Cafedegoygoy
Sayfa 29 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29
Toplam 722 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 722 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hazrlk Ma | Trabzonspor 0-0 Cagliari | Ma Sonucu

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Futbol sadece jogging yapmak ve pas atmaya almak olsa 1. kalite futbolcularmz var derdim. Ama geen seneden deien bir ey yok. Orta saha daha vahim halde, u an fark edilmiyor. Onazi bitik, Sosa biraz gayretli ama Sperlig'in mcadeleci yapsnda tek bana yapamaz, Kucka bir yere kadar, orta sahaya virtiz transferi lazm, her ii yapan ve iyi yapan. Hatta 2 tane. Rodallega da, Akba da bunlar sahaya koy da elalem ite grsn nitelikte futbolcular, hani maksat mevki bo kalmasn... Uzatabilirim ama ksacas ok eksiimiz var ve her zamanki gibi bunlar yadsyoruz ve ayn sonular alyoruz. Einstein'n sz neydi?
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ahmet Ta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2013
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

1.Takm boyu ilk yar baya ksayd bu iyiye iaret.
    2.Zargo Liderlik de yapan stoper, st dzey olmasna gerek yok bunu bile zlemiiz.
    3.Sosa kesilip Amiri sol aa monte edilmeli, ok hareketli Amiri buna ihtiyacmz var.
    4.Gerekten orta sahaya Bir Colman ihtiyac var Kucko ar, Onazi pas zrl,
    5.Herkes eletirmi ama hucmda 3-5-2'e dnyoruz ve Bu tam da banezlik sistem nal hocann niye srar ettii belli oldu.
    6.Takmn en byk sknts pas oyununu hzl oynayamyor ve hucum varya sonlar kstl, kk halkalar yok,
    7.Lakin unu da unutmayn dnk rakip srekli bozmaya, sert faullerle oynad, Baakehir ma farkl bir ma olacak.

Ahmet Aksu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

ok gzel bir atmosfer oldu beklediimden kalabalk oldu her zamanki gibi taraftarmz son gn bilet ald.
    ok elendim iyi ki gitmiim hi piman deilim sadece biraz fazla yorulduk 5 saat yolda geince
    maa gelirsek bu ortasaha ile ligde iimiz ok zor. onazi-kucka-sosa ls en zayf halka. zellikle onazinin gnderilmesi taraftarym. takma yakmyor. sosa da mata hi grnmedi top bizdeyken ayana istiyor rakipteyken gizleniyor. kanat zaten yoktu. roda buran eyrei bile deil. ayrca rakip yedeklerle oynad ve sadece savunma yapt yani ite ligdeki sonlardaki takmlar gibiydi sanki 1 puana razyd.
    hcum skntmz ligde de devam edecek gibi bir an nce buran gelmesi lazm yoksa takmda gol atabilecek 2. isim gremiyorum.

ok ar oynuyoruz. ve ortasahamz bo gibiydi kontra seven rakipler iin ok uygun bir ortasahamz var

iyi oynayan sadece pereirayd bana gre. adam o yana ramen devaml git gel yapt.
    Konu Ahmet Aksu tarafndan (05.08.2018 Saat 10:19 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Sosa derhal takmdan kesilip gnderilmeli.

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Herkes gibi ben de Kucka - Onazi - Sosa lsnn hibir ey yapamayacan syleyeceim. ok ama ok etkisiz bir l.
    Yllardr Topal - Josef ikilisine isyan eden ikebaheliler gibi bizim de nur topu gibi yeni Topal - Josef ikilimiz olmutur.

Ayrca nal Hoca'ya da eletirilerim var. Ligden nce son ciddi man. Artk kafada bireyler belirmi olmal. Elli tane oyuncu deitirmeye gerek yok.
    En azndan ilk 14 kiin bellidir.

Ayrca sadece takm belirli bir taktik ile sahaya karmak deildir Teknik direktrlk. Takm hibir taktik ile oynamyor.
    Bunu da grm olduk. Takmn penaltc var m yok mu bu da ayr bir soru. Genel olarak duran toplar sknt. Her duran top ncesi 10 dakika topun banda toplantmz sz konusu.

Son olarak Hugo'dan hibir ey beklemeyelim. Kesinlikle forvete ihtiyacmz var.
    ONUR RECEP KIVRAK

Arda' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

Ben de dou tarafinda izledim ma ilk yari Sosa hari iyiydik genel olarak 2. yari biraz yavaladik. Sosa ok kt tribunden izleyince daha da net anlalyor adam ruhsuz bitmi resmen.

Trabzonspor Kongre yesi
    DNA-TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

takmmz yeni sezon iin son provamz yaparken bizde tribnde ki yerimizi aldk. ok renkli grntler vard. stanbul tribnlerinde ma izlemekle trabzonda ma izlemek arasnda eitlilik asndan biraz fark var. Deiik forma numaral( dier anadolu ehirlerinden) taraftarlar yabanc eler, trabzonsporlu olmayanlar bile var.
    tribnlerde bir hazrlk ma olmasna ramen iyi bir kalabalk vard.
    Bat tribnn bizim yedek kulbesi arkasna denk gelen blmde ahit olduum sama sapan, 3-5 serserinin tribne liderlik etme kalkmas nedeniyle tatszlk karp sonradan aileden zr dilemeleri ile sona eren fuzli gerginliklerden bktm. Millete tebelle oluyorlar zorla olay ksn istiyorlar aileleriyle gelen insanlarda matan soutuyorlar.
    maa gelince izlerken keyif almadm, hcum organizemiz yok gibi nk ileride topla oynayamadk yusuf ve mr silik kaldlar. Rakip vasat bir takm ama ona ramen 5-10 dk da olsa oyunumuzu kabullendiremedik.
    Yeni taraftar olma anda ki ocuklar iin nemli birey olan gol sevinci yaayamamak zcyd nk baya kk taraftar vard.
    sonradan oyuncu deiiklikleriyle herkes knca ma izlenmez oldu zaten.
    amacna hizmet eden bir ma oldu mu derseniz bence olmad.
    Hazrlk ma ne bekliyordun diyen vardr illaki ama takmmz yeni sezon nce unu yaparm byle oynarm diye birey demedi ve gstermedi.
    baakehir manda da yerimizi alacaz inallah. umudumu yitirmek istemiyorum nasl baladn deil nasl bitirdiin nemlidir diyorum. herey gnlmzce olsun.
    kaostan nemalananlardanm...kaos isterk...kaos kaos kaos

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    32

Ma 10 dk falan izledim. Yorumlara bakyorum kimi Kucka olmaz, ar vs diyor kimi Kucka oldu diyor.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Murat Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    47

Evet Kzmla beraber Bir stanbul mana Kalkp Ankaradan gelip ma izledik.. smini bordomavi.net forum sitesindeki oylama ile Ceylin adn alan kzm Ceylin Tuana nnda ilk ma oldu 8 yanda ilk Trabzonspor mana gitti. Kendisi basketbol okuluna gidiyor malarna gidiyor ama futbol mana ilkkez gitti. Gie giriinde suyunu alan gvenlik grevlisine ok kzd ben basket malarna gidiyorum orada kimse suyumu almyor demesine ramen 8 yandaki bir kz ocuunun hemde sradan bir hazrlk manda suyunu almay kendilerinde hak gryorlar... Kzm hereye ramen ok elendi. Konfeti ve meale seslerinden korktu silahm atyorlar dedi sonrasnda kapal bat tribnnde taraftar kendi arasnda kavga etti kar tribndede bir olay oldu ve bunlardan sonra bir daha gelmez diye korkuyordum ama evet birdaha gidelim baba dedi... ocuklarmzla ok daha rahat gelebileceimiz malar olsun istiyorum
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

exelans_25 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2010
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Baakehir mainda solbekte banez oynarsa Visca orayi otoban yapar
    Oyun bitince ah da piyon da ayn kutuya konur...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.01.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    30

Visca asil sikintiyi Mustafa Akbasa verecektir. Caicara ile bogusmasi gerekecek Ibanezin.
    15-16 Utanc sezonu

Gulzar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2014
    Nereden
    stanbul

Dou alt tribnde seyrettik, saha ok uzak oyuncular zor seiyorduk gerekten. Ne oynadmz anlayamadm ma tekrar izleyeceim galiba... ancak ilk yar top bizde ve pas oyunu vard yada rakip talya liginin orta alt seviyesinde bir takm. Ma havas almak gzeldi. Ailece gelen gruplar harika zellikle bir aile anne baba ve z kz ocuu ile k 3-4 yalarnda hepsini srtnda isimleri ile 61 formalar var ok tatllar. lk lig mana bilet alabiliriz umarm

Bide arkamzda ekirdek ve durmadan sigara ien drtl grup vard, Akba karken anons ediliyordu... birisi dedi ki "akba m seyreteceiz gidelim!" ve gittiler byleleri de var

Trabzonspor Kongre yesi
    ahinolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Futbol takm oyunudur birlikte oynamay ve hareket etmeyi rendike btn futbolcularn iyi oynam gibi gelir gzne ite bunun sinyalleri verildi yava yava millet Sosa nn maa ve performansndan dolay takm ama dn bakarsan en iyi oyuncumuz dediimiz Abdlkadir de her zorlu takm karsnda olduu gibi varlk gsteremedi ama kimse ona biey demiyor Sosa ya sallyor brakalm bu takntlar takm gol yememeyi rensin zirveye rahatlkla oynar bytmeyin rakipleri kim ne oynuyor bu ligde hepsiyle baaba oynarz defans zlsn yeterki
    DOZER CEML

Trabzonspor Kongre yesi
    ahinolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt Oru Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma 10 dk falan izledim. Yorumlara bakyorum kimi Kucka olmaz, ar vs diyor kimi Kucka oldu diyor.
    Kucka mthi oynad dn her topu ald rakipten
    DOZER CEML

ccd6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.01.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Sosaya gre pozitif. Fakat onazi ile iniesta yanyana oynasa bi cack olmaz.. onazi bozuyor kuckay. Ve kucka ok riskli oynuyor. Fakt sahada dinamik , dikini dnyor. Pas oyununda yok..

sosa byk soru iareti.. ben srarla satlsn istiyorum.

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

yle syleyelim; Kuckadan ne bekliyoruz?
    Evet apa grevini iyi yapyor. Fakat Onazi - Kucka ikilisi sadece bu ii yapyor.
    retim adna hibir ey yok. nlerinde Sosa olunca direkt 0 - 0 a balanyor.
    ONUR RECEP KIVRAK

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Bir kez daha onur duydum...
    Ben mslmanm ama kusursuz deil...Bir yanl yaptmda beni sulayn,slam' deil.
    Ben kusurluyum ama slam deil . . .

oguzhancoskun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2013
    Nereden
    stanbul
    #deplasmanfakltesi

smail SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

Alnt Emrah KabuL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma izleyemedim zel sebeplerden dolay ama Kucka nasl iyi olur ? Neyse ma bandan beri yaplan yorumlar okudum ismail sarala ait kucka mesaj grmediiz iin demek gerekten iyiymi.
    Yaw he he.

LG-D855 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii tarih boyunca grlmemitir.
    Dn; "gatromuz yederli", bugn; "haftaya netleir", yarn ne olaca mehul.

Soner Albayrak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.09.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Futbol sadece jogging yapmak ve pas atmaya almak olsa 1. kalite futbolcularmz var derdim. Ama geen seneden deien bir ey yok. Orta saha daha vahim halde, u an fark edilmiyor. Onazi bitik, Sosa biraz gayretli ama Sperlig'in mcadeleci yapsnda tek bana yapamaz, Kucka bir yere kadar, orta sahaya virtiz transferi lazm, her ii yapan ve iyi yapan. Hatta 2 tane. Rodallega da, Akba da bunlar sahaya koy da elalem ite grsn nitelikte futbolcular, hani maksat mevki bo kalmasn... Uzatabilirim ama ksacas ok eksiimiz var ve her zamanki gibi bunlar yadsyoruz ve ayn sonular alyoruz. Einstein'n sz neydi?
    Doru yorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    UUR DURTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

eletiri yararldr ama salkl eletiri.
    cumartesi akam sezonun ilk mandan nceki son hazrlk ma..
    eyvallah.
    gzel nal karaman hocam tonlarca oyuncu deiikli yapman hi ama hi haz etmedim.
    son 20.dakikay pe attn.
    bu tonlarca oyuncu deiikliini bundan nceki hazrlk malarnda yapacaktn.
    bu mata baakehir ma ncesi 3 oyuncu deiiklii yaparak takm pazar gnk maa hazrlayacaktn.
    bu hareketin hi ho olmad.
    dediim gibi son 20.dakikadan sahadakiler ve bizler hi bir ey anlamadk
    nal hocam sizinde anlamadnz dnyorum.
    *
    devam ediyorum nal hocaya
    son prova son hazrlk ma
    bu takmn penaltclar vardr
    sahada olduu srece x futbolcu birinci sradadr,
    o yoksa y futbolcu ikinci sradadr,
    o da yoksa sahada nc penaltc penalty atar.
    ne demek taraftar z futbolcu ismini bard diye ona attrdk
    bu hareketleri amatr dncedeki hoca yapar.
    nal hoca.

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Her eyi ile harika bir mat zellikle ocuklarn bu kadar ok sayda olmas ve gelen taraftarn neredeyse tamamna yaknnn orjinal formalar olmas taraftarn bilinli bir ekilde futbolcular motive etmesi,ok gzel bir doping oldu.

Tek eletirim Gurbeti Genlerdeki arkadalarn bu kadar ok bayan ve ocuun olduu ve tamamen takm motive etme maksatl bir mata gerekisiz ikeci takm ve dierlerine iinde ar kfr ieren tezahurat yapmas,ya arkada bunu kendinize nasl yaktrdnz halen anlamyorum.

Bir hafta sonra Baakehir ile man var,yap orada deplasman tribnnde ne yapacaksan,ocuk yok,bayan yok belki.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)