Sayfa 2051 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1051 1551 1951 2001 2041 2049 2050 2051 2052 2053 2061 2101 2151 2551 3051 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 51,251 ile 51,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin içine de ne oturduysa çıkmamış belli ki hala konuşuyorsun bu konu hakkında. Konuşmalarına dikkat et. Cevap vermeye değmez diyorsun orda burda yok şu tipler yok bu virüsler. Sen hayırdır arkadaş? Kimse seni umursamıyor cevap vermiyor diye kendini Onur gibi ağa paşa falan mı sanıyorsun burada? Her şey de haklısın falan?
    Benim mesajlarimi neden ustune aliniyorsun ?
    Sana tek bir cevap yazmamaya ugrastigim halde.
    Benim Onur hakkinda goruslerim net.
    Katilmiyorsan, yorumumu begenmiyorsan alintilama mesajlarimi.

Anladin mi ?

Son mesajim olsun bu da konuyla alakali.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa---Onazi ve Sosa---Parmak ikililerinde esas oğlan Sosa onazi ve parmak ise uydu gibi etrafındaydı. Mikel sanmıyorum ki aynı görevi yapacak olsun. Daha farklı bir yapı oluşacak orda. Dinamikten ziyade statik. Takım boyunu kısaltma noktasında avantajlı dinamizmi kaybetme açısından dezavantajlı.
    Mükemmel tespit.
    Benimde en büyük korkum bu.
    Şimdiye kadar tüm orta saha oyuncularımız Sosa'yı benimsedi ve ona tabi olarak oynadılar bakalım Obi gelince orta saha nasıl bir psikolojiyle oynayacak

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf kesin satılmalı artık bu işten de zarar etmeyelim. İlk 10 milyon euro pesin versinler. Sonra 6 ayda bir 2.5 milyon euro odesinler. 1 sene sonra sözleşmeye yazılan bonuslari ödesinler. 2 senede bitirelim bu işi.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sefer Asan arada bir Delort için de dörtlük yaz. Günün birinde şiir yazdığın bir adam gelecek bu takıma herhalde nereye kadar karavana?

Edit: Şimdi düşündüm de kumarbazın yanılgısı gibi oldu bu ama olsun.
    ahaiooahauha
    ya alamayiz ki onu yaa... 4,5m€'ya opsiyonunu kullanip aldi adami montpellier...
    yoksa yazardim

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezonun büyük bölümünde eleştirilen Yusuf bir anda eksiksiz bir oyuncuya büründü sanki Zidane. Bi gidin bakın Yusuf Yazıcının forumdaki kendi sayfasına ne eleştiriler nw eleştiriler..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Onur'dan laf açılınca bazı tiplere sözlerimiz fazlasıyla batmış sanırım. Hemen zıplamışlar.

Halbuki cümlelerimin başında idrak edemeyeceğinizi yazmıştım. İspatlamanıza gerek yoktu.

Demiştim Onur'un karakteri bazılarına ağır gelir, anlayamazlar. Nokta! İyi geceler.

Şimdi düşünüyorum da Yusuf belki de camia içerisindeki bu vefasızlığı fark ettiği için rasyonel karar aldı diyorum.

Baksana Onur'u itin götüne sokanlar yarın Yusuf'u nereye sokar kim bilir. En iyisi Avrupa'da oynamaktır demiştir.

Yusuf'a bir tek bu noktada hak veriyorum. Burada kalıp bu vasat tartışmalarla kariyerine halel getirmek istemedi sanırım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Yusuf'u satar Atlanta United'dan eski River'lı Pity lakaplı Gonzalo Martinez'i kiralarım gerekirse 15 milyon euro satınalma opsiyonlu. Zaten 15 milyon dolara aldılar ancak beklentiyi karşılayamadı. Teknik direktörle uyum sorunu varmış. Yusuf'u top diye oynayacak kadar büyük bir yetenek, birazcık iyi oynasın Avrupa'ya Yusuf gibi ittire ittire değil yürüyerek 25 ve üzeri rakama satılabilir

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Senin içine de ne oturduysa çıkmamış belli ki hala konuşuyorsun bu konu hakkında. Konuşmalarına dikkat et. Cevap vermeye değmez diyorsun orda burda yok şu tipler yok bu virüsler. Sen hayırdır arkadaş? Kimse seni umursamıyor cevap vermiyor diye kendini Onur gibi ağa paşa falan mı sanıyorsun burada? Her şey de haklısın falan?

Kendi haline bırak kardeşim, adam kendi çalıp kendi oynuyor. Bırak kendi çapında eğlensin. Gülerek izliyoruz işte.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur'dan laf açılınca bazı tiplere sözlerimiz fazlasıyla batmış sanırım. Hemen zıplamışlar.

Halbuki cümlelerimin başında idrak edemeyeceğinizi yazmıştım. İspatlamanıza gerek yoktu.

Demiştim Onur'un karakteri bazılarına ağır gelir, anlayamazlar. Nokta! İyi geceler.

Şimdi düşünüyorum da Yusuf belki de camia içerisindeki bu vefasızlığı fark ettiği için rasyonel karar aldı diyorum.

Baksana Onur'u itin götüne sokanlar yarın Yusuf'u nereye sokar kim bilir. En iyisi Avrupa'da oynamaktır demiştir.

Yusuf'a bir tek bu noktada hak veriyorum. Burada kalıp bu vasat tartışmalarla kariyerine halel getirmek istemedi sanırım.
    Arttırıyorum, karakter olarak Selçuk Inan>Rok

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim mesajlarimi neden ustune aliniyorsun ?
    Sana tek bir cevap yazmamaya ugrastigim halde.
    Benim Onur hakkinda goruslerim net.
    Katilmiyorsan, yorumumu begenmiyorsan alintilama mesajlarimi.

Anladin mi ?

Son mesajim olsun bu da konuyla alakali.

Sen kendin de biliyorsun kimleri kastederek o lafları ettiğini, gelip burda üstüne alınıyorsun muhabbetini yapma istersen saçma sapan?

İsim vermeden böyle saydırmak varsa okey.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi haline bırak kardeşim, adam kendi çalıp kendi oynuyor. Bırak kendi çapında eğlensin. Gülerek izliyoruz işte.
    Ya ben izleyerek geçemiyorum. Millet anlamış bırakmış kendi haline biz yeni farkettik. Neyse engellemek bile lütuf kendisine, yoksaymak en iyisi. Transfer konusuna dönelim biz. Yusuf gidecek, öyle veya böyle seneye bizle değil. Abdülkadir de en fazla 1 sene durur.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sen kendin de biliyorsun kimleri kastederek o lafları ettiğini, gelip burda üstüne alınıyorsun muhabbetini yapma istersen saçma sapan?

İsim vermeden böyle saydırmak varsa okey.
    Emin ol seni kastetmemistim.
    Usta'nin hastanesinde calisan, 7/24 Usta guzellemesi yapan bir sahis var bu forumda.
    Kendini biliyor o sahis.

Bugun donumuza kadar borca battiysak, Usta'nin her yaptigi ise onay veren saksakcilarinin da, bunda payi var.

Hala buraya gelip yazmaya yuzu var.
    Ben burada carsaf carsaf menajer iliskileriyle ceplerine para indirenleri yazarken de, burada agliyordu ve Usta'yi korumak icin bana aklinca laf cakmaya calisiyordu o arkadas.

Bir tane de Karmam vardi, o adam inkar etmedi aslini.
    Usta gidince, kendisi de cekip gitti.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (18.07.2019 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ok yaydan artık çıktı yusufun kalması bu saaten sonra hem kendine hem taraftara hemde klübe zarar veriri bizede taraftar olarak yolu açık olsun demekten başak bişey gelmez burası trabzonspor kimler geldi geçti yusufunda yeri dolar

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahaiooahauha
    ya alamayiz ki onu yaa... 4,5m€'ya opsiyonunu kullanip aldi adami montpellier...
    yoksa yazardim
    Yaz Sefer yaz ona da yaz adam hayatı boyunca Trabzon'a adım atmasın.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

büyümek isteyen kulüp demek futbolcuların tercih edeceği kulüp demektir.

maaşlar zamanında verilir

tesisler mükemmeldir

takımın hedefleri vardır

taraftar takım bütünlüğü vardır

ve genç oyuncuları oynatan ve geliştiren bir kulüpsündür.

oyuncu seni değilde lille i tercih ediyorsa bunda bi yanlışlık var aga

real madrid barça juve münih falan olsa neyse dersin.cl kupasını kazanma hedefindeki takımlar.sende bu hedefe uzaksın haliylen

ama lille tercihi ?

o zaman kulüp ve başgan olarak kendini sorgulayacaksın aga

yada hedeflerini değiştireceksin.vasat hedefleri olmayan bir kulüp haline döneceksin

hedefim zirve diyorsun oyuncunu fransa orta sıra takımı lille kaptırıyorsun.mantıksız

ve bonservis piyasasına göre oldukça düşük bir rakkama razı oluyorsun.

bunun adı küçük düşünmek ve doğru yönetememektir .net

bu arada avrupada oynama aşağılık kompleksi edebiyatı da bırakmak lazım.sen asyada mı oynuyorsun aga?
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şenol Güneş'in bjk'ye gidişini aklamak için şike başlığında sayfalarca bjk'yi savunan birinin Onur'a efsane demesinde bir sakınca yoktur. Oyna devam.

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Yusufu bu sekilde hain ilan ederken, 3/4 sene sonra ist. Takimlarinda gordukten sonrada zirlamayin. Iyice sogutun cocugu kulupten bravo... Yav cocuga zamaninda soz verilmis. X rakami gorunce seni satacaz diye. Simdi de o sozunde durma vakti gelmis demek.. ee?? Cocuk alt yapidan yetisip kulubune 20mil civari para getirecek, ustelik yillik maasi da Rodalleganin haftalik maasi ile kiyaslanacak kadar dusuk iken.

"1 sene daha kalip o sekilde git" diyenleri az da olsa anlarim. Ama onumuzde oguzhan ornegi var. 2016da bjknin sampiyonlugunda cok cok buyuk rol oynamis, ardindan sevilladan ciddi sekilde teklif gelmis ama besiktas onu satmak istememis.. neden?? Oguzhan 1 sene daha kalip CL oynasin diye. Sonuc ortada.. yas olmus 22 arkadaslar.. 4.5 ay sonra 23 yasini dolduracak yusuf. Bunu da hesaba katmak lazim. Vaktinde gitmek gerek. Yolu acik olsun yusufun.

Yusufun gitmesiyle birlikte sampiyonluk sansimiz cok mu geriledi? Bence hayir. Abdulkadir Ömür ve Donis Avdijaj o bolgede cok iyi is yapar, skora da cok net katki yapar. O konuda icim rahat

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

https://www.youtube.com/watch?v=v_YtNH0loRY

Çok zor günlerden geçmişiz yemin ederim
    Selçuk inan da tam itmiş nasıl sevinmiş

https://www.youtube.com/watch?v=dVh7zP1lrSs
    Buda kanser 2
    Konu Numan Yerlikaya tarafından (18.07.2019 Saat 02:18 ) değiştirilmiştir.
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yusuf'un sonu böyle olmamalıydı. Her türlü zarar. Kalsa zarar gitse zarar. Ki bu Fransızlar bizim istediğimiz rakamı da vremicek öyle gözüküyor. Bu taraftar da bu saatten sonra Yusuf'u canlı canlı yer valla. Oysa önümüzdeki yıl zaten taraftar dahil herkes Yusuf'u el üstünde tuta tuta Avrupa'ya gönderecekti. Kötü de örnek oldu böyle. Sırada Abdüş var bakalım o ne arıza çıkaracak.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimde yazıcıyı satıp gelir elde etme derdinde ama en azından 20 m bulayım istiyor .
    Yazıcı gitmek isteyebilir ama az bişe bizden taraf olsun bu pazarlıkta. Kulübün yıldızını milletin verdiği fiyat değil istediğimiz paraya satabilmeliyiz. Yoksa herkes istiyor avrupaya gitsin
    birde Akluma takılan konu sadece lille mi istiyor yokmu başka bir taliplisi.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DNA-TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimde yazıcıyı satıp gelir elde etme derdinde ama en azından 20 m bulayım istiyor .
    Yazıcı gitmek isteyebilir ama az bişe bizden taraf olsun bu pazarlıkta. Kulübün yıldızını milletin verdiği fiyat değil istediğimiz paraya satabilmeliyiz. Yoksa herkes istiyor avrupaya gitsin
    birde Akluma takılan konu sadece lille mi istiyor yokmu başka bir taliplisi.
    Başkan sadece Lille takımı resmi teklif yaptı dedi.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız Mikel'de ne gomuldu forumda sanki chelsea'de baskasi oynadi 10 yildir. Performansini cok merak ediyorum, milletin dedigi kadar yerleremi dustu bu oyuncu.
    malouda gördük, bosingwa, cardozo...hic biri birsey veremedi
    mikel aradigimiz stildeki oyuncu degil(di)
    en klas oyuncumuz gidiyor
    en golcü oyuncunu, tek forvetini anadolu takimina kaptirdin
    aldigin stoperin ne verecegi belli degil, agir görüntü veriyor
    kadro oldu 45 kisi, coluk cocuklari alip doldurdular...isleyen kadroya inandigin 1-3 arasi genc korsun, 15-20 degil

iyi seyler olmuyor
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Baskanin bekleyip bekleyip beinsportsa konusmasi su surecte yapilacak en iyi haraket.

Verdigi demec bu sekilde fransada daha cok yanki bulacaktir.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskanin bekleyip bekleyip beinsportsa konusmasi su surecte yapilacak en iyi haraket.

Verdigi demec bu sekilde fransada daha cok yanki bulacaktir.
    Kardeş şakamı yapıyorsun?

Adam lille takımından başka teklif yok diyor
    Attan inip eşeğe bindik!

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Trabzonspor'un gündemine gelen Hüseyin Bulut'tan flaş açıklama
    banner345
    Trabzonspor 17 Temmuz 2019 - 18:01
    Trabzonspor ile adı anılan genç futbolculardan biri olan Hüseyin Bulut, Borussia Dortmund'dan ayrıldığını açıkladı

Haber61 Spor Servisi

Transferin çok konuşulan takımı Trabzonspor için adı geçen futbolculardan biri olan Borussia Dortmund'un genç futbolcusu Hüseyin Bulut takımından ayrıldığını açıkladı.

Sosyal medyadan açıklama yapan 20 yaşındaki yetenekli orta saha " Artık hoşçakal deme zamanı. Borussia Dortmund ile on yıl geçirdikten sonra yeni bir mücadeleye gireceğim. Tüm eski eğitmenlerime yıllarca bana güvendikleri ve mükemmel eğitimleri için çok teşekkürler. Ayrıca oyuncu arkadaşlarıma ve tüm BVB taraftarlarına teşekkür etmek istiyorum. Sizi asla unutmayacağım. Bir sonraki adım profesyonel futbol yönünde olacak. Yakında sizi bilgilendireceğim. " ifadelerini kullandı.
    Gurbetçi futbolcu Hüseyin Bulut'un hangi takıma imza atacağı merakla bekleniyor.

yoksa oluyor mu ne,buyuk bir kazanç olur bir sene sonra 11 de yıldız adayı diye çıkabilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)