Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 126 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul Cevahir Otel'de Trabzon Futbol Gecesi

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart İstanbul Cevahir Otel'de Trabzon Futbol Gecesi

17 Şubat 2007 İstanbul Cevahir Otel

Trabzon futbolu için çok önemli bir olay. Trabzonspor ve diğer takımların yöneticileri ve başkanları 3 haftadır sürekli davet ziyaretlerinde bulunuyorlar. Trabzon camiası ilk kez böyle kapsamlı bir gecede bir araya gelecek. Geceden elde edilecek gelir Trabzonspor hariç diğer Trabzon kulüplerine hediye edilecek. BMN olarak bu geceye desteğimizi vermemiz gerekiyor.
    Konu Emorfo tarafından (11.01.2007 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Gecenin tarihi yukarıda belirttiğinin aksine 17 Şubat. Yani aklınızda birşeyler yapmak geçiyorsa uygulamaya dökmek için yeterince zaman var

http://www.trabzonspor.com/futbolgecesi.asp

Nereden
    İstanbul

Bende Şubat diye hatırlıyordum onaylamak için resmi siteye bakayım dedim, 17 Ocak yazmışlar ana sayfaya Resmi site benden beter.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla gidin de görün dünyanın kaç bucak olduğunu... Bakın ziyaretinizin altında BMN'nin başkana destek vermesinden yalakalık yapmaya kadar ne kadar "deriiiiin" bir anlamı olacak
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (11.01.2007 Saat 08:57 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Emrah abiye katılıyorum.sakın atkıyla gitmeyin gidersenizde fotoğraf çektirmeyin.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla gidin de görün dünyanın kaç bucak olduğunu... Bakın ziyaretinizin altında BMN'nin başkana destek vermesinden yalakalık yapmaya kadar ne kadar "deriiiiin" bir anlamı olacak
    walla bu seferde bu bayram zıyaretı gıbı konu uzar ve sacmlasırsa,forumdan sogurum tamamen..
    Efsaneler asla ölmez,sadece şekil değiştirir...Fırtına döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.şampiyonluğa...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Olayları çarpıtmayın. Size yöneltilen eleştiriler bu sıralarda bmn nin tepkili olacağına gidip yönetimle bayramlaşmasıdır. Mesela şu an bmn tepkisini göstermiştir. Bu tepki bayramdan önce belli olsaydı hiç kimse eleştirmezdi.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

diğer kulüplere bırakılması iyi bir şey diğer trabzonlu kulüplere destek olmalıyız

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı WERTHeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayları çarpıtmayın. Size yöneltilen eleştiriler bu sıralarda bmn nin tepkili olacağına gidip yönetimle bayramlaşmasıdır. Mesela şu an bmn tepkisini göstermiştir. Bu tepki bayramdan önce belli olsaydı hiç kimse eleştirmezdi.
    Hangi çarpıtmadan bahsediyorsun kardeşim?BMN olarak Trabzonspor yönetimine taaa ne zaman biz ilk tepkimizi koymuşuz?bir araştır ondan sonra konuşalım.Sanki daha önceleri bu yönetimi BMN olarak hiç eleştirmedik gibi konuşmanın alemi yok.
    İsmi üstünde bayram...Ne demek ''yönetime tepki vereceğinize, oraya gidip bayramlaştınız'' Bayramda insanlar ne yapıyorsa, arkadaşlarımızda onu yapmıştır...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi çarpıtmadan bahsediyorsun kardeşim?BMN olarak Trabzonspor yönetimine taaa ne zaman biz ilk tepkimizi koymuşuz?bir araştır ondan sonra konuşalım.Sanki daha önceleri bu yönetimi BMN olarak hiç eleştirmedik gibi konuşmanın alemi yok.
    İsmi üstünde bayram...Ne demek ''yönetime tepki vereceğinize, oraya gidip bayramlaştınız'' Bayramda insanlar ne yapıyorsa, arkadaşlarımızda onu yapmıştır...
    Sözlerimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı WERTHeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözlerimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
    Kardeşim, bir yanlış anşılma varsa, anlat'da doğrusunu bizde bilelim.Bu şekilde sözlerini yanlış anlamakta ısrar etmemiş oluruz.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimin nerede kiminle bayramlaştığı kimseyi ilgilendirmez..
    ancak başkanla bayramlaşılıp bmn atkısıyla poz verilirse o poz herşeyin önüne geçer, o ana kadarki tüm ifadeler havada kalır, bmn yönetimin yanında olur çıkar..
    ama forum yöneticileri ve bayramlaşmayı haklı gören kıdemli üyeler "hayır kardeşim, bu doğrudur" derse boynumuz kıldan ince..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takımı çökerttiler Allahın izniyle, şimdide eğlence peşindeler! defolsunlar ist. b.bde eğlensinler

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, bir yanlış anşılma varsa, anlat'da doğrusunu bizde bilelim.Bu şekilde sözlerini yanlış anlamakta ısrar etmemiş oluruz.

benim söylemek istediğim şu. Bmn nin ana sayfasında şu anda haykırıyoruz başlığıyla yönetime tepki veriliyor. Bu tepki bayramdan önce verilseydi ve bmn olarak bayramlaşmaya gidilseydi problem yok. Bundan önce defalarca yönetimi eleştirmiş olabilirsiniz. Ama bunun anasayfadan mı yoksa forum sayfalarından mı olduğu hakkında bilgi sahibi değilim. Böyle karışık bir ortamda bmn oraya gider poz poz foto çektirrise bunu dışarıdan izleyen bizler bmn yönetimi acaba başkana destek mi çıkıyor diye algılarız. Problem bu. Kutsal bir görevi yerine getiren Albayrakla her taraftar bayramlaşabilir....

Nereden
    İstanbul

64 mesajı olan bir kullanıcı için fazla derinlere giriyorsun. Gerçek kimliğini merak ettim açıkcası.

Bu Trabzonspor gecesi değil Trabzon futbol gecesi konu dışında saçma sapan yazılarınızı yazmayın buraya.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ARKADAŞLAR bu futbol gecesi değil...para toplama gecesi çay partisi gibi yani...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı hemşinli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimin nerede kiminle bayramlaştığı kimseyi ilgilendirmez..
    ancak başkanla bayramlaşılıp bmn atkısıyla poz verilirse o poz herşeyin önüne geçer, o ana kadarki tüm ifadeler havada kalır, bmn yönetimin yanında olur çıkar..
    ama forum yöneticileri ve bayramlaşmayı haklı gören kıdemli üyeler "hayır kardeşim, bu doğrudur" derse boynumuz kıldan ince..
    EYVALLAH aynen katılıyorum
    Bide pardon benmi yanlış anladım kimin mesajı fazlaysa onun mu konuşma hakkı var emorfo?

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EYVALLAH aynen katılıyorum
    Bide pardon benmi yanlış anladım kimin mesajı fazlaysa onun mu konuşma hakkı var emorfo?

yok dili sürçmüştür yada askerlikteki tertip olayını karıştırdı herhalde

Nereden
    İstanbul

Yaşınız ilerlemiş ama hala dedikodu yapıyorsunuz diğer başlıkta açıkladım durumu bakın okuyun.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu geceleri çok iyi bilirim....
    Bundan önce yapılan bir kaç tanesine ailemle katılma imkanım olmuştu...
    Ordaki muhambetlerle dısarıya yansıyan o kadar farklı ki....
    Emin olun bu gecelere katılsanız....
    Göreceğiniz ikiyüzlülük ve yalakalıklar sevisesizlikler ve çapsızlıklardan mideniz bulanır....
    Tek amacı var bu yemeklerin ....
    Herkes kişisel çıkarını elde etmenin yolunu arıyor....

Yöneticiler siyasilere sırnasır...
    destek ve adaylık için.....
    Eski topçular ...Yöneticilkere
    İş bulmak için....
    Gazeteciler etrafı keser....
    Yalan bir haber yazmak için....
    Siyasilert herkese sırnasır oy için.....

Simdi diyeceksiniz ki...
    Hiç mi TRABZONSPOR konusulmaz....
    Toplasan 10 dakika ....
    O da bbos konusmalarla geçer gider.....

Nereden
    İstanbul

Senin gittiğin geceleri bilmiyorum ama bu Trabzon futbol gecesi çok önemli. Trabzonspor değil bütün Trabzon camiası orda olacak. Bu geceden elde edilecek gelir 2. ve 3. liglerdeki takımlarımız için çok önemli ve çoğu şu anda iddialı konumda.

Yukarda öyle bir yazdın ki herkes kötü sen ne yapıyordun peki.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cevahir Oteli cazibe merkezi haline getirene kadar sayın İbrahim Cevahir otelini Trabzon ve Trabzonspor camiasına açmış lütfetmişler sakın kimse gitmesin Trabzonspor' a ben cebimden para vermem diyen koskoca Alışveriş merkezinden bi dükkan hediye etmeyen sayın İbrahim Cevahir'in otelinin reklamında yer almanın bi anlamı yok.
    DOZER CEMİL

Nereden
    İstanbul

Yav herkes bir alem. Emre ne alakası var Cevahir'in reklamı ile adamın reklamamı ihtiyacı var. Ben ne düşünüyorum milletin derdi ne. Arsinspor yükselme grubunda ve bu gece adamlar için baya önemli diğer takımlar içinde öyle. Burdan gelecek bir kaç yüz milyar ile kadrolarını daha güçlendirebilecekler. Ama ne önemi var bunun milletin derdi başka.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cevahir plazayla karıştırıyon Faruk , Cevahir Oteli çoğu insan bilmez nerde olduğunu sözde İstanbul'un en büyük kongre merkezi yapacaktı orayı Cevahirler tanıtım içinde Trabzon camiasını kullanıyo bence normalde yüzümüze bakmazlar Bjk ye daha yakındırlar cevahir tur arabalarının yanında bjk koleji amblemlerini görmek bile yeter benim için art niyetli olduklarını düşünmeme, neyse umarım katılanlar birlik olur dicem ama bizimkilerden birlik olmaz 1-2 trilyon toplarlar onlarda yol masraflarını karşılar .
    DOZER CEMİL

Nereden
    İstanbul

Hayır Cevahir Plaza ile karıştırmıyorum, geçen ay Cevahir oteldeydim hemen hemen her hafta çeşitli şirketler çeşitli yemekler paneller forumlar düzenliyor. Sürekli aktif bir otel neyin reklamını yapacak Allah aşkına. Hep öyle derler BJK'ye yakındırlar felan geçen sene Aydoğan Cevahir Trabzonspor'da görev alamamaktan yakınıyordu bize bırakmıyorlar yapalım felan diyordu. İbrahim Cevahir çok pinti adamdır. Çocuklarına bile ayda 1, 2 milyar para verir, israfı sevmez, boşa para harcanmasını sevmez. Böyle bir adam İbrahim Cevahir. BJK lafı da söylentide ibaret. Ha ayrıca Mehmet Ali Yılmaz'ı, Nuri Albayrak'ı da Trabzonspor'un başına saran İbrahim Cevahir'dir BJK ajanı olabilir diyorsun
    Konu Emorfo tarafından (12.01.2007 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)