Sayfa 957 Toplam 1312 Sayfadan BirinciBirinci ... 457 857 907 947 955 956 957 958 959 967 1007 1057 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32784 adet sonuctan sayfa basi 23,901 ile 23,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivasa yenildimi yenildi basaksehire yenilecek mi yenilecek hangi boyutta 3 te 3 yapıyor bu konya.
    saydığım dört takıma karşı 3 maçta 3 galibiyet aldılar işte yanlış mı

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada Sivas’a yenildiler ama olsun o sayılmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    unutmuşum o maçı evet ama onu saysak da antalya, hatay, bjk, sivas, ads 4 galibiyet çok iyi. bunlar önümüzdeki iki hafta giresun altayla oynayacak. biz gs, kasımpaşa. olası puan kayıplarında sonraki maç konyayla. tamamen yok saymak doğru değil.
    ( ゚д゚)

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Konya iyi takim ama özel oyunculari yok, kalecisi iyi, antrenör iyi, oyun disiplini; bir bakiyorsun Real Madrid bir bakiyorsun Konya Sekerspor.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saydığım dört takıma karşı 3 maçta 3 galibiyet aldılar işte yanlış mı

unutmuşum o maçı evet ama onu saysak da antalya, hatay, bjk, sivas, ads 4 galibiyet çok iyi. bunlar önümüzdeki iki hafta giresun altayla oynayacak. biz gs, kasımpaşa. olası puan kayıplarında sonraki maç konyayla. tamamen yok saymak doğru değil.
    Ha şunu da yaparsın, Altay’ı Altay’da yenersin. Olur beşte beş

Nereden
    İstanbul

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya iyi takim ama özel oyunculari yok, kalecisi iyi, antrenör iyi, oyun disiplini; bir bakiyorsun Real Madrid bir bakiyorsun Konya Sekerspor.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Almanya

Bursayi sampiyon yapan biziz. Bu sene öyle bir durum yok. Ama Basaksehir deplasmanlarini bir bekliyelim sonra bakariz.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya konusunda Sefer'e katılıyorum, Anadolu takımlarının güçlü olması bizim işimize gelir, en azından İstanbul'a yalakalık yapmalarının gereksiz olduğunu görürler.

Konya iyi takım gayet tempolu oynuyorlar ama şampiyonluk konusunda bizi tehdit edemezler, deplasmanda silik bir oyunları var. Ligin en kötü takımı olan Altay'a bile takılma potansiyelleri var.
    biz bi sampiyon olalim, sonrasinda anadolu takimlari sampiyon olsun, 3 cücüsleri tutan sayisi azalsin... hayal tabi ama keske yok olup târihten silinseler....

@Ufuk
    Konya'yi yok saymak tabi ki olmaz, benim demek istedigim o degildi zâten... Konya net olarak simdiye kadar 2.olmayi hak etti umarim böyle bitirirler ligi, simdi jekeyi mekeyi yerlestirmesinler 2.lige sinir olurum...
    ki biz ikisiyle de içerde oynuyoruz, yenip geçeceksin o yana o kadar basit =)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursayi sampiyon yapan biziz. Bu sene öyle bir durum yok. Ama Basaksehir deplasmanlarini bir bekliyelim sonra bakariz.
    Son maça kaldı, fbye yatmadık evet. Bizim dışımızda herkes yatardı muhtemelen. Başkalarına düşmeme sözü falan verip hallediyorlar bir şekilde

Ben bunu eyvah yandık bittik Konya dibimizde demek için yazmıyorum ama ligin yarısı bitmiş, bizi puan tablosundan çıkart Konya'nın diğer takımlara attığı fark konuşulurdu. Adamları tamamen yok sayanlar var. Başaka kaybedecekler falan, ben bu kadar emin olamıyorum.

@Sefer A. O konuda hemfikiriz ya. İlk5e hiçbiri giremez umarım.
    ( ゚д゚)

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Konyaspor'un bir çok taraftarı Ahmet Çalık'ın vefatını duygu sömürüsü haline getirmeye başladı Ahmet için maç kazanalım Ahmet için şampiyon olalım demeye başladılar Serdar Gürler'e bile bile Ahmet için kal demişlerde kalmadı diye dünyanın lafını ettiler .yani Rahmetli nin adını kulüp menfaatine kullanmaya başladılar.
    bugünlerde rakiplerde etkileniyor belki bugün Adademirspor bile etkilenmiştir. Ahmet Namazında niyazında Müslüman mış Ahmet'in ruhu bu durumdan rahatsız olmuştur.

Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son maça kaldı, fbye yatmadık evet. Bizim dışımızda herkes yatardı muhtemelen. Başkalarına düşmeme sözü falan verip hallediyorlar bir şekilde

Ben bunu eyvah yandık bittik Konya dibimizde demek için yazmıyorum ama ligin yarısı bitmiş, bizi puan tablosundan çıkart Konya'nın diğer takımlara attığı fark konuşulurdu. Adamları tamamen yok sayanlar var. Başaka kaybedecekler falan, ben bu kadar emin olamıyorum.

@Sefer A. O konuda hemfikiriz ya. İlk5e hiçbiri giremez umarım.
    Ben güveniyorum takima. Galiba onun icin rahatim bu konuda. Takim gerektigi zaman gaza basmasinida biliyor.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Biz 40 yıldır Istanbulun 3üzlerine karşı Istanbul bölgesi hakemler ile mücadele veriyoruz ki 95% i bu takımlara gönül verdikleri aşikar fakat Trabzon bölgesi 1 hakem Konyanın maçına verilince uhhhh ahhhh lar havada uçuşuyor....ilginç hemde çok ilginç....hiç kimsenin Istanbul bölgesi hakemlerin Istanbul takımların maçlarına verilmesin diye tepki verdiklerini gördünüz mü? Bu arada Konya dolu dizgin devam ediyor ve daha önce belirttiğim gibi şu an bize en yakın Konya ve Başakşehir olduğuna göre en ciddi rakiplerimiz onlar. Istanbulun 3lüsüne 58 puan fark takmışsın onlar kendi aralarında debelensin dursunlar
    Konu TS61_NL tarafından (19.01.2022 Saat 01:24 ) değiştirilmiştir.
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Nereden
    Bursa

Alıntı Erkut Ay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyaspor'un bir çok taraftarı Ahmet Çalık'ın vefatını duygu sömürüsü haline getirmeye başladı Ahmet için maç kazanalım Ahmet için şampiyon olalım demeye başladılar Serdar Gürler'e bile bile Ahmet için kal demişlerde kalmadı diye dünyanın lafını ettiler .yani Rahmetli nin adını kulüp menfaatine kullanmaya başladılar.
    bugünlerde rakiplerde etkileniyor belki bugün Adademirspor bile etkilenmiştir. Ahmet Namazında niyazında Müslüman mış Ahmet'in ruhu bu durumdan rahatsız olmuştur.
    Rahmetli Ahmet kardesimizi aynen dedigi gibi kullanacaklardir.
    Bu yuzden kendi sahamizda konyayi yenip, sampiyonluk umitlerini kirmaliyiz. 2.mucadelesi versinler.
    Yani hersey fazlasiyla elimizde.
    Biz kadromuzu guclendirdik (tabi as kadro bakalim hic oynayabilecek mi), digerlerinin hepsi zayifladi. (Konya, basak).
    Bizim de sansizligimiz takimin en iyi ismi cok mac kacirdi.
    Umarim biran once doner.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Erkut Ay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunun kullanılacağı belli zaten bizim ülkede bu işler böyle ilerliyor. konyalı sporseverler önce kadro kalitesi farkına bi baksın zorla 80 dakika 10 kişi oynadığımız maçta berabere kalabildiler bizle. herkes haddini bilecek bu sefer affetmek yok saçma sapan işlere girmeden vurup geçmemiz lazım

Nereden
    Bursa

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunun kullanılacağı belli zaten bizim ülkede bu işler böyle ilerliyor. konyalı sporseverler önce kadro kalitesi farkına bi baksın zorla 80 dakika 10 kişi oynadığımız maçta berabere kalabildiler bizle. herkes haddini bilecek bu sefer affetmek yok saçma sapan işlere girmeden vurup geçmemiz lazım
    Simdiden konyaspor camiasi Ahmet calik icin sampiyon olalim diyor.
    Ama serdar gurlere de bir dunya kufur ediyor.
    Istanbul takimi taraftarlarindan da medyadan da bu saatten sonra konyaspor sampiyon olmasini isteriz cumlesini cok sık duyacagiz.
    Malesef bu kadar degerli bir kardesimizin olumunu de kullanacaklar sonuna kadar.
    Yeterki trabzonpor sampiyon olmasin diyorlar.
    O olmasin da kim olursa olsun.
    Isi cok sıki tutmaliyiz.
    Asla ve asla puan farkina guvenmemeliyiz.
    Ayrica evimizde konyayi yenmek zorundayiz.
    Acilen de net stoper almaliyiz.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yukarıdaki yorumlar çok yerinde.

öyle iğrenç bir ülke olduk ki bir insanın ölüsüyle bile prim yapmaya ve duygu sömürüsü elde etmeye çalışanlar türedi.

ama daha önce dediğimiz gibi futbol'da duygusallık olmaz.

hayatın gerçeği bu.. ne insanlar öldü gitti bir şey geri geldi mi ?

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarıdaki yorumlar çok yerinde.

öyle iğrenç bir ülke olduk ki bir insanın ölüsüyle bile prim yapmaya ve duygu sömürüsü elde etmeye çalışanlar türedi.

ama daha önce dediğimiz gibi futbol'da duygusallık olmaz.

hayatın gerçeği bu.. ne insanlar öldü gitti bir şey geri geldi mi ?
    Ahmet'in vefatından sonra ta ilk günden beri bakıyorum olay yas tutmayı aştı bizde üzüldük üzüntülerine saygı duyduk duamızı ettik rahmet diledik.ama olay rakipleri psikolojik olarak etkileme, Ahmet'in ismini kullanma yönüne geçti.böyle olabileceğine dairde şüphelerim vardı öylede oldu.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Basaksehir konyayi yener hevesleri kursaginda kalir
    konya ligi ilk 3 bitiremez

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Dün Konya maçını izledim, Sivas'taki kadar olmasa da fena bir kar yağmadı. Ama sahada en ufak bir beyazlama olmadı. Ben Sivas mevzusundan hala şüpheliyim, ısıtmayı açmamış olma ihtimalleri var çünkü ısıtma açıksa beyazlaması biraz anormal geldi bana. Kötü niyetli olmak istemiyorum ama belki de deplasman takımlarına zorluk çıkartmak adına kendi avantajlarına olsun diye açmıyor olabilirler.

Bu arada şunu da ekliyim; daha önce Sivas deplasmanında birkaç defa maç izledim, deplasman tribününde de hiçbir şekilde ısıtma olmuyor ayrıca maç bittikten sonra kendi taraftarlarını çıkarıyorlar ve inanılmaz yüksek sesli müzik açarak bizi bir süre bekletip donduruyorlar orada. Tribünlerinden ve localarından sürekli küfür ve hareket çekiyorlar bize doğru, büyük nefret var.
    Konu Enaldo61 tarafından (19.01.2022 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Konya maçını izledim, Sivas'taki kadar olmasa da fena bir kar yağmadı. Ama sahada en ufak bir beyazlama olmadı. Ben Sivas mevzusundan hala şüpheliyim, ısıtmayı açmamış olma ihtimalleri var çünkü ısıtma açıksa beyazlaması biraz anormal geldi bana. Kötü niyetli olmak istemiyorum ama belki de deplasman takımlarına zorluk çıkartmak adına kendi avantajlarına olsun diye açmıyor olabilirler.

Bende öyle düsünüyorum. Cim saha varken güzelim, kum sahada, suni cimde oynatiyorlardi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ne hikmetse de Sivasda bizim ceza sahasinda fazla kar yokdu. Neyse.. Konyasporu gercekden tebrik etmek lazim cok iyi puan topluyorlar.
    TRABZONSPOR 1967

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Abdulkadir Parmak ilk 11 oynuyor Kayseri'de...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Gürler ilk maçında sakatlanıp çıktı.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürler ilk maçında sakatlanıp çıktı.
    Onu yazmaya gelmiştim kötü de sakatlanmış...

Konya'nın ahi mı tuttu ne ya...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

serdar gürler sezonu kapattı bence.

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ugur Demirokkkkk

Nereden
    Almanya

Golü yiyince aninda degistiriyor birdir ikidir.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)