Sayfa 44 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5017 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anthony Nnaduzor Nwakaeme

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ilk ben demistim ligin en iyi oyuncusu diye,
    No one wins. One side just loses more slowly.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yattara da son vuruş yoktu ki gerçekten zira son vuruşa gerek kalmıyordu bi vucut hareketi aaa bakmışsın gol olmuş
    Yattara 3-3 lük kayseri maçinda son dakikada pas vermedi yanınea bencillik yapti diye hatırlıyorum kendisine kinliyim

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nazım Sangare hayata küstü

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    satılması haramdır. o paradan fayda gelmez.
    Gelir gelir , geçmişe yanılcak yapacak bir şey yok TS olmak bunu gerektirir

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dinozor diye okudum ama degil. helal olsun. ara bir bu kadarida olsun artik.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nihat Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sota da calim mi yok

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anla iste kimlerle tartisiyoruz

yattarada son vurus yokmus allahim yarabbim sen yetis
    kardeşim lafı farklı yönlere çekmeyin.yattara ve şotanın oyun tarzı birmi.şota nın max gecebileceği adam sayısı iki.oda ligin en salak defansı olursa .şota saga cek sola cek vur yapardı.öyle topu alayımda gideyim 3.4 kişiyi ye çalıma dizeyim yapmazdı.zaten o sezonlardaki oyun stilimiz de takım yarısı golcuydu.şotaya hep alda at toplar gelmiştir .sizin aklınız hep 7.1 eskişehire attıgı golde kalmış

yattara fantastik çalımlar yapardı,son vuruşlarıda gayet güzeldi,tıpkı ronaldinho gibi.fakat bu adam gibi özellikleri yoktu.mesela bu defansa yardım eder.topu alır 50 metre sürükler klas vuruşlar yapar,bu adam jaja yattara karışık versiyonu

öyle youtube den izleyiıpte yorum yapmayın
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla su adamin kosu stiline bakiyorsun, normal sartlarda 2.Lig'de anca oynar diyorsun...

...ve sonunda, vayy anasini resitale bak-adam resmen bir dahi
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim lafı farklı yönlere çekmeyin.yattara ve şotanın oyun tarzı birmi.şota nın max gecebileceği adam sayısı iki.oda ligin en salak defansı olursa .şota saga cek sola cek vur yapardı.öyle topu alayımda gideyim 3.4 kişiyi ye çalıma dizeyim yapmazdı.zaten o sezonlardaki oyun stilimiz de takım yarısı golcuydu.şotaya hep alda at toplar gelmiştir .sizin aklınız hep 7.1 eskişehire attıgı golde kalmış

yattara fantastik çalımlar yapardı,son vuruşlarıda gayet güzeldi,tıpkı ronaldinho gibi.fakat bu adam gibi özellikleri yoktu.mesela bu defansa yardım eder.topu alır 50 metre sürükler klas vuruşlar yapar,bu adam jaja yattara karışık versiyonu

Hayatinda gorecegin en fantastik calimi Sota atmistir emin olabilirsin

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yeteneğinden ziyade karakteri çok önemli.Adamın gol atınca bile kafası yerde gidiyor o kadar alçakgönüllü bir arkadaşımız.Bu kadar yavaş olup çokca oyuncu geçebilen 1 tane adam görmüştüm o da alex,wakaemede ikincisi benim gözümde.Çok kaliteli bir oyuncu bence şuan takımın en değerli oyuncusu.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Anthony Nwakaeme, bir Afrikalı gibi güçlü ama bir Afrikalıdan beklenmeyecek kadar zekası ile oynuyor.
    Benzetmek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama Alex gibi zekası ile oynuyor. Ayrıca ondan daha güçlü, daha hızlı ve atletik!
    Trabzonspor'a Şota, Yattara, Alanzinho, Jaja gibi pek çok fantastik futbolcu geldi. Ama Nwakaeme gibisi ilk defa geldi diyebiliriz.
    Estetik, teknik, güç, zeka, bitiricilik, oyun görüşü vb. birçok alanda üst düzey özellikleri var.
    Bu adamı izleyen, getiren ve alandan Allah razı olsun.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çoğu afrikalıda görülen karakter sorunu kendisinde yok .
    Aynı şekilde çoğu çalımcı teknık oyuncuda gorulen defansa yardım etmeme olayıda kendisinde yok .
    AYrıca Yattara gibi bir mac efsane oynayıp 5 mac yatış yapma olayıda yok . Yanı devamlılığı olan bir oyuncu .
    Teknik bir oyuncu olmasına ragmen sanki yılların stoperiymıs gibi güçlü ve yıkılmıyor .
    küçük maçlarda kral olup büyük maçlarda ayagına top dahı degmeyen oyunculardan da değil . derbi maclar dahil tek basına takımı sırtlayabılecek puan aldırabılecek oyun sergıleyebılıyor .
    Kucka gibi takımdan soguk degıl . Takımı sahiplenıyor .
    Azılı bir ihocuyum

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kafayla Ibanezin koşu yoluna attığı pasa eridim bittim. Nijerya milli takımı bu adamı kadroya çağırmayarak ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

Nereden
    İstanbul

Zafer Bey şu satırlar yüzünden çarpılmazsanız ömürbillah size birşey olmaz

Türkiye liglerinde santrafor oynayıp da Şota kadar rahat çalım atan forvet pek hatırlamıyorum. (Belki Oktay Derelioğlu, yabancılardan da fb'li Anelka tabi) Salak dediğin adam da Bülent Korkmaz mıydı acaba? O zaman her gs maçına galibiyet yazıyorduk. Defalarca adamı madara etti, hayata küstürdü. 2-3 sene gs'de 11'den uzaklaştırdı, sonra yerine Fatih Akyel geldi. Ne zaman ki Şota gitti, Fatih Akyel sağ beke kayıp Popescu'nun yanına yerleşebildi. Ya da o zamanlar La liga'da duman attıran Deportivo defansı mı salak? O maçta rakip kaleye zıplaya zıplaya gidip kale direğini yalayan topta tüm Türkiye kafayı kaldırıp indirmedik mi? Atari salonunda aduket çeker gibi çalımını, tek harekette 3-4 adamı bakkala yollamasını da mı unuttuk?

Yılanoğlu içinse en büyük korkum, ekstra 100.000 € primi aldıktan sonra yatması
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafayla Ibanezin koşu yoluna attığı pasa eridim bittim. Nijerya milli takımı bu adamı kadroya çağırmayarak ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
    Topu at koşmaya başla bir şekilde sana ulaştırır böyle bir adam. Millet Yusuf'un golü kaçırmasına hayıflanırken ben pasa bak modundaydım Geçen haftalarda Novak'a attığı paslar falan adamın her hareketi klas. En sevdiğim hareketi ise kalça sokma hareketi Olur da kaybeder gibi mi oldu, sokuyor kalçayı topu kontrolüne alıyor. Garip bir adam. Erman hocam haklı.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zafer Bey şu satırlar yüzünden çarpılmazsanız ömürbillah size birşey olmaz

Türkiye liglerinde santrafor oynayıp da Şota kadar rahat çalım atan forvet pek hatırlamıyorum. (Belki Oktay Derelioğlu, yabancılardan da fb'li Anelka tabi) Salak dediğin adam da Bülent Korkmaz mıydı acaba? O zaman her gs maçına galibiyet yazıyorduk. Defalarca adamı madara etti, hayata küstürdü. 2-3 sene gs'de 11'den uzaklaştırdı, sonra yerine Fatih Akyel geldi. Ne zaman ki Şota gitti, Fatih Akyel sağ beke kayıp Popescu'nun yanına yerleşebildi. Ya da o zamanlar La liga'da duman attıran Deportivo defansı mı salak? O maçta rakip kaleye zıplaya zıplaya gidip kale direğini yalayan topta tüm Türkiye kafayı kaldırıp indirmedik mi? Atari salonunda aduket çeker gibi çalımını, tek harekette 3-4 adamı bakkala yollamasını da mı unuttuk?

Yılanoğlu içinse en büyük korkum, ekstra 100.000 € primi aldıktan sonra yatması
    15 daha at, 100 bin daha der çözeriz

Nereden
    Kuzey Amerika

.şota nın max gecebileceği adam sayısı iki.oda ligin en salak defansı olursa

su bebe yorumdan sonra cevap vermeyecem

pokemon izliyoruz sanki

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .şota nın max gecebileceği adam sayısı iki.oda ligin en salak defansı olursa

su bebe yorumdan sonra cevap vermeyecem

pokemon izliyoruz sanki
    şota top oynarken ben canlı izliyordum
    sen ise trt çocuk kanalına takılıyordun.aramızdaki yaş farkından dolayı
    eleştireceksen terbiyeli eleştir.yorumumu beğen beğenme.
    Konu zafer6161 tarafından (09.04.2019 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir.
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Rakiplerin içi gidiyor izlerken. Malum kulüplerin birinde oynuyor olsaydı 10 kat daha popülerdi.

vuracaz kıracaz patlıyacaz vuracaz kıracaz patlıyacaz
    vuracaz kıracaza bu maçı da alacaz
    zıptı çıktı zıpıttı çıktı

lokman ver olum müziği

Hastasıyız dedeeee
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben 30 yasindayim. Benim Esasen Trabzonsporlu olmami saglayan sey 1996 nin meshur kadrosudur ve o kadronun en ozel oyuncusu sota idi. Sotayi net olarak izleyen birisi olarak diyebilirim ki sotaya calim atamayan diyen birisi sotayi izlememistir ya da net olarak hatirlamiyordur. Sota muazzam bir bitiriciydi fakat en buyuk ozelligi kendi kendisine pozisyon hazirlayabilmesiydi. Top cambazi denilebilecek bir top teknigi vardi ve ozellikle bacak arasi calim atmayi cok severdi. Yani sota gayet kolay adam gecebilen bir santrafordu

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı yasinylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 30 yasindayim. Benim Esasen Trabzonsporlu olmami saglayan sey 1996 nin meshur kadrosudur ve o kadronun en ozel oyuncusu sota idi. Sotayi net olarak izleyen birisi olarak diyebilirim ki sotaya calim atamayan diyen birisi sotayi izlememistir ya da net olarak hatirlamiyordur. Sota muazzam bir bitiriciydi fakat en buyuk ozelligi kendi kendisine pozisyon hazirlayabilmesiydi. Top cambazi denilebilecek bir top teknigi vardi ve ozellikle bacak arasi calim atmayi cok severdi. Yani sota gayet kolay adam gecebilen bir santrafordu
    en fazla 2 adam gecebilirmis

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

"Bu adam şimdiye kadar nasıl keşfedilmemiş?" sorusu sıkça soruluyor ya, bence bu sorunun cevabı: Adam yetenekliydi ama günümüz futbolu tek yönlü oyuncuyu kabul etmiyor. Adam bize gelince futbolunu geliştirdi.

Ne kadar yetenekli olursan ol, büyük takımlarda futbol oynamak kolay değildir. Hele bizim takımda hiç kolay değildir. Adam 3-4 ayda kendini büyük takım seviyesine çıkarttı. Daha yeni ısınıyor bence, asıl şovunu bundan sonra yapacak.

Nereden
    İstanbul

Hayatımda görmedigim hareketti erzurum maç sonu..

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Bu adam şimdiye kadar nasıl keşfedilmemiş?" sorusu sıkça soruluyor ya, bence bu sorunun cevabı: Adam yetenekliydi ama günümüz futbolu tek yönlü oyuncuyu kabul etmiyor. Adam bize gelince futbolunu geliştirdi.
    Ne kadar yetenekli olursan ol, büyük takımlarda futbol oynamak kolay değildir. Hele bizim takımda hiç kolay değildir. Adam 3-4 ayda kendini büyük takım seviyesine çıkarttı. Daha yeni ısınıyor bence, asıl şovunu bundan sonra yapacak.
    Aynen öyle.İlk geldiğinde en çok eleştirilen tarafı savunmaya yeterince yardım etmiyor oluşuydu.Yaşı ilerlemiş olmasına rağmen sonradan nasıl iyi çalıştıysa artık defansa da iyice yardım etmeye başladı.Adam zaten komple futbolcu.Tek eksiği hızı o da süper lig için çok önemli değil.Rakip takımlar kapanıyor zaten önemli olan çilingir olabilmek bu adam da o işi iyi yapıyor.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle.İlk geldiğinde en çok eleştirilen tarafı savunmaya yeterince yardım etmiyor oluşuydu.Yaşı ilerlemiş olmasına rağmen sonradan nasıl iyi çalıştıysa artık defansa da iyice yardım etmeye başladı.Adam zaten komple futbolcu.Tek eksiği hızı o da süper lig için çok önemli değil.Rakip takımlar kapanıyor zaten önemli olan çilingir olabilmek bu adam da o işi iyi yapıyor.
    aslında ivmelenmesi iyi, dar alanda çabuk hareket edebiliyor. hızını aldıktan sonra gücüyle birlikte istediği adamı geçiyor zaten. sadece temposu düşük. onu da ilk geldiği güne göre baya geliştirdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)