Sayfa 16 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 18 26 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1143 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seyed Majid Hosseini

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağolsun kontrollü bi şekilde topun kaleye girmesine sebep oldu. Şaka gibi.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son dakika topu izlemesi haric maçta bayagı iyiydi.
    Gerçi o topa müdahele etmeye kalksa büyük ihtimal topu kendi kalesine atardı fazla da yapacak birşeyi yoktu.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son dakika topu izlemesi haric maçta bayagı iyiydi.
    Gerçi o topa müdahele etmeye kalksa büyük ihtimal topu kendi kalesine atardı fazla da yapacak birşeyi yoktu.
    En dogru yorum bu.
    Dokunsa da, gol olurdu o top.
    O kadar kaleye yakin mesafeden disari gonderemezdi.

Valbuena denen herif cok iyi yere atti topu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O topa dokun gözünü seveyim ya ... Pozisyon gitmiyor gözümün önünden anasını satayım
    .

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O topa dokun gözünü seveyim ya ... Pozisyon gitmiyor gözümün önünden anasını satayım
    golü yediğimiz anda tüm görsel içerikleri direkt kapadım, ne pozisyonun tekrarını ne de maçın özetini izleyemedim, o derece moral bozucu bir gol yedik,
    bu hafta spor kanalı takip edilmez
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Yediğimiz son saniye golünde biraz daha kaleye yakın olup hızlı olsa o top çıkartılabilirdi. Lakin ligimizde bunu sezip hemen reaksiyon gösterebilecek stoper var mı bilmiyorum. Dünkü maçta iyiydi ama birkaç pozisyonda ciddi delirtti bizi. Kaç maçtır top kafasından sekip eline carpıyor. Yine şutlara ve ortalara set olurken elini nerede tutacağını tam kestiremiyor. Birde Valbuena'nın direkten dönen şutunda topa kıçını dönme nedir. Sürekli aynı şeyi yapıyor. Biri şut çekeceğinde vücudunu döndürüyor. Bu tip alışkanlıklardan kurtulma yoksa başımıza çok iş açar.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Son golde Hosseini'lik bir durum yok, bu tip pozisyonlar hep tehlikeli olmuştur sert orta kesiyor adam, öldürücü noktaya gidiyor şansa. Ya kaleci çok iyi bir reaksiyon gösterip yumruklayacak onu ya da bizim oyuncunun vücuduna çarpıp karambolde de kalacak. Televizyonda yavaşlatılmış görüntülere bakıyorsunuz sonra da buraya gelip izledi o pozisyonda diyorsunuz keşke öyle basit olsa.

Son haftalarda sakatlık öncesi formunu buldu tekrardan çok iyi maçlar çıkarıyor, soğukkanlılığı ve tekniği üst düzey. Taç kenarında o kadar baskı yedi bir kişi yardım etmedi adama ama her seferinde doğru şekilde uzaklaştırmasını bildi. Gerçekten üst düzey maç çıkardı dün ancak bu kadar oynanırdı.

https://twitter.com/HamsiHaber/statu...57886507491328

Bu haber doğrudur büyük ihtimalle. İspanya'dan ilgi olması da sürpriz değil oraya uygun bir tarzı var zaten. Tek sıkıntısı hız ama onu da oyun aklıyla kapatıyor, ayrıca o kadar da yavaş değil abartmaya gerek yok sadece daha seri olabilir.

Aslında ben satılmasına karşıyım çünkü şuan oynadığımız oyun için gayet uygun bir isim. Çok çabuk gelişiyor, yeni bir lige geldi ilk haftalar bocaladı sonra çok iyi bir form yakaladı ve o formunu sürdürüyor şuan. Henüz 22-23 yaşında, bir stoper için yaşı çok genç tecrübe kazandıkça daha iyi olacak.

Yine de 5+ bir teklife yönetim evet der diye düşünüyorum çünkü geçen transfer dönemlerinde de gördük ki yönetim her oyuncunun yerinin daha ucuza doldurulabileceğini düşünüyor. Haklılar da bu düşüncede. Belki geçen dönem uğraştığımız Bicakcic'e yöneliriz tekrar bence aradığımız isim o.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben oz guvenini begeniyorum. Hic korku yok adamda, baski altinda hissetmiyor. Buyuk takim oyuncusuna has ozellik. Ancak boyle korkusuz adamlarla sampiyonluk yarisi verebilir bu takim. Mesela onazi de korkusuz. Dun ne olursa olsun top tutmaya calisir, dribling yollari arardi.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İspanya'dan bir kulüp Hossesini için görüşme talep etmiş.

Umarım satılmaz, çok iyi oyuncu.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Özgüven diyoruz soğukkanlılık diyoruz çok güzel de 90+3 te gitti ayağındaki topu şişirdi ve Jailsonun kucağına attı..Halbuki sağında Hüseyin boş veya dön kaleciye 30-40 sn daha erit süreyi bunu idrak etmek bu kadar mı zor.. Baskı yerken ne diye topu şişirirsin ki..

Yine de yaşından ve istikardan dolayı kalmasından yanayım ama iyi bir teklif gelirse de satılabilir tabii.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maliyetine karşılık yaş/performansa bakınca çok iyi transfer oldu.

Nereden
    Bursa

önündeki alan boşalınca rakibi karşılamak için çok doğru bir şekilde öne çıkmış çoğu pozisyonda. geç kalmamış veya geriye yaslanmamış.

Nereden
    Bursa

Şimdi yine izledim pozisyonu yine sinirlendim. O topa niye vuruyorsun lan kazma..

İhanet etsen ancak o kadar edersin..Kaleci boş savunma boş topu rakibe atıyorsun.

Şaka gibi yemin ediyorum..Baskı yok bir şey yok gitti topu rakibe attı ya..

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi yine izledim pozisyonu yine sinirlendim. O topa niye vuruyorsun lan kazma..

İhanet etsen ancak o kadar edersin..Kaleci boş savunma boş topu rakibe atıyorsun.

Şaka gibi yemin ediyorum..Baskı yok bir şey yok gitti topu rakibe attı ya..
    hangi pozisyon hocam ? benim aklımda yediğimiz golde seyredişi ve rakibinin şuta kafayı dokunup az kalsın kendi kalemize atışı kalmış

Nereden
    Bursa

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi pozisyon hocam ? benim aklımda yediğimiz golde seyredişi ve rakibinin şuta kafayı dokunup az kalsın kendi kalemize atışı kalmış
    İlk pozisyon hemen abicim 90+ 3 ve bomboş.

https://twitter.com/TSporVideo/statu...987766272?s=19

Nereden
    Bursa

yediğimiz ilk golde solundan boş adam koşu yaparken niye sağ tarafa hamle yaptı anlamadım. hosseini kapatsa belki uğurcan çıkmazdı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kademesi ve yavaşlığı zayıf noktaları. Pozisyon bilgisi iyi değil, o da altyapısından kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Defansı bizde öğrenemez, kelin ilacı olsa kendi başına sürer zaten. Ancak yanında eğitici bir stoper olursa o sorunu atlatabilir ve iyi bir stoper olabilir.

Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kademesi ve yavaşlığı zayıf noktaları. Pozisyon bilgisi iyi değil, o da altyapısından kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Defansı bizde öğrenemez, kelin ilacı olsa kendi başına sürer zaten. Ancak yanında eğitici bir stoper olursa o sorunu atlatabilir ve iyi bir stoper olabilir.
    Yanlis stoperin basligina yazdin galiba.
    Hizi disinda olan elestirilerini.

Adami bosuna Isanyol takimlari takip etmiyor, sezon sonu teklifler bosa gelmeyecek !
    Hoca 22 yasinda olmasina ragmen, savunma liderligini Hosseini'ye veriyor maclarda.

Tecrube sart bu Iranli cocuga.

Seneye Avrupa kupasinda eger oynarsa, cok buyuk paralara da ( bir stoper icin ) gider yurtdisina.

Hocanin seneye tek bir stoper alirsak ve Zargo'yu da gondermezsek, Huseyin'den once tercih edecegi bir isim kendisi..

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (08.05.2019 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis stoperin basligina yazdin galiba.
    Hizi disinda olan elestirilerini.

Adami bosuna Isanyol takimlari takip etmiyor, sezon sonu teklifler bosa gelmeyecek !
    Hoca 22 yasinda olmasina ragmen, savunma liderligini Hosseini'ye veriyor maclarda.

Tecrube sart bu Iranli cocuga.

Seneye Avrupa kupasinda eger oynarsa, cok buyuk paralara da ( bir stoper icin ) gider yurtdisina.

Hocanin seneye tek bir stoper alirsak ve Zargo'yu da gondermezsek, Huseyin'den once tercih edecegi bir isim kendisi..

Yo doğru yazdım. Ne sol bek kademesi var ne de stoper arkadaşının kademesi. Mesela İbanez adam kaçırdığında herkes Ibanez'e giydiriyor ama kademesine girecek Hosseini, o da seyrediyor. Kayseri'den yediğimiz gollerde Hosseini ne yapıyor bir izle. İkisinde de seyrediyor. Geçen hafta fenerden yediğimiz gol yine aynı.

Nereden
    Bursa

Yo doğru yazdım. Ne sol bek kademesi var ne de stoper arkadaşının kademesi. Mesela İbanez adam kaçırdığında herkes Ibanez'e giydiriyor ama kademesine girecek Hosseini, o da seyrediyor. Kayseri'den yediğimiz gollerde Hosseini ne yapıyor bir izle. İkisinde de seyrediyor. Geçen hafta fenerden yediğimiz gol yine aynı.
    Kayseri'den yedigimiz golde rakip 4'e 1 geliyor. Orada hangi stoper olursa olsun, sol taraftan kacan Hasan Huseyin'e dogru kosmaz.
    Zaten oraya kosarsa, onu acilan Deniz Turuc kaleci ile karsi karsiya kalir.
    Yedigimiz 2. golde rakip 10 metre arkadan, kosarak gelerek kafayi vuruyor. Orda birak Hosseini'yi, dunyanin en iyi stoperi diye suan icin konusulan Van Dijk bile o kafa topunu rakipten alamaz. Cunku avantajli olan taraf topu beklemeyen, topa kosan oyuncudur her zaman.
    Ibanez'in oldugu mactaki yaptigi hataya katiliyorum. Orada bariz hatasi var, pozisyonu takip etmemek gibi.

Ancak ben sana sol bekin kademesine girdigi onlarca pozisyon da yazarim buraya.

Sezonun ikinci yarisi basladi baslayali Trabzonspor kac gol yemis, bunlarin kac tanesi sag kanattan, ve bunlarin kaci hangi savunmacimizin bireysel hatasindan bir bak istersen.

Bunlarin istatistiklerini bulabilirsin, o zaman da savunmamizin en aksayan kisisinin ya da kisilerinin kim oldugunu anlarsin..

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (08.05.2019 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Kayseri'den yedigimiz golde rakip 4'e 1 geliyor. Orada hangi stoper olursa olsun, sol taraftan kacan Hasan Huseyin'e dogru kosmaz.
    Zaten oraya kosarsa, onu acilan Deniz Turuc kaleci ile karsi karsiya kalir.
    Yedigimiz 2. golde rakip 10 metre arkadan, kosarak gelerek kafayi vuruyor. Orda birak Hosseini'yi, dunyanin en iyi stoperi diye suan icin konusulan Van Dijk bile o kafa topunu rakipten alamaz. Cunku avantajli olan taraf topu beklemeyen, topa kosan oyuncudur her zaman.
    Ibanez'in oldugu mactaki yaptigi hataya katiliyorum. Orada bariz hatasi var, pozisyonu takip etmemek gibi.

Ancak ben sana sol bekin kademesine girdigi onlarca pozisyon da yazarim buraya.

Sezonun ikinci yarisi basladi baslayali Trabzonspor kac gol yemis, bunlarin kac tanesi sag kanattan, ve bunlarin kaci hangi savunmacimizin bireysel hatasindan bir bak istersen.

Bunlarin istatistiklerini bulabilirsin, o zaman da savunmamizin en aksayan kisisinin ya da kisilerinin kim oldugunu anlarsin..

Ya ben sana adamın her hareketi hatalı demiyorum ki zaten. Ara ara yapıyor bunları. Stoper mevkisi hata kaldırmaz. Ben de gördüğüm eksiklerini söyledim sadece. Van Dijk örneği falan da abartı olmuş, kafayı Tekke vuruyor sanki. Stoper topa bakmaz rakibe bakar.
    Konu ilelebeTS tarafından (08.05.2019 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Ya ben sana adamın her hareketi hatalı demiyorum ki zaten. Ara ara yapıyor bunları. Stoper mevkisi hata kaldırmaz. Ben de gördüğüm eksiklerini söyledim sadece. Van Dijk örneği falan da abartı olmuş, kafayı Tekke vuruyor sanki. Stoper topa bakmaz rakibe bakar.
    Bana kalirsa zaten seneye bu takimin hedefi bu durumdan daha iyi bir yerde olmaksa, bu takima 2 net stoper alinmali.
    Bunlarin yedekleri de Hosseini ve Huseyin olmali.

Mevcutlar icinde elimizdeki en iyi stoperin ( bu sezon icin ) Hosseini oldugunu dusunuyorum ben.

1 tane cok iyi stoperle de seneye defans duzelmez.
    Cunku beklerimiz ofansif adamlar. Bu adamlarin ileri cikislarinda kademesine girecek savunmacilarimiz yok.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (08.05.2019 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaşarlanmış bir stoper ile 2 sene idman yapsın arada yanyana oynasın çok farklı bir seviyeye çıkabilir 3 kuruş paraya satılacak topçu değil. Hüseyinden daha kaliteli şuan için

Nereden
    Kocaeli

Bana kalirsa zaten seneye bu takimin hedefi bu durumdan daha iyi bir yerde olmaksa, bu takima 2 net stoper alinmali.
    Bunlarin yedekleri de Hosseini ve Huseyin olmali.

Mevcutlar icinde elimizdeki en iyi stoperin ( bu sezon icin ) Hosseini oldugunu dusunuyorum ben.

1 tane cok iyi stoperle de seneye defans duzelmez.
    Cunku beklerimiz ofansif adamlar.

Özellikle koyulaştırdığım kısma katılıyorum. Zargo'yu gönderip 2 stoper almalıyız. 2 genç 2 tecrübeli götürürler orayı. 3 kulvarda giderken böylesi şart. Bizim problemimiz zaten çok gol yemek.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Özellikle koyulaştırdığım kısma katılıyorum. Zargo'yu gönderip 2 stoper almalıyız. 2 genç 2 tecrübeli götürürler orayı. 3 kulvarda giderken böylesi şart. Bizim problemimiz zaten çok gol yemek.
    çok gol değil de kolay gol yemek. ve dediğiniz gibi tecrübeli biri şart. onlara pozisyon zamanlama vb konulardfa örnek olacak. zamanında song un yaptığı gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)