Sayfa 2959 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1959 2459 2859 2909 2949 2957 2958 2959 2960 2961 2969 3009 3059 3459 3959 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 73,951 ile 73,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Transfer gerekmiyor diyen renktaşlarım. Şöyle bir düşünelim:
    Solda Nwakaeme gibi yıllardır görmediğimiz kalitede bir oyuncumuz var. Yüksek ihtimal 2020 yazında sözleşmesindeki maddeden bir takım yararlanacak ve gidecek.
    Sağda potansiyeli çok yüksek gelişime açık Yusufun satıldığı paranın belkide 2 katına gidebilecek kalitede yerli oyuncumuz var. Belkide o da seneye gitmek istiyorum başkan söz vermiştin diyecek.

Sosa gibi bir 8 numaramız var ve büyük ihtimalle son senesi.

Şehirle bütünleşmiş o bizi sevmiş biz onu. Son yıllarda varmıydı mı böyle sağ bekimiz. Ama görünen o ki o da seneye yok.
    Sol bek Türk futbolunun kanayan yarası, biz hem iyisini hem de skorerini bulmuşuz daha ne olsun.

Kulübe 16.5 +potansiyelli bir oyuncu sağlayan Yusuf ta cabası. Yüzde bilmem kaçı bankaya gitse de yinede güzel bir kaynak gelir elde etmişsin.

Yaptığın sörloth, yusuf sarı, doğan gibi transferler de tutacak gibi.

Bütün bunları bir araya getirebileceğimiz başka sene yok arkadaşlar. Fırsat gelmişken tüm şartlar zorlanmalı ve eksik bölgeler en kalitelisinden nokta atışı transferlerle doldurulmalı.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi valla o oyuncu öyle ya da böyle alınmalı. 3 kuruşun hesabıyla takımın geleceği kurtulamaz. Prag maçında son 10 dakikaya 2 gol sıkıştıramasaydık UEFA'dan gelecek olan 7-8 milyon euro çöpe gidecekti, o zaman çıkıp da 3 kuruşu bile hesap ediyoruz diyebilecekler miydi? Elimizde gençler var ama şu an hazır adam lazım. Yoksa Abdülkadir de Uğurcan da gittikten sonra bu gençler gelir, şampiyonluk yine gelmez onları da yetiştirip satarız falan böyle saçma bir döngüye gireriz. Şu an kaliteli adam için 1.5 milyon maaşı mı gözden çıkardık? En son atıyorum 2.2 istiyorsa adam verip almalıyız yoksa bir çuval incir berbat olacak. Şu an şartlarda diretecek durumda değiliz bence.
    Yillardir tikandigimiz nokta hep burasi oldu, hep 1-2 mevki ya es gecildi yada devsirmelerle idare ederiz mantigiyla gidildi sonuda ayni oldu ya Hocalar gitti, yada yönetimler, ben sahsi olarak 1 tane kaliteli transfere kesin gözüyle bakiyorum, artik santrafor mu alirlar yada Sörlothu orda birakip 10 numara mi alinir bilmiyorum ama imkan varsa Edgari takimda tutup birde yerli iyi bir orta saha alinmali okyanusu gecip derede bogulmayiz ama iste yönetimin tasarrufu nasil olur onu önümüzdeki günlerde görecegiz ama Agagoglunun transferi bitirdik gibi aciklamalarini ciddiye almaya gerek yok illa ki 1 transfer gelecektir.
    No one wins. One side just loses more slowly.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fm de scouting raporu çok objektif orada kanga için top sürer eksiltir oyun kurar topla bekler doğru adamı bulur uzaktan sert şutlarçeker. bu yorumlar çok doğru bu fm scoutinge güvenebiliriz.
    Ben sparta pragın taraftarlarının yorumlarını araştırdım Kanga hakkında, uzaktan şutları baya iyiymiş. Sadece bizim maça mahsus değilmiş.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

uzaktan şut tehditimiz yok bu tarzda yusuf yazıcı gibi birisi olsa bloklar arası bağlantı ve tiki taka ve hızlı geçiş futbolu oynayabiliriz. yoksa bağlantı gider alo alo demeyee kalmadan ilk 10 hafta alt sıralarda yerimizi alırız. bence en önemlisi yusuf yazıcının yerini doldurmak.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Isparta

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sparta pragın taraftarlarının yorumlarını araştırdım Kanga hakkında, uzaktan şutları baya iyiymiş. Sadece bizim maça mahsus değilmiş.
    scout raporunda da sürekli uzaktan şut dener diyor. baya etkili adam jay jay okocha gibi. iyi vuruyor atıyor çoğunu da
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yillardir tikandigimiz nokta hep burasi oldu, hep 1-2 mevki ya es gecildi yada devsirmelerle idare ederiz mantigiyla gidildi sonuda ayni oldu ya Hocalar gitti, yada yönetimler, ben sahsi olarak 1 tane kaliteli transfere kesin gözüyle bakiyorum, artik santrafor mu alirlar yada Sörlothu orda birakip 10 numara mi alinir bilmiyorum ama imkan varsa Edgari takimda tutup birde yerli iyi bir orta saha alinmali okyanusu gecip derede bogulmayiz ama iste yönetimin tasarrufu nasil olur onu önümüzdeki günlerde görecegiz ama Agagoglunun transferi bitirdik gibi aciklamalarini ciddiye almaya gerek yok illa ki 1 transfer gelecektir.
    Açıkçası ben de öyle düşünüyorum zaten açıklamayı da kimin yaptığı belli değil. Ali Kemal ne anlar. Pek haber de çıkmıyor, en azından bir sürpriz gelir yakında tahminim.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şayet Trabzon'a gelmeyecekse, Edgar'ı takasta kullanmalıyız. Bu alıcı kulüplerin ilgisini arttırır , bizim için de ihtiyaç olan pozisyonların birinde futbolcu edinme imkanı yaratır. Zira transferleri sonuçlandırma noktasında çok zorlanıyoruz.

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

tabi Yusuf gibi bir adamın piyasası 20 m euro civarı olur ing fransa ispan ya vs de 40 50 arasına buluruz

çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir transfer daha yapılacaksa bence 10 numara alınmalı. Öyle yada böyle stoperde 4 yabancı artı Hüseyin var. Forvette de Sorloth isik verdi Ekuban var, Salih de oldukça ümit veriyor. Orta sahada da öyle ya da böyle Mikel'i aldık Doğan'ı aldık. Onazi dönecek. Lakin on numarada şu an kimse tam verimli oynayamıyor. Abdülkadir vey Advijaj kanatta daha etkili. Sosa'dan da olmuyor 10. Şimdilik Ekuban'ı orada gizli forvet oynatıp verim alabiliriz ama tekniği 17/20 bir on numara güzel olurdu oraya..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Aynen bir tek siz anladınız planı. Neymiş planları? Ya da şöyle sorayım: Yönetim sportif başarıyı ikinci plana mı attı? Bu sezondan beklentimiz en fazla üçüncülük mü olmalı? Ben zaten farazi bir iddia üzerine söyledim, transferin ciddi ciddi kapandığını sanmıyorum ama öyleyse çok büyük bir fırsatı tepiyoruz demektir bunun da karşılığı olur.
    Demekki siz anlamamışsınız demekki birtek ben ve benim gibi düşünenler anlamış. Bunu söylediklerinizden anlıyorum. Sportif başarıdan kastınız şampiyonluksa evet yönetim en başından beri böyle bir gayretleri olmayacağını ama olursada hayır demediklerini dile getirdi siz bunun neresini anlayamadınız merak ediyorum. Önlerindeki 2 3 sezon ligi ilk 3 içinde bitirmek başarıdır. Avrupada her yıl olmak aldigin genç oyunculardan para kazanmak bir plan ve projedir . Adamlar geldiklerinden beri bunu anlatıyorlar bolca genç ve araya serpilmiş tecrübeli isimler diyorlar ..
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Edgarın Trabzonspora gelmeyi düşünmediğini okudum twitterda, sanırım satılıp parası alınacak.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aslında büyük takımların genç 10 numaralarına gidilebilir, özel bir sene çünkü. Bizim takımın oyununu inceleyerek kiralık gelebilecek bir oyuncu bulabiliriz. Hücumcular için büyük nimet. M.city, chealse, liverpool falan bir yoklamak lazım. Aynı şekilde yetenekli bir bek de bulunabilir.
    Konu artvints tarafından (09.08.2019 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Isparta

lewis holtby aradığımız 10 numara olabilir boşta da alsak keşke.

Doğan Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Yusuf'tan gelen para tek parça mı?
    Trabzonspor, tutkum.​

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demekki siz anlamamışsınız demekki birtek ben ve benim gibi düşünenler anlamış. Bunu söylediklerinizden anlıyorum. Sportif başarıdan kastınız şampiyonluksa evet yönetim en başından beri böyle bir gayretleri olmayacağını ama olursada hayır demediklerini dile getirdi siz bunun neresini anlayamadınız merak ediyorum. Önlerindeki 2 3 sezon ligi ilk 3 içinde bitirmek başarıdır. Avrupada her yıl olmak aldigin genç oyunculardan para kazanmak bir plan ve projedir . Adamlar geldiklerinden beri bunu anlatıyorlar bolca genç ve araya serpilmiş tecrübeli isimler diyorlar ..
    O yüzden mi ''bu sene bizim para kazanacağımız sene değildi, Yusuf'u satmak istemedik'' dediler? Takımın hedefi bal gibi şampiyonluk. Sırf baskı hissedilmesin diye bunu dillendirmemeleri bu gerçeği değiştirmiyor, sadece sizin gibi her şeyi anladığını zanneden ama hiçbir şey anlamamış olanları kandırmış oluyorlar o kadar. Üçüncülük iyidir demek sportif başarıyı ikinci plana attık tüccarlığa ağırlık vereceğiz demektir. Böyle bir şey demek istemedikleri açık, yok eğer bu konuda ciddiyseler o zaman yönetiminde bulundukları organizasyonun büyüklüğünden haberleri yok demektir. Bu arada kimse de 10 milyon euro verip yıldız getirsinler demiyor onu da belirteyim. Gerekirse ihtiyacımız olan türde bir 10 numara kiralasınlar problemin yarısı çözülüyor. Yani 1-2 oyuncu ile bizim tüm ekonomik politikalarımız sekteye uğramayacağı için yönetimin planlarını sizden iyi anladığım halde dönemi transfersiz kapatırsak bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Sanki kimsenin görmediği büyük resmi görmüş gibi konuşmak bizim milletin hastalığı gerçi, pek şaşırmadım. Aynen abicim yönetimi tek sen anladın, şampiyonluk falan hikaye olay oyuncu satmakta. Tebrikler.

Edit: @artvints Chelsea'de genç bir eleman var geçen sezon Championship'de oynuyordu, pek süre alacağını sanmıyorum uğraşırsak 1 yıl kiralayabilirler. Opsiyon falan koydurmazlar ama. Çocuk yetenekli, şutları falan da etkili; işimizi görürdü.
    Konu battle symphony tarafından (09.08.2019 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Jaja gibi biri lazim bu takima..

bukadar transfer yerine..kanga berkay halil yusuf sari alinsaydi keske....
    Sevinelim diye sevmedik.....

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Edgar konusunda kazıklandığımızı düşünüyorum.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk yarıda liverpool dan 4 yemelerine rağmen norviç takımını beğendim.

geçiş oyununda yağ gibi akıyorlar.ama ceza alanı çevresinde son vuruşlarda yetenek eksikliği göze çarpıyor.ama ceza alanına kadar iyi geldiler.ilk yarıda.

teknik adamları alman farke

https://www.transfermarkt.de/daniel-.../trainer/10939

bu yıl neredeyse transfere para ayırmamışlar.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk yarıda liverpool dan 4 yemelerine rağmen norviç takımını beğendim.

geçiş oyununda yağ gibi akıyorlar.ama ceza alanı çevresinde son vuruşlarda yetenek eksikliği göze çarpıyor.ama ceza alanına kadar iyi geldiler.ilk yarıda.

teknik adamları alman farke

https://www.transfermarkt.de/daniel-.../trainer/10939

bu yıl neredeyse transfere para ayırmamışlar.
    https://www.transfermarkt.de/jamal-l...spieler/346018

ayrıca solbekleride çok iyi yetenek.gelecek sezon transfer yapar muhtemelen
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

---------parmak---sosa
    -------ömür-------???-------waka
    ----------------------alex

Şuraya teknik kapasitesi yuksek birisi gelse, tercihen uzun bacakli ve sert isabetli sutlari olan delici ozellikli birisi... Yusuf yerine boyle birisi gelse acaba nasil olurdu ?

Ömür ve Sosa demeyin, Sosa artik Pirlo oldu, Ömür'ün orayla alakasi yok. Kadro icinde 10 numara icin Avdijaj, Ahmet Canbaz var. Transfer yapmazsak ikisinden birini orada deneriz ama bilemedim. Bence santrafor bulmusken arkaya skorer ve efektif birini koyup son noktayi koymak lazim. Jaja beklentim var. Boyle biri gelirse Anadolu deplasmanlari icin iyi olur.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

O yüzden mi ''bu sene bizim para kazanacağımız sene değildi, Yusuf'u satmak istemedik'' dediler? Takımın hedefi bal gibi şampiyonluk. Sırf baskı hissedilmesin diye bunu dillendirmemeleri bu gerçeği değiştirmiyor, sadece sizin gibi her şeyi anladığını zanneden ama hiçbir şey anlamamış olanları kandırmış oluyorlar o kadar. Üçüncülük iyidir demek sportif başarıyı ikinci plana attık tüccarlığa ağırlık vereceğiz demektir. Böyle bir şey demek istemedikleri açık, yok eğer bu konuda ciddiyseler o zaman yönetiminde bulundukları organizasyonun büyüklüğünden haberleri yok demektir. Bu arada kimse de 10 milyon euro verip yıldız getirsinler demiyor onu da belirteyim. Gerekirse ihtiyacımız olan türde bir 10 numara kiralasınlar problemin yarısı çözülüyor. Yani 1-2 oyuncu ile bizim tüm ekonomik politikalarımız sekteye uğramayacağı için yönetimin planlarını sizden iyi anladığım halde dönemi transfersiz kapatırsak bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Sanki kimsenin görmediği büyük resmi görmüş gibi konuşmak bizim milletin hastalığı gerçi, pek şaşırmadım. Aynen abicim yönetimi tek sen anladın, şampiyonluk falan hikaye olay oyuncu satmakta. Tebrikler.

Edit: @artvints Chelsea'de genç bir eleman var geçen sezon Championship'de oynuyordu, pek süre alacağını sanmıyorum uğraşırsak 1 yıl kiralayabilirler. Opsiyon falan koydurmazlar ama. Çocuk yetenekli, şutları falan da etkili; işimizi görürdü.
    Beni eleştirdiğin konuyu kendi tarafına hiç yontumuyor oluşun garip degilmi. Yani ben resmi göremedim ama sen gördün yani. Ben bilmiyorum ama sen biliyorsun. Aslında bilmediğinde yok. Bunu anlıyorum yazdıklarından. Ben yapılan söylemlerden konuşuyorum. Sen kendince çıkarımlar yapıyorsun.
    Konu neden transfer yapılmıyor konusu değil ayrıca sen yanlış anlıyorsun. Bencede transfer yapılabilir. Ama yapılmadı diyede bu yonetimin son senesi değil. Olmamalı da zaten .
    Ben neden 1 transfer ile yönetimin kalacağı yada gideceği netlessin onu anlayamıyorum. Neden bu bu şekilde olmalı. Tüketim çılgınlığı diyoruz transfer isteyenler için ama bence bizim en büyük tüketim merakımız yönetici değişimi. Bu olmadı başka gelsin düşüncesi. Bu seninle alakalı değil genel diyorum.
    Yani ladin özü olay şampiyonluk değil sürdürülebilir bir sistem kurmakta . Yoksa o sene busene anlayışıyla usta döneminden bir farkları kalmaz.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında büyük takımların genç 10 numaralarına gidilebilir, özel bir sene çünkü. Bizim takımın oyununu inceleyerek kiralık gelebilecek bir oyuncu bulabiliriz. Hücumcular için büyük nimet. M.city, chealse, liverpool falan bir yoklamak lazım. Aynı şekilde yetenekli bir bek de bulunabilir.
    Talisca gibi Sörloth gibi 2 yillik kiralamaliyiz, arti satin alma opsiyonlu.

Nereden
    Almanya

10 numaraya bir güney amerikali giderdi, elimizde ne Sambaci ne de Tangocu var.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın eksikleri ortada,bunları gidermezlerse her kötü sonuçta yüzlerine vurulacak.Tercih başkan ve yönetimin.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni eleştirdiğin konuyu kendi tarafına hiç yontumuyor oluşun garip degilmi. Yani ben resmi göremedim ama sen gördün yani. Ben bilmiyorum ama sen biliyorsun. Aslında bilmediğinde yok. Bunu anlıyorum yazdıklarından. Ben yapılan söylemlerden konuşuyorum. Sen kendince çıkarımlar yapıyorsun.
    Konu neden transfer yapılmıyor konusu değil ayrıca sen yanlış anlıyorsun. Bencede transfer yapılabilir. Ama yapılmadı diyede bu yonetimin son senesi değil. Olmamalı da zaten .
    Ben neden 1 transfer ile yönetimin kalacağı yada gideceği netlessin onu anlayamıyorum. Neden bu bu şekilde olmalı. Tüketim çılgınlığı diyoruz transfer isteyenler için ama bence bizim en büyük tüketim merakımız yönetici değişimi. Bu olmadı başka gelsin düşüncesi. Bu seninle alakalı değil genel diyorum.
    Yani ladin özü olay şampiyonluk değil sürdürülebilir bir sistem kurmakta . Yoksa o sene busene anlayışıyla usta döneminden bir farkları kalmaz.
    Yapılmayan 1-2 transfer yüzünden 5. olursak tam olarak söylediğim gibi olur. Tüm bu yeşeren umutlar falan altı üstü ligi 4. bitirmemiz ve halihazırda kadroda bulunan bir oyuncunun satışıyla ilgili. Yani genel anlamda optimist olsak da 1-2 yanlış hamle her şeyi batırabilir. Transfer yönetimin sonu olur mu? Bence olur. O transfer(ler) ile başarı sıran ciddi anlamda değişecekse, -hadi söylediğin gibi şampiyonluk olmasın- CL'ye katılıp katılamamamız buna bağlıysa olur tabi niye olmasın. Niye olmasın ki? Tüketim çılgınlığı kısmını çoktan geçtik taraftar zaten İho/Usta dönemi beklentilerinin uzağında.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)