Sayfa 77 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5017 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anthony Nnaduzor Nwakaeme

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Ligin ikinci yarısı böyle olursa sene sonu gönderilir. Millet onyekuruyu alıyor biz de o muadilde delici vurucu bitirici koparici yirtici bir kanat almamız lazım.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gülme ihtiyacı duyduğumda bu başlığa giriyorum, çok komik yorumlar var

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Performans düşüklüğünü rakiplerin özel önlem almasına ve özellikle oyunumuzun rakip kaleden uzaklaşmasına bağlıyorum. Etkili olması için topu rakip kaleye daha yakın yerde almalı.

Nereden
    Trabzon

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Performans düşüklüğünü rakiplerin özel önlem almasına ve özellikle oyunumuzun rakip kaleden uzaklaşmasına bağlıyorum. Etkili olması için topu rakip kaleye daha yakın yerde almalı.
    Katılıyorum kademesinde sürekli bir oluyor onu savunanın. Buna biraz da biz sebep oluyoruz o kadar rahat kademesine giriyorlar ki tehdit eden oyuncumuz olmadığı için yanında. Kademesine geleni görünce boştaki adamı bulur ama o adam olmuyor.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

geçen sene özellikle ikinci yarı daha diriydi, o yüzden daha net bitirişler izliyorduk, bu sene sanki sürünerek top oynuyor. iyi dinlenip sezonun ikinci yarısında çoşması lazım. bir de hiç gol koşusu yapmıyor, hep dışarıda bekliyor. arka direkte koşarak gelse bir iki kafa golü atar.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Tel reisteki sıkıntı kondisyon
    Ama bugün çosacaginı tahmin ediyorum
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene özellikle ikinci yarı daha diriydi, o yüzden daha net bitirişler izliyorduk, bu sene sanki sürünerek top oynuyor. iyi dinlenip sezonun ikinci yarısında çoşması lazım. bir de hiç gol koşusu yapmıyor, hep dışarıda bekliyor. arka direkte koşarak gelse bir iki kafa golü atar.
    Tel reis ve kafa golü

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o özelliği hakikaten yer yer delirtiyor. ayağına istiyor topları, ikinci bir opsiyon yok. farklı bir tarz
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öyle leş oynuyor ki bu sezon anlatmaya kelimeler yetmez.

Nereden
    Afrika Diğer

Evet, çok kötü oynadığı maçta bile skora etki edebilecek kâbiliyete sâhip ama öyle pozisyonlarda öyle kötü vuruşlar yapıyor, öyle pasları uyuşukluğuyla hebâ ediyor ki insan şaşıp kalıyor.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O eski beyin reis nereye gitti? Pas, şut, çalım, dripling tercihlerinde bile çok hata yapmaya başladı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gole katkılarıyla takımı sırtladığı yadsınamaz fakat özellikle yakaladığımız kontraları daha olumlu şekilde değerlendirmesi lazım. Şunu da unutmamak gerekir ki bu adam takımda en çok süre alan oyuncu. Avdijaj'dan az biraz verim alabilseydik şimdiye kadar dinlendirme şansımız olurdu. Cezalı duruma düştüğünde muhtemelen Ekuban'ı solda izleyeceğiz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara

Kontra katili gibisin, bilmem kac maçtir reis. Yakismiyor gercekten yakismiyor

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ben yoruldum hayat çalıyor arka planda oysa biz seni görünce give me hope joanna ya alışmışız

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rakibin önlem almasının etkisi var ama kendinde de hal derman yok ki. Bire bir yakaladığında da kötü tercih, yavaşlık, etkisiz şutla sonuçlanıyor ataklar. Şu sıralar yaptığı tek iyi şey oyuna genişlik kazandıracak pas atmak. Biraz dinlendirilmesi için ya da en azından oyundan düştükten sonra 60-70 dakikaları arası oyundan alınması için bir engel yok.
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

3 hafta yedek beklemeli...bu performans neydi...ünal karaman daha fazla kosuyor tony den
    Sevinelim diye sevmedik.....

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Daha önceden de söylemiştim yorulduğu zaman çıkması lazım. Şimdi öyle bir hale geldi ki 70 dk yı da zor çıkarıyor. Geçen yıl ki 10 gol 10 asist primi bu yılda olmalıydı. Maaşa zam yatışa devam oldu şimdi. Takıma büyük katkı sağlıyor bunda herkes hemfikir ama kontra atakları öldürüyor ve şutları çok kötü, daha doğrusu şut çekemiyor. Bilmiyorum şut çalışması yapmıyor mu? Yapıyorda alışkanlık mı olmuş plase yapmak garip oyuncu vesselam.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Adam üzgündu tükenmişlik sendromu mu var izin verilip gidip gezsin devre arasına kadar kafa izni verilsin. İnsan sağlığı daha önrmli.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hayır efendim ne yedeğe çekilmesi ne oyundan alınması?

Bu adam her maç 90 dakika sahada kalmalı...Ünal Karaman'ın nadir doğrularından bir tanesi de bu adamı sürekli oyunda tutmasıdır..

Rakip sahaya oyunu yıkamadığımız için kaleye uzak kaldığı için takım olarak çeşitli hücum varyasyonlarımız ve şablonumuz olmadığı için etkisiz kalıyor buna rağmen oynadığımız maçlarda girdiğimiz bütün pozisyonlarda onun imzası var..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Şu adamı 3 hafta yedek bırak maç başına girdigin pozisyon ortalaması 5'ten 2'ye düşer.
    Herif ileri geri koşup açık kapatmaktan canı çıkmış, girdiğimiz pozisyonlarda başrolü oynuyor taraftar da kıllısini arıyor. Bu adamın gotunde motor yok birader, onca işten sonra o kontrayi da yapsa sende değil en kötü Chelsea'da falan oynar.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onca işten sonra o kontrayi da yapsa sende değil en kötü Chelsea'da falan oynar.
    Yusuf'un gidişi ve özellikle Abdulkadir'in geçişlerdeki eksikliği onu da etkiledi ama kabul etmek gerekir ki bu sezon daha çok oyun zekasıyla maçları götürüyor, fiziksel kalitesinde net bir şekilde düşüş var. Geçen sezon rakip ayağından doğru dürüst top alamıyordu. Kontra konusundaki yorumumu Hoca'yı dinlemeden yapmıştım. Hoca isim vermeden Nwakaeme'nin neden kontraları değerlendiremediğini aynı şekilde yorgunluğa bağlayarak açıklamış...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'un gidişi ve özellikle Abdulkadir'in geçişlerdeki eksikliği onu da etkiledi ama kabul etmek gerekir ki bu sezon daha çok oyun zekasıyla maçları götürüyor, fiziksel kalitesinde net bir şekilde düşüş var. Geçen sezon rakip ayağından doğru dürüst top alamıyordu. Kontra konusundaki yorumumu Hoca'yı dinlemeden yapmıştım. Hoca isim vermeden Nwakaeme'nin neden kontraları değerlendiremediğini aynı şekilde yorgunluğa bağlayarak açıklamış...
    Net olarak yoruluyor adam. Geçen sene 10 metre de pas trafiği yapan takım, Yusuf ile Abdusun olmayışından dolayı stabil takılıp 30 metreden birbirini arıyor. Waka kaç defa kenardan içeri girip arkadaşlarını bekledi sayamadim. Bu waka'ya eziyetten başka bir şey değil. Waka kontraatak oyuncusu değil, fiziki yapısı buna hiç elverişli değil herif bildiğin kas yığını. Git gel, git gel buna hiç bir fizik dayanmaz. Buna rağmen istatistikleri kırıp geçirmeye devam ediyor.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yorgunluk, takım oyunu vs. etken ama geçen sezon Paşa deplasmanında izlediğim futbolcu hem bugün hem de geçen hafta şov yapacak yeterli geniş alanı da buldu uygun pozisyonları da. 2. devre top oynuyor gibi bi şehir efsanesi ile kandıralım kendimizi bakalım.

Bu adam da böyle demek. Yıldız oyuncu dediğin şubatı martı kotarır. Sonrası son düzlük. Genelde kayıplar minimuma iniyor zaten.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

son düdüğün geldiği pozisyon waka nın özeti gibiydi
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamın ölüsünün bile gol ve gol pası var,bişe deme hakkımız yok
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)