Sayfa 1092 Toplam 1316 Sayfadan BirinciBirinci ... 92 592 992 1042 1082 1090 1091 1092 1093 1094 1102 1142 1192 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32878 adet sonuctan sayfa basi 27,276 ile 27,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

Nereden
    Ankara

yeni bir sezon başlangıcı ve yeni umutlar bu sene de bir önceki sene gibi başarılı olmamız gerekiyor. Türk futbol sıkıntılarını artık yavaş yavaş üzerimizden atmak dileği ile... geçenlerde okuduğum bir haberde yabancı var hakem uygulaması geleceğinden bahsediyordu. Umarım gerçek olur ve biraz olsun sadece futbol konuşabiliriz.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

fb'de Szalai, gs'de Nelsson gidecek deniyor. Enteresan.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb'de Szalai, gs'de Nelsson gidecek deniyor. Enteresan.
    Febeş'in yaptıkları normal değil, Ali Koç'un cidden Febeşli olduğundan şüphe etmeye başladım, adamın babası Beşiktaşlı zaten.

Kasketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

euro club index şampiyonluk ihtimali oranlarını açıkladı:

Trabzonspor %22,8
    Fenerbahçe %14,5
    Başakşehir %9,5
    Beşiktaş %8,7
    Galatasaray %8,4
    Konyaspor %6
    Sivasspor %5,5
    Antalyaspor %5,3
    Alanyaspor %5,1
    Fatih Karagümrük %3,3

https://www.euroclubindex.com/league-odds/
    Allah bana da size de hidayet versin!

Kasketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Galatasaray, Fredrik Midtsjö transferini KAP'a bildirdi.

Profesyonel futbolcu Fredrik Midtsjö ve kulübü Alkmaar Zaanstreek ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 3.500.0000 EUR tutarında transfer bedeli ödenecektir.

Futbolcunun kendisiyle de 2022-2023 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için futbolcuya net 975.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir.
    Allah bana da size de hidayet versin!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kasketli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray, Fredrik Midtsjö transferini KAP'a bildirdi.

Profesyonel futbolcu Fredrik Midtsjö ve kulübü Alkmaar Zaanstreek ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 3.500.0000 EUR tutarında transfer bedeli ödenecektir.

Futbolcunun kendisiyle de 2022-2023 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için futbolcuya net 975.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir.
    maaş düşük gibi duruyor ama öyle değil

oyuncu 29 yaşında, 3 yıllık anlaşma, oyuncuyu satamazsan sana yıllık maliyeti 2 milyon avroya geliyor, tahminim satamayacaklar yaşından dolayı

yıllık 2 milyon avroya avrupada 5 büyük ligde oynamış bonservissiz kariyerli oyuncu almak bana daha mantıklı geliyor

ha midjö nün yaşı 22 olur 5 yıllık sözleşme yaparsın ,yılda 950 bin avro maaşla alırsın ,o zaman verdiğin bonservis toplam maliyete(maaşa) eklenmezdi,satma ihtimali olduğu için, 29 yaşında geldiği için verilen bonservis maaşa ekleniyor ve kabarık bir durum ortaya çıkıyor

midjö 5 sezon hollanda da oynayıp ne hollanda ligi içinde(ajax psv) yükselmiş ne de 5 büyük lige yükselmiş bir oyuncu,haliyle seviyesi tartışılır,seviyesi tartışmalı olan oyuncununda yıllık 2 milyon avro maliyeti bana göre fazla (bonservis+maaş)

ha süper lig seviyesinde sırıtmaz tabi,saha içine bakarsak
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kasketli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    euro club index şampiyonluk ihtimali oranlarını açıkladı:

Trabzonspor %22,8
    Fenerbahçe %14,5
    Başakşehir %9,5
    Beşiktaş %8,7
    Galatasaray %8,4
    Konyaspor %6
    Sivasspor %5,5
    Antalyaspor %5,3
    Alanyaspor %5,1
    Fatih Karagümrük %3,3

https://www.euroclubindex.com/league-odds/
    https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...avori-42111240

şampiyonluk oranları tahmin ettiğim gibi çıktı

fb nin jesus hamlesi bunda etken tabi,

okan buruk ve valerian ismail ise zayıf halka , sezonu tamamlayamazlar
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    İstanbul

Konu pReN@_61 tarafından (04.08.2022 Saat 04:02 ) değiştirilmiştir.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih Karagümrük'ün Süper Lig'den çekilebilir!

LİGDEN ÇEKİLİYOR MU?
    TRT Spor yorumcusu Barış Yurduseven, stat ve tesis sorununu çözmeyen Karagümrük'ün Süper Lig'den çekilebileceğini söyledi. İleri Üçlü isimli programda konuşan Yurduseven, "Karagümrük ligden çekilmeyi veya devredilmeyi düşünüyor. Başkan Süleyman Hurma çok üzgün bir durumda" dedi.

"BAŞKANLIĞI BIRAKIRIM"
    VavaCars Fatih Karagümrük başkanı Süleyman Hurma, stat konusunda daha önce yaptığı açıklamada; "Kısa vadede hedefim Karagümrük'le 1-2 yıl içinde Avrupa kupalarına katılmak. Tesis ve stadyum yaparsak çok daha büyük hedeflerin peşinden koşabiliriz, Sporting gibi takımların seviyesine gelebiliriz. Tesis ve stat bizim için elzem. Bunları yapmayı başaramazsam bu işi bırakırım çünkü ben iş adamı değilim, başka bir gelirim yok. Bir gün Olimpiyat Stadı'nda, bir gün Vefa Stadı'nda bir gün Florya'da antrenman yapıyoruz. Bir çok yetkiliyle konuştuk. Spor Bakanı'ndan Allah razı olsun tesis için Arnavutköy'de bir yer belirlendi. Stat için ise henüz bir mesafe alamadık. 1926 kurulan bir kulübün stadının olmaması kabul edilemez... Eğer bunu beceremezsem, kulübü bunu yapacak birilerine bırakırım. Bu konuda çok örseleniyorum. Her gün antrenmanı nerede yapacağımızı düşünüyoruz. Bu şekilde kulübü yönetmek çok zor. Bu beni çok yıpratıyor. Kaç oyuncuyu bu yüzden transfer edemedim, kaç futbolcu bu yüzden ayrılmak istedi... Bu beni çok üzüyor. Kimseyi kırmadan, üzmeden bunu bu kadar anlatabiliyorum. İstanbul'da stat yapacak büyüklükte bir arazi almamız mümkün değil, ancak devlet bunu verebilir. Diğer kulüplere yapıldığı gibi" diye konuştu.

https://www.gunebakis.com.tr/spor/fa...r-h130233.html
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Hurma'nin dedigi hiçbir seye inanasim gelmiyor... o kadar agliyor ediyor ama takimin basina Pirlo'yu getirebiliyor, hayret

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Fenerlilerin geçen sene şike yaptığını ima ettiği Göztepe kalecisi, Fener'le anlaşmış. Adamlarda utanma yok.

*

Vitor Pereira'dan sonra Valerien Ismael'e de "Bu ligde üçlü oynanmaz" baskısı yaptık ülkece. Sanki dörtlü oynayınca Dünya Şampiyonu olduk. Adamları rahat bıraksınlar da görelim ne oynatacaklarını.

*

İki ay önce yayın ihalesi ve TFF seçimlerinde ağlayan kulüpler son yılların en büyük harcamasını yaptı. Hani, gelirler azalmıştı? Hani kur yükselmişti?

Merak ediyorum, seneye seçim olursa, bir parti çıkıp da bu futbol kulüplerinin harcamalarıyla ilgili inceleme, denetim vs. dile getirecek mi? Yoksa Muğla'da Muğlspor atkısı, ertesi gün Maraşspor atkısı, sonra Zonguldakspor atkısıyla samimiyetsiz samimiyetsiz dolaşacaklar mı?

*

Hey gidi Karagümrük... Formasının önünde Cola Turka, sponsorunun ModaDiCentone olduğu zamanlarda seyrederdik. Şimdi Arnavutköy'de yer bakıyorlar. Bir ara Nişantaşı Üniversitesi kampüsü de Esenyurt'taydı. İstanbul'un içine ettiler.

Nereden
    İstanbul

Konu pReN@_61 tarafından (05.08.2022 Saat 12:18 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Allah utandırmasın

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen sezon ikinci devre Fener, sallanan diş gibiydi. Vursak düşecekti. O maçta oynamadık, yürüdük. Buna rağmen Nwakaeme'nin plasesi direkten döndü, olmayan faulden gol yedik.

O maçla dirildiler, bizden sonraki son on maç sekiz galibiyet iki beraberlik. Boş tribünler doldu. İstifa çağrıları söndü. Şimdi sezona (Bence hatalı planlamayla) moralle giriyorlar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon ikinci devre Fener, sallanan diş gibiydi. Vursak düşecekti. O maçta oynamadık, yürüdük. Buna rağmen Nwakaeme'nin plasesi direkten döndü, olmayan faulden gol yedik.

O maçla dirildiler, bizden sonraki son on maç sekiz galibiyet iki beraberlik. Boş tribünler doldu. İstifa çağrıları söndü. Şimdi sezona (Bence hatalı planlamayla) moralle giriyorlar.
    Olmayan fulden gol yedik bahane değil, adamlar koca maçı 10 kişi oynadılar.Direkten dönen topa kadar 0-2 ,0-3 yapsak, dirençleri çoktan kırıldı ama hiç olmayacak şekilde 1-1 bitti.

Nereden
    İstanbul

gs kafayı sıyırdı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs kafayı sıyırdı.
    Neden?

Nereden
    İstanbul

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden?
    Mertens geldi deniyor, üstüne Alexis Sanchez'i istiyorlarmış.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Yedek olarak Eskihellaç da is yapardi, Maxim de isimizi görebilirdi...

Eskihellaç'i almadin mi, öyle böyle git Yusuf Demir'i al kirâlik mirâlik dursun hem sag kanat hem 10numara alternatifi olarak, fuzuli inada gerek yok yaa valla biktim usandim

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

İnanılmaz bir hakem desteği aldılar o süreçte. Hakemler adil maç yönetse iddia ediyorum kimseyi yenemezlerdi.

Nereden
    Hollanda

Merak ediyorum, seneye seçim olursa, bir parti çıkıp da bu futbol kulüplerinin harcamalarıyla ilgili inceleme, denetim vs. dile getirecek mi? Yoksa Muğla'da Muğlspor atkısı, ertesi gün Maraşspor atkısı, sonra Zonguldakspor atkısıyla samimiyetsiz samimiyetsiz dolaşacaklar mı?
    Hocam bu sorunun cevabını hepimiz biliyoruz Boş yere ümit beslemenin anlamı yok. Durduk yere hayal kurmayalım. Bunlar tüm meclis bir olup şikecileri tek oturumda kurtarmış tipler.

Nereden
    Hollanda

Sivas sahasında yeniliyor. Kopenhag maçları öncesinde ligin en zayıf takımları Sivas ve İstanbulspor ile oynamamız aslında iyi olmadı. Hatay da zayıf olabilir bu sene. Kopenhag bu takımların üzerine bize fazla gelmez inşallah.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beşiktaş'ın ileri ucu çok etkili görünüyor 3 yerli meselesi onları baya zorlayacak gibi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

bakiyorsun kagit üzerinde sanki zayiflar, Kayra nedir falan, çocuk oynuyor yâni Uçan kadar.. yine de stoperde skinti var Necip falanla olmaz o is

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)