Sayfa 124 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5017 adet sonuctan sayfa basi 3,076 ile 3,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anthony Nnaduzor Nwakaeme

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Harun CAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabotajcı.
    Yerine gerçek bir kanat adamı geldiğinde yılların boşa geçtiğini o zaman anlarız.
    Abartmasak?

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son dakikalarda yakaladığı pozisyonlarda sakin kalacağım diye kendine yakışmayan şutlar çekiyor ilginç. Son anlardaki pozsiyonda kalenin dibinde sol tarafa yapıştırır dedim değişik bir şut geldi.

Her ne olursa olsun takım için vazgeçilmez oyuncu ama eski gücü ve adam eksiltme özelliği yavaş yavaş kayboluyor.
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abartmasak?
    Ben izleyince sinirim bozuluyor. Kaleyle arasında 1 adam varken topa basıyor eveliyor geveliyor rakip defans boşlukları kapatıyor sonra bizimkisi çalımlar atmaya çalışıyor gerçi artık onu da yapamıyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnsaf et artık!
    Hamiş

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yine berbat oynadı 1 asist.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben izleyince sinirim bozuluyor. Kaleyle arasında 1 adam varken topa basıyor eveliyor geveliyor rakip defans boşlukları kapatıyor sonra bizimkisi çalımlar atmaya çalışıyor gerçi artık onu da yapamıyor...
    Ben de mevcut durumundan pek memnun değilim de "yılların boşa geçtiği" olayı biraz fazla değil mi?
    Konu Yiğit SARI tarafından (23.01.2021 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beğenmedim.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Avrupa Diğer

Kesinlikle eski waka değil. Eskisi gibi güçlü değil, bir de rakipler kendisini çözdü. Bence para kazanarak satmak takım için yararlı olur.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bunsunz da olmuyor bunla da. asist yaptı ki asistte demeyelim ona aslınmda toure nin kazmalığı. ama dünya pozisyonu da harcadı. çok pozisyon harcıyor sonra bi asisitle yine kurtarıyor kendini. hep sölyüyorum eski waka yok artık.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçen seneki gibi olmasında Sensiz olmuyor....
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de mevcut durumundan pek memnun değilim de "yılların boşa geçtiği" olayı biraz fazla değil mi?
    Yahu Yattara'yı sen de izlemedin mi. Topu aldı mı arkadan kim yetişebilirdi. Bu el freni gibi. Sıfıra süratle inip iyi bir orta kestiğini gördün mü? Hep yerleşik defansa karşı ve çapraz noktalardan orta yapmaya çalışıyoruz takım olarak. Akan oyunda kanat veya bekimizin süratle sıfıra inip ortaya çevirdiği ve de santraforun kaleye soktuğu bir pozisyon hatırlamıyorum son yıllarda. En son Yatabare hatırlıyorum orta yapmıştı Cardozo da kaleye zımbalamıştı.

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Eski çevikliği yok, çalım atarken zorlanıyor. Daha fazla oyun kurucu gibi , asist üzerine oynamalı. Yorgunluk faktörünü de hesaba katmak lazım, hala takımın en değerli bir iki oyuncusundan biri.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baba Allah'ını seversen lakayt oynama. Seni aşırı seviyorum. Şu son dklarda yakaladığın pozisyonlarda kaleciyi topla içeri sokarsın sen normalde. İlk sezonki gibi aç ol. Bi şey deniycez...
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Aydın Tiryaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu son dklarda yakaladığın pozisyonlarda kaleciyi topla içeri sokarsın sen normalde.
    Wakame şut çekemiyor ki

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gittiği zaman yerine geldiği adam 3 kişinin içinde geçmeye çalışıp tüm topları ezdiğinde arkasından ağlarken göreceğim ben sizi

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Korner atışlarında kale önünde rakip savunma oyuncularının yanında durmaya gerek yok. Geçen maçta Ekubanın golünün ofsayt gerekcesiyle iptaline neden oldun bugün de kaleye giden top sana carptığı için gol olmadı.
    Konu Togrul tarafından (23.01.2021 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 3 maç 1 gol 3 asist. Bu kadar kötü oynarken bile maçlara damga vuruyor adam. Kesinlikle bir alternatif alınmalı. Rahatlığın sebebi bu bence. Şımarıklık yaptığında kenarda hareketlenme olma ihtimali bile köpek gibi koşturur adamı. Koy kenara her iki kanatta da oynayabilecek Mirallas tarzı bir oyuncu muhtaç kalma.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sabotajcı.
    Yerine gerçek bir kanat adamı geldiğinde yılların boşa geçtiğini o zaman anlarız.
    Bu adamdan daha iyisini alacak yönetim var mı bizde

Eski sezonlara oranla fiziksel anlamda gerilediği net olarak ortada ama bu yönetimin yaptığı transferleri gördükten sonra bu adamın ayrılmasından korkuyorum.Bilal,Diabete gibi adamları getirip takımın içine ettiler resmen.

Wakayeme için 5 milyon euro veren olsa en azından üzerine koyup kendisinin yerinde yapabilecek bir kanat alabilirdik ama öyle bir teklif gelir mi bilmiyorum.

Yönetim hiç güven vermiyor.Waka da giderse bunlar yerine bir çöp bulup getirir

Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamdan daha iyisini alacak yönetim var mı bizde

Eski sezonlara oranla fiziksel anlamda gerilediği net olarak ortada ama bu yönetimin yaptığı transferleri gördükten sonra bu adamın ayrılmasından korkuyorum.Bilal,Diabete gibi adamları getirip takımın içine ettiler resmen.

Wakayeme için 5 milyon euro veren olsa en azından üzerine koyup kendisinin yerinde yapabilecek bir kanat alabilirdik ama öyle bir teklif gelir mi bilmiyorum.

Yönetim hiç güven vermiyor.Waka da giderse bunlar yerine bir çöp bulup getirir
    5 milyon Euro süper para. Gözüm kapalı satarım. O paraya Anadolu takımları kadro kuruyor valla. Sonra da biz 100.000 verip getirdikleri adamları almaya çalışıyoruz 2-3 milyona..

Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 3 maç 1 gol 3 asist. Bu kadar kötü oynarken bile maçlara damga vuruyor adam. Kesinlikle bir alternatif alınmalı. Rahatlığın sebebi bu bence. Şımarıklık yaptığında kenarda hareketlenme olma ihtimali bile köpek gibi koşturur adamı. Koy kenara her iki kanatta da oynayabilecek Mirallas tarzı bir oyuncu muhtaç kalma.
    Daha iyisini veya enaz kendisi seviyesinde bir oyuncu alabilme ihtimalimiz varsa 5e satilsın da,var mi o ihtimal.
    Nwakame seviyesinde tarihimizde kac kanat oyuncumuz vardi.benim hatırladığım yattara ama nwakamenin katkısı yattaradan da çoktur.
    O yüzden daha iyisini bulmadan satmayı herkes kafasından silsin.

Nereden
    Bursa

Yahu Yattara'yı sen de izlemedin mi. Topu aldı mı arkadan kim yetişebilirdi. Bu el freni gibi. Sıfıra süratle inip iyi bir orta kestiğini gördün mü? Hep yerleşik defansa karşı ve çapraz noktalardan orta yapmaya çalışıyoruz takım olarak. Akan oyunda kanat veya bekimizin süratle sıfıra inip ortaya çevirdiği ve de santraforun kaleye soktuğu bir pozisyon hatırlamıyorum son yıllarda. En son Yatabare hatırlıyorum orta yapmıştı Cardozo da kaleye zımbalamıştı.
    Şimdi totalde yattara mi nwakame mi faydalı olmuştur gol,asist olarak.
    Yattara 8 yıl oynamış 227 maça çıkmış 37 gol 73 asist yapmis.
    Nwakame 2.5 yılda 90 maça çıkmış 30 gol,26 asist.
    Artı yattaranın disiplinsizlikleri de ekleyin bunlara.
    Nwakame yattaranin epey önünde çıkar.
    Nwakame 31 yaşında su an ve yattaranin tum kariyerindeki istatistiginden daha iyi istatistiğe sahip.(oynadığı mac,gol ve asist;transfermarket verilerine gore)
    Sonuç olarak yattara da cok iyi oyuncuydu ama nwakame onun daha ilerisinde ve daha profesyoneli.
    Nwakameyi göndermek isteyenler trabzonsporun geçmişine, ve nwakame istatistiklerine bir daha baksınlar.
    Adamın ölüsü bile gol veya asist yapabiliyor.
    Konu emre6117 tarafından (23.01.2021 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha iyisini veya enaz kendisi seviyesinde bir oyuncu alabilme ihtimalimiz varsa 5e satilsın da,var mi o ihtimal.
    Nwakame seviyesinde tarihimizde kac kanat oyuncumuz vardi.benim hatırladığım yattara ama nwakamenin katkısı yattaradan da çoktur.
    O yüzden daha iyisini bulmadan satmayı herkes kafasından silsin.
    Satılsın demedim zaten, gole bu kadar doğrudan ve sürekli katkı sağlayan adam buldun mu tutacaksın ama alternatifi olamyınca kafasına göre takılıyor. Kaçan adam var, boşta bekleyen var üç kişinin arasında fantezi yapıyor. Kenarda girmeye hazır, yarısı kadar oynayacak biri olsa böyle babasının çiftliği gibi takılamaz. He zaten sakatlansa yorulsa falan yine girecek adam da olmadığı için alternatifi şart.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırdır kocaoğlan?
    #Dik oyna

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Cok laubali oynuyor. Birisi bunun kulaklarini cekmeli
    .

Francesco
    Totti

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konsantre olduğunda süper ligin açık ara en iyi en yetenekli oyuncusu, ama bu sene hiçbir maçta konsantre göremedim kendisini, en son vedalaşmak isteyeceğimiz isimlerden birisisin, tepki görmeni-küsmeni hiç istemiyorum, bu yüzden en kısa sürede alıştığımız Nwakaeme'ye dönmen dileğiyle
    ...Senin gücün , karanlığı yırtacak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)