Sayfa 1223 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 223 723 1123 1173 1213 1221 1222 1223 1224 1225 1233 1273 1323 1723 2223 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 30,551 ile 30,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yedek kulübesinin 21'e çıkarılması şimdi işe yarayacak.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkan kafaya koymuş beyler çoluk çocukla şampiyon olacak

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençlerin hepsi takımda olmaz seneye. Kiralık gider birçoğu. Örneğin Berkay geçen sene iyi değildi. Bu sene kiralık verilebilir.
    abi berkay u21 de 10 numara pozisyonuna geçince çok iyi oynamaya başladı.

Kerem ve behlül son durumunu bilmiyorum açıkçası. Ebrar zaten ciddi bir sakatlık atlattı.

Bana kalsa olabildiğince çok oyuncuyu kampa getiririm.

Bu yeni uşaklar, muhammet,faruk can,ali osman,berkay,kerem,behlül,koray,cafer hepsi mutlaka takımla kamp görmeli.

yunus emre,burak temur,bahadır,serkan,rahim asan gibi daha eski isimler icin de karar vermek istenebilir.

Böyle bir havuz olduktan sonra kendini gösteremeyen isimlerde ısrar etmek yersiz olur.
    Konu asilhamsi tarafından (19.06.2019 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hay yaşınıza arkadaş ya! 2 satır transfer okuyalım diyoruz, yok o 19 yaşında yok real 2015 e kadar imza attırdır, yok tam 18 olamadı , bu ne arkadaş? Yapıldı bitti transferler, 3 yıl oynayacaklar, beğenilirlerse uzatılır, yok beğenmezlerse çorba parasına fesh edersin sözleşmeyi gider.

Var mı oyuncular hakkında bilginiz, transfer duyumunuz vs onlardan bahsedin .
    Teşekkürler ADMIN!!!

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yaptığımız transferler ile şampiyonluğa oynayamayız ancak güzel futbol oynarız .. Bizim hedefimiz şampiyonluğa oynayacak bir takım kurmaksa bunun için geçerli olan kural, tecrübeli ve kaliteli futbolculardır. He böyle genç futbolcular alıp parlatıp parlatıp satabiliriz ligi de 4.-5. bitirebiliriz. Biz şampiyonluk mu istiyoruz yoksa gençleri parlatmak mı öncelikle bunu belirlemek lazım..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

atakanı bilmem de bu salihin temiz 2 senesi var. çok cılız gözüküyor güçlenmesi şart .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    İstanbul

Aloooooooooo forvet ve stoper alın artık

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaptığımız transferler ile şampiyonluğa oynayamayız ancak güzel futbol oynarız .. Bizim hedefimiz şampiyonluğa oynayacak bir takım kurmaksa bunun için geçerli olan kural, tecrübeli ve kaliteli futbolculardır. He böyle genç futbolcular alıp parlatıp parlatıp satabiliriz ligi de 4.-5. bitirebiliriz. Biz şampiyonluk mu istiyoruz yoksa gençleri parlatmak mı öncelikle bunu belirlemek lazım..
    kısa vadeli düşünmemek gerekir. Önceliğimiz ekonomik olarak güçlü olmak. Bunun sürekliliğini sağlamak için altın kural oyucncu üretip satmak.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

erken davranmak lazım kesinlikle para yok demek ki ancak mesele yokken cevheri bulmak zamanla belki becerebilirler
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz erken davranmak lazım. Güney Amerika'nın büyük takımları hep yüksek fiyat çekiyor oradan oyuncu almak zor. Orta seviye takımların iyi oyuncularına yönelmek çok daha mantıklı. Adam o sene ligi domine etse bile en fazla 3-4 milyon ediyor.

Başka ülkelerden kiralık olan oyuncular yine çok ucuza gidiyor. Mesela Matias Rojas gibi bir lider ve duran top ustası 2 milyona transfer oldu.
    bilmiyorum mustafa yumlu gibimi ancak izlemişlerse tabi mümkün.şu bir gerçek Trabzonspor bu bütçeyle iyi bir stoper alamaz çok iyi scoutlarla mümkün bu iş
    Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İspanyol Mustafa Yumlusu gibi hocam. Tanımıyorum ama 90 dk lık performans önemli bence stoperde. Uzun süre İzlenmiş oyuncu alınmalı ki zaten izlemişlerdir. Hem nitelik hem nicelik önemli bizim için. Sadece kalite değil sayı da az yani.
    "Annuit cœptis"

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhalefet etmiyorum aynı tip oyuncuların birbirinin önünü kapatacağını düşünüyorum örnek vermem gerekirse Berkay denen çocuğu gecen yıl takımda oynatmaya çalıştılar fiziği zayıf geldi heyecanlandı vs. şimdilerde Yusuf Sarıyı aldılar aynı yere hep onun önünde olacak belki de gelişimini engelleyecektir
    Bir genç çocuğu beğeniyorsak onla devam edelim onun yerine başka başka adamlar koymanın gereği yok
    Ben asla katılmıyorum. Olcay Abduş'u kesebildi mi? Zargo Hüseyin'i kesebildi mi? Yusuf Sarı ile Berkay arasında kapışacak kim iyiyse o oynayacak. Alt yapıdan geliyor diye kimseye iltimas geçilmesi taraftarı değilim. Yeterli görülmüyor ki transfer yapıldı. Neredeyse takıma musluktan su içirtecek başkan tutup 250 bin euro bonservis verdirtmez boşuna.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende internetten satış yapıyorum avizedir fincan setidir.. Ekmek paramı kazanıyorum atayım o zaman buraya reklamımı yapaym.
    İnternet sitende transfer haberi de veriyorsan tabi atabilirsin...
    Adam silah dayamıyor istersen tıklar okursun istemezsen okumazsın.
    Bu kadar tahammülsüzlük olmaz.
    Ağasarlı_61

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Trabzonspor altınordulu gençlerle üç sene imzalamışsa azdır evet ancak şu kadar parya serbest kalır gibi salak bir madde koymamışlardır umarım.

bunun dışında baktın iyiler hemen uzatırsın sözleşmeyi yoksa sende oynar istanbula gider veya salak paralara oyuncuları kaybedersin

bu oyuncuların menejerleri kim?

dikkat etmek lazım

gerçekten a kalite stoperimiz olmayacak ancak işte yetiştiricen ordan burdan scoutlar genç bulması lazım afrika güney amerika nerden gelirse doğu avrupa da olabilir

stoper a kalite fiyatları 10 milyon eurodan aşağı bulamassın
    Konu erenslash tarafından (19.06.2019 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Sözleşme süreleri kanuni olarak 3 yıl olmak zorunda olanlar hariç genç potansiyel oyuncularla 3 yıl sözleşme yapılmasını doğru bulmuyorum.
    Bununla birlikte kulüp doğru yola girdi nihayet.
    Yorumlara bakıyorum bu çocuklarla mı diyor bir çok kişi.
    Bu çocuklar bu sene için alınmıyor ki!
    Bizim Abdüş ve Yusuf gibi nicelerini yetiştirip hem yarışıp hem de yetiştirip satmamız lazım.
    Yani hem bugünü kurtaracak hazır oyuncu hem de geleceği kurtaracak potansiyel oyuncular almalıyız.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Genç oyunculardan en kolay çıkış yapacak olanlar kanatlar ve beklerdir. Genç bir bek temposuyla dikkat çekebilir. Kanatların da oyuna girip kisa zamanda kendilerini gösterme şansı var. Oyuncu değişikliği daha çok o bölgede yapılıyor.

Onun dişinda takımın eksikleri ve oyuncunun yetenek seviyesi belirler. Onlibero ve stoperde eksigimiz var, buradan çıkış yapabilir genç oyuncular. Merkezde şans bulmak çok zor tabi.

Genç oyuncuların forma şansını bu çerçevede değerlendiriyorum.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://www.61saat.com/futbol/ertugr...n-h653937.html

Önemli açıklamar yapmış Ertuğrul Doğan. Nwakaeme zam almış hak ediyordu zaten.

Yusuf ve Abdülkadir'in de ücretleri artırılacakmış, bu da doğru karar çünkü adamları bırakmayacağız anlaşılan, talip olan takımlardan minumum 1 milyon Euro kazanırlar bizim de bu seviyelerde para vermemiz lazım. En azından 5 milyon TL barajına yakın bir miktar şart.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nihayet çok doğru işler yapılmaya başlandı. Çalışma ile iyi futbolcu bal gibi olunur. Bu çocuklar şehirlerini değiştirecek, hayatlarını futbola adayacak, rahatları bozulacak başarılı olmamaları içten bile değil.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu nedir
    Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Altınordu'nun altyapısından yetişen iki milli futbolcunun Trabzonspor'la anlaştığı iddia edildi. İzmir temsilcisinde forma giyen 17 yaşındaki forvet Salih Kavrazlı ve bir süre önce kulüpten ayrılan 18 yaşındaki stoper Atakan Gündüz'ün, son dönemde genç futbolcuları vitrine çıkaran bordo-mavili kulüple el sıkıştığı ileri sürüldü. Altınordu'da amatör statüde oynayan iki yıldız adayı için Trabzonspor'un toplam 600 bin TL yetiştirme bedeli ödeyeceği belirtildi. Salih ve Atakan'ı profesyonel yapmayan Altınordu, resmi imzaların atılması halinde genç kramponlardan bonservis bedeli alamayarak önemli bir gelirden olacak. Altınordu yönetiminin iddiayı araştırdığı, transferlerin resmiyet kazanması durumunda açıklama yapmayı planladığı öğrenildi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Demire kafa atalım, Altınordu’dan gelen çocuklara A takımda yer verip her maç oynatalım. Yedek tabi ilk etapta. Maçlar garanti olduğunda denenebilir.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu arada rodallega nın son durumu ne arkadaşlar gidiyor veya gitti diyebilir miyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu nedir
    Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Altınordu'nun altyapısından yetişen iki milli futbolcunun Trabzonspor'la anlaştığı iddia edildi. İzmir temsilcisinde forma giyen 17 yaşındaki forvet Salih Kavrazlı ve bir süre önce kulüpten ayrılan 18 yaşındaki stoper Atakan Gündüz'ün, son dönemde genç futbolcuları vitrine çıkaran bordo-mavili kulüple el sıkıştığı ileri sürüldü. Altınordu'da amatör statüde oynayan iki yıldız adayı için Trabzonspor'un toplam 600 bin TL yetiştirme bedeli ödeyeceği belirtildi. Salih ve Atakan'ı profesyonel yapmayan Altınordu, resmi imzaların atılması halinde genç kramponlardan bonservis bedeli alamayarak önemli bir gelirden olacak. Altınordu yönetiminin iddiayı araştırdığı, transferlerin resmiyet kazanması durumunda açıklama yapmayı planladığı öğrenildi.
    Trabzonspor yetiştirme bedeli verip aldı. Nokta. Resmiyet de kazandı. Girdik devreye ve aldık.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu nedir
    Resmiyet kazandi, yapsinlar bakalim aciklamayi.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni aldığımız Salih in videolarını biraz izledim de, bu çocuğun yıldız olmama ihtimali yok gibi duruyor. Altınordu neden satmış bu çocukları anlamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni aldığımız Salih in videolarını biraz izledim de, bu çocuğun yıldız olmama ihtimali yok gibi duruyor. Altınordu neden satmış bu çocukları anlamadım.

Altınordu satmadı. Çocukların profesyonel sözleşmesi yok. Biz de devreye girip işi bitirmişiz. Neden profesyonel sözleşme yapmamışlar demek daha doğru olur.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İmzalamak istememişlerdir. Altınordu iyi güzel hoş ancak yaptıklarının çok daha önemli olabilmesi için Süper Lig'de yarışması gerekiyor bence. Adam kasapların arasında bacağı mı kırılacak kolu mu kopacak belli değil potansiyeline de güveniyorsa istemezse profesyonel imzalamaz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yusuf ve Abdüş'ün ücretleri 4e çıkacakmış. Diğer 3 özevladın da maaşları artacakmış.
    Yeni aldığımız çocukları da parlatırsak artık genç yetenekleri kaçırma ihtimalimiz baya azalır çoğu bize gelmek ister.
    Konu Enaldo61 tarafından (19.06.2019 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 12 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 12 misafir)