Sayfa 101 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5017 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anthony Nnaduzor Nwakaeme

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor #SekizinciKuşatma #BizB1riz @trabzonspor
    Nwakaeme’nin sağlık durumuyla ilgili açıklama

Fenerbahçe maçında aldığı darbeler sonrası sakatlanarak oyundan çıkan oyuncumuz Anthony Nwakaeme’nin yapılan muayene ve MR kontrolü sonucu sol addüktör kas gurubunda grade iki tear (yırtık) tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sezonu kapattı galiba.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kupa finaline yetişir artık...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gs maçına yetiştirilmeye çalışılıyormuş. Sezon sonuna kadar sahaya çıkarsa bende birşey bilmiyorum.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim sağlık ekibiyle 3-6 haftayı 6-12 hafta yapalım direkt

Nereden
    Bursa

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs maçına yetiştirilmeye çalışılıyormuş. Sezon sonuna kadar sahaya çıkarsa bende birşey bilmiyorum.
    Sezonu kapattığını dusunuyorum.kotu oldu bu.sosanin alanya maçında mecburen oynaması gerekiyor.en kritik mac alanya.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim sağlık ekibiyle 3-6 haftayı 6-12 hafta yapalım direkt
    Karadeniz Fırtınası @kaplan6167ts
    Bu sağlık ekibi 'bu yarım yırtılmış , yırtılmışken tam yırtılsın' diyerek adamın futbol hayatını bitirir
    Konu Emre Çömez tarafından (18.06.2020 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Bağ dokusu sakatlıkları genellikle 4-6 hafta tamir süresi. Sporcularda 2-3 haftaya kadar düşebiliyor. Tabi bu antrenman süresi için geçerli. Yırtık olması kötü oldu. Gerilme falan bekliyordum ben. 3 haftaya ancak antrenmanlara başlar.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Afrika Diğer

Ulan oğlum ya... Nasıl bir kuvvete sâhipsen "Galatasaray maçında sahada olur belki ya, sürpriz yapar" diyorum. Güldür yüzümüzü lütfen.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Galiba dönüşü zor olacak gibi.. umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Nereden
    Ankara

Herşey yolunda gitse şaşardık zaten. Büyük maçlarda etkisi pek olmayan, küçük maçları ise alacak adamdı, geçmiş olsun, yapacak bir şey yok. Giulerme ortaya, Ekuban sola, Abdüş sağa. İnşallah Abdülkadir bari form tutar ya, yoksa işimiz zor.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasil pis bir sakatliksa süresi bile belli degil, 3 hafta mi 6 hafta mi ?
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yırtık da tedavi süreci zor olmasa gerek.

inşallah kısa sürede döner

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En az 3 haftaymis.
    Ha bu 4 olur 6 olur 7 olur onu bilemeyiz diyorlar .
    Siz sezonu kapattı gibi dusunun
    Azılı bir ihocuyum

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Niye zorladın kendini ya, olacak iş değil.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil pis bir sakatliksa süresi bile belli degil, 3 hafta mi 6 hafta mi ?
    3 ile 6 hafta bence sallamasyon dediğin gibi arada 20 gün var neden 3 ya da neden 6

yırtığın şiddetine göre belirleniyor bu durum bence. 10 günde sürer 20 günde. Benim bildiğim yırtık hallolmayacak süreç değil.

Nereden
    Kuzey Amerika

Bu arada belliki idman sürecinde takıma çok yükleme yapılmış. Maçlarda da kondisyon olarak gayet iyiyiz.

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulübün geçmiş sakatlık açıklamalarına baktım biraz. Grade 2 yırtık ile ilgili şunları buldum:

Filip Novak: 14 Kasım 2019 Alt baldır adalesinde grade 2 yırtık oluşan oyuncumuzun tedavisi devam etmekte olup takımdan ayrı olarak koşulara başlamıştır. Bu tür sakatlıklarda ortalama sahaya dönüş süresi 4-6 hafta olduğundan bir süre daha tedavi ve bireysel antrenmanı doktor gözetiminde devam edecektir.

Novak 32 gün sonraki maçta oynamış.

27/11/2017 Uğur’un bugün yapılan muayenesi ve çekilen MR sonucuna göre sağ kalça adduktör kasında ikinci derece (grade 2) yırtık tespit ettik ve tedavisine başladık. Oyuncumuz 2 ila 3 hafta sonra yeniden takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır

Uğur Demirok 20 gün sonraki maçta oynamış.

21/11/2017 Oyuncumuz Jose Sosa, Pazar günü oynanan Osmanlıspor maçında yaşadığı sakatlık sonrası sağlık ekibimize ağrılarının olduğunu belirtmiş ve dün çekilen MR sonucunda sağ alt adalesinde yırtık tespit edilmiştir. Ağrılarının artması sonrası dün MR’ını çektik ve sağ alt adalede (sağ gastroknemius kasında grade 2) 2. derece yırtık tespit ettik. Sağlık ekibi olarak tedavisine başladık. Oyuncumuz 2 ila 3 hafta sonra tekrar takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır

Sosa'nın durumu böyle. 20 gün sonraki maçta kadroya girmiş ama oynayabilir düzeyde miydi hatırlamıyorum.

Tabi yırtığın bulunduğu bölgeye göre çok fark olur mu bilmiyorum ama genelde 15-20 günde takımla çalışmalara başlamış oyuncular. sakatlandığı gün ile gs maçı arasında 19, antalya maçı 22, denizli maçına 31 gün var.
    ● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

O pozisyonu boş yere zorladı. Bedeli ağır olmaz inşallah.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Ganzilis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübün geçmiş sakatlık açıklamalarına baktım biraz. Grade 2 yırtık ile ilgili şunları buldum:

Filip Novak: 14 Kasım 2019 Alt baldır adalesinde grade 2 yırtık oluşan oyuncumuzun tedavisi devam etmekte olup takımdan ayrı olarak koşulara başlamıştır. Bu tür sakatlıklarda ortalama sahaya dönüş süresi 4-6 hafta olduğundan bir süre daha tedavi ve bireysel antrenmanı doktor gözetiminde devam edecektir.

27/11/2017 Uğur’un bugün yapılan muayenesi ve çekilen MR sonucuna göre sağ kalça adduktör kasında ikinci derece (grade 2) yırtık tespit ettik ve tedavisine başladık. Oyuncumuz 2 ila 3 hafta sonra yeniden takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır

21/11/2017 Oyuncumuz Jose Sosa, Pazar günü oynanan Osmanlıspor maçında yaşadığı sakatlık sonrası sağlık ekibimize ağrılarının olduğunu belirtmiş ve dün çekilen MR sonucunda sağ alt adalesinde yırtık tespit edilmiştir. Ağrılarının artması sonrası dün MR’ını çektik ve sağ alt adalede (sağ gastroknemius kasında grade 2) 2. derece yırtık tespit ettik. Sağlık ekibi olarak tedavisine başladık. Oyuncumuz 2 ila 3 hafta sonra tekrar takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır

Sosa'nın durumu böyle. 20 gün sonraki maçta kadroya girmiş ama oynayabilir düzeyde miydi hatırlamıyorum.

Tabi yırtığın bulunduğu bölgeye göre çok fark olur mu bilmiyorum ama genelde 15-20 günde takımla çalışmalara başlamış oyuncular. sakatlandığı gün ile gs maçı arasında 19, antalya maçı 22, denizli maçına 31 gün var.
    Faydalı bir döküman olmuş, teşekkürler... 19'a inanacağız mecbur.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun. Önemli bir kayıp. Biz bu sezon sakatlık ve cezalardan dolayı çoğu zaman eksik kaldık. Bir şekilde boşluğu doldurduk. Yine öyle olur inşallah.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olacağı varmış. Enseyi karartmaya gerek yok, biz şampiyon olacağız.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

valla başkan yardımcı yardımcı teknik direktör aldın harika bir hamleydi

seneye doktor sağlık ekibininin yüzde seksinini kov fitnesscılar dahil

şampiyon olsak da kov hatta şu andan itibaren kimleri alabilirsin doktor fitnesscı kondisyoner bunları araştır başkan
    "Annuit cœptis"

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ganzilis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

27/11/2017 [FONT="]Uğur’un bugün yapılan muayenesi ve çekilen MR sonucuna göre sağ kalça adduktör kasında ikinci derece (grade 2) yırtık tespit ettik ve tedavisine başladık. Oyuncumuz 2 ila 3 hafta sonra yeniden takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır

[/FONT]

21/11/2017 [FONT="]Oyuncumuz Jose Sosa, Pazar günü oynanan Osmanlıspor maçında yaşadığı sakatlık sonrası sağlık ekibimize ağrılarının olduğunu belirtmiş ve dün çekilen MR sonucunda sağ alt adalesinde yırtık tespit edilmiştir. [/FONT][FONT="]Ağrılarının artması sonrası dün MR’ını çektik ve sağ alt adalede (sağ gastroknemius kasında grade 2) 2. derece yırtık tespit ettik. Sağlık ekibi olarak tedavisine başladık. Oyuncumuz 2 ila 3 hafta sonra tekrar takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır[/FONT]

Sosa'nın durumu böyle. 20 gün sonraki maçta kadroya girmiş ama oynayabilir düzeyde miydi hatırlamıyorum[FONT="].

[/FONT]
    Buna gore kacirilan mac sayisi genel olarak 3 mac. Yani farkli bir durum yoksa saglam bir tedaviyle Gs macina yetisme ihtimali var demektir ama şu 6 hafta konusu can sıktı. Yani kisaca 3 haftaya da iyilesebilir, 6 hafta da surebilir.

Neyse Gs macina yetistirmek icin ne gerekiyorsa yapsinlar, biz artik yokmus gibi dusunup her maca özel yildizlasacak farkli bireysel performanslar bekleyecegiz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hosseini kasik sakatliklari yasadi bu sezon. Aciklanmadi ama bakabilirler ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)