsuz takimmi.geriden gelip kazandilar bu 3...sen bayernle mac yapsan 6 yesen ki yersin rahatlikla bu takim kotu ama siradan bitakima 6 atarsan bu takim iyimi diceksin..kabul edelimki fener iyi transferlrr yapti 3 hafta sonunda puan farkinin 5 olmasi cok yuksek ihtimal..tersi olsaydi sen trabzonu kesib sampiyob feneri kume dusme adayi gorurdun..bukadar futbol cahili olmayin basindakilerde hersene heryil trabzon sampiyon olabilir bu kadroyla derler taraftarin havasini alir futbolculari rehavete kapildirtirlar gecmisi ac izle ama 5 hafta sonunda orta siralarda bulurduk kendimizi
    Futbol cahili mi, kişisel polemiğe girmeyi sevmem am bu tabirinizden sonra yazmadan duramıyacağım. Bu kadar dolaylı yolla anlatmaya gerek yok basit bir analiz yapmak lazım. Aeka, Başakşehir ile yaptığı maçta gol dahi atamadı, sen bu adamlara sahalarında 3 atmanın ötesinde oyun olarak da eziyosun, üstelik takım oturmamış, yeni sisteme adapte sorunu varken ve Fb zorlama ile başakşehiri yeniyor, şimdi bu kıyastan yola çıkarsak Fb Şampiyonluk adayı biz tü kaka öle mi.Neyse ben yine futbol cahili olayım da siz alimi olun efendim.

Nereden
    İstanbul

Şimdi önemli olan sey şu.
    Bir ön libero almazsak eldeki mevcut irta saha oyuncularından maksimum hareketli,temaslı,ısırgan,kodüsyonu yüksek bi performans alabilmeliyiz.
    Alabildiğimizi varsayarsak her şey gayet iyi gider.
    Peki ya alamazsak?
    Ya eskiden olduğu gibi kritik maçlarda,büyük maçlarda takım kendinden beklenenden çok daha yüksek bi mücadele gösterip,gidipte icerdeki en traş takıma yine rakibe boş alanlar veren tuhaf garip bi oyunla puan kaptıran bi takım olursak ne olacak?
    Yaşadık bunları maalesef?
    Bu karamsarlık değil acı tecrübe.
    Bende Obi Mikel varken oraya bir transfer daha yapılmasını lüks görürüm fakat o yaşta ki oyuncuların orta saha temposunu(Savunma anlamında) sezon boyunca ayakta tutabileceklerine ne kadar güvenebiliriz?
    Benim için şu an da en cansiperane oynayan oyuncu Sosa.
    Peki ne kadar devam edebilir?
    Devam edemeselerdebu onların kabahati değil.
    Oyuncuların yorulmaya da hakkı var.
    Kadro mühendisliği yapılırken daha tasarruflu olunabilseydi de oraya Obi Mikel dışında daha genç daha farklı bi oyuncu alınamazmıydı.
    Gerekirse Obi'yi gene al fakat ihtiyaç duyulan farklı özellikleride barındıran bi oyuncu(Onazi sakat olmasa gerek görmezdim)bence bulunabilirdi.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sikeciler Adil Rami'yi almis. Kötü oldu bu.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda tartışırken karşı tarafa “futbol cahili, futbol fukarası, hayatında maç izlememiş, vizyonsuz, at gözlüklü vs.” deme zorunluluğu mu var?

Hayır herkes mi Klopp bu forumda?

Kendi adıma konuşuyorum. Uzun yıllar sonra heyecanlanmışım, öyle heyecanlanmışım ki forumlara falan yazmaya başlamışım (en son düzenli olarak yazdığım forum yayın hayatında bile değil şu an), heyecanımı ortak heyecanlarımın olduğu insanlarla -tanımıyor olsam bile- paylaşmak istiyorum ama öyle bir üslup var ki insanda ne heyecan ne de bir şeylerin düzeleceğine dair umut bırakıyor.

Arkadaşlar, bu takım 8 yıldır yerlerde sürünüyor. Bu durumun ortaya çıkmasında sizce bizim şu “her şeyi en iyi ben bilirim” havalarımızın payı yok mu? Yemin ediyorum bizim kötü olmamızı isteyenler bizi bizden iyi tanıyor. Ne yapıyorlar? Bir yem, bir olta atılıyor ve biz birbirimizi yiyoruz. Yıllardır. Biraz aklıselim, biraz saygılı olalım lütfen. Hakaret etmeden tartışabilelim bir şeyleri artık.

Transfer forumunda konuşulacak şeyler değil bunlar ama yine de söylemek istedim.
    Bu konuda yalnız değilsin merak etme...
    Bu forumun belirleyiciliğine çok zara verilmiş maalesef.
    Ben aşağı yukarı 10 yıl önce öyle futbol bilgisi yüksek şahısların yorumularını okurdum ki bu forumda
    Kendi kendime "Lan bu adamların yazdığı yerde bize susmak düşer"derdim.
    O arkadaşları maalesef göremiyorum artık.
    Şu anda da yorumlarına çok değer verdiğim arkadaşlar var fakat gercekten "Çirkin uslup" konusu foruma büyük zarar veriyor.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rami'yi Lille dönemi hariç jiç begenmedim.
    Fransa milli takiminada futbolundan ziyade birlestirici karakterinden dolayi aliniyordu.
    Bence iyi transfer degil.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir adet çöp aldılar .
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

10 sene önce burada yazanlar TV de yorumcu oldu vallahi.

Nesil bozuldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Bu camia böyle bir başkanı haketmiyor...
    Ahmet AĞAOĞLU bize fazla

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bunu buraya yaziyorum . 6 numarayi falan birakip transfer doneminin sonuna kadar Ben Arfayi kovalamamız gerekiyor . Bu takimin sampiyon olabilmesi icin tek ihtiyac kendisi
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Onazi insallah cabuk ve iyi bir sekilde döner. Orta sahamiz top kazanamiyor. Gecende yazdim iyi top yapan takimlara cok zorlanacagiz.

Hakemlerin sovu yine basladi. 7 senedir yaptiklari yetmedi bu sene yine yapacaklar islerini. Saka gibi ya. Kimse dur diyemiyor buna..

Nereden
    İstanbul

feneri bu formla yenmemiz.mucize..ozellikle maca kotu başlıyoruz 20 dkkada 2 0 olur bu oyunla

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Net tempolu fizikli 8 lazım.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu oyun düzenini bırakmamız gerekiyor. Geçen seneki 4-2-3-1’e dönmemiz şart. Hoca şu iki düzeni denemeli ve hangisi uygunsa onunla devam etmeli. Aksi takdirde bu anlamsız oyuna devam edeceğiz.

Sosa-Parmak
    Ekuban-Ömür-Nwakaeme
    Sturridge(Sorloth)

Sosa-Parmak
    Ömür-Mikel-Nwakaeme
    Sturridge(Sorloth)

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı freedomforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanılmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rotasyon bekii almazsak çok sıkıntı yaşarız
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rotasyon bekii almazsak çok sıkıntı yaşarız
    Aynen..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Ankara

Sosa-Parmak/Sosa-Mİkel ikilisinden hangisi oynarsa oynasın geçen sene ŞL deki Ajax gibi herkesin bütünlük içinde pres yapması alan daraltması lazım. Çoğunlukla ileri uç oyuncuları ya yalandan pres yapıyor ya da bireysel etkisiz pres yapmaya çalışıyor.

Nereden
    Ankara

Erman federasyona geydirmeye başladı. Konya ve Trabzonun penaltısı berilmedi diyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 24 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 24 misafir)