Sayfa 3312 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2312 2812 3212 3262 3302 3310 3311 3312 3313 3314 3322 3362 3412 3812 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 82,776 ile 82,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu kadar dangalağı başka şehirde bir arada göremezsiniz. Trabzon şehri zeki insan yetiştirdiği kadar böyle öküzler de yetiştiriyor. Böyle büyük bir takımın itibarını yerlere seren şu ayak takımından utanıyorum. Ne kadar ezik, terbiyesiz, kalın kafalı varsa havaalanına gitmiş. Gruplarınız, rant kavganız yerin dibine girsin, köpeklik yapmaya devam edin, utanmaz herifler.
    8. Kuşatma

Nereden
    İstanbul

Yahu bir durun arkadaş be bir durun yahu. Biz geçen sene bu sura bir gedik açtık. Bu sene de o duvarları yıkacağız. Yapacaklar edecekler falan. Biz oyunumuzu oynayalım da onlar varsın masabaşında oynasınlar.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok aşırı derece zorlama yorumlara gerek yok.

60 dk hiçbir şey oynamayan bir fb vardı.

Oraya kadar denk getirdiğini atan bir Başakşehir olsa maç bitmişti.

60 tan sonra canlanan topu önde oynamaya çalışan ve gol atacağı çok bariz olan bir fb vardı.

Gol atacağı da pozisyon bulduğu için falan değil Başakşehir acayip derecede oyundan düştüğü ve fener kontrolü ele aldığı için.

Yine de 1-1 den sonra biraz becerikli olsa Başakşehir kazanabilirdi olmadı.

Acayip derece de moral bozucu bir maç oldu.

Fener top oynamıyor evet ama istekli arzulular 2-3 takviye daha yaparlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olabilirler.

Bu iş biraz motivasyon işi. Adamlar şuan rüzgarı arkalarına aldılar.

İnşallah biz Malatya'yı yeneriz de fb deplasmanında olası bir kötü sonuçta puan farkı iyice açılmaz.

Nereden
    İzmir

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bir durun arkadaş be bir durun yahu. Biz geçen sene bu sura bir gedik açtık. Bu sene de o duvarları yıkacağız. Yapacaklar edecekler falan. Biz oyunumuzu oynayalım da onlar varsın masabaşında oynasınlar.
    isteğimiz o kardeşim.Ama insanın psikolojisini bozuyolar işte.Nihat Özdemirin başkan yapılması.Geçen haftaki hakem olayı.Bu günkü kimine göre futbol şansı bana göre pis kokular.Hepsi üstüste olunca moral bozuluyo.Yinemi şampiyon yapmıcaklar diyo insan.Öğrenilmiş çaresizlik

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Okan ortasahaya transfer istiyor, biz de mi yapsak acaba? Takımın temposu hoşuma gitmiyor. Hızlı ve sert oyuncu sayımız az.

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçen sezon iddia ediyorum tek bir kişi tahmin bile edemezdi şampiyonluğa 6 puan uzak ligi bitireceğimizi.

az bi topa basın
    Konu Kazım Bostan tarafından (25.08.2019 Saat 00:28 ) değiştirilmiştir.
    #

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok aşırı derece zorlama yorumlara gerek yok.

60 dk hiçbir şey oynamayan bir fb vardı.

Oraya kadar denk getirdiğini atan bir Başakşehir olsa maç bitmişti.

60 tan sonra canlanan topu önde oynamaya çalışan ve gol atacağı çok bariz olan bir fb vardı.

Gol atacağı da pozisyon bulduğu için falan değil Başakşehir acayip derecede oyundan düştüğü ve fener kontrolü ele aldığı için.

Yine de 1-1 den sonra biraz becerikli olsa Başakşehir kazanabilirdi olmadı.

Acayip derece de moral bozucu bir maç oldu.

Fener top oynamıyor evet ama istekli arzulular 2-3 takviye daha yaparlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olabilirler.

Bu iş biraz motivasyon işi. Adamlar şuan rüzgarı arkalarına aldılar.

İnşallah biz Malatya'yı yeneriz de fb deplasmanında olası bir kötü sonuçta puan farkı iyice açılmaz.
    Onları kadiköyde yenersek düşerler biz uçuşa geçeriz. Psikolojik etkisi büyük maç ama biz alamayacağız gibi geliyor ne yazık ki.

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yu be şuraya bak ne fenermiş ya herkesi bi korku salmış yazık be

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

TSunami_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bayburt

Daha once dile getirildi mi bilmiyorum ama bu sikecilerin ilk 7 haftada sadece 1 kez istanbul disina cikmasi normal mi
    Türk futbolunun en büyük marka değeri TRABZONSPOR

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Normalde fener maclarindan cekinirim. Iyi oynayip bir sekilde puan veya puanlar kaybettigimiz maclar oluyor. Bu sefer ama hic olmadigi kadar rahat yenecegimizi dusunuyorum. Bizim takimimiz cok iyi, onlarinki iyi degil ve kendilerini birsey saniyorlar suan.
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    Bayburt

Alıntı muhammed bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yu be şuraya bak ne fenermiş ya herkesi bi korku salmış yazık be

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Korkuyla alakasi yok bal ve kollanma . Sartlar esit olsun hatta sakatlari iyilessin tam kadro ciksinlar evire cevire yeneriz amaa hersey sahada oynanmiyor

Nereden
    İzmir

Fener maçından önce yarınki maç daha önemli bence.Yarın yenemezsek haftaya olası malubiyette kendimizi 7 hatta 8 puan geride bulabiliriz.Terside olabilir bi anda kendimizi bulutların üzerindede bulabiliriz.Geleceğimizi şekillendirecek en önemli iki hafta

Nereden
    Fransa

Tamamen fener maçının skoruna baglı yorumlar oldugunu düşünüorum biizm taraftarın huyudur zaten kendi takımımız için de aynıyız 70. Dk da sölediğim şu idi bu orta saha ile feneri biz dagıtırız , ama skor moral bozucu ama fener cacık . Emre yi almalarının sebebi zaten takım ruhu oluşturmak idi yani hirs tranferlerdede bu senekilerden muriç hırslı ve pes etmeyen bir yapıya sahip ben hala daha orta sahamız gününde olursa fener i dağıtırız diorum . Yanlız şu varki şuanki fener ersun yanal takımı deil . Düşündürücü olan bu .

Nereden
    Bayburt

Alıntı Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde fener maclarindan cekinirim. Iyi oynayip bir sekilde puan veya puanlar kaybettigimiz maclar oluyor. Bu sefer ama hic olmadigi kadar rahat yenecegimizi dusunuyorum. Bizim takimimiz cok iyi, onlarinki iyi degil ve kendilerini birsey saniyorlar suan.
    Bu aksam son dakikada galip gelmeleri motuve etmistir bizim mac icin

Nereden
    Trabzon

Vedat muriqi maç kaçırmalı, fbnin en az yüzde 20 oyun gücü düşer.

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okan ortasahaya transfer istiyor, biz de mi yapsak acaba? Takımın temposu hoşuma gitmiyor. Hızlı ve sert oyuncu sayımız az.
    Bu problemi çözmek için rakibi geride değil de önde karşılamak için 3-4-3 deneyebilir miyiz diye düşünüyorum. Çünkü orta alanda öyle ya da böyle Parmak ve Sosa oynuyor, onlarla birlikte kanat oyuncularımız değil de beklerimiz önde savunma yapsa ve ön üçlü orta alana doğru oyunu sıkıştırsa sanki güzel olur gibi düşünüyorum.

Nereden
    Trabzon

Fb maçında AEK maçının 11i ile oynamalıyız

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiçbir görüşe, bizatihi veya bilaraz, sırf mevcut diye salavatlar getirip saygı duruşunda bulunmam. Her fikir değerini kanıtlamak zorundadır. İnsanın düşünebildiğini keşfedip, kendine duyduğu hayranlıkla her fikri saygıdeğer zannettiği karanlık çağın üzerinden 200 yıl geçti. O yüzden ilerleyelim lütfen. Çürütülmenin acısı, yalandan bir kibarlık şemsiyesi altında dahi olsa kuul takılmanızı engelleyecek kadar derine iniyorsa ya tek tuşla alıntılanacak bir mediuma girdide bulunmayacaksınız ya da sahte saygı duruşunda geçmeyeceksiniz.

Şimdi bu girizgahın üzerine süslü bir kule inşa ederdim, vaktim dar değil. Hatta cevabınızın ilk kısmını okurken, Türkçenin kalitesinden ötürü "oh boy, oh boy keyifli bir mücadele bizi bekliyor" diye ünledim bile ama biraz sonra malesef daha klavyesinin teri soğumadan kendiyle çelişen birini buldum...

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....

Alıntı yapıyorsunuz , ardından garip bir genelleme yaparak ( ki tüm genellemeler yanlıştır. ) karşınızdakinin maksadını manipüle ediyorsunuz. Tahammül etmesi zor kısım burası, kalanı sizin konuya ilişkin görüşlerinizdir , saygı duymam gerekir.
    lakin öncesinde de şu denmiş:

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

Sıraladığım kriterler içerisinde, mesaj içerisinden çektiğiniz cümlelere ya da kelimelere , kendi görmenize dayalı ya da tahminlerinizden oluşan öngörülerle karşılamaya devam edeceksiniz. Dahası bunu , benim anlatmak istediğim biçimiyle değil kendi anlamak istediğiniz biçimiyle ele alarak yapacaksınız. Hatta yazmadığım, ima dahi etmediğim şeyleri kendi zihin dünyanızda oluşturarak bunu yapacaksınız. Bu durumda , alıntıladığınız mesaj konu mankeni oluyor.
    Yani öyle bir tablo çizilmiş ki, sanki tespitin pasını ben attım ilk başta. Maksadım manipüle edilmiş, içerisinden cımbızlamalar yapılmış, tahminler yürütülmüş, ima dahi etmediklerimin hayalleri görülmüş. Yapmayın dediğiniz şeylerin neredeyse tamamını yapmışsınız.. O kadar olur hakikaten

Neyse.. Dediğim gibi, sükütu hayale uğradım. Sası bir tat ağzımda. Şey gibi böyle övüldü diye gidilen sahilin taşlık çıkması gibi. İçindeyken sıkıntı yok da çıkarken hep çile. O yüzden hiç girmiyorum bile.

Selametlan beraber.
    Naber?

Nereden
    Trabzon

Muriqiyi durdurabilmemiz lazım, fb maçının öncelikle taktiği bu olmalı.

Nereden
    Rize

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu problemi çözmek için rakibi geride değil de önde karşılamak için 3-4-3 deneyebilir miyiz diye düşünüyorum. Çünkü orta alanda öyle ya da böyle Parmak ve Sosa oynuyor, onlarla birlikte kanat oyuncularımız değil de beklerimiz önde savunma yapsa ve ön üçlü orta alana doğru oyunu sıkıştırsa sanki güzel olur gibi düşünüyorum.

Bunu üç stoper kullanmadan Mikel ile oyun içi geçişlerde yapabiliriz.

Nereden
    İstanbul

Ya beyler? fb daha TS, gs, bjk, Malatya ne bileyim Sivas, gs maçındaki gibiyse Denizli'yle falan oynamadı bi birbirini tanımayan oyuncu topluluğunu kendi sahasında yendi bir de 5 6 as oyuncusu eksik hocası değişmiş ilk maçta fark yemiş taraftarı olmayan başakşehir'i yendi. Haftaya bu gazla ve bu 11'le çıksınlar bizim maça da izleyin o zaman nasıl aciz duruma düşecekler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu üç stoper kullanmadan Mikel ile oyun içi geçişlerde yapabiliriz.
    Zaten Mikel hazır olsa ilk düşüdüğüm oydu ama Mikel şu an fizik olarak hazır değil yoksa Mikel'i savunmanın arasına sokup stoperlerimizi çizgiye kadar açıp beklerimizi öne çıkarmak daha modern bir düşünce ama onun da sıkıntıları var çünkü o kadar az pas hatası ve top kaybı olmadan oynayabilen bir takım değiliz, zaten bunu Barça City ve Biraz Liverpool dışında yapabilecek takım yok. Kaldı ki stoperlerimiz o kadar çabuk da değil, kenara doğru açıldılar mı ağır kalmalarından dolayı da zaaf oluşabilir.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Novak toplu oyundaki ve Pereira'da topsuz oyundaki vasatlığı yüzünden 100 metrelik alanı kullanamaz.

Hüseyin ve İvanildo sağ-sol stoperde toplu oyunda mesafe katettirecek oyuncu olmadığından üçlü savunma olmaz.

Dahası üç tane kaliteli santrafor ve 4 tane kaliteli kanat oyuncularımız var.

3'lü savunma da demode kaldı.

Bu düzenin büyük defoları olduğundan uygulayan büyük takım yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Sturridge Trabzon'a inmiş. Adamın minibüsünü yumruklayan davarlar mevcut hava alanında sanırım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Dennis Aogo gelsin hem sol beke hem önliberoya alternatif olsun.

https://www.transfermarkt.com.tr/den.../spieler/19354
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)