Sayfa 1232 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 232 732 1132 1182 1222 1230 1231 1232 1233 1234 1242 1282 1332 1732 2232 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 30,776 ile 30,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan Reçber Peru Milli Takiminin ortasahasi Renato Tapia yi öneriyor bize. Trabzonspor bu futbolcuyu alsa sampiyonlugun en buyuk ortagi olur dedi.
    İnandırıcı gelir mi bilmiyorum ama burada Yalçın abi vardı onun kulübe verdiği listede vardı. Üzerinden epeyi bir sene geçti. Takip etmeye devam ettiğimiz bir oyuncu. Savunma yönüyle çok iyi müthiş savaşçı bir oyuncu. Ofansif yönü yetersiz olsa da topu oyuna sokma konusunda da fena değil.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnandırıcı gelir mi bilmiyorum ama burada Yalçın abi vardı onun kulübe verdiği listede vardı. Üzerinden epeyi bir sene geçti. Takip etmeye devam ettiğimiz bir oyuncu. Savunma yönüyle çok iyi müthiş savaşçı bir oyuncu. Ofansif yönü yetersiz olsa da topu oyuna sokma konusunda da fena değil.
    jailson gibi mi?

yusufdinyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Bu Serkan Reçber'in önerdiği isimleri takip eden var mı Trabzonspor forvete Juan Dinenno'yu almalı diyor bizim için biçilmiş kaftanmış takip eden abim ya kardeşlerim var mı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyide reisler Her sene süperligde bir oyuncu göze batıyor. Ah keşke biz alsaklık bir futbolcu oluyor. Fakat nedense gidip birilerinde patlıyor. Bu ligde en çok alınmasını istediğim futbolcu Ndiaye idi. Onuda Galatasaray alıp bir sezon sonra kara sattı. Fakat olumlu olan örnek sayısı elle tutulur bile değil.
    Hocam hepsi aynı olmuyor işte. O risk hep var ama Boyd 14 maçta 6 gol 4 asist falan milli takımda da çok iyi oynamış son maç adam sadece belli bir yaştan sonra açılan tiplerden. Umar Aminu isteniyordu mesela 1-2 sene öne o bildiğin Serdar Gürler gibi bir şeydi bariz ama bu eleman farklı.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tyler Boyd 14 lig maçında 10 gole direkt katkı yapmış, pas/orta zamanlaması ve şiddeti konusunda üst düzey bir oyuncu. Sanki küçük takımda 10/14 katkısı yapmak büyük takımda yapmaktan daha kolaymış gibi konuşuluyor da hiç öyle değil.

Hocam eleştiri yapmamışsın ki ''rezil yorum'' diye kestirip atmışsın, buna da tepki gelir diye alıntı yapmadığını söylüyorsun sanki o yorumu yapmış olan kimse kendisinden bahsedildiğini anlayamayacakmış gibi. Komiğime gitti
    küçük takımda daha direkt oyun oynanır.rakiplerde geniş alan bırakır.misal ankaragücü akhisar maçı gittili geldili olur.taylır boyd da bundan yararlanır

lakin büyük takımlarda daha çok set hücumu yapman lazım.yani pas alışverişi dar alanda ince işler .bunlar boyd için soru işareti henüz

büyük takımda oynamak ve kapanan takımlara karşı oynanan oyun farklıdır.kafana göre hareket edemezsin.ceza alanına kadar paslaşman lazım
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jailson gibi mi?
    Güzel benzetme. Jailson'u da biz alabilsek diye izlerken şikecilerin aldığını duyunca üzülmüştüm. Gremio'da Kannemann var sol stoper çok beğenirdim bizim Egemen gibi stili. Onun da piyasası çok yükseldi milli takıma seçilmesinin ardından, bugün Tv'de duydum şikecilerin ona da ilgisi varmış

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

On liberosuz oynamamiza rağmen uzun bir süredir yenilgi gormedik. Evet zorlandigimiz maçlar oldu. Bu zorlandigimiz maçları analiz edecek olursak; ön liberomuz olmadığı için mi yoksa topu tutup kullanamadığımız için mi zorlandık. Benim düşüncem topu tutup kullanamadığımız için. .. Sosa, Parmak, Yusuf üçlüsü maçların sonuna doğru yorgunluktan oyundan düşüyor bu nedenle ortasaha direncini kaybediyor.

Gönlüm, top tutmayı ve kullanmayı bilmeyen bir 6 numaradansa 2 Adet 8 ve 10 numara almayı tercih ederdim.Ne olursa olsun Sosa, Parmak, Yusuf üçlüsü başarılı olmuş ve umut vermiştir.Bu oyunculara alternatif olacak aynı tip futbolcu bakalım derim.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gaziantepspor başkanı Hasan Şahin: "Trabzonspor ve 1461 Trabzon, oyuncularımız Serhan Yılmaz ve Hasan Genc'i 200 bin TL bonservis bedeliyle devre arasında bizden aldılar. Senetlerin günü geçmesine rağmen ödemeyi yapmadıkları gibi bir de telefonlarımıza cevap vermiyorlar"

bir de böyle bişey var ne kadar doğrudur bilmiyorum

Nereden
    Kocaeli

Norvec liginden frank boli falan vardı ne oldu?

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    küçük takımda daha direkt oyun oynanır.rakiplerde geniş alan bırakır.misal ankaragücü akhisar maçı gittili geldili olur.taylır boyd da bundan yararlanır

lakin büyük takımlarda daha çok set hücumu yapman lazım.yani pas alışverişi dar alanda ince işler .bunlar boyd için soru işareti henüz

büyük takımda oynamak ve kapanan takımlara karşı oynanan oyun farklıdır.kafana göre hareket edemezsin.ceza alanına kadar paslaşman lazım
    Hocam bilmediğim bir şey söylememişsin de bu muhabbet çok klişe. İç transferde kanat alırken illa birileri bu muhabbeti yapıyor, aynı 1.90+ stoperlerdeki ''ağır'' muhabbeti gibi ve bana ezber gibi geliyor bu yorumlar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şeytan diyor ki Al Halil'i başka forvet alma. Biz ne kadar topçu kazandıysak çaresizlikten kazandık. Abdülkadir'i Uğurcan'ı Yusuf'u hep çaresizlikten kazandık. Bir tek ömür geldi adam akıllı aldı formayı.
    aga halil garanti transfer değil

hollanda ikinci ligi seni acayip yanıltabilir.

maddi olarak sıfır riskle gelecekse olabilir tabi.

raşid bu bakımdan daha garanti transfer duruyor.fransa ikinci liginde goller atmak önemli .

hollanda ikinci ligi ise biraz amatör seviyede.tamamen hücum odaklı ve yetiştirme amaçlı oynanır.oyuncu zoru görmez.buda yanıltır oyuncu hakkında görüşleri .net

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Defansta ilgilendigimiz sadece Campi mi baska adaylar yok mu?
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tyler Boyd un büyük takım oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Şuan Nwakaeme yi satıp aynı parayla Boyd u alalım deseler böyle bir riske girip kabul etmezdim.

Büyük takımlarda oynayan kanat oyuncusu öncelikle akıllı sonrasında bileklerine hakim ve hızlı olmalı... Büyük takımlara karşı rakipler; gömülü defans, konsantrasyonu yüksek 2li 3lu kademeli savunma yapıyor... öyle kolay şut imkanı bulamazsın. Boyd bana akıllı ama düz oyuncu gibi geliyor, ne sürat ne de bilek var... Şapkadan tavşan çıkaracaksın... ( onyekuru, Yattara, akıllı bir castillo vs)
    Boyd’u defalarca izledim. Bana kalırsa ligdeki en iki 2-3 yabancıdan biri. Çok destekledik ankaragücünü
    Konu serdaracıl tarafından (20.06.2019 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bilmediğim bir şey söylememişsin de bu muhabbet çok klişe. İç transferde kanat alırken illa birileri bu muhabbeti yapıyor, aynı 1.90+ stoperlerdeki ''ağır'' muhabbeti gibi ve bana ezber gibi geliyor bu yorumlar.
    bunlar ezber yorum değil bro

küçük takımlardan büyük takımlara giden oyuncuların çoğunu görüyoruz.uyum ve kalite sağlayamıyorlar.bunun nedeni gayet basit.

set hücumu oynamasını bileceksin ve dar alanda iş yapacaksın.net

Nereden
    Ankara

Niye inandirici gelmesin,Serkan Reçber bilecek de siz neden bilmeyesiniz. Serkan Reçber de bu adam icin agresif, ortasahaya dinamizm katan ve oyun kuran biri olarak bahsetmisti.

Nereden
    İstanbul

bu arada yanlış anlaşılmasın

taylır boyd küçük takım oyuncusu demiyorum.henüz test edilmiş değil büyük takım için.onunçün balıklama atlamamak lazım.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu arada yanlış anlaşılmasın

taylır boyd küçük takım oyuncusu demiyorum.henüz test edilmiş değil büyük takım için.onunçün balıklama atlamamak lazım.
    Boyd'u cok begeniyorum ama buyuk maclardaki etkisiz oyunu, bende de bu intibayi uyandirdi.

Sana katilacagim aklima gelmezdi Jairzinho ama haklisin.

Bu ligde Amrabat, Atif gibi Anadolu takimlarinda sov yaparak buyuklere kapak atanlarin halini de gorduk.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Güzel benzetme. Jailson'u da biz alabilsek diye izlerken şikecilerin aldığını duyunca üzülmüştüm. Gremio'da Kannemann var sol stoper çok beğenirdim bizim Egemen gibi stili. Onun da piyasası çok yükseldi milli takıma seçilmesinin ardından, bugün Tv'de duydum şikecilerin ona da ilgisi varmış
    bize lazım olan dinamik ön libero fena olmazmış.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

franck boli iyi oyuncu alsak patlama yapabilir. yanında aynı takımda oynayan çorba parasına luc kassi var o da olağanüstü yetenek . orta sahada o boşluğu doldurabilir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

bunlar ezber yorum değil bro

küçük takımlardan büyük takımlara giden oyuncuların çoğunu görüyoruz.uyum ve kalite sağlayamıyorlar.bunun nedeni gayet basit.

set hücumu oynamasını bileceksin ve dar alanda iş yapacaksın.net
    Ya izlersin adamı dar alanda oynayamıyorsa, anca geniş alanda koşturup bir şeyler yapabiliyorsa almazsın. Bu mantığa göre büyük takımlar küçük takımlardan hiç oyuncu almamalı, tüm düzen değişmeli yani.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erzurumspor'lu Obertan guclu bir alternatif olur gibi duruyor.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan ın sanırım kim olduğunu bilmiyorsunuz
    Antalyalı değil mi aslen Uğurcan, yanlış biliyor olabilirim tabi ki.

Nereden
    Samsun

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyalı değil mi aslen Uğurcan, yanlış biliyor olabilirim tabi ki.
    Trabzonlu ailenin antalyada doğmuş istanbulda büyümüş çocuğu...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izlemedim. Istatistik uzerinden konusuyorum. Videosuna da bakmadim.

Ama benim icin on liberoda en onemli ozelliklerden biri pasdir. Whoscored bu elemanin zayif yonunu pas olarak belirtmis.

Atiba ,oguzhan, selcuk , colman , melo, gsde ki fernando takimlarini sampiyon yapan adamlar. Hepsi cok yuksek pas yuzdesiyle oynuyordu. Basaksehirin de sivrilme sebebi mahmut ve emre ikilisinin yuksek pas yuzdesi.

Once pasina bakarsin. Iyiyse scout yaparsin. Bu adamdan aytac mi cikacak selcuk inan mi yada atiba mi?
    Whoscored sadece istatistiklere göre degerlendiriyor oyunculari. Ancak büyük liglerin oyuncularini kendileri degerlendiriyor. Geri kalan ligleri komple istatistige göre degerlendiriyor. 90% pas yüzdesiyle oyna ama tüm toplari yana yada geriye oyna, whoscored senin güclü tarafini pas olarak gösterecek.

Kücük bilmece, bu oyuncu kim?

Nereden
    İstanbul

Ünal hoca oyun planını çoktan kurmuştur. Acaba box to box mu istiyor yoksa safkan bi ön libero mu? Ben yıllardır şu takımda dirençli son dakikalara kadar savaşacak fizikli ve %90 larda pas isabetiyle oynayacak bi ön libero görmek istiyorum ama colman selçuk ikilisi de kafa karıştırıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 33 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 33 misafir)