Sayfa 36 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 34 35 36 37 38 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1143 adet sonuctan sayfa basi 876 ile 900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seyed Majid Hosseini

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Bu adam artik elimizde kaldi bir sekilde faydalanmanin yolunu bulmaliyiz. Bu adamin on libero oynayamayacagini soyleyrn insanlara tavsiyem trabzonspor maclarini daha dikkatli sekilde izlemeleri. Unal karaman dineminde 3 macta on lieroda ilkonbir oynatilmisti ve kendisi o maclarda oyunda hic siritmamisti. Ayrica biz o maclardan 7 puan toplamistik.

Onlibero oyuncusunun top kullanma becerisi falan de denmis gulsem mi aglasam mi bilemedim. Her 6 numara oyuncusu iyi top kullanicak cok iyi ara pasi uzub pas aticak diye futbolda bur zorunluluk yok. Haa iyi bir oyuncu olmak istiyorsa elbette ki defansif ozelliklerinin yaninds hucuma da katki vermeli ysni oyunun her iki yonunu de oynayabilmeli. Ama genel olarsk boyle bir mecburiyet yok. Zamaninda bizde de zokora cok mu iyi pas atuyordu da yillarca sevillada oynadi. Yada aurelio surekli basit oynuyordu riskli pas isine girmiyordu. Bizim de bu adama verecegimiz gorev bu olucak.

Burde forunda sunu anliyamiyorum maclarda surekli hafif tempoda kosan ve iki metre yanindski adama pas atan obi mileli oven cok insan vardi burada. Ee onun pas teknigi cok mu iyi gozukuyordu maclarda da asiri bir efor ssrgilememesine ragmen ovulebiliyordu burada. Kaldi ki ayni paslari bizim hosseini de atiyor. Bir isi obi mikel yapinca iyi ama ayni isi hosseini yapinva kotu olucak. Puff ne desem bos.

https://twitter.com/ensar8_/status/1...276748290?s=19

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam artik elimizde kaldi bir sekilde faydalanmanin yolunu bulmaliyiz. Bu adamin on libero oynayamayacagini soyleyrn insanlara tavsiyem trabzonspor maclarini daha dikkatli sekilde izlemeleri. Unal karaman dineminde 3 macta on lieroda ilkonbir oynatilmisti ve kendisi o maclarda oyunda hic siritmamisti. Ayrica biz o maclardan 7 puan toplamistik.

Onlibero oyuncusunun top kullanma becerisi falan de denmis gulsem mi aglasam mi bilemedim. Her 6 numara oyuncusu iyi top kullanicak cok iyi ara pasi uzub pas aticak diye futbolda bur zorunluluk yok. Haa iyi bir oyuncu olmak istiyorsa elbette ki defansif ozelliklerinin yaninds hucuma da katki vermeli ysni oyunun her iki yonunu de oynayabilmeli. Ama genel olarsk boyle bir mecburiyet yok. Zamaninda bizde de zokora cok mu iyi pas atuyordu da yillarca sevillada oynadi. Yada aurelio surekli basit oynuyordu riskli pas isine girmiyordu. Bizim de bu adama verecegimiz gorev bu olucak.

Burde forunda sunu anliyamiyorum maclarda surekli hafif tempoda kosan ve iki metre yanindski adama pas atan obi mileli oven cok insan vardi burada. Ee onun pas teknigi cok mu iyi gozukuyordu maclarda da asiri bir efor ssrgilememesine ragmen ovulebiliyordu burada. Kaldi ki ayni paslari bizim hosseini de atiyor. Bir isi obi mikel yapinca iyi ama ayni isi hosseini yapinva kotu olucak. Puff ne desem bos.

https://twitter.com/ensar8_/status/1...276748290?s=19
    katılıyorum. stoper değil ama ön libero için kullanılabilir. bahsettiğiniz maçları bende hatırlıyorum. belki en iyi maçlarıydı

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hügo macid ikilisi denenmeli stoperde

iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum,macid in sağ stoper performansı daha yüksek olur muhtemelen sol stoper pozisyonuna göre
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Almanya

3 mac arka arkaya forma verin özgüveni yerine gelir tas gibi defans oyuncumuz olur

Nereden
    Ankara

Hüseyine verilen şans bu adama verilmedi. Kötüyse gönderin gönderilmedi. Ben hala çözemedim bu olayı. Bence bu adam kötü değil, bu ligde 4 büyükler hariç her takımda stoper oynar taş gibide oynar
    trabzonspor bir sevdadir...

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gercekten bizim taraftari anlamakta güclük cekiyorum.
    Alanya macinda bos pozisyonda adama cift daldiginda bizlik futbolcu olmadigini diyordunuz, simdi kurtarici olmasini bekliyorsunuz.

Nereden
    Güney Amerika

Bu adam gibi oyuncu yedek oturuyor. Ama kamil falan ortasahada oynuyor gel de ne de bu işe.

Nereden
    Trabzon

Alanyaspor maçında yaptığı angutluğu unutursak geçen yıl şanssız bir sezon geçirdi. Sakatlık, formsuzluluk, Özevlatçılık, Cingan menajeri, kulüp ilişkisi vs derken doğru düzgün performans veremedi.

Kalın vücudu, Güçlü fiziği, Soğuk kanlılığı, Sertliği, Ayakta kalabilmesi önemli avantajları.

Zaman zaman anlamsız kısa pas oyunu, pas şiddetini ayarlayamaması, zıplama kusuru dolayısıyla hava topu etkisizliği, zaman zaman derin toplarda uyuması dezavantajları.

Sağ ayaklı olmasına rağmen sol stoperde başarılı oluşu, sol ayağını da kullanabilmesi, kalınlığı sayesinde alan kapatabilmesi, soğukkanlı olması, ayakta kalarak savunması ile 3'lü savunma ortasında iyi bir seçim olacaktır. Handikapı hava topları onlara da daha çok çalışmalı.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu adamın hikayesi gerçekten gizemli. Neden oynatılmıyordu ve neden bir anda oyuna girdi?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamın hikayesi gerçekten gizemli. Neden oynatılmıyordu ve neden bir anda oyuna girdi?
    Ortada çok fazla bir gizem yok bence. Sakatlığı sebebiyle sezon başı kampını kaçırdı. Üstüne tandeme iki yeni stoper geldiği için orada da pek oynama şansı kalmadı. Ligin kalan bölümünde defansif orta saha alternatifi olarak kullanılacaktır...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Trabzon

Bence ortasahada degerlendirilmesi lazim artik. Pereira su an icin sag acikta daha iyi olur. Kadro kotu diyip hicbir sey denemekle olmuyor bu isler. Hoca bir denesin bakalim. Gecmiste iyi goruntuler vermisti. Unal karaman doneminde bunun ortasaha oynadigi maclarda gol yemiyorduk. Bunun geçen sezon önlibero oynadığı 4 lig maçında 3 galibiyet 1 beraberlik aldık o beraberlik de galatasaray macı idi.

https://www.transfermarkt.com.tr/maj.../plus/1#gesamt

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ünal 50 tane avcı eder. Hem ona hem takıma yazık oldu. Avcı Playstation oynasın. dün maçtan sonra ordan örnek vermiş
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Nereden
    Trabzon

Bu adamın geçen sezon alanya maçındaki kırmızısından mıdır yoksa sezon başında yönetimin sözleşme uzatma teklifini kabul etmediğinden midir nedir net bu takımda hakkı yeniyor. Hugo gelmeden önce de oynatılmıyordu. Bence her şekilde gerek ilkonbir olsun gerekse sonradan hamle oyuncusu olsun önliberoda şans bulur. Sonra hugo veya edgardan birine birşey olsun stoper ilk oynaması gereken bu adam ama bilemiyorum avvcı hüseyin türkmeni oynatır gibime geliyor.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kupa maçlarında bol bol oynasın.İlerleyebilirsek...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Amerika İrana ambargo uyguluyor.Biz de bu iranlıya..
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu kadar kazma oynarken bu adam nasıl şans bulamaz

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adam madem oynatılmayacaktı neden sözleşmesi uzatıldı. Hep sol stoper olarak oynadı birde sağda hugonun yanında görmek isterdim ama bu zihniyetle zor.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence ön libero oynayacak tek futbolcumuz
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yaşı da genç,elden çıkarılmamalı.Kamil yerine orta alanda denenmeliydi.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne alemdesin ?

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Defansif orta sahada oynayabilir devre arasina kadar aslinda.

Nereden
    Trabzon

Önliberoda kamilden önceki seçenek olmali. Önliberoda kamilden daha iyi.

Nereden
    Avrupa Diğer

Bunu gören duyan var mı?

Nereden
    Eskişehir

Hoş geldin Pers aslanı adamım. Bu takımdan hiç bir şekilde gitmene gönlüm razı değil.

Nereden
    Trabzon

1 ay öncesine ait olan ilgil linkte, sezon başında newtona önlibero oynamam dediğiyle alakalı haber yapılmış. Gerçekten hiç haberim yoktu. Ben de bugün öğrendim.

https://www.haber61.net/amp/trabzons...i-h411849.html

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)