Sayfa 105 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5017 adet sonuctan sayfa basi 2,601 ile 2,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anthony Nnaduzor Nwakaeme

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ne alaka şimdi
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ne alaka şimdi
    Yenikoy motors ile arkadas olabilir Acun.

Motorsun sahibi TS lu. Onazi ile yakin arkadas filan. Ordan oraya oraya. Ama yenikoymotors koyu TS lu diye biliyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Kulüp tarihimizin en iyi oyuncularından, çok severim kendisini.
    Acun denyosuyla görüntülenmesi kıllandırsada küme düşmemeye oynayan ve gelecek 5 senede de düşmemeye oynayacak fenerle anlaşması kendi adına aptallığı olur, böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum.
    Ha oldu ki gitti, çok sevmeme rağmen bir zamanlar Burak Yılmaz'ın gidişine çok üzüldüğüm gibi üzülmem, sittirsin gitsin derim. Aslolan Trabzonspor'un başarısıdır ve kim giderse gitsin mevcut yönetim yerini dolduracak kapasiteye sahiptir.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

acun kimle görüntülense hemen altında bişey aramaya gerek yok.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulüp tarihimizin en iyi oyuncularından, çok severim kendisini.
    Acun denyosuyla görüntülenmesi kıllandırsada küme düşmemeye oynayan ve gelecek 5 senede de düşmemeye oynayacak fenerle anlaşması kendi adına aptallığı olur, böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum.
    Ha oldu ki gitti, çok sevmeme rağmen bir zamanlar Burak Yılmaz'ın gidişine çok üzüldüğüm gibi üzülmem, sittirsin gitsin derim. Aslolan Trabzonspor'un başarısıdır ve kim giderse gitsin mevcut yönetim yerini dolduracak kapasiteye sahiptir.
    3 İstanbul takımının kıçına alacak donu yok abicim. Kimse gidip yurt içinde bir futbolcuya 6 m euro verip alamaz. Onlar eskidendi bitti o işler şimdi herkes 6'ya 2 hatta 3 futbolcu sıkıştırma derdinde.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 İstanbul takımının kıçına alacak donu yok abicim. Kimse gidip yurt içinde bir futbolcuya 6 m euro verip alamaz. Onlar eskidendi bitti o işler şimdi herkes 6'ya 2 hatta 3 futbolcu sıkıştırma derdinde.
    Orası öyle de kardeşim bu müptezellerin sağı solu belli olmaz, her türlü katekulli beklenir bunlardan.
    Hiç farketmez, gitme gibi bir aptallık yaparsa kazanacağı para yanına kar kalır, biz de yaptığı önemli işlerle hafızalarda kalır, fenerle beraber sürünür gider. Tabi bunlar bir olasılık ve bu futbol camiasında her an olabilecek şeyler.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zam falan yok. O sözleşme en başında adam gibi yapılacaktı. En başında 200-300 bin eurodan kaçıp serbest kalma bedelini 8-9 milyon yapılmadı, her yil sözleşme revize talebiyle daha fazlası veriliyor.

Bu sene zam falan manasız artik. Tamam takım için kilit bı oyuncu ancak dayandı 32 yaşına. Türkiye'den bu yaşta oyuncuya 6 milyon euro verebilecek bir takım varsa hiç üzülmem helali hoş olsun. Arap katar vb. takimlara giderse de kendi bilir.
    #Dik oyna

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Belki Fortuna Sittard için şimdiden yol yapıyordur Acun. O da olmadı daha fazlasını verir Survivor İdman Yurduna alır.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Bu foto da olmasa bu kadar millet boş muhabbet yapacak konuyu nereden bulacak
    Hiç kimse başka takımdan biriyle arkadaş olamaz konuşamaz aynı ortamda bulunamaz değil mi
    Bırakın adam tatilini yapsın
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sittard'a gitmesin ?

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

6 m Euro verip alacak Türk takımı yok. Belki başşakşehirr zorlar..

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tam olarak yapmamız gereken transfer şeklidir

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iki sezondur istikrarıyla oyunuyla beyniyle muhteşem bi topçu..sahada gördüğümde huzur buluyorum..satılması filan teklif dahi edilmemeli hatta buralarda konuşulması bile yasaklanmalı transfer olma durumunun

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerleşik savunmaya karsi hiziyla calim atarak pozisyon yaratamıyor. Yaptigi sacma ortalar sorlothun ekunun ciliz vuruslariyla sonuclaniyor.

Şut pozisyonlarinda ağir kaliyor. Kendinin eksik yanlarini gelistirmesi gerekiyor.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ligin ikinci yarısında fener maçında yoktu, Sivas maçının ilk yarısında çıktı, bjk maçında yoktu.

Pandemiden sonra sakatlandı. Arka arkaya 4 maç kaçırdı. Yarım yamalak 2 maç oynadı onları da kaybettik. Türkiye kupası yarı final maçında sakatlandi, finalde yoktu.

Adam en kritik maçlarda yoktu ikinci yarı. Sosa da pandemiden sonra yok. Ekuban ömür sezonun yarısında sakat. Sörloth da pandemiden sakat geldi de mecbur sahaya çıktı. Alternatif Yusuf sarı bile sakatti.

Muhteşem hücum gücümüz diyoruz sağlam adam kalmamış.

Ve biz bu ekibi bozmak üzereyiz. Üstüne koymadan bir kadro daha dağılacak.

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yerden yaptığı saçma ortalara ve bindiren oyuncuya pas atmamasına sinir olan bir ben miyim?
    Y cuales deseos me vas a dar?
    Dices tu, “Mi tesoro basta con mirarlo
    Tuyo será, y tuyo será”

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömrüm Can SEZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerden yaptığı saçma ortalara ve bindiren oyuncuya pas atmamasına sinir olan bir ben miyim?
    kardeşim wakame klasik bir sol kanat oyuncusu değil topu ayağına aldığında sıfıra inipte orta yapacak bir adam değil genelde top ayağındayken içeri kateden rakip eksilten bir adam ve bunu daha çok benimsediği için ortaları genelde az denediği için isabetsiz kalıyor çünkü maç içinde çok orta yapan bir adam değil.
    Konu redbul tarafından (13.08.2020 Saat 03:54 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

https://www.haberler.com/fenerbahce-...522906-haberi/

Böyle bir rezilliğe sebebiyet vermeyiz umarım.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Madde deki bonserviz maddesine yonetim neden önlem almadi, gecmisten nasil ders çıkamıyoruz.Bizim yöneticiler bu konuda hepsi mi ayni o maddeden giderse istifa etsinlet yeter ya bu beceriksizlik. Seneye de Sorloth gider ligin enayi takimi resmen Anadolu takimlari yapmaz bunu
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Pshycologist41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

eee aptallıgından avrupa kapısını kapattırırsan herkes gider. Ben gidenlere kızmıyorum kızamıyorum. Empati yapın,tüm sezon kıçınızı yırtıyor bir başarı elde ediyorsunuz,sampiyonluk gitmiş gitmemiş orasını tartısmıyorum lakin bu adamlar emek verdiler sen adamlara ne diyeceksin? Şampiyonlar ligi hayali kuran bu yaştaki adamlara ben biryere gidemiyorum sen de otur oturdugun yerde diyemezsin.

An itibariyle şikecilerle adı anılmaya başlamıştır geçmiş olsun...

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Pshycologist41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eee aptallıgından avrupa kapısını kapattırırsan herkes gider. Ben gidenlere kızmıyorum kızamıyorum. Empati yapın,tüm sezon kıçınızı yırtıyor bir başarı elde ediyorsunuz,sampiyonluk gitmiş gitmemiş orasını tartısmıyorum lakin bu adamlar emek verdiler sen adamlara ne diyeceksin? Şampiyonlar ligi hayali kuran bu yaştaki adamlara ben biryere gidemiyorum sen de otur oturdugun yerde diyemezsin.

An itibariyle şikecilerle adı anılmaya başlamıştır geçmiş olsun...
    Aptalliktan avrupa kapisini mi kapattirmis Agaoglu?

Sosa ve Novak Avrupada oynamak icin mi gittiler fenere?

Nwaka Sampiyonlar Liginde oynamak icin fenere mi gidecek?

Ustaci mi Ihocumusun?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Herkes gider, sorun değil. Ama adabıyla, kuralıyla.

https://twitter.com/Salimmanav/statu...64477969354752

Trabzonspor yönetimi ya da yetkilileri, görüşme izni verdi mi?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes gider, sorun değil. Ama adabıyla, kuralıyla.

https://twitter.com/Salimmanav/statu...64477969354752

Trabzonspor yönetimi ya da yetkilileri, görüşme izni verdi mi?
    dün ekuban'ın başlığına gidici yazdın, bizleri galeyana getirdin. bugün burada 1 paylaşıma dayanarak wakaeme'ye giydiriyorsun.

amacın ne?

algı yaratmak mı? tartışma çıkarıp foruma tık almak mı?

varsa net bir şey paylaş rica ediyorum, yoksa asılsız paylaşımlarla insanları demoralize etme.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dedikodular hakkında bizim yönetimin de çıkıp bir şey dememesi ayrı bir komedi.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün ekuban'ın başlığına gidici yazdın, bizleri galeyana getirdin. bugün burada 1 paylaşıma dayanarak wakaeme'ye giydiriyorsun.

amacın ne?

algı yaratmak mı? tartışma çıkarıp foruma tık almak mı?

varsa net bir şey paylaş rica ediyorum, yoksa asılsız paylaşımlarla insanları demoralize etme.

Önce sakin ol ve düzgün oku. Anlamana yardımcı olayım: Nwakaeme'ye giydirmiyorum. O paylaşım karşısında, ben de senin gibi okuyucuyum, bilgim yok. "Sözleşmeli oyuncumuzla böyle bir görüşme varsa, yönetim buna izin verdi mi" diye soruyorum. Bunun algıyla, komplo teorisiyle, gizli amaçla, tık sayısıyla ne alakası var? Öküz altında buzağı aramayın. Sen cevap yazmasan iki kişi okur geçerdi. Sataştığın için cevap vermek zorunda kaldım.

O tivit atılalı iki gün olmuş, gördüğüm kadarıyla savaş çıkmamış. Kimseyle çatışmak gibi bir derdim yok, yönetimimden bu konuyla ilgili bilgi bekliyorum. O kadar...

Asılsız olduğunu iddia ettiğin paylaşımlara geleyim:

1) Dün akşam Ekuban başlığına yazdığım şey, bu sabah gazetelerde çıktı. Diyelim ki forumdan değil, bu sabah gazetede okudun. Yine galeyana gelecek miydin? Kastın bana mı, habere mi?

Ayrıca doğru değilse ve ortada bir yönetim varsa, "spekülasyon" deyip yalanlansın. Desinler ki "Bize Ekuban için resmi teklif gelmedi, çıkan haberler 'asılsızdır' ".

2) Ekuban gibi Erik Lima ve Sanogo'yu Kurban Bayramı arifesinde öğrenip burada teyit ettirebileceğin kişilerin olduğu grupta, KAYNAĞININ ADIYLA yazdım. Bu hafta fırsat buldukça forumda paylaştım. Bir süre sonra gazetelerde çıktı. Kimse tek şey sormadı, kimse galeyana gelmedi. Forum tık da kazanmamıştır sanırım. Etrafından ateşler saçan bir futbol topu görseliyle "Son Dakika!" şeklinde bir havaya asla büründürmedim.

Sağ olsun, @Manu61 lütfedip bir cevap vermişti:

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921313758

Sanogo içinse vasat olduğuna dair bir iki cevap geldi: https://forum.bordomavi.net/showthre...%B1-15/page527

Görüleceği gibi kimse coşmadı, hır gür çıkmadı, BMN tıklanma rekorları kırmadı.

3) Aynı kaynak, geçen sene ismi vermeden Sorloth'u tarif edilmişti. Onu Soderlund diye tahmin ettim ve yine forumda "Soderlund iş yapar mı" diye sordum (O zaman da kimse galeyana gelmemişti). Bunu da düzelttim. "Ben Soderlund sandım, Sorloth'muş." diye. Manipülasyon mu bu şimdi? (Sayfasını bulamadım, bulunca onu da eklerim.)

Daha geçmişe gidip Olcay - Mehmet Ekici takasını mı örnek vereyim?

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920592674 (Tık rekoru kırmadık.)

4) Ayrıca benim menajerlerle işim olmaz. Adım, cinsim, cismim, işim, yerim vs. belli. Linkdn dışında hiçbir sosyal medya hesabım yok.

5) Beğenmediğiniz bir şey, olduğu ya da öğrenildiği şekilde yazıldı diye o konuya asılsız diyemezsin. Demoralize olmak ise senin problemin, herkesi mutlu edebilecek bir formülü keşfetmedim.

6) Takımımız için hayırlısı ne ise o olsun. Ekuban'ın kalması mı hayırlı, inşallah kalır. Nwakaeme işi de inşallah "asılsız"dır. Temenni ya da beklenti ile gerçekleri ayırt edebildiğimizde daha başarılı olacağımıza inanıyorum.

7) "Net bir şey varsa..." Var: KAP.

Başka bir problemin varsa, özelden yazmanı rica ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)