Sayfa 1132 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 132 632 1032 1082 1122 1130 1131 1132 1133 1134 1142 1182 1232 1632 2132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 28,276 ile 28,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adebayor yaşı fazla ama bizim oynadığımız futbola cuk oturacak bi adam. Hugo dan daha verimli olur. Maliyeti uygun olursa Adebayor, Ekuban ve Halil üçlüsü bize yeter...
    Hugo dan daha verımlı olsaydı başakşehir oynatırdı. Demba ba adebayor ve robinho başakşehirdeydi. 3 ünden de faydalanamadılar.
    Bu tip adamlarla ilk 4 e oynanır şampiyonluğa değil.

-Maçın büyük çoğunluğunda 10 kişi oynatırlar.
    -Rakip oyuncuları direk defanstan hiç baskı görmeden oyun kurarlar. Hazırlık paslarını baskı görmeden yaparlar.
    -Orta saha oyuncunun defanstan topu alıp kurmasıyla, direk defans oyuncunla oyun kurmak arasında dağlar kadar fark var. Rakip kaleye en az 10 metre daha yaklaşırsın.
    -Rakip takımın oyun boyunu kısaltırsın.

Bunun için rodallega, cardozo dan çok daha verimli olmuştur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dalga geçtiğini düşünüyorsun ama bu futbolcuları hiç takip etmemişsin neyse fikrine saygım var istersen Abdülkadirle de Yusufu da satalım burada Trabzonlu olmasın ne gerek var
    Yahu futbolcuları takip etmemişsin ne demek? Bu çöpler Trabzonspor’da forma giymedi mi? Kulübe sülük gibi yapıştılar, sırf nüfus cüzdanlarında Trabzon yazıyor diye kaç sene yer işgal ettiler.

Takımda Trabzonlu kalmasın hak etmiyorsa. Hak eden zaten el üstünde tutulur Yusuf gibi, Abdülkadir gibi. Torpille buralara gelen adam da Akhisar maçında Zeki Yavru’nun gördüğü tepkiyi görür.

Ve evet, dalga geçiyorum. Öz evlat fetişistlerine saygı da duymuyorum.
    8. Kuşatma

nchls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yumlinho haberinin moral bozukluğu varken forumda gelsin diyen var yav şaka gibi

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ligin son 4-5 haftasina girene kadar, iyi bir paraya Yusuf Yazici gitmeli diye dusunenlerdendim bende.
    Ama son 4-5 haftada gosterdigi iyi performanstan ziyade, takimin zor anlarinda sorumluluk almasi, elini tasin altina koymasi, sahada liderligini hissettirmesinden sonra fikrimi degistirdi benimde.

Sezon bittigi gibi baskan satsaydi, belki bu kadar sikintili bir ruh haline burunmezdik bizde.

Yusuf'tan gelecek parca parca parayla ne borc kapanir, ne de elimiz rahatlar.

Ama bunda yonetiminde sucu var.

Sene boyu bu cocuklari yollayacak gibi basina surekli su takim izliyor, su teklifler geldi kabul etmedik diye konustular.

Simdi de cocuklarin gitmek istemesi normal.

Borcumuzun odenebilir bir sekile donmesi icin bankalar birligi yapilandirmasi gelmeli.

Yine de yazilanlara cok takilmamak lazim.
    Hem Yusuf, hem de Abdulkadir ile konusulunca 1 sene daha gule oynaya bu takimda forma giymeye devam ederler.

Kisaca bu saatten sonra satilmamalari, kadroyu bozmamak daha muhim.
    En azindan 1 sene daha bu kadro bozulmamali ve yapilacak birkac iyi takviyeyle sampiyonluk yarisi vermeliyiz.

O yuzden gitmemeliler.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (13.06.2019 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo dan daha verımlı olsaydı başakşehir oynatırdı. Demba ba adebayor ve robinho başakşehirdeydi. 3 ünden de faydalanamadılar.
    Bu tip adamlarla ilk 4 e oynanır şampiyonluğa değil.

-Maçın büyük çoğunluğunda 10 kişi oynatırlar.
    -Rakip oyuncuları direk defanstan hiç baskı görmeden oyun kurarlar. Hazırlık paslarını baskı görmeden yaparlar.
    -Orta saha oyuncunun defanstan topu alıp kurmasıyla, direk defans oyuncunla oyun kurmak arasında dağlar kadar fark var. Rakip kaleye en az 10 metre daha yaklaşırsın.
    -Rakip takımın oyun boyunu kısaltırsın.

Bunun için rodallega, cardozo dan çok daha verimli olmuştur.
    Cardozo, Hugo ve Adebayor 3 farklı tipte forvet... Adebayor özellikle arkası dönük oynama konusunda hepsinden iyi, pas oyununda da Hugo dan iyi... Başak İn hocası hoca olsaydı 3 yıl üst üste şampiyonluğu vermezdi. Mahmut gibi adamı stoper çekip orta sahayı boşaltmazdı. Robinho gibi kanat forveti de ileri uçta oynatmazdı... Fizik olarak iyi durumda bir Adebayor özellikle arkasında Yusuf gibi SS oynayabilecek birini yıldız yapar...

Nereden
    Kocaeli

Abdüş zaten satılmamalı da Yusuf 20 milyon altına satılırsa aptallıktır. İkisinden 50 milyon altı gelir elde etmek başarısızlık olur...

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu kulübün Gençlerbirliği veya Altınordu olmadığını herkesin anlaması gerek! En başta da başkan...

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu futbolcuları takip etmemişsin ne demek? Bu çöpler Trabzonspor’da forma giymedi mi? Kulübe sülük gibi yapıştılar, sırf nüfus cüzdanlarında Trabzon yazıyor diye kaç sene yer işgal ettiler.

Takımda Trabzonlu kalmasın hak etmiyorsa. Hak eden zaten el üstünde tutulur Yusuf gibi, Abdülkadir gibi. Torpille buralara gelen adam da Akhisar maçında Zeki Yavru’nun gördüğü tepkiyi görür.

Ve evet, dalga geçiyorum. Öz evlat fetişistlerine saygı da duymuyorum.
    Ağzınızda bir Zeki sakızı var başka da bir şey yok Zeki üzerinden herkese sallıyorsunuz

Mustafa Yumludan daha iyi bir stoperin var mı gerçeğini değiştirmiyor
    Abdülkadir Parmakla aynı dönemde takımın ön liberosu olan Gökhan Alsan Gazişehiri şampiyon yapıyor biz o dönemdeki solaçık olan bir topçudan ön libero çıkarmakla övünüyoruz
    ben öz evlat fetişisti değilim ama Yumlunun bu takımda çok rahat oynayabileceğini düşünüyorum
    @ okşoholu

Nereden
    Bursa

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağzınızda bir Zeki sakızı var başka da bir şey yok Zeki üzerinden herkese sallıyorsunuz

Mustafa Yumludan daha iyi bir stoperin var mı gerçeğini değiştirmiyor
    Abdülkadir Parmakla aynı dönemde takımın ön liberosu olan Gökhan Alsan Gazişehiri şampiyon yapıyor biz o dönemdeki solaçık olan bir topçudan ön libero çıkarmakla övünüyoruz
    ben öz evlat fetişisti değilim ama Yumlunun bu takımda çok rahat oynayabileceğini düşünüyorum
    Mustafa Yumlu, Akhisar gibi 11 kisinin topun arkasina gectigi, kapanan takimlar icin iyi bir stoperdir.

Trabzonspor icin degil.

Bu kadar basit..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kıstasa gel “Gazişehir’i şampiyon yapıyor”

Sadece öz evlat fetişizmi hastalığına yakalandığını düşünüyordum ama futboldan anlamadığın da ortada.

Yumlu’dan kötü stoperimiz yok. Yumlu gibi karaktersiz ve yeteneksiz adamlara ihtiyacımız da yok.

Kendini tatmin etmek istiyorsan Hami’nin teknik direktörlük yaptığı 11 öz evlatla çıktığımız maçları seyredebilirsin. Ünal Hoca ile birlikte torpil işleri son buldu. Öz evlatçı tayfa son kurşununu Zeki ile attı. Önce onu aldıran herif sonra da kendisi defoldu gitti.
    8. Kuşatma

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Büyük konuşmayı hiç sevmem...

Konuşanlara da gülerim...

Ama eğer Yumlu bu takımdan içeri tekrar girerse, yemin billah bir daha bordo ile maviyi yan yana görmem...

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cardozo, Hugo ve Adebayor 3 farklı tipte forvet... Adebayor özellikle arkası dönük oynama konusunda hepsinden iyi, pas oyununda da Hugo dan iyi... Başak İn hocası hoca olsaydı 3 yıl üst üste şampiyonluğu vermezdi. Mahmut gibi adamı stoper çekip orta sahayı boşaltmazdı. Robinho gibi kanat forveti de ileri uçta oynatmazdı... Fizik olarak iyi durumda bir Adebayor özellikle arkasında Yusuf gibi SS oynayabilecek birini yıldız yapar...
    Benim anlattığım olay farklı. Top ayağındayken pas oyunu yapacak. Zaten bu tip forvetleri artık avrupa da oynatmıyorlar.
    Top rakipteyken ne olacak? Top rakipteyken sıfır baskı ile şampiyon olamazsın. Yusufu , abdulkadiri parlatamazsın. Koşmayan forvetinin yerine o oyuncular ekstra koşacak. Daha fazla hata yapacak. Rakip kaleye daha az gidecekler.
    Zaten bu tip oyuncular oynadığında sadece kendileri gol atarlar etrafındakiler değil. Etrafındaki oyuncularında scorlarını da çalarlar.
    Örnek buraklı; yusuf ve abdulkadir, buraksız; yusuf ve abdulkadir.
    Forvetin 30 gol atacağına, 15- 20 gol atsın ama takım oyunu olsun.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıstasa gel “Gazişehir’i şampiyon yapıyor”

Sadece öz evlat fetişizmi hastalığına yakalandığını düşünüyordum ama futboldan anlamadığın da ortada.

Yumlu’dan kötü stoperimiz yok. Yumlu gibi karaktersiz ve yeteneksiz adamlara ihtiyacımız da yok.

Kendini tatmin etmek istiyorsan Hami’nin teknik direktörlük yaptığı 11 öz evlatla çıktığımız maçları seyredebilirsin. Ünal Hoca ile birlikte torpil işleri son buldu. Öz evlatçı tayfa son kurşununu Zeki ile attı. Önce onu aldıran herif sonra da kendisi defoldu gitti.
    Tabi canım futboldan ne anlayabilirim ki Mustafa Yumluyla Zargoyu nasıl kıyaslayabilirim ki Zargo belki futbolu bilmiyor ama çok karakterli

senin de futboldan anladığın sanırım bu kadar karakter
    @ okşoholu

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yumlu haberleri ne zaman duser diye bekliyordum sukur sonunda kara haber geldi.yumlu'yu trabzonspor'a yakistiranlari ilk etapta forumdan banlamak gerektigini dusunuyorum.onun disinda yumlu kelimesi forumda yasaklanmali..yani yumlu diye yazdigimizda direkt forum kendi kendini biplemeli..
    topculugu zaten hicbir zaman bes para etmezdi akhisar seviyesi bile onun icin cok yuksekti..simdi kalkip bu adama trabzonspor yonetimi teklif yaparsa ben o yonetimin kulaklarini 7/24 cinlatirim..zeki de ayni halti yediniz yarim sezon sonra adami paket yaptik, yumlu hamlesi yonetimin kredisinden goturur..kimseye birsey anlatamazlar..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu yukarıdaki video her şeyi anlatıyor. Pas atamayan, kademe yapamayan, mücadele etmeyen birinden ne bekliyorsunuz acaba?
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Mustafa Yumlu konusu karışık bir konu...
    Takımda kadro dışı kaldığında (Halilhodzic dönemi) kendisiyle ilgili bir sürü iddia ortaya atıldı. Yönetimin açıkladığı kadarıyla benim aklımda kalan takımda huzuru bozma vs.

Şu an takım bir hava yakalamış, bu havanın bozulmaması gerek, daha önceki meseleler kafamı kurcalıyor, o yüzden bu işe sıcak bakamıyorum.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf burada kalırsam gelişemem bir işe yarayamam dünya standartında olamam o yüzden şampiyonda olamayız elimizdeki paradan da oluruz ondan mı avrupaya gitmek istiyorum diyor yoksa şampiyon olabiliriz ama umrumda degil gideyim mi diyor?

bence 1.cisi. abdüş gelişir gibi ama onun ne istedigini bilmiyorum avrupa gibi bir istegi oldugunu sanmıyorum zaten.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlattığım olay farklı. Top ayağındayken pas oyunu yapacak. Zaten bu tip forvetleri artık avrupa da oynatmıyorlar.
    Top rakipteyken ne olacak? Top rakipteyken sıfır baskı ile şampiyon olamazsın. Yusufu , abdulkadiri parlatamazsın. Koşmayan forvetinin yerine o oyuncular ekstra koşacak. Daha fazla hata yapacak. Rakip kaleye daha az gidecekler.
    Zaten bu tip oyuncular oynadığında sadece kendileri gol atarlar etrafındakiler değil. Etrafındaki oyuncularında scorlarını da çalarlar.
    Örnek buraklı; yusuf ve abdulkadir, buraksız; yusuf ve abdulkadir.
    Forvetin 30 gol atacağına, 15- 20 gol atsın ama takım oyunu olsun.
    Aslında aynı şeyi anlatıyoruz, Adebayor baskı işini Cardozo dan da, Hugo dan da çok yapar... Avcı ile arası bozuktu sanırım, oynamama sebebi o diye biliyorum. Emin değilim.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük konuşmayı hiç sevmem...

Konuşanlara da gülerim...

Ama eğer Yumlu bu takımdan içeri tekrar girerse, yemin billah bir daha bordo ile maviyi yan yana görmem...

Şu videoyu izleyip, bu adamı isteyen, iyi niyetli değildir...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yumlu iyidir gelsin başlasın

Ahahasajskks
    .

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akhisar veya gazişehir gibi takımlarda ortalama bir oyun oynamış eskilerimizi burada örnek gösterip tekrar istemek, ne kadar düşündürücü taraftarlarımız var(!)
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Akşam Spor†@aksamspor 5 dk.5 dakika önceDaha fazla

Trabzonspor, Gaston Campi transferini resmen açıklamaya hazırlanıyor

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaynak: dha

Trabzonspor Gastón Campi Mutlu sona ulaşıldı

Trabzonspor'un ilk transferi - Gaston Campi

Trabzonspor, Ajantinli stoper Gaston Campi transferinde mutlu sona ulaştı.Son olarak Portekiz takımlarından Chaves’te forma giyen 28 yaşındaki futbolcuyla görüşmelerin olumlu geçtiği ve pürüzlerin ortadan kalktığı öğrenildi. Stoper bölgesini güçlendirmek için çaba sarf eden Bordo-Mavililer’in, Campi transferini önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Ünal Karaman'ın çok istediği bu transferde kaptan Jose Sosa'nın aracı olduğu ve vatandaşını ikna ettiği öğrenildi.1,93 m boyuyla hava toplarında çok etkili olan Campi, Ocak ayında Estudiantes'ten kiralık olarak gittiği Chavez'de 16 maçta forma giydi ve 2 gol kaydetti.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Bursa

Biz Batuhan'i yollayalim filan diyoruz..
    Birisi cikip, Yumlu Zargo'dan iyidir diye oyuncuyu savunuyor.

Zargo kotu stoper diye, Yumlu'yu mu alalim yani ?
    Kistas bu mu ?

Ne alakasi var bu konuyla Yumlu'nun.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eski yıldızımız gündemde!Kulübesini güçlendirmek isteyen Trabzonspor, Akhisarspor'dan Caner Osmanpaşa'yı kadrosuna katmak istiyor. (Fotomaç)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)