Sayfa 316 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 216 266 306 314 315 316 317 318 326 366 416 816 1316 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 7,876 ile 7,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak kalacakti gidecekti derken stoper transferi de araya iyi kaynadi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

https://www.transfermarkt.com.tr/tak...spieler/353567

Bu arkadaşı CSKA Moskova kapmış galiba, Aralık ayında kontratı bitiyor.

Yatırım transferi böyle olur işte, adam yeni nesil Tsubasa.

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Burakı satabilir yaşı ilerledi Trabzonspor burağı elden çıkarabilir ama bunu Şerefli Trabzonspor un yararına olacak şekilde yapacaksınız.
    Burağı verip bjk nin çöpleri pektemek ve necip alınırsa bu bir fayda değil Trabzonspor a yeni n doye ler sefa yılmazlar özer hurmacılar sol bamba lar
    getirip başına bela etmek demektir!

Burak yılmaz ın yerine aynı şekilde 20+ gol garanti edebilecek iyi bir golcü getirirsin elden çıkarırsın!Yoksa yaşı ilerlemiştir teklif vardır para kazanıp elden çıkarırsın!
    Aksi halde sonuçta yaşı da ilerlemiş olsa 20 gol ortalamayla oynayan oyuncudan para kazanamadanTrabzonspor u bjk yada başka bir takımın çöp tenekesi olarak kullanamaz hiç kimse bu takım şenol güneşi yüklerinden kurtarıp rahatlatmak için yok!Trabzonspor yanlış transfer politikaları dışında bu saçma takas mantığıyla da çok zarar gördü!
    eğer Burak bu şekilde Trabzonspor dan ayrılırsa yönetim çok ağır eleştirilere maruz kalacak!Eğer burak gitmek istiyorsa bonservisini getirmeli aksi halde mehmet ekiciye uygulanan yöntem onada uygulanmalıdır Trabzonspor kimsenin kafasına göre inip çıkacağı merdiven basamağı değil!yada en azından gs kadar olup araplara yada çine iyi paraya geri postala sonuçta burak çinde o kadar kötü bir intiba bırakmadı!
    Bjk de sosa ismi de geçiyor bu söylediklerim sosa içinde geçerli!Sosayı beğenmiyorum giderse hiç üzülmem ,gitsin bjk de eski süper sosa olsun ama kazandırıp gidecek!Trabzonspor mesai geçirme yada bekleme odası değil!
    Konu TS FAN tarafından (30.08.2018 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir.
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ahmet Ağaoğlu:"Burak için resmen bir teklif yok. Sözlü olarak isteyenler, arayanlar oluyor. En değerli oyuncumuz için 2 milyon euro konuşuluyor. Bunu öneren nezaketsizlik yapar. En değerlimi istiyorsan en değerlini vereceksin.(Haber 61)...Başkan dediğin...

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yaşananlardan sonrs burak i burda istemediği sürece kimse ne idmana ne maça çıkaramaz.

A pardon adam zaten geçen yıl da sadece cuma idmanına katılıp maçlara çıkıyor hatta bazı deplasmanlara gelmiyordu.

2 veren 3 de verir. Kömun kitsun.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pektemek demek hastane demek çile demek
    İsminin geçmesi bile yetti. Toure, abdulkadir, sosa sakatlandı

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Transfer dönemini hareketli geçiren Beşiktaş için bir flaş iddia daha geldi. Cenk Tosun'u 22 milyon euro karşılığında Everton'a satan Beşiktaş'ın Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda Trabzonspor'a Burak Yılmaz'ın transferi için flaş bir teklifte bulunduğu iddia edildi.

İstanbul 1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Beşiktaş'ın Burak Yılmaz transferi için Trabzonspor'a Mitroviç + 6 milyon euro teklif ettiğini ancak bu teklifin Burak Yılmaz tarafından reddedildiğini iddia etti.

Hatayoğlu, "Beşiktaş, Mitroviç ve 6 milyon Euro karşılığı BURAK YILMAZ'a teklif getirmiş, Burak YILMAZ reddederek TS yönetimi bu transferi onaylamamıştır. Bjk hocası Şenol Güneş talimatı ile Hokkabaz Fiko utanmadan TS sözleşmeli futbolcusunu ayartmaya çalışmıştır" iddiasında bulundu.

Burak Yılmaz da kısa bir süre önce düzenlediği basın toplantısında yurt dışından ve yurt içinden transfer teklifleri aldığını doğrulayan bir açıklama yapmıştı.

Devre arasi 6 milyon euro artı bir futbolcuyu reddeden Trabzonspor....

Transfer doneminin kapanmasina 26 saat kala 2 milyon euro artı Pektemek ve sakat Atibayi mi kabul edecek !!!

Bazi arkadaslar aşırı derece abartıyor.
    Senin kulübün ciftlikse, krali da Burak olur.

Ulan su Burak takimda huzursuzluk yaratiyor diyenler, bir kez ağzınızı açıp Onur'un ne haltlar karıştırdığını yazdınız mi 11 yil içinde...

Transfer donemi basinda Burak gidebilirdi ama Zeki çöpü, Ekuban diye ne idüğü belirsiz bir adam, Hosseini gibi daha bu ligde hicbir takimda 11 oynayamayacak adam icin 10 günlük görüşme yapan yönetimden sonra Burak asla gitmemeli.
    Hele son gun 6 ve üstü bir astronomik teklif gelmedikçe katiyen yollanmamali.

Hacısalihoğlu denen virüs istifa etmeden bana rahat yok...
    O virüsü temizlemek şart ilk önce.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 26 saat. Stoper işi kaynadi arada Burak murak derken

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün öğlen saatlerinde yine yazmıştım ancak tekrar düşmek istemesem de bir kez daha belirtmek istiyorum: Burak'ın gidişi veya kalışı 2 gün sonra ilk ciddi sınavına çıkacak olan Trabzonsporun enerjisini anlamsız şekilde paramparça etmiştir. Rakibine bilenmek, ona odaklanmak gereği varken hem transferin son saatlerinde onlarca teori dönmüş hem sakatlıklar yaşanmış hem de taraftarın algısı yok yere başka yönlere kaymıştır. Yönetim pazarlık sürecinin bu kısmını maalesef doğru yönlendirememiştir.

Öte yandan Burak'la ilgili yapılan pazarlıklarsa yönetimin gayet akıllı manevralar yapabildiğini göstermiştir. Yalakalık falan değil, sadece hislerimi söylerek şunu aktaracağım; Yönetim kurulunun içindeki insanların ve başkanın zekâ seviyesine ve iş insanlığına güveniyorum. Hiçbir yöneticinin zannedildiği kadar oryantal kafada olmadığını düşünüyorum. Şu söz, kulübün bu süreçteki duruşunu net şekilde temsil ediyor; "En değerlimi istiyorsan en değerlini vereceksin."

Bundan da şunu çıkarabiliriz ki Burak'a karşılık istenen isimler öyle Pektemek falan değil, hiçbir zaman da olmadı. Biraz nakit para ve bir de Oğuzhan-Atiba veya Tolgay üçlüsünden birinin istendiğine eminim. Biz Beşiktaş'ın teklifini kabul etmedik, Beşiktaş da bizimkini. Yapacak bir şey yok o halde, Burak halen sözleşmeli futbolcumuz olduğu için bizden yalvar yakar santrafor isteyenlere el sallayacağız. Verecek parası veya topçusu olmayan gitsin menemen yesin, transferi falan boşversin. Yolunacak kaz değiliz.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Trabzon

Hazır kaos ortamında Oğuzhan'ı vurup alacaktık,kulaklarımı tıkar ,golümü atar,işimi yaparım diyor.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bari bir tane stoper alın yahu.

Nereden
    Trabzon

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün öğlen saatlerinde yine yazmıştım ancak tekrar düşmek istemesem de bir kez daha belirtmek istiyorum: Burak'ın gidişi veya kalışı 2 gün sonra ilk ciddi sınavına çıkacak olan Trabzonsporun enerjisini anlamsız şekilde paramparça etmiştir. Rakibine bilenmek, ona odaklanmak gereği varken hem transferin son saatlerinde onlarca teori dönmüş hem sakatlıklar yaşanmış hem de taraftarın algısı yok yere başka yönlere kaymıştır. Yönetim pazarlık sürecinin bu kısmını maalesef doğru yönlendirememiştir.

Öte yandan Burak'la ilgili yapılan pazarlıklarsa yönetimin gayet akıllı manevralar yapabildiğini göstermiştir. Yalakalık falan değil, sadece hislerimi söylerek şunu aktaracağım; Yönetim kurulunun içindeki insanların ve başkanın zekâ seviyesine ve iş insanlığına güveniyorum. Hiçbir yöneticinin zannedildiği kadar oryantal kafada olmadığını düşünüyorum. Şu söz, kulübün bu süreçteki duruşunu net şekilde temsil ediyor; "En değerlimi istiyorsan en değerlini vereceksin."

Bundan da şunu çıkarabiliriz ki Burak'a karşılık istenen isimler öyle Pektemek falan değil, hiçbir zaman da olmadı. Biraz nakit para ve bir de Oğuzhan-Atiba veya Tolgay üçlüsünden birinin istendiğine eminim. Biz Beşiktaş'ın teklifini kabul etmedik, Beşiktaş da bizimkini. Yapacak bir şey yok o halde, Burak halen sözleşmeli futbolcumuz olduğu için bizden yalvar yakar santrafor isteyenlere el sallayacağız. Verecek parası veya topçusu olmayan gitsin menemen yesin, transferi falan boşversin. Yolunacak kaz değiliz.

Nereden
    İstanbul

Gs çok iyi kura çekti ve golcü almak için sadece 1 günleri var, bu kadar kısa sürede Burak'tan daha iyisini bulmaları zor. Mis gibi cl golcüsü, al kullan.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kamil Ahmet erken dönse bari. Onu önliberoya düşünüyorum.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Damdoy penaltıyı üstten auta attı,sonraki yüz ifadesi güldürdü Yine de Kopenhag gruplara kalmayı başardı.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yonetim transferde net basarisizdir.
    Nwakaeme ve belki Amiri haric, hicbir futbolcu Trabzonspor seviyesinde adamlar değiller.
    Toure yokluktan övülüyor. Az biraz ayağı sağlam stoper görünce hepimiz heyecanlandik ama bakin gorun 7 - 8 mac sonra Toure de bu takim icin yetersiz laflari burada da dolaşacak.
    Yönetim yalakaliği yapanlar, ilk yari sonunda bu takim vasat bir takim, çöp olmuş diye laflarla ilk sallayacak, saldıracak insanlar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Afrika

Tolga Atiba ve para - Burak Yılmaz sosa
    Trt yorumcularının iddiası
    Konu gurelalp tarafından (30.08.2018 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Burak’ı yanlış takıma pazarlamaya çalışıyoruz. Burak’ı alsa da almasa da ligi bu sezon bizim üstümüzde bitireceği garanti olan ve parası olan Gs’ye pazarlıyor olmamız lazım. Bu ölü sevici Fiko’yla pazarlık yapmak bile saçmalık. Bjk santrafor alamazsa ilk devre büyük puan kayıpları yaşayacak. 1 sağlam stoper alırsak, Bjk ile kafa kafaya bir sezon geçiririz.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş maçı inşallah uzatmalara hatta penaltılara gider..Gol sıkıntısı yaşarlar ve Burak için mecbur kalırlar..
    Dakika 69 durum 3-0

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurelalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga mi tolgay mi?

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolgay olabilir mi?

Ne yapacakmışız Tolga'yı acaba? Bizde kalıp değer göreceğine istanbul'a gidip taraftarların küfrettiği ezik bir insan olarak hatırlayacağım. Aman eksik olsun tribünde oturmaya devam etsin.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamil Ahmet erken dönse bari. Onu önliberoya düşünüyorum.
    O bölgede zekinin bile şansı daha yüksek
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

Bu Trt de yalamanın dozunu kaçırdı. Kapatın gitsin pezevenkleri. Fetöcülere yedirdikleri yetmedi şimdi de soğırları yemliyolar.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Kuzey Afrika

Tolga dediler
    ayrıca Tolga nın gidiş sebebi annesinin hasta olması ve istanbulda tedavi görmesiydi
    bu durumda bizim yedek kaleciyi sebest bırakacağız her halde

atiba gelecekse sosa burak gidebilir para da alacağımız için sıkıntı yok

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu Burak iddaaları baydı artık bırakın yahu şurda 25 saat gibi bi süre kaldı bitince hep beraber görelim ne olacağını yeter milletin saçma sapan yorumlarını şu foruma taşımayın sizde girip bakıyoruz ne oldu ne bitti diye sabah akşam Burakta Burak sıkılmadınızmı.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)