Sayfa 3304 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2304 2804 3204 3254 3294 3302 3303 3304 3305 3306 3314 3354 3404 3804 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 82,576 ile 82,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sanırım transfer kapatılmış bu açıklamayı yaptıklarına göre
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ligde yirmi maç kazanmak ile uefada gruptan çıkmak aynı bedel. Sağda solda uefa gereksiz diyenleri gördükçe deliriyor insan resmen.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Sanlan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parmak'ın değerli ve yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünmeniz onu en iyi yapmıyor; duygusal yaklaşım eleştirisinin sebebi de bu. En kaliteli olmak ile en değerli olmak birbirinden bağımsız konumlar. İstatistikler de ortada ama bizim kültürümüzde yoruma açık olmayan veriler nefret uyandırdığından o tarafa girmiyorum, kalite tartışmasını pas geçiyorum diyelim. Diğerine gelirsek, yokluğunda en çok aradığım futbolcu benim için diğerlerinden daha değerli oluyor basit mantıkla. Fransa için Zidane neyse bizim için de Sosa o önemi haiz şu anda. Bahsettiğiniz şubat ayı sonrası furyayı yaşatan da kendisinin yüksek formudur. Yaşlanıyor olması da iyi futbolcu olmasını nasıl etkiliyor anlayamadım. Kondisyondur muhtemelen o demek istediğiniz, kalite değil. Hagi futbolu kaldıramayacak hale geldiğinde emekli oldu fakat Uefa'yı yeni kazanmış takımın taraftarının tamamı ağlıyordu. Romantik duygulardan değil, 35 dakikalık oyunuyla adamın etrafındaki herkesten daha çok katkı sağlamasından ötürüydü bu.

Potansiyel kısmına geçeyim... Parmak'ın yükselişinin oransal olarak müthiş derecede olması, başlangıç noktasının maalesef bir hayli düşük olmasından kaynaklanıyor. Bu durum da onu en potansiyelli yapmıyor maalesef çünkü göze batan, hanesine artı diye yazdığımız özelliklerinin hiçbirinde ilerleme göremiyorum ben. Daha mı iyi şut çekiyor, daha mı çalım atıyor, pasları daha mı keskin bir önceki seneye göre? Bilakis, "E bu çocuk sağ açıkta rezaletti ama aslında fena değilmiş göbekte oynarken" şaşkınlığını yaratan seviyede hala. Yer tutma, alanı savunma, adamı savunma, tempo ayarlama, farkında olma vb. zaten mevcut olması gerektiği halde sıfır seviyesinde kalmış meziyetlerine, oynadığı pozisyon ve takımın toplam kalitesinin etkisiyle bazı eklemelerde bulunuyor ki bu da inanılmazı başarmak değil. Yine basit mantıkla şöyle ifade edeyim, Yusuf'un şut atma kabiliyeti zaten ortalamanın gayet üzerindeyken her sene daha da üzerinde koyması bile Parmak'ın bugüne kadarki bütün kazanımlarından daha değerlidir.

Abdülkadir,10 sene daha bizde kalıp kulüp efsaneleri arasına giremez. Kariyerinin benzer döneminde tepeyi bulan Fatih Tekke bile başaramadı bu dediğinizi. Değeri takım ortalamasının üzerine çıkan her Trabzonlu terk etmiştir bu kulübü, acı gerçek bu. Çıkamayan da sert iklim koşullarına dayanamayıp ufalanır gider. O zamana kadar kovanını kaybetmiş bir deli bulursak belki Yazıcı'dan daha yüksek miktara bonservisini verebiliriz.
    Her harfine katılıyorum. Tamamen objektif bir değerlendirme.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Eleştiri güzeldir... yapıcı olursa

Şu anda takımda yıldız mı değil mi diye tartıştığımız iki adam Adülkadir Parmak ve Ekuban

*Abdülkadir Parmak : futbola kanat forvet olarak giriş yaptığı için topla münasebeti fena sayılmaz dikine iyi gidiyor teknik ama onu ön liberoda değerlendirdiğimiz için alan kapatma adam kovalama pres konusunda eksikleri var baskı yediğimiz zamanlarda onu ortalarda göremiyoruz ama bizim rakibe baskı kurduğumuz dönemde ekstra bir güç olarak ortaya çıkıyor onun için Trabzonsporda kesici bir 6 numara konusu hep döner
    Şahsi fikrim bizim takımın bir 6 numaraya ihtiyacı yok Obi Mikel biraz daha güçlenir takıma uyum sağlarsa bu açığımızı kapatacağını düşünüyorum Parmakla bu 6 numarayı dönüşümlü çok iyi oynayacaklardır onlara da alternatif Doğam Erdoğan olacak çok baskı yediğimiz maçlarda devreye girecektir bak Doğan diyorum Onazi demiyorum anlayan anladı.

*Ekuban: İnanılmaz güçlü ama futbolun bazı basit argümanları onda eksik top kontrolü zayıf oana top atıldığında onu kontrol edip atağa kalkana kadar maç bitiyor benim onda gördüğüm tek eksiklik o o tarafı biraz iyi olsa Premier ligde ilk 6 takım da rahatlıkla oynardı gerçekte çok güçlü keşke bu zayıf yönlerine yönelik çalışma yaptırabilsek hem onun için hemde takım için süper olurdu
    @ okşoholu

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eleştirilere öyle tepkiler veriliyor ki anlamak mümkün değil, biz eleştiriye böyle set çekersek futbolcuya sivrisinek vızıltısı gibi gelir zaten.
    Son zamanlarda türeyen vampir sivrisinek dedikleri bir tür var, ses çıkarmadan kanını emiyor, gece gündüz dinlemeden saldırıyor.
    O vızıltı rahatsız eder belki ama bir uyarıdır insana, sonrasında olacaklar için erken uyarı sistemidir. Kulağını tıkarsan, vampir sivrisinekler kanını emecek ama iş işten geçmeden hiçbir şey anlamayacaksın.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu konuda genel fikrinizi öğrenmek isterim...….

Etrafımdaki farklı takım taraftarları tv spor yorumcuları bizim takımı çok beğeniyor ve yerlere göklere sığmıyoruz

Gel gör ki takımı beğenmiyorum gecen yılın akıcı futbolu yok rakiplerin başını çeviren paslaşma yok orta sahadan fişek gibi çıkıp kaleye inmek yok bu sene buralar hep aksıyor Nwakameyi bu kadar kötü hiç görmedim Ömürü ne yapacağını bilmez şekilde ortalarda dolaştığını görüyorum Parmak a burası için fiziğin zayıf çok çalışman lazım denmiş deli gibi koşuyor ama bu sefer top bizdeyken nefesi kalmıyor oysa ön libero alan savunsa daha güçlü kalır Sosa Yusuf ömür üçgeni kuramıyor Pereranın o güzel ortalarından eser kalmadı

Ve bu takıma hala iyi diyorlar ben gecen yılın son 10 haftasıyla kıyaslıyorum %50lerdeyiz siz ne diyorsunuz
    Konu oksoholu tarafından (24.08.2019 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.
    @ okşoholu

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yedek bek almayarak çok büyük hata yapıyoruz.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    İstanbul

Olur da fb maçında penaltı kazanırsak direk Sturridge girsin oyuna hazır değilse, penaltıyı attırıp çıkarırız tekrar.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yedek bek almayarak çok büyük hata yapıyoruz.
    Opsiyonlu kiralık yedek sol bek ilaç olur. Sağbekte vasat da olsa alternatif var.

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne yapip edip anlasilmali novakla.
    1.5 a kadar verilirse de laf etmem.
    pazarlik yapilsin ama muhakkak anlasilsin.

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...nspor-41310678
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Özgür KARADENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Etrafımdaki farklı takım taraftarları tv spor yorumcuları bizim takımı çok beğeniyor ve yerlere göklere sığmıyoruz

Gel gör ki takımı beğenmiyorum gecen yılın akıcı futbolu yok rakiplerin başını çeviren paslaşma yok orta sahadan fişek gibi çıkıp kaleye inmek yok bu sene buralar hep aksıyor Nwakameyi bu kadar kötü hiç görmedim Ömürü ne yapacağını bilmez şekilde ortalarda dolaştığını görüyorum Parmak a burası için fiziğin zayıf çok çalışman lazım denmiş deli gibi koşuyor ama bu sefer top bizdeyken nefesi kalmıyor oysa ön libero alan savunsa daha güçlü kalır Sosa Yusuf ömür üçgeni kuramıyor Pereranın o güzel ortalarından eser kalmadı

Ve bu takıma hala iyi diyorlar ben gecen yılın son 10 haftasıyla kıyaslıyorum %50lerdeyiz siz ne diyorsunuz
    Tespitlerin yerinde,lakin bunun cogunlukla sezon basiyla ilgili oldugunu düsünüyorum.
    Ve yüzde 50 lerde olup sonuc alabilmek güzel,%70_80lere ciktiginda,zaten oyunla ilgili cok fazla elestirilcek bi durum kalmayacak ekim ayinda.
    Şöyle düsünün,galatasaray basaksehir besiktas gecen seneye göre yüzdelersek ne kadar gerideler?. Sorunuzun cevabi burada

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Mehmet Yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Bayraktaroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olcaya yıllık 13 trilyon mu veriyoduk
    Herkes sever Biz ÖLÜRÜZ...

TRABZONSPOR

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Mehmet Yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen ula ne paralar dönüyor ya
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen senenin son kısmını ancak bu senenin son kısmıyla kıyaslarsak doğru olur

Takımda önde top tutabilen bir adam yoktu bu sene var bitiriciliği de aşağı değilmiş gördük... Defans hattı aynı iken üstüne daha iyi iki isim geldi ikisi de sol ayaklı

Mwakaeme geçen sene başı sakatlandı ve çok maç kaybetti... İniş çıkış olur tabi ama geçen sene sonu kapasite üstü oynuyordu bu sene şimdiki halinin Bi tık üstüne çıksın yeter

Geçen sene en büyük sorun bitiricilikteydi... Yusuf gidince pas trafiği de aksadı sosa parmak yalnız kalıyor. Bu noktada hocanın vereceği karar önemli. Millet çift derken bu sene de dahil 5li ortasahadan 433e geçerse ve Abdüş 10 numara dan orta üçlünün sağına kayarsa geçen seneyi 2 maçta unutursun...

Amaaaaaaaa

Sturridge 10 numara gibi oynar Abdüş sağda ya da bu sene Eku Abdüş değişiklikleri gibi kullanırsa işimiz yaş

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yariya dusurmustu galiba.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Sefa Toyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

...........................Uğurcan................ ............
    ..............Edgar...................İvanildo.... ...........
    Joao....................Wanyama..................N ovak
    .............................Sosa................. ..............
    .............Ömür........Yusuf........Tony........ ........
    ..........................Sturridge............... .............

Hayaller...
    *Onur Recep Kıvrak*

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligimizin genel sorunu bu. Takımlar eylül sonu gibi anca oturuyor.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uefa avrupa ligi gruplarına katılmak garanti 7 milyon avro gelir demek.

gruplardan çıkarsan bu para en az 10 milyon avro + olacaktır.

https://www.haberturk.com/uefa-turk-...r-2382127-spor

en büyük gelir kalemi 4 milyon avro ile yayın havuzundan geliyor.sonraki gelir kalemi ise gruplara katıldığın için ödenen rakkam.buda 2.9 milyon avro

performansa fazla para verilmiyor ama gruplardan çıkarsan 3 milyon avroya yakın bir gelir kazanabilirsin

bu arada ödül dağıtma sistemi biraz değişmiş durumda.son yılda.

uefa yayın havuz geliri oranını düşürüp yeni bir gelir kalemi ortaya çıkardı.o da bir takımın son 10 yılda avrupada topladığı puanlar.gruplarda 48 takım var.son 10 yılda en çok puan toplayanlar malı götürüyor.uefa da 48 takım belli olduğunda kaçıncı sırada olacağımızda netleşir.48 takım içinde.

https://www.goal.com/tr/haber/galata...s19n22namhgdg2

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...nk10-2019.html
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eleştiri güzeldir... yapıcı olursa

Şu anda takımda yıldız mı değil mi diye tartıştığımız iki adam Adülkadir Parmak ve Ekuban

*Abdülkadir Parmak : futbola kanat forvet olarak giriş yaptığı için topla münasebeti fena sayılmaz dikine iyi gidiyor teknik ama onu ön liberoda değerlendirdiğimiz için alan kapatma adam kovalama pres konusunda eksikleri var baskı yediğimiz zamanlarda onu ortalarda göremiyoruz ama bizim rakibe baskı kurduğumuz dönemde ekstra bir güç olarak ortaya çıkıyor onun için Trabzonsporda kesici bir 6 numara konusu hep döner
    Şahsi fikrim bizim takımın bir 6 numaraya ihtiyacı yok Obi Mikel biraz daha güçlenir takıma uyum sağlarsa bu açığımızı kapatacağını düşünüyorum Parmakla bu 6 numarayı dönüşümlü çok iyi oynayacaklardır onlara da alternatif Doğam Erdoğan olacak çok baskı yediğimiz maçlarda devreye girecektir bak Doğan diyorum Onazi demiyorum anlayan anladı.

*Ekuban: İnanılmaz güçlü ama futbolun bazı basit argümanları onda eksik top kontrolü zayıf oana top atıldığında onu kontrol edip atağa kalkana kadar maç bitiyor benim onda gördüğüm tek eksiklik o o tarafı biraz iyi olsa Premier ligde ilk 6 takım da rahatlıkla oynardı gerçekte çok güçlü keşke bu zayıf yönlerine yönelik çalışma yaptırabilsek hem onun için hemde takım için süper olurdu
    parmakla obi mikel elma ile armut gibidir.benzer değiller.yani birbirlerinin alternatifi olamazlar

parmak ın oynaması demek ileri 4 lünün hücum aksiyonlarının çeşitlenmesi demek.misal vakeyeme nin parmaka pas vermediği pozisyon.son aek maçı.

yani sana hücumda bir fazla opsiyon tercih demek parmak ın sahada olması.

sosa regista rolünde.haliyle 3. bölgeye çok fazla dalış yapmıyor.

bence transfer planlamasında hata sosa nın genç alternatifini bulmamaktır.

obi mikel ne olacak? en fazla sosa yorulduğunda 60. dakikadan sonra oyuna girer sosa nın yerine defansif katkı versin diye.bu sayede hücum aksiyonların azalmaz sayıca.ama parmak ı çıkardığında set hücumunda 1 eksik kalıyorsun.topla dripling ve faul almada cabası.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parmakla obi mikel elma ile armut gibidir.benzer değiller.yani birbirlerinin alternatifi olamazlar

parmak ın oynaması demek ileri 4 lünün hücum aksiyonlarının çeşitlenmesi demek.misal vakeyeme nin parmaka pas vermediği pozisyon.son aek maçı.

yani sana hücumda bir fazla opsiyon tercih demek parmak ın sahada olması.

sosa regista rolünde.haliyle 3. bölgeye çok fazla dalış yapmıyor.

bence transfer planlamasında hata sosa nın genç alternatifini bulmamaktır.

obi mikel ne olacak? en fazla sosa yorulduğunda 60. dakikadan sonra oyuna girer sosa nın yerine defansif katkı versin diye.bu sayede hücum aksiyonların azalmaz sayıca.ama parmak ı çıkardığında set hücumunda 1 eksik kalıyorsun.topla dripling ve faul almada cabası.
    Mikel'e taktığınız için objektif yazamıyorsunuz...%97.3 pas yüzdesi ile oynadı adam...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün novak sözleşme uzatma haberini iki yerel sitede farklı 2 yorumla okudum .
    Birinde novak da sevindirici gelişme diyor. Diğerinde ise novak sıkıntısı, trabzonda kalmama ihtimali can sıkıyor yazmışlar
    Ikinci haberi hangi sitenin yaptığını tahmin etmek zor değil sanırım.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Novak ve Pereira Yedegi olarak bu ikiliyi alacaksin:

https://www.transfermarkt.com.tr/dai...spieler/489408
    https://www.transfermarkt.com.tr/mat...spieler/320861

Hem ucuzlar, hemde yetenekliler... Güzel Paralara satma sansimiz olur hem...
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gönül ister ki sağ ve sol beklerde potansiyeli olan türk oyuncular olsun kadroda fakat böyle adamlar yok malesef piyasada. Ümit milli takimin sol beki biz de ama gelin görün ki kadroya giremiyor.
    Milli takımda özellikle sağ bek ve stoperde gelecek çok emin ellerde .fakat sol bek de bir isim bile yok hasan ali ve canerden sonra .ki bunlarda tartışılan adamlar takımlarında
    Konu nbay tarafından (24.08.2019 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)