Sayfa 12 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5017 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anthony Nnaduzor Nwakaeme

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel küstürüyorsunuz devam edin devam. 2. bongonda faciası olma yolunda tam adım devam.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daha fazla süre almalı, gole en yakın oyuncularımızdan birisi. Rakip için ciddi tehdit.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İç sahada oynamalı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyunun ilerleyen dakikalarında Rodellega ya da Burakın yerine oyuna girebilir.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

çift forvet oynayacaksak, ileride oynayabilir. illa kanat oynayacak diye bir şey yok.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Amiri veya Burak'ın yerine oynamalı.

Nwakaeme bize sınıf atlatabilecek bir oyuncu ondan vazgeçilmemeli, ısrar edilmeli.

İki haflık süreçte süre bile almaması ancak TS'de olabilecek bir durum.

Nereden
    Trabzon

Takımın selameti için yedekte. Şu an için önemli olan oluşan kurgu ve düzenin eksiklerini kotarmak. Antony’yi oynatmak 3 gol atıyorsak 5 gol atarız ama 1 yiyorsak 3-4 yeriz. Doğru zamanda oynayacağından şüphem yok. Alanya maçında 11 başlaması, Göztepe maçında oynatılmaması hataydı. Bu maç doğru bir kadro vardı.

Nwaekeme-Hugo-Olcay. Olcay-Jp organizasyonu bunlara abdüş ve Sosa’yı ekleyip. Nwaekeme’den skor bekleyeceğimiz maçlar olacak.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine adamcılığın torpilin küstürdüğü bi adam doğuyor. Batuhan,Olcay giriyor bu adam giremiyor. Yazıklar olsun
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Erzurum maçına 11'de çıkmazsa net olarak bu yeteneği kaybederiz.

Kim, ne planlar kurguluyorsa bu adamı malzeme konusu yapmasın. Sonra s.... o işi, haberiniz ola...

Nereden
    Ankara

Adam daha yeni gelmis lige oyle lap diye 11 e girmek yok. Milandan gelen adam 18 e giremiyor herkes yedekligi kabullenip daha fazla calisacak. Kusmek falan filan bu donemler gecti artik. Parasini alan butun futbolcular gorev verildiginde oynayacaklar. Bunun disinda polemikler yapmak gereksiz.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Olcayın girmesi yanlış değildi. Olcayın solda oynaması yanlıştı. Anthony bence de girmeliydi ama yusuf tercihiydi yanlış olan Olcay değil. Batuhan konusuna değinmek bile gereksiz. Burak çıkıp ekuban girse iyi olurdu veya kadroda mı hatırlamıyorum ama abdülün yerine parmak girebilirdi. Hep söylüyorum bir kanat oyuncusu için çok durağan. Forvet arkasında oyunu tutmak hava hakimiyetinden faydalanmak pas özelliğinden faydalanmak bence daha mantıklı

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adamin da vakti gelecek, özel oyuncu. Amiri, Burak veya Hugo nun yerine kullanabiliriz. Sirasi gelecek, şu an sistem Amiri ye göre. Erzurum macina özel hazirlamak lazim, kapanan takimlari acmak icin kullanmak lazim.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yedek beklememeli. Bana kalırsa Rodallega veya Burak'ın ve özellikle Burak'ın rolünü ondan kat be kat daha iyi yapabilecek bir futbolcu. Sırtı dönük, kanatlara iner, topu kullanır, şut çeker. Böyle bir komple oyuncuyu yedek BI-RAK-MA-MA-LI-YIZ.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İdman performansını bilmiyorum ama sahada görmek istiyorum. Dün skoru rahat bulduğumuz için tercih edilmemesi konusuna bir şey diyemem ki yine de onu Ekuban ile sahaya atardım... Ama skoru bulmakta zorlanacağımızı düşündüğüm her maç 11 başlatırım, yedekse ilk tercihim olur.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Galatasaray maçında harikaydı sonraki hafta Alanya maçında kötüydü. Göztepe maçında sonradan girdi 14 dakika da milletin yapamadığını yaptı ve son 2 maçtır oyuna giremiyor. Kanat oyuncusu defansa yardım etmiyor diye oynatmamazlık yapılmaz. Böyle bir futbol anlayışı olamaz zaten
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

En azından sonradan oyuna girerek kazandırılmaya çalışılmalı...Bu tarz kanat forvetler zor bulunuyor.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu adam 2. forvet bile oynar...tam bu ligin topcusu...teknigi süper, boğa gibi güclü ve oyun görüsü müthis...sadece yavas ve pek kosmuor ama forvet pozisyonunda pek göze batmaz eksikleri
    Sevinelim diye sevmedik.....

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

burak giderse yerinde oynar. sola açılarak forvet oynamayı daha iyi yapabilir, daha iyi top tutar ama savunma arkasına koşu yapmazsa yine sorun olur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak giderse yerinde oynar. sola açılarak forvet oynamayı daha iyi yapabilir, daha iyi top tutar ama savunma arkasına koşu yapmazsa yine sorun olur.
    Burak'ın yerine değil, Burak ile birlikte oynayacak topçu aslında. Yalnız Rodallega'nın temposuyla kıyas edilebilecek durumda değil şu an. He şu da var, Roda'nın mevcut pozisyonunda değerlendirilse toplu oyunumuz da bambaşka bir seviyeye çıkar kesinlikle. Kaleye gidemeden sonlanan bir atağımız olamaz.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak'ın yerine değil, Burak ile birlikte oynayacak topçu aslında. Yalnız Rodallega'nın temposuyla kıyas edilebilecek durumda değil şu an. He şu da var, Roda'nın mevcut pozisyonunda değerlendirilse toplu oyunumuz da bambaşka bir seviyeye çıkar kesinlikle. Kaleye gidemeden sonlanan bir atağımız olamaz.
    rodallega'yı kesince kimliği kaybolur trabzonspor'un 8 haftadan çıkan bu. sezonun oyuncusu olmaya oynuyor rodallega, başarıya kitlenmiş. ufak şeyleri de takmıyor eskisi gibi. frikikte sosa ve burak arasına girip vuruş planını belirleyecek konumda. oyundan bile çıkmaması lazım. sonuç olarak nwakaeme yine yedek kaldı.
    Konu artvints tarafından (08.10.2018 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rodallega'yı kesince kimliği kaybolur trabzonspor'un 8 haftadan çıkan bu. sezonun oyuncusu olmaya oynuyor rodallega, başarıya kitlenmiş. ufak şeyleri de takmıyor eskisi gibi. frikikte sosa ve burak arasına girmiş vuruş planını belirleyecek konumda. oyundan bile çıkmaması lazım. sonuç olarak nwakaeme yine yedek kaldı.
    Ben zaten idealize edilmiş bir görüş bildirdim. Yoksa şu an Rodallega'yı takımdan kimse kesemez kendisi hariç.

Öte yandan, takım içerisinde muhteşem bir bütünlük var. Tüm takım, her şeye rağmen uyum içerisinde çalışıyor. Birbirlerine akan pozisyonu, duran topu ikram ediyorlar. Allah bozmasın...
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (08.10.2018 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.
    Ayağa KALK!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

4-4-2'de sahada olması zor. Maçın gidişatına göre veya bazı maçlarda dizilim değiştirdiğimizde ancak oynayabilir. 4-4-2'de oynaması için Sosa ve Abdülkadir'den birinin sahada olmaması lazım veya Burak'ın yerine Hugo ile ikili oynamaları lazım.
    Konu ilelebeTS tarafından (08.10.2018 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ben de oynasın istiyorum lakin 2 maçta 7 gol atan bir takıma giremiyorsa çok da eleştirmem. 15 kişi oynayamıyor.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bu adam ne yaptı da oynatılmıyor?

Yusuf gibi topu ayakiçiyle taca atmıyor diye mi acaba?
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Skor olarak önde olduğumuz maçlarda rakibin bıraktığı geniş alanlarda kullanılabilecek bir topçu..Oynadığımız 4-4-2 düzeni statik tipte oyuncuyu ve topsuz oyunda silik bir oyuncuyu kaldırmaz...Teknik heyet buna bağlı olarak kendisine şans vermiyor yüksek ihtimalle...

Transferinden önce izlediğimiz kısa kırpılmış videolarında atletik gibi görünüyordu fakat transferinden sonra full maç izlediğimizde öyle olmadığı görülüyor..

İdmanlarda özel çalışmayla statikliğini giderirse işlenirse Vahid'den formayı alabilir tedaviye yanıt vermezse başta yazdığım gibi sonradan oyuna müdahale anlamında hamle oyuncusu olarak kullanılabilir.

Sonuç olarak adam eksiltme özelliği olan her oyuncu; maça ister sonradan girsin ister baştan başlasın bir silahtır..Bu silah bir şekilde kullanılmalıdır.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)