Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 214 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kerem Baykuş

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Kerem Baykuş

Kerem Baykuş ile 5 yıllık profesyonel sözleşme imzalandı!

5 Şubat 2000 doğumlu olan Kerem, forvet arkasında görev alıyor.

Kerem bu sezon U19 Takımımızla 29 maçta 12 gol 17 asist, U21 Takımımızla ise 4 maçta 1 gol 1 asist kaydetti.

Kaynak: Trabzonsporyouth
    Konu ibrahim tarafından (20.06.2018 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

hayirli olsun
    gelisimin ins bu hizda devam eder

basarilar dilerim
    @ibrahim

baslamisken furkanada bir baslik acsaydin
    Konu selcuk tarafından (20.06.2018 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun
    gelisimin ins bu hizda devam eder

basarilar dilerim
    @ibrahim

baslamisken furkanada bir baslik acsaydin
    Tam olarak bilmiyorum ama burdan bi arkadaş o sayfanın adminlerinden. Ona ayıp olmasın diye açmadım. Ama akşam oldu daha başlık açılmamış. Açtım gitti.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı olsun. A takımda başarılı maçlarını izlemek dileği ile.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

MİSSE_MİSSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu usagi iyi izleyin, yeni sosa

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fiziken çok fazla yolu var bu şekilde ezer geçerler bu çocuğu, her anlamda daha çok çalışması gerekiyor.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fiziken çok fazla yolu var bu şekilde ezer geçerler bu çocuğu, her anlamda daha çok çalışması gerekiyor.
    İzlediğim maçlarda ağır bir oyuncu olduğunu gözlemlemiştim, oyun görüşü ve futbol zekası iyi bu çocuğun.

Hız kazanması lazım
    Konu Tayfun tarafından (17.01.2019 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir.
    .

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bugün u21 de çok iyiydi. Kupada izleriz.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk defa u21 ankaragücü maçında izledim.dehşet bi oyuncu aga.

diyagonel pasları scholes a benziyor.

tez zamanda A takıma alınır umarım
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Nereden
    Ankara

İnşallah gs maçında sahada olur
    En büyük Trabzon

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adam top ayağına geldiği gibi sahayı tarayıp anında en doğru oyuncuya pası atıyor. Gerek uzun olsun gerek kısa. Mesela o diagonel pasları topla buluştuğun gibi 1-2 saniye içerisinde o kadar isabetli oynamak kolay değil. 1.sınıf topçularda görüyoruz bunu.

Kerem de aynı Abdülkadir gibi wonderkid muamelesi görmeyi hak ediyor. TR Kupasında ilk 11 çıkmalı ve sürekli süre almalı ligde. Kafa olarak, futbol olarak hazır durumda profesyonel maçlara.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kerem'in topu dürtüşünden belli oluyor kalitesi. Çok akıcı yapıyor top kontrolünü, doğal olarak iyi. Topla rakip arasina koyuyor vücudunu. Yusuf'ta bu problem başından beri vardı mesela, çözmek kolay olmuyor, top kontrolünde tereddütleri oluyor.

Kerem şuan a takımda daha iyi oynar. Oyunu üst düzey futbola uygun. A takim antremanı yesin, iyi çalışsın gelsin oynasın. Yürümeyi bırakması lazim tabi. Gayretli oynamak önemli, cafer gibi uyuşuk hallerde olursa bir anda elindeki şans kayar gider.

A takıma alındıktan sonra daha çok koşuyor gibi geldi bana. Yusuf kötü oynasa da koşarak hiç durmayarak aldı formayı.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerem'in topu dürtüşünden belli oluyor kalitesi. Çok akıcı yapıyor top kontrolünü, doğal olarak iyi. Topla rakip arasina koyuyor vücudunu. Yusuf'ta bu problem başından beri vardı mesela, çözmek kolay olmuyor, top kontrolünde tereddütleri oluyor.

Kerem şuan a takımda daha iyi oynar. Oyunu üst düzey futbola uygun. A takim antremanı yesin, iyi çalışsın gelsin oynasın. Yürümeyi bırakması lazim tabi. Gayretli oynamak önemli, cafer gibi uyuşuk hallerde olursa bir anda elindeki şans kayar gider.

A takıma alındıktan sonra daha çok koşuyor gibi geldi bana. Yusuf kötü oynasa da koşarak hiç durmayarak aldı formayı.
    Ben de aynı şeyleri düşünüyorum.Kerem çok yetenekli bir çocuk.Oyun stiliyle ileride Sosa gibi çift yönlü merkez ortasaha oyuncusuna dönüşebilme ihtimali var ama bunun için fiziksel açıdan kendisini çok iyi geliştirmesi gerekiyor.Futbol malaasef sadece hücumdan ibaret değil.Oyunun savunma yönü de var.Rakibi karşılama,ikili mücadelelerde başarı oranı,top çalma,pas arası yapma,koşu mesafesi gibi birçok önemli detay var.Bu iş sadece yetenekle olsaydı şuan Kerem Baykuş,Tayyip Ebrar ve Behlül Aydın as takımda banko ilk 11 de olurlardı.

Onazi ve Sosa ile oynarken bile rakip takımları durdurmakta zorlanırken,genç oyuncularla bunu yapmanın ne kadar zor olduğunu söylemek çok da zor olmasa gerek.

Nereden
    Bursa

Ünal Hocam gör bu çocuğu. Topu kontrol eden sistem takımı yaratacaksan adres Kerem Baykuş. Kafasını öne eğip deli gibi koşmakla olmuyor bu işler, top ayağına geldiğinde sakin kalan, kendine yapılan presi boşa çıkartan topçularla yapabilirsin bu işi. Benim bildiğim ortasaha böyle oynar, klas topçu olduğu her halinden belli oluyor çocuğun. Her futbolcudan deli gibi mücadele etmesini beklemek ancak 2. ligde olur, hoca bu yüzden soğuk bakıyor olabilir Kerem'e, eğer böyleyse çok çok yanlış düşünüyor. Şuan takımda ciddi bir pas kalitesi sorunu var, topu döndüremiyoruz ve kaptırıyoruz 3-4. pasta. Kerem bu pas trafiğini kurgulayabilecek bir isim.

Yıllardır şu takıma cuk oturur dediğim altyapı oyuncusu 3-4'ü geçmez, Kerem de onlardan biri. Çocuğu izleyince görüyorsun potansiyelini, sahada diğer 10 kişiden çok daha farklı bir seviyede olduğu görülüyor. Ben hoca olsam son oynadığı Ankaragücü maçını referans alarak direkt koyarım ilk 11'e. Özellikle evimizdeki maçlarda.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Hocam gör bu çocuğu. Topu kontrol eden sistem takımı yaratacaksan adres Kerem Baykuş. Kafasını öne eğip deli gibi koşmakla olmuyor bu işler, top ayağına geldiğinde sakin kalan, kendine yapılan presi boşa çıkartan topçularla yapabilirsin bu işi. Benim bildiğim ortasaha böyle oynar, klas topçu olduğu her halinden belli oluyor çocuğun. Her futbolcudan deli gibi mücadele etmesini beklemek ancak 2. ligde olur, hoca bu yüzden soğuk bakıyor olabilir Kerem'e, eğer böyleyse çok çok yanlış düşünüyor. Şuan takımda ciddi bir pas kalitesi sorunu var, topu döndüremiyoruz ve kaptırıyoruz 3-4. pasta. Kerem bu pas trafiğini kurgulayabilecek bir isim.

Yıllardır şu takıma cuk oturur dediğim altyapı oyuncusu 3-4'ü geçmez, Kerem de onlardan biri. Çocuğu izleyince görüyorsun potansiyelini, sahada diğer 10 kişiden çok daha farklı bir seviyede olduğu görülüyor. Ben hoca olsam son oynadığı Ankaragücü maçını referans alarak direkt koyarım ilk 11'e. Özellikle evimizdeki maçlarda.
    Takımda stil olarak Sosa'ya en çok benzeyen oyuncu bence büyük topçu olacak yaz kampı çok önemli Kerem için.

Nereden
    Bursa

@Arda'

Yukarıda da yazmıştım kafa olarak hazır durumda, yaz kampını beklemeye gerek yok çocuk kendini yetiştirmiş. Parmak ile Yazıcı ile olacak iş değil ortasahasının ortası. Olmadığını da gördük zaten, takımın yumurta dayanmadıkça 70'e kadar doğru dürüst top oynadığı yok, ortasaha kurgusundaki hatadan kaynaklanıyor bu ama hoca hala çözüme yönelik hamle yapmış değil.

Kerem'in adını dillendirmek lazım, hocanın başka türlü dikkatini çekeceği yok. Geçmişte de örnekler var mesela Abdülkadir Ömür'ün forma giymeye başlamasında en büyük etkinin kesinlikle sosyal medyanın olduğuna inanıyorum. Hatta Rıza Çalımbay kesmeye cesaret edemedi oynatmak istememesine rağmen. Ünal Hoca kafasında bazı şeyleri aşmalı, mesela TR kupasında şans vermeliydi Kerem'e, as oyuncuları boşuna yordu hepsinin kafası GS maçındaydı sonuç olarak beraberlik aldık.

Bu arada şuna değinmek lazım, Kerem'in bir tepkisi olmuştu kamp kadrosuna alınmadığında çocuk haklıymış demek ki. Bir de bir karar alındı o sıra 1461'de oynamadan A takıma kimse alınmayacak diye. Sürekli aynı şeyleri yazmak istemiyorum ama Sefa Akgün'ü kaybetme sebebimiz de bu. İki tane üst düzey ortasaha prototipi vardı elimizde 1'i gitti Kerem kaldı, onu da kaybetmeyelim.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Arda'

Yukarıda da yazmıştım kafa olarak hazır durumda, yaz kampını beklemeye gerek yok çocuk kendini yetiştirmiş. Parmak ile Yazıcı ile olacak iş değil ortasahasının ortası. Olmadığını da gördük zaten, takımın yumurta dayanmadıkça 70'e kadar doğru dürüst top oynadığı yok, ortasaha kurgusundaki hatadan kaynaklanıyor bu ama hoca hala çözüme yönelik hamle yapmış değil.

Kerem'in adını dillendirmek lazım, hocanın başka türlü dikkatini çekeceği yok. Geçmişte de örnekler var mesela Abdülkadir Ömür'ün forma giymeye başlamasında en büyük etkinin kesinlikle sosyal medyanın olduğuna inanıyorum. Hatta Rıza Çalımbay kesmeye cesaret edemedi oynatmak istememesine rağmen. Ünal Hoca kafasında bazı şeyleri aşmalı, mesela TR kupasında şans vermeliydi Kerem'e, as oyuncuları boşuna yordu hepsinin kafası GS maçındaydı sonuç olarak beraberlik aldık.

Bu arada şuna değinmek lazım, Kerem'in bir tepkisi olmuştu kamp kadrosuna alınmadığında çocuk haklıymış demek ki. Bir de bir karar alındı o sıra 1461'de oynamadan A takıma kimse alınmayacak diye. Sürekli aynı şeyleri yazmak istemiyorum ama Sefa Akgün'ü kaybetme sebebimiz de bu. İki tane üst düzey ortasaha prototipi vardı elimizde 1'i gitti Kerem kaldı, onu da kaybetmeyelim.
    Sorma yav Sefa - Kerem orta saha ikilisiyle 10 yıla damga vurabilirdik 2000 doğumlu ikisi de alt yaşlarda beraber oynuyolardı zaten.

Fatih ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

@Faruk BERBER Üstad yorumun nedir?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Fatih ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Faruk BERBER Üstad yorumun nedir?
    Hiç izlemedim kardeşim, izlediğimde yorumumu yaparım.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takimda yeteri kadar genc oynuyor.
    Her yetenekli genç sahaya atilmaz.
    Bu sene Ugurcan, Huseyin, Yusuf ve Abdulkadir bunu başardı zaten.

Kerem yetenekli çocuk ama her alttan gelen yetenekli adam biranda sahaya atılmaz.

Seneye bu 4 isimden birkaci yurtdışına gidince zaten bu gencleri siki bir kamptan sonra kadromuzda göreceğiz.

Iyice krese mi cevirelim koca kulübü !!!

Sosa ve Perreira ile oynarken genclerin form durumuna bakin.
    Bir de Sosa ve Perreira olmadan oynayan genclerin form durumuna bakin..

Her iki durum arasinda ufak tefek performans dalgalanmasi mi var yoksa büyük bir uçurum mu var, kendi kendinize bu sorunun cevabini verin...

Bu gencleri takım oyunu oynamamizi sağlayan tecrubeli ayaklar ile mi sahaya atalim yoksa tecrübesiz genclerle mi oynatalim...

Olay bundan ibaret.

Hoca da pek tabii ki bu riski almayacak ve oyuncuyu tukaka yapmayacaktir tecrubesiz gençlerle beraber sahaya atarak...

Merak etmeyin hepsinin oynayacağı zaman gelecek..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (08.02.2019 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Bir de kreş muhabbeti çıktı. 2000 doğumlu adamın şimdiye sahada olması lazım. 25 yaşındaki genç yeteneklere alıştığımız için bize küçük geliyor. Yaşıtları premier lige transfer yapıyor. 19-20 yaşında oynatamıyorsan geçmiş olsun zaten
    En büyük Trabzon

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.de/kerem-b...spieler/321706

transfermarkt verilerinide koyalım buraya.

ikincil mevkii forvet arkası ve forvet

eğer fizik gelişimi güçlenmeye ve dayanıklılığa müsait değilse forvet arkası ve forvet e evrilmesi mantıklı olur .net

merkez orta sahalar güçlü olmalı eğer barça m.city değilsen.ki değiliz
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımda stil olarak Sosa'ya en çok benzeyen oyuncu bence büyük topçu olacak yaz kampı çok önemli Kerem için.
    Orta sahada dinamo tarzı topçu var mı gençlerde? Ne zaman yeni bir topçu çıksa hemen oyun görüşü çok iyi, pas alıp vermede iyi, tekniği iyi gibi yorumlar oluyor ama daha her yere basan, ciğersiz hamal topçu yetştiğini görmedim. Acaba tekniği falan iyi olsun o işi sonra halleder diye mi düşünüyor teknip ekip? O dinamiklik ve oyun tarzı kolay kolay kazanılacak gibi değil bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)