Sayfa 35 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35
Toplam 861 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 861 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þok Þok Þok Marcelinho Wolfsburg'da

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý eOMER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim biz bunlarý hep söylüyoruz da. Elden birþey gelmiyor ne yazýk ki. Bir insana bildiklerini söylediði için hakaret etmek çok yanlýþ. Ýnanmýyosan inanma ama adama niye kýzýyorsun...
    Kardeþ ben insaným kýzan acýkan seven aðlayan ............... yani insana insanlýða dair biþidir kýzmak týpký sevmek gibi .þimdi ALLAH aþkýna bu arkadaþýn yazdýklarýna hatta stichusun yazdýklarýna bak gerçekten ilgileniyosan ve bana yazýlanlarý samimi buldugunu söyle ...............

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý leka Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tungaya ceza verin kardeþim.
    hakaret bariz ortada. iki taraflý hem de.
    stichus leka ayný adamýdr ceza aldýktan sonra çýkmýþtýr bir gün sonra üye olmuþtur dedi. ispata çaðýrdým. biri bulsun stichusun ne zaman ceza aldýðýný ne zaman benim üye olduðumu.
    yukarýda bnelli mesajlar.
    zevkli mesajlarda hakaret kastý görmeyenin ekraný görmesine þaþarým.
    adalet arayan adam moduna sokup güldürmeyin beni gece gece.
    stichus atýlm ýþ bu forumdan ya!
    buna kargalar bile güler. nasýl bir forum ki stichus atýlmýþ, arkasýndan saydýranlar duruyor!
    pes!
    Güzel kardeþim. Sen git istersen artýk. Stichus, gelir kendi savunmasýný yapar.

Senin yada Stichus'un kimin adamý, kimin yanýnda olduðu bizi zerre kadar ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren Trabzonsporumuzun durumu. Þuan bulunduðu durum ortada. Bu durumu meydana getirenleri, baþarýlý göstermeye çalýþan her kim olursa olsun, psikolojisi altüst olmuþ her taraftan bir þekilde tepki alýr. Nitekim, sende bu tepkiyi aldýn. Bunu uzatmaya gerek yok.

Sen Sarayda Padiþahýn yakýnýsýn. Bizde Yeniçeriyiz ve kelle istiyoruz. Bilmem anlatabildim mi, kelle... Ve bu kelle ya bugün alýnacak, ya yarýn. Ama eninde sonunda alýnacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eserinle övün pardon övünün sayýn Albayrak ve yandaþlarý...Sizleri seviyoruz ...
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

The Londoner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý leka Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ama ben artýk yazmýyorum. sakýn yanlýþ anlamayýn artislik amacýnda deðilim.o gider leka gelir denince üzüldüm biraz.gerek yok bunlara. hep okuyor olacaðým ama artýk yazmayacaðým.
    stichus burdan bir arkadaþýyla göndersin mesajlarýný.
    Bu basligin onceki sayfalarinda
    Hizla yayilan bir Stichusim tarikati ve birbirinin kopyasi uyelerle forumun kisa zamanda kusatilacagi gibi kotu bir his olusmaya basladi icimde.
    seklinde bir ifade kullanmistim. Yanilmamisim. Omru kisa da olsa Leka`da misyonunu tamamladi anlasilan.

Stichus`a acizane bir tavsiye:
    Yonetim kulislerinden sicagi sicagina bilgiler aktararak foruma heyecan katma gayretinin sempatilikgine (!) ve sana yasattigi bunca hayal kirikligina ragmen Baskan`a gostermis oldugun kosulsuz sadakatteki masumiyete (!) ragmen "benim buralarda yazmam lutuftur" komplekslerine girmen seni kacinilmaz bir sekilde "benim bu forumda hic mi sevenim yokmus" dedirtecek kadar antipatiklestirmektedir.

Stichus`un fikir, ifade ve cevap verme ozgurlugunden/hakkindan dem vuran arkadaslara gelince; ozgurluk konusunda sizle % 100 mutabikim. Lakin sorun bu degil. Gordugum kadariyla Stichus kendisine cevap hakki doguran tum konulara dolayli ya da dolaysiz olarak cevap verdi ve de vermekte. Problem ve gerilim yaratan nokta yukarida da vurguladigim gibi Stichus`un bir taraftan "benim bu forumda yazmam, bu bilgileri sizle paylasmam ve hatta sizin yazdiklariniza cevap vermem bir lutuftur" anlamina gelen yaklasimi diger taraftan da dikkat cekip, meshur olma maceracligi gutmesi, ovulup yuceltilme beklentisi icinde olmasidir.
    "Better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt. "
    Mark Twain

Trabzonspor Ziya Dogan`in korku ve fantazilerine kurban edilmeyecek kadar onemlidir!

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý eOMER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþte örnek bir cevap.

Adam ne saçmalýyorsun sen kardeþim demedi. Bu salaklar mý yapcak stadý demedi. Yönetim istifa demedi. Sen yönetimin adamýsýn demedi. Zevk var mý demedi. Keþke herkes böyle üslup kullanabilse...
    Ne hikmetse bu ZEVK lafý stichus yazýnca deðilde biz yazýnca müstehcenliðe aday kelimeler statüsüne girdi..............

A.T.R - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    54

Standart Bana Forumu taratma

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle forum kurallarý derki; bu tip durumlarý özelden, ya da en azýndan danýþmada dile getir.

Þimdi lafý uzatmayalým. Sadece göstermeni istiyorum. Hangi hakaret ceza almadý?
    bana forumu tarattma Kaya bey,
    en azýndan küçük beyinli ziya, ZÝYAN defol git , Sahtekar nurii, satýcý vs . kör taklidi yapmak yakýþýyor mu size

AYRICA MECZUP KELÝMESÝNÝN HAKARET ÝÇERDÝÐÝNÝ NERDEN ÇIKARDINIZ:
    ÖZELDEN MÝÞÞÞ pöööh . NEYÝN ÖZELÝ CEZALI ÝKEN YAZILABÝLÝYOR MU DA ÖZELDEN ÝSTÝYORSUN. ÖZELÝNZE YAZMAK ÝÇÝN DE CEZA BÝTÝMÝNÝ BEKLEMEK LAZIM DEÐÝL MÝ?

Ufak Uþak mý kandýrýyorsunuz
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acýyan ve (dostlarýný) çok seven rabbim! Beni helalinle haramýndan ve fazl-u kereminle senden baþkasýna muhtaç olmamdan müstaðnî kýl! (AMÝN)

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

konu geçici bir süre durdurulsun bence
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güzel kardeþim. Sen git istersen artýk. Stichus, gelir kendi savunmasýný yapar.

Senin yada Stichus'un kimin adamý, kimin yanýnda olduðu bizi zerre kadar ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren Trabzonsporumuzun durumu. Þuan bulunduðu durum ortada. Bu durumu meydana getirenleri, baþarýlý göstermeye çalýþan her kim olursa olsun, psikolojisi altüst olmuþ her taraftan bir þekilde tepki alýr. Nitekim, sende bu tepkiyi aldýn. Bunu uzatmaya gerek yok.

Sen Sarayda Padiþahýn yakýnýsýn. Bizde Yeniçeriyiz ve kelle istiyoruz. Bilmem anlatabildim mi, kelle... Ve bu kelle ya bugün alýnacak, ya yarýn. Ama eninde sonunda alýnacak...
    EYVALLAH............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý hotleo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bana forumu tarattma Kaya bey,
    en azýndan küçük beyinli ziya, ZÝYAN defol git , Sahtekar nurii, satýcý vs . kör taklidi yapmak yakýþýyor mu size

AYRICA MECZUP KELÝMESÝNÝN HAKARET ÝÇERDÝÐÝNÝ NERDEN ÇIKARDINIZ:
    ÖZELDEN MÝÞÞÞ pöööh . NEYÝN ÖZELÝ CEZALI ÝKEN YAZILABÝLÝYOR MU DA ÖZELDEN ÝSTÝYORSUN. ÖZELÝNZE YAZMAK ÝÇÝN DE CEZA BÝTÝMÝNÝ BEKLEMEK LAZIM DEÐÝL MÝ?

Ufak Uþak mý kandýrýyorsunuz
    Taraman gerekiyor. Çünkü bahsettiðin kelimelere bir çok kez ceza verildi...

Ne ufak uþak ne de 70 yaþýnda adam kandýrma amacýnda deðilim. Zamanýmda yok!..
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne iþtir anlamýyorum ya marcelinho gitsin top oynamýyordu diyoruz. hemen savundugunuz adamlar gibisiniz onun adamýsýnýz diye laflar ediliyor. takýmmý tutuyorsunuz siyasi partimi anlamadým
    ben ole býse demýyorumda sunlarý dýyorum sadece renkdasým;
    Marce Trabzon'a baskanýn secýmlerde verdýgý yýldýz sozunu yerýne getýrýlmek ýcýn alýnmadýmý?
    Marcenýn parasýný baskan karsýlamadýmý?
    Fatýh satýlýnca marceyý aldýk denmedýmý?
    þimdi bu adam gonderýlýyor yarým sezonda ki her oyuncu yarým sezon alýsma suresý yasýyabýlýr,baskan hem sozunu tutmus oluyor hemde parasýný tekrar cebýne koyuyor olemý?
    býde adam top oynamýyor demýssýn;marcelýnhoyu sol kanat,sol bek oynatýrsan oynamaz tabýký..
    Efsaneler asla ölmez,sadece þekil deðiþtirir...Fýrtýna döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.þampiyonluða...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Herkes yazdýklarýna dikkat etsin...

Baþlýk kýsa bir süre kapalý kalacaktýr.

Açýldýktan sonra ilk iletiye uygun yazýlarýn gönderilmesini rica ediyoruz...

Son dakika! Marcelinho gitti!
    Marcelinho Trabzonspor'dan ayrýldý. Lig TV muhabiri Can Karyaðdý'nýn canlý telefon baðlantýsýyla Futbol Gündemi programýna katýlarak verdiði habere göre Marcelinho artýk Wolfsburg'lu.

Yýldýz ismin önümüzdeki günlerde Almanya'ya gidip, resmi sözleþmeye imza atmasý bekleniyor. Dün gece tüm eþyalarýný toplayarak kamptan ayrýlan tecrübeli futbolcunun Wolfsburg'tan ne kadar alacaðý ve transferi hakkýnda Alman ekibinin ne kadar bonservis bedeli ödeyeceði ise açýklanmadý.

Yabancýlar bir bir terkediyor!
    Trabzonspor'un yabancýlarla yaþadýðý problemler bitmiyor. Güney Amerika'da Internacional formasý ile þampiyonluk yaþayan ve kampa katýldýktan sonra takýmdan ayrýlmak isteyen Eller, futbolu býraktýðýný öne sürerek bir anda ortalýktan kaybolan Szymkowiak'tan sonra þimdi de Marcelinho takýmdan ayrýldý.

Ayrýntýlar birazdan...

super spor
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)