Sayfa 29 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29
Toplam 722 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 722 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazýrlýk Maçý | Trabzonspor 0-0 Cagliari | Maç Sonucu

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Futbol sadece jogging yapmak ve pas atmaya çalýþmak olsa 1. kalite futbolcularýmýz var derdim. Ama geçen seneden deðiþen bir þey yok. Orta saha daha vahim halde, þu an fark edilmiyor. Onazi bitik, Sosa biraz gayretli ama Süperlig'in mücadeleci yapýsýnda tek baþýna yapamaz, Kucka bir yere kadar, orta sahaya virtiöz transferi lazým, her iþi yapan ve iyi yapan. Hatta 2 tane. Rodallega da, Akbaþ da bunlar sahaya koy da elalem iþte görsün nitelikte futbolcular, hani maksat mevki boþ kalmasýn... Uzatabilirim ama kýsacasý çok eksiðimiz var ve her zamanki gibi bunlarý yadsýyoruz ve ayný sonuçlarý alýyoruz. Einstein'ýn sözü neydi?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

1.Takým boyu ilk yarý bayaðý kýsaydý bu iyiye iþaret.
    2.Zargo Liderlik de yapan stoper, üst düzey olmasýna gerek yok bunu bile özlemiþiz.
    3.Sosa kesilip Amiri sol açýða monte edilmeli, çok hareketli Amiri buna ihtiyacýmýz var.
    4.Gerçekten orta sahaya Bir Colman ihtiyacý var Kucko aðýr, Onazi pas özürlü,
    5.Herkes eleþtirmiþ ama hucümda 3-5-2'e dönüyoruz ve Bu tam da Ýbanezlik sistem Ünal hocanýn niye ýsrar ettiði belli oldu.
    6.Takýmýn en büyük sýkýntýsý pas oyununu hýzlý oynayamýyor ve hucum varya sonlarý kýsýtlý, küçük halkalar yok,
    7.Lakin þunu da unutmayýn dünkü rakip sürekli bozmaya, sert faullerle oynadý, Baþakþehir maçý farklý bir maç olacak.

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

çok güzel bir atmosfer oldu beklediðimden kalabalýk oldu her zamanki gibi taraftarýmýz son gün bilet aldý.
    çok eðlendim iyi ki gitmiþim hiç piþman deðilim sadece biraz fazla yorulduk 5 saat yolda geçince
    maça gelirsek bu ortasaha ile ligde iþimiz çok zor. onazi-kucka-sosa üçlüsü en zayýf halka. özellikle onazinin gönderilmesi taraftarýyým. takýma yakýþmýyor. sosa da maçta hiç görünmedi top bizdeyken ayaðýna istiyor rakipteyken gizleniyor. kanat zaten yoktu. roda buraðýn çeyreði bile deðil. ayrýca rakip yedeklerle oynadý ve sadece savunma yaptý yani iþte ligdeki sonlardaki takýmlar gibiydi sanki 1 puana razýydý.
    hücum sýkýntýmýz ligde de devam edecek gibi bir an önce buraðýn gelmesi lazým yoksa takýmda gol atabilecek 2. isim göremiyorum.

çok aðýr oynuyoruz. ve ortasahamýz boþ gibiydi kontra seven rakipler için çok uygun bir ortasahamýz var

iyi oynayan sadece pereiraydý bana göre. adam o yaþýna raðmen devamlý git gel yaptý.
    Konu Ahmet Aksu tarafýndan (05.08.2018 Saat 10:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosa derhal takýmdan kesilip gönderilmeli.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Herkes gibi ben de Kucka - Onazi - Sosa üçlüsünün hiçbir þey yapamayacaðýný söyleyeceðim. Çok ama çok etkisiz bir üçlü.
    Yýllardýr Topal - Josef ikilisine isyan eden þikebahçeliler gibi bizim de nur topu gibi yeni Topal - Josef ikilimiz olmuþtur.

Ayrýca Ünal Hoca'ya da eleþtirilerim var. Ligden önce son ciddi maçýn. Artýk kafada birþeyler belirmiþ olmalý. Elli tane oyuncu deðiþtirmeye gerek yok.
    En azýndan ilk 14 kiþin bellidir.

Ayrýca sadece takýmý belirli bir taktik ile sahaya çýkarmak deðildir Teknik direktörlük. Takým hiçbir taktik ile oynamýyor.
    Bunu da görmüþ olduk. Takýmýn penaltýcý var mý yok mu bu da ayrý bir soru. Genel olarak duran toplar sýkýntý. Her duran top öncesi 10 dakika topun baþýnda toplantýmýz söz konusu.

Son olarak Hugo'dan hiçbir þey beklemeyelim. Kesinlikle forvete ihtiyacýmýz var.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Ben de doðu tarafinda izledim maçý ilk yari Sosa hariç iyiydik genel olarak 2. yari biraz yavaþladik. Sosa çok kötü tribunden izleyince daha da net anlaþýlýyor adam ruhsuz bitmiþ resmen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

takýmýmýz yeni sezon için son provamýzý yaparken bizde tribünde ki yerimizi aldýk. Çok renkli görüntüler vardý. Ýstanbul tribünlerinde maç izlemekle trabzonda maç izlemek arasýnda çeþitlilik açýsýndan biraz fark var. Deðiþik forma numaralý( diðer anadolu þehirlerinden) taraftarlar yabancý eþler, trabzonsporlu olmayanlar bile var.
    tribünlerde bir hazýrlýk maçý olmasýna raðmen iyi bir kalabalýk vardý.
    Batý tribünün bizim yedek kulübesi arkasýna denk gelen bölümde þahit olduðum saçma sapan, 3-5 serserinin tribüne liderlik etme kalkýþmasý nedeniyle tatsýzlýk çýkarýp sonradan aileden özür dilemeleri ile sona eren fuzli gerginliklerden býktým. Millete tebelleþ oluyorlar zorla olay çýksýn istiyorlar aileleriyle gelen insanlarýda maçtan soðutuyorlar.
    maça gelince izlerken keyif almadým, hücum organizemiz yok gibi çünkü ileride topla oynayamadýk yusuf ve ömür silik kaldýlar. Rakip vasat bir takým ama ona raðmen 5-10 dk da olsa oyunumuzu kabullendiremedik.
    Yeni taraftar olma çaðýnda ki çocuklar için önemli birþey olan gol sevinci yaþayamamak üzücüydü çünkü baya küçük taraftar vardý.
    sonradan oyuncu deðiþiklikleriyle herkes çýkýnca maç izlenmez oldu zaten.
    amacýna hizmet eden bir maç oldu mu derseniz bence olmadý.
    Hazýrlýk maçý ne bekliyordun diyen vardýr illaki ama takýmýmýz yeni sezon önce þunu yaparým böyle oynarým diye birþey demedi ve göstermedi.
    baþakþehir maçýnda da yerimizi alacaðýz inþallah. umudumu yitirmek istemiyorum nasýl baþladýðýn deðil nasýl bitirdiðin önemlidir diyorum. herþey gönlümüzce olsun.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Maçý 10 dk falan izledim. Yorumlara bakýyorum kimi Kucka olmaz, aðýr vs diyor kimi Kucka oldu diyor.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Evet Kýzýmla beraber Bir Ýstanbul maçýna Kalkýp Ankaradan gelip maçý izledik.. Ýsmini bordomavi.net forum sitesindeki oylama ile Ceylin adýný alan kýzým Ceylin Tuana nýnda ilk maçý oldu 8 yaþýnda ilk Trabzonspor maçýna gitti. Kendisi basketbol okuluna gidiyor maçlarýna gidiyor ama futbol maçýna ilkkez gitti. Giþe giriþinde suyunu alan güvenlik görevlisine çok kýzdý ben basket maçlarýna gidiyorum orada kimse suyumu almýyor demesine raðmen 8 yaþýndaki bir kýz çocuðunun hemde sýradan bir hazýrlýk maçýnda suyunu almayý kendilerinde hak görüyorlar... Kýzým herþeye raðmen çok eðlendi. Konfeti ve meþale seslerinden korktu silahmý atýyorlar dedi sonrasýnda kapalý batý tribününde taraftar kendi arasýnda kavga etti karþý tribündede bir olay oldu ve bunlardan sonra bir daha gelmez diye korkuyordum ama evet birdaha gidelim baba dedi... Çocuklarýmýzla çok daha rahat gelebileceðimiz maçlar olsun istiyorum
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

exelans_25 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Baþakþehir maçinda solbekte Ýbanez oynarsa Visca orayi otoban yapar
    Oyun bitince þah da piyon da ayný kutuya konur...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    35

Visca asil sikintiyi Mustafa Akbasa verecektir. Caicara ile bogusmasi gerekecek Ibanezin.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Gulzar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Doðu alt tribünde seyrettik, saha çok uzak oyuncularý zor seçiyorduk gerçekten. Ne oynadýðýmýzý anlayamadým maçý tekrar izleyeceðim galiba... ancak ilk yarý top bizde ve pas oyunu vardý yada rakip Ýtalya liginin orta alt seviyesinde bir takým. Maç havasý almak güzeldi. Ailece gelen gruplar harika özellikle bir aile anne baba ve üz kýz çocuðu ile küçüðü 3-4 yaþlarýnda hepsini sýrtýnda isimleri ile 61 formalarý var çok tatlýlar. Ýlk lig maçýna bilet alabiliriz umarým

Bide arkamýzda çekirdek ve durmadan sigara içen dörtlü grup vardý, Akbaþý çýkarken anons ediliyordu... birisi dedi ki "akbaþý mý seyreteceðiz gidelim!" ve gittiler böyleleri de var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Futbol takým oyunudur birlikte oynamayý ve hareket etmeyi öðrendikçe bütün futbolcularýn iyi oynamýþ gibi gelir gözüne iþte bunun sinyalleri verildi yavaþ yavaþ millet Sosa nýn maaþý ve performansýndan dolayý takmýþ ama dün bakarsan en iyi oyuncumuz dediðimiz Abdülkadir de her zorlu takým karþýsýnda olduðu gibi varlýk gösteremedi ama kimse ona biþey demiyor Sosa ya sallýyor býrakalým bu takýntýlarý takým gol yememeyi öðrensin zirveye rahatlýkla oynar büyütmeyin rakipleri kim ne oynuyor bu ligde hepsiyle baþabaþ oynarýz defans çözülsün yeterki
    DOZER CEMÝL

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçý 10 dk falan izledim. Yorumlara bakýyorum kimi Kucka olmaz, aðýr vs diyor kimi Kucka oldu diyor.
    Kucka müthiþ oynadý dün her topu aldý rakipten
    DOZER CEMÝL

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Sosaya göre pozitif. Fakat onazi ile iniesta yanyana oynasa bi cacýk olmaz.. onazi bozuyor kuckayý. Ve kucka çok riskli oynuyor. Fakt sahada dinamik , dikini düþünüyor. Pas oyununda yok..

sosa büyük soru iþareti.. ben ýsrarla satýlsýn istiyorum.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Þöyle söyleyelim; Kuckadan ne bekliyoruz?
    Evet çapa görevini iyi yapýyor. Fakat Onazi - Kucka ikilisi sadece bu iþi yapýyor.
    Üretim adýna hiçbir þey yok. Önlerinde Sosa olunca direkt 0 - 0 a baðlanýyor.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir kez daha onur duydum...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

oguzhancoskun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçý izleyemedim özel sebeplerden dolayý ama Kucka nasýl iyi olur ? Neyse maç baþýndan beri yapýlan yorumlarý okudum ismail sarala ait kucka mesajý görmediðiz için demek gerçekten iyiymiþ.
    Yaw he he.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbol sadece jogging yapmak ve pas atmaya çalýþmak olsa 1. kalite futbolcularýmýz var derdim. Ama geçen seneden deðiþen bir þey yok. Orta saha daha vahim halde, þu an fark edilmiyor. Onazi bitik, Sosa biraz gayretli ama Süperlig'in mücadeleci yapýsýnda tek baþýna yapamaz, Kucka bir yere kadar, orta sahaya virtiöz transferi lazým, her iþi yapan ve iyi yapan. Hatta 2 tane. Rodallega da, Akbaþ da bunlar sahaya koy da elalem iþte görsün nitelikte futbolcular, hani maksat mevki boþ kalmasýn... Uzatabilirim ama kýsacasý çok eksiðimiz var ve her zamanki gibi bunlarý yadsýyoruz ve ayný sonuçlarý alýyoruz. Einstein'ýn sözü neydi?
    Doðru yorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

eleþtiri yararlýdýr ama saðlýklý eleþtiri.
    cumartesi akþamý sezonun ilk maçýndan önceki son hazýrlýk maçý..
    eyvallah.
    güzel ünal karaman hocam tonlarca oyuncu deðiþikli yapmaný hiç ama hiç haz etmedim.
    son 20.dakikayý çöpe attýn.
    bu tonlarca oyuncu deðiþikliðini bundan önceki hazýrlýk maçlarýnda yapacaktýn.
    bu maçta baþakþehir maçý öncesi 3 oyuncu deðiþikliði yaparak takýmý pazar günkü maça hazýrlayacaktýn.
    bu hareketin hiç hoþ olmadý.
    dediðim gibi son 20.dakikadan sahadakiler ve bizler hiç bir þey anlamadýk
    Ünal hocam sizinde anlamadýðýnýzý düþünüyorum.
    *
    devam ediyorum ünal hocaya
    son prova son hazýrlýk maçý
    bu takýmýn penaltýcýlarý vardýr
    sahada olduðu sürece x futbolcu birinci sýradadýr,
    o yoksa y futbolcu ikinci sýradadýr,
    o da yoksa sahada üçüncü penaltýcý penaltýyý atar.
    ne demek taraftar z futbolcu ismini baðýrdý diye ona attýrdýk
    bu hareketleri amatör düþüncedeki hoca yapar.
    ünal hoca.

Nereden
    Bursa

Her þeyi ile harika bir maçtý özellikle çocuklarýn bu kadar çok sayýda olmasý ve gelen taraftarýn neredeyse tamamýna yakýnýnýn orjinal formalarý olmasý taraftarýn bilinçli bir þekilde futbolcularý motive etmesi,çok güzel bir doping oldu.

Tek eleþtirim Gurbetçi Gençlerdeki arkadaþlarýn bu kadar çok bayan ve çocuðun olduðu ve tamamen takýmý motive etme maksatlý bir maçta gerekisiz þikeci takým ve diðerlerine içinde aðýr küfür içeren tezahurat yapmasý,ya arkadaþ bunu kendinize nasýl yakýþtýrdýnýz halen anlamýyorum.

Bir hafta sonra Baþakþehir ile maçýn var,yap orada deplasman tribününde ne yapacaksan,çocuk yok,bayan yok belki.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)