Sayfa 32 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 42 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1143 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seyed Majid Hosseini

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaptığı hatanın kendisi de farkındadır, gördüğüm belki de en amatör faulümüz ve kırmızı kartımızdı. Ancak yine de bu kadar kolay silinmemesi tarafındayım en azından şu ara kadronun dengesini farklı konulara çekmemek adına devam edilsin sezon sonu durumu değerlendirilir. Belki önümüzdeki 6 maçın 1-2 tanesinde şans bulacak ve çok ekstra işler yapacak. Şu an için ipini çekmek doğru olmaz..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hakaret etmemek adına yorum için bekledim. Yaptığı hareket ............

Neyse biraz daha bekleyeyim.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Anca, yedek olur... Çok yavaş...
    Sevinelim diye sevmedik.....

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçen senenin 2. devresinde çok iyiydi. Ne yavaştı ne de ciddi hatalar yapıyordu aksine pas oyununda müthişti, soğukkanlı ve kesici bir rolü vardı. Savunmayı de ileride kuruyorduk. Ne oldu da böyle düşüş yaşadı problem kendisinde mi yoksa tercih edilmemesinden kaynaklı maç kondisyonu eksikliği mi var. Motivasyonunu da kaybetmiş olabilir.

Geçen seneki kadro daha kompakt bir oyun oynuyordu, pas oyununda iyiydik ve maçın çoğunluğunda topa sahiptik rakibin kontralarını kesmek, topu hızlı dolaştırıp pas oyununa katkıda bulunmak. Hüseyin ve Hosseini'yi öne çıkaran özelliklerdi.

Ayrıca rakibe pres yapabilen tempolu oyuncularımız vardı. Bu sene yoklar. Pereira ve Sosa yoğun maç temposunun ve yaşlarının etkisiyle bu sezon fiziksel olarak düşüş yaşadılar eskisi gibi rakibe basamıyorlar. Mesela Sosa savunma aksiyonlarında çok iyiydi, ilk 2 sezonunda takımın en çok top kapan oyuncusuydu inanılmaz alan hakimiyeti kazandırıyordu takıma. Yanında Onazi gibi rakibin kontralarını yavaşlatan bir etken de vardı.

Tüm bunları değerlendirin bir stoper hakkında karar verirken. Çünkü stoperlerin performansı takım savunmasına bağlı sadece bireysel olarak değerlendirmek yanlış çok sık düşülen bir hata bu. Yıllardır öğrenemedi bizim taraftar.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu arada alışma dönemi diye bi gerçek var. Yabancı bir oyuncunun bizim ligin dinamiklerine alışması minumum 6 ay alıyor. Tabii bu biraz da takıma bağlı Avrupa takımları gibi oturmuş bir sistemin varsa bu uyum süresi daha da azalıyor. Hosseini ilk geldiğinde kötü bir imaj çizmişti ama 2. dönem gerçek performansını göstermişti. Bu da uyumla alakalı.

Aynı şeyi Sörloth ve Campi çok ağır yaşadı mesela Ünal Hoca'nın şanssızlığı da buydu toplama bir oyuncu grubundan takım hüviyeti yaratmaya çalıştı. Yani burada hatayı direkt oyuncuda aramamalı yönetimsel bir problem var ortada.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hosseini kötü oyuncu değil ama anlam yüklenildiği kadar da iyi oyuncu değil... çok geride kalıyor ve çoğu zaman kaçak oynuyor bu yüzden hatası olmuyordu pek. hüseyin kompleksi milletin gözünde büyüttü onu o kadar.

gördüğü kırmızı kart anlık refleksle oldu rakip feyk atınca boş bulundu oda yinede izahı yok ama durum bu.

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen senenin 2. devresinde çok iyiydi. Ne yavaştı ne de ciddi hatalar yapıyordu aksine pas oyununda müthişti, soğukkanlı ve kesici bir rolü vardı. Savunmayı de ileride kuruyorduk. Ne oldu da böyle düşüş yaşadı problem kendisinde mi yoksa tercih edilmemesinden kaynaklı maç kondisyonu eksikliği mi var. Motivasyonunu da kaybetmiş olabilir.
    cevabı çok basit.

opsiyonunu kullandık galiba normalde sözleşmesi bitiyordu oda muhtemelen almanya yolunu tutacaktı o yüzden bizle olan ilişkisini kafada büyük oranda bitirmişti.
    sadece aşk bizimkisi

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öncelikle Hosseini iyi bir stoper değil

Herkeste olan Hüseyin Türkmen nefretinden ötürü oluşmuş bir Abdurrahman Çelebi.

Henüz izleyemediğimiz Messias dışındaki tüm stoperlerin nitelikleri vs dikkate alındığında bence takımdaki 4. stoper konumunda olur. Nedenlerini sıralayacağım. Alanyaspor maçındaki pozisyonu anında herkes gibi ben de sövdüm, ama bazıları olay soğuduktan sonra hala neler neler diyor. Hain falan değil, anlık bir pozisyon ve biraz anlık bir akıl tutulması yaşadı. Maçta çok da kötü değildi. Bu maç yüzünden nefret edecekseniz bence hiç nedeniniz yok. Bu pozisyondan 3 dk sonra rakip zaten sayıları eşitlediği için bize çok handikapı olmadı.

Stoperler konusunda yine Messias dışarda kalırsa 4 stoperimiz de yetersiz.

Campi, boyu var, hava toplarında iyi pozisyon alabiliyor, aldığında sıkıntı yok, ayağı da iyi ama çok ağır, Cisse/Ba gibi mobil forvetler çok rahat alan bulabiliyor ki ikisinden de benzer goller yedik. Ofansif katkısı olur beklentim vardı ama bir tane kafayla asisti haricinde duran toplarda hiç gol katkısı hatırlamıyorum. Notum şu ana kadar 5.5/10, daha üstü de olmaz.

Da Costa, onun da boyu var, hava toplarında iyi, rakiple çok didişiyor, çok penaltı yaptıyor, Rize maçında stoperlerden alamadığımız gol katkısını vermesi kritikti. Bence takımdaki en iyi stoper şu an ama çok da önde falan değil. Ona da notum 6/10, dahası zaten yaşı nedeniyle olmaz.

Hüseyin Türkmen, fizik sıfır, rakiplerin rüzgarıyla düşüyor, hava toplarında sıfır, top kullanımı kötü ama diğer stoperlerin hiçbirinde olmayan çabukluk özelliği işe yarıyor. Büyük takımda en az bir stoperin en az Hüseyin kadar çabuk olması gerekiyor, o yüzden Da Costa Campi, Campi Hosseini, Hosseini Da Costa hepsi Cisse/Ba gibi forvetlerden sana benzer golleri yedirtir. Hüseyinin Bülent Korkmaz, Egemen izleyip onlar kadar güçlenmek ve yüreklenmeye ihtiyacı var. Yapabilir mi çok sanmıyorum ama o yolda bile ilerlerse Trabzonspor'da oynayabilir. O yüzden haterlarına rağmen takımda kalıp kendini geliştirmesi şartıyla fayda alabileceğimiz tek stoper diyebilirim. Hüseyine overall notum 5/10 ama 7lik potansiyeli var.

Hosseini ise en niteliksiz stoperimiz. Çabuk desen değil, güçlü desen eh işte, dengesiz hareketler onda da bolca var, hava topları yetersiz, ofansif katkısı kötü, ayağı rezalet. Notum 4.5/10, maximum 5 olur zaten.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hala bir ceza almadı mı bu.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dikkatli izleyenler anlamistir. Ugurcan kendisine gelen ani geri pasa hazirliksiz yakalandigi bir pozsiyonda sakatlandi. O topa oyle sacma sapan bi sekilde vurmak zorunda kaldi ki.

Geri pasini da yapan bu arkadasti malum aldigi her topu kaleciye oynadi zaten.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Hosseini iyi bir stoper değil

Herkeste olan Hüseyin Türkmen nefretinden ötürü oluşmuş bir Abdurrahman Çelebi.

Henüz izleyemediğimiz Messias dışındaki tüm stoperlerin nitelikleri vs dikkate alındığında bence takımdaki 4. stoper konumunda olur. Nedenlerini sıralayacağım. Alanyaspor maçındaki pozisyonu anında herkes gibi ben de sövdüm, ama bazıları olay soğuduktan sonra hala neler neler diyor. Hain falan değil, anlık bir pozisyon ve biraz anlık bir akıl tutulması yaşadı. Maçta çok da kötü değildi. Bu maç yüzünden nefret edecekseniz bence hiç nedeniniz yok. Bu pozisyondan 3 dk sonra rakip zaten sayıları eşitlediği için bize çok handikapı olmadı.

Stoperler konusunda yine Messias dışarda kalırsa 4 stoperimiz de yetersiz.

Campi, boyu var, hava toplarında iyi pozisyon alabiliyor, aldığında sıkıntı yok, ayağı da iyi ama çok ağır, Cisse/Ba gibi mobil forvetler çok rahat alan bulabiliyor ki ikisinden de benzer goller yedik. Ofansif katkısı olur beklentim vardı ama bir tane kafayla asisti haricinde duran toplarda hiç gol katkısı hatırlamıyorum. Notum şu ana kadar 5.5/10, daha üstü de olmaz.

Da Costa, onun da boyu var, hava toplarında iyi, rakiple çok didişiyor, çok penaltı yaptıyor, Rize maçında stoperlerden alamadığımız gol katkısını vermesi kritikti. Bence takımdaki en iyi stoper şu an ama çok da önde falan değil. Ona da notum 6/10, dahası zaten yaşı nedeniyle olmaz.

Hüseyin Türkmen, fizik sıfır, rakiplerin rüzgarıyla düşüyor, hava toplarında sıfır, top kullanımı kötü ama diğer stoperlerin hiçbirinde olmayan çabukluk özelliği işe yarıyor. Büyük takımda en az bir stoperin en az Hüseyin kadar çabuk olması gerekiyor, o yüzden Da Costa Campi, Campi Hosseini, Hosseini Da Costa hepsi Cisse/Ba gibi forvetlerden sana benzer golleri yedirtir. Hüseyinin Bülent Korkmaz, Egemen izleyip onlar kadar güçlenmek ve yüreklenmeye ihtiyacı var. Yapabilir mi çok sanmıyorum ama o yolda bile ilerlerse Trabzonspor'da oynayabilir. O yüzden haterlarına rağmen takımda kalıp kendini geliştirmesi şartıyla fayda alabileceğimiz tek stoper diyebilirim. Hüseyine overall notum 5/10 ama 7lik potansiyeli var.

Hosseini ise en niteliksiz stoperimiz. Çabuk desen değil, güçlü desen eh işte, dengesiz hareketler onda da bolca var, hava topları yetersiz, ofansif katkısı kötü, ayağı rezalet. Notum 4.5/10, maximum 5 olur zaten.
    Türkmen ölüm, Majid sıtma.
    ( ゚д゚)

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defolsun ya.

Nereden
    Ankara

Hadi gel köyümüze geri dnelim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alanya maçında en az Hüseyin Çimşir kadar yaktı bizi; herkese zaten yanlış da gelse 5'li savunma hamlesini çöpe attı. Faul yaptığı yeri hatırladıkça kahroluyorum.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah ulan şans da yok ki kırk yılda bir stoperimiz topa kafa vurdu o da gitti direkten döndü.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya maçında en az Hüseyin Çimşir kadar yaktı bizi; herkese zaten yanlış da gelse 5'li savunma hamlesini çöpe attı. Faul yaptığı yeri hatırladıkça kahroluyorum.
    Evet kirmizi kart kotu oldu diyer yandan bu oyuncumuz geldigi gunden beri en iyi macini alanya macinda oynarken oyundan atilmasi hem kendisi hemde takim icin talihsizlikti antalya macinda vurdugu kafa direkte patladi olmadimi olmuyor iste

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Uzun zaman sonra bir işe yarayacaktı lakin olmadı.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Stoper olarak A'dan F'ye kadar seviye belirlesek.

Hosseini F olarak gösteririm.

Alanya maçında momentumu aleyhimize döndürmüştü.

Bu maçta'da 2.golde ofsaytı bozarak takımı muhtemel galibiyetten etmiş olabilir.

Seneye sırtına semer verip tezelden göndermemiz elzem.

Nereden
    Afrika Diğer

3 milyon Euro teklif edildiği an satılmalı.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 milyon Euro teklif edildiği an satılmalı.
    Şaka mısınız kardeşim 300 BE teklif gelmesi bile zor ihtimal.

8+6'da stoperi tamamlayan 5.oyuncu olarak bulunur

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Irandan adam alinmazmis.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1 1 de capraza dogru kosan adama gol atiriyosun daha isin ne senin.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu adamı ilk geldiği dönemde beğeniyordum ama son zamanlarda müthiş saçmalıyor. Gitmek isteyeni tutmayacaksın arkadaş.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sampiyonlugun kaybedilmesinde Alanya ve bu macta yaptiklariyla basrol oyuncularindan biri oldu denilebilir.

Yedirdigi gol sozlesme feshetmelik goldu. Verdigimiz bonservisi kurtarsak yeterdi, takimin en kotu stoperi ama hala oynuyor ya bu mac Messias oynasin istedim bu adamin bizi yakacagini biliyordum bunu taraftar halimle ben goruyorum profesyoneller nasil gormuyor baskan yonetim nasil gormuyor yonetici olsam tesisleri basar hocaya dalar yine de bunu oynattirmazdim. Biliyordum yakacagini yaw biliyordum işte biliyorduuuuuuuummmmmm.....!
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

köyüne dön yine bir maçın daha içine ettin resmen

takımda H harfi ile başlayan isim kalmasın bu nedir!

3 hüseyin sezonun fişini çeken isimler
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

En fazla İran ligine geri döner. Tenekeye bağladı iyice

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)