Sayfa 800 Toplam 1316 Sayfadan BirinciBirinci ... 300 700 750 790 798 799 800 801 802 810 850 900 1300 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32884 adet sonuctan sayfa basi 19,976 ile 20,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haftaya fb nin konyada puan kaybetmesi süpriz olmaz,hatta 3 puan alması büyük süpriz olur,hakem katliamı olmazsa konya mutlaka puan yada puanlar alır o maçta,

konya maçına yaşar kemali atarlarsa hiç şaşırmam,fb nin imdadına yetişir

bjk hataya puan kaybederse süpriz olur,genelde bjk maçları şöyle oluyor,bjk pozisyona girip pozisyonları harcıyor,sonra garip şekilde rakip futbol oynamadan 1 gol buluyor ve bjk o golü çıkarmaya çalışırken gene pozisyonları harcıyor,genelde bjk maçlarda böyle puan kaybediyor,

misal gs maçında da böyle oluyordu,gs bişey oynamadan bir anda öne geçti,kimse bişey anlamadı,ama bu kez skoru çevirmeyi başardılar,şansızlık her zaman olmuyor tabi

gs ve fb de oyun gücü yok aga,bizde var mı? var ama ideal seviyede değil

bu arada son dönemde bjk de sistem biraz yumuşadı,sakatlıklardan dolayı,o da şu: maçların bazı anlarında rakibi ikinci bölgede rölantide karşılamaya başladılar,üçüncü bölge presini devamlı hale getirmekten vazgeçtiler,hem ideal 11 in yaşlı olması hemde sakatlık vermesi nedeni ile bu değişikliğin olduğunu tahmin ediyorum,3. bölge presini zaman zaman belli aralıklarla yapıyorlar son dönemde
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

En ciddi rakibimiz sekistas gibi görünüyor bencede...

Ama yenilmeyecek takım mı tabiki hayır...

Geçen sene biz flaviolarla felan yendik bu takımı bu sene de yeneceğiz, ortalık alev alacak...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olayın vahim olan tarafı şu bizim açımızdan:

beşiktaşın ideal 11 i sakatlanmazsa ve oynama devamlılığı yakalarsa buda uyum demek,uyum ise bu kadronun durdurulamaz bir güç haline gelmesi demek,

biz ileride pres yapamıyoruz aga,bu muhtemelen hem avcı dan hemde yaşlı oyuncuların belkide fazla koşmak istememesinden,pres yapsalar ya sakatlanırlar yada enerjileri kalmaz,

2020 lerin futbolu liverpool ve bayern münih prototip olarak,bunlar rakibe kontra atak şansı vermelerine rağmen sistemi bozmuyorlar,
    Avcı Hocam önderliğinde senin BJK’ye saplayınca viyaklarsın,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    Kuzey Amerika

gs ile fb panik takımlar, aslında bizde bu kategorideyiz. golü yiyince oyundan düşüyoruz ama şu ana kadar şansımız onlardan yaver gitti.

bjk ise yaşlı takım olması nedeniyle hem kondisyon sorunu yaşıyor hemde ofansif oynaması nedeniyle geriye fazla gelmiyorlar.

genel anlamda seviyesi düşük bir lig ve usta ayakların varsa bir şekil kazanıyorsun. bu anlamda gervinho-nwakame ikilisinin bireysel performanslarına çok ihtiyaç var.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı Hocam önderliğinde senin BJK’ye saplayınca viyaklarsın,

Hahaha çok iyiydi..

S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Süper Lig

haftaya fb nin konyada puan kaybetmesi süpriz olmaz,hatta 3 puan alması büyük süpriz olur,hakem katliamı olmazsa konya mutlaka puan yada puanlar alır o maçta,

konya maçına yaşar kemali atarlarsa hiç şaşırmam,fb nin imdadına yetişir

bjk hataya puan kaybederse süpriz olur,genelde bjk maçları şöyle oluyor,bjk pozisyona girip pozisyonları harcıyor,sonra garip şekilde rakip futbol oynamadan 1 gol buluyor ve bjk o golü çıkarmaya çalışırken gene pozisyonları harcıyor,genelde bjk maçlarda böyle puan kaybediyor,

misal gs maçında da böyle oluyordu,gs bişey oynamadan bir anda öne geçti,kimse bişey anlamadı,ama bu kez skoru çevirmeyi başardılar,şansızlık her zaman olmuyor tabi

gs ve fb de oyun gücü yok aga,bizde var mı? var ama ideal seviyede değil

bu arada son dönemde bjk de sistem biraz yumuşadı,sakatlıklardan dolayı,o da şu: maçların bazı anlarında rakibi ikinci bölgede rölantide karşılamaya başladılar,üçüncü bölge presini devamlı hale getirmekten vazgeçtiler,hem ideal 11 in yaşlı olması hemde sakatlık vermesi nedeni ile bu değişikliğin olduğunu tahmin ediyorum,3. bölge presini zaman zaman belli aralıklarla yapıyorlar son dönemde
    Sokayım senin BJk’ne de Bjk’nin sistemine de, adam akşam sabah Bjk güzelleyip bizim takıma bk atıyor

Konu hanzale tarafından (25.10.2021 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.
    trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Siz o trole cevap yazdikca daha çok maruz kalirsiniz ishal yazilarına. Gıcık olduğunuzu bildiği için bilerek anlamsız uzun cümleler kuruyor.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sergen'in 71 maçı olmuş. Şampiyon kadroya Umut, Pjanic, Teixera, Batshuayi eklendi. Umut maçın en iyisi, Pjanic her maç katkı sağlıyor. En az oynayan Teixera bile 7 maça çıkmış adam hala uyum yazıyor

Şampiyon olurken de defoları vardı zaten, şimdi daha da belli oluyor. Top falan oynamıyorlar. İki takım da ideal kadroyla çıkarsa rahat alırız bunları.
    aga bir ara ideal 11 in yüzde 80 i sakattı,bir maçta 16 esame listesi oyuncu ile maça çıktılar,

bu arada bu kadronun defoları yok diyen olmadı ,defosu yaşlı ilk 11 olması ve bol sakatlık vermesi,

uyum derken ideal 11 ile kaç kez oynadılar,tahminim 3 kez falandır,sporting maçı gs maçı ilk akla gelen ideal 11 ler,2-3 maçla nereye uyum yakalıyorsun

bizim maçta favori gene bjk olur,biz pres yapamıyoruz aga,kontra atak oynayacaz gene,onyekuru tarzı acayip hızlı oyuncumuzda yok,canini belki fb maçında olduğu gibi yakalarsa bişeyler yapabilir

geçen sezon teknik açıdan daha düşük bir kadro(14 oyuncu falan vardı oynayan) ile ama sakatlıksız durdurulamadılar,düşünsene bu ideal 11 in sakatlıksız yola devam ettiğini,durdurulması oldukça zor olur,sakatlıksız derken son 10 haftayı santraforsuz oynadılar,ama diğer bölgeler sakatlık vermedi

ha bizim avantajımız ne şu anda? biz futbol oynamadan da 3 puan alıyoruz,bjk futbol oynamak zorunda hatta bazı maçlarda futbol oynadıkları halde beceriksizlikten puan kaybettikleri oluyor

konya geçen hafta gs yi resmen ezdi futbol olarak,ama aynı konya bjk ye bu şekil oynayamaz,bu ligde bjk yi konya nın gs yi ezdiği gibi ezecek bir takım var mı bilmiyorum,
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En ciddi rakibimiz sekistas gibi görünüyor bencede...

Ama yenilmeyecek takım mı tabiki hayır...

Geçen sene biz flaviolarla felan yendik bu takımı bu sene de yeneceğiz, ortalık alev alacak...
    süper lig alt seviye bir lig olduğu için usta ayakların varsa bir şekil maç kazanabiliyorsun. bjk de bunun avantajına sahip, gs ye götleriyle gol attılar desek yeridir bugün. yoksa mücadele olarak 2.yarı çok kötüydüler ki buda yorulduklarını gösteriyor. haa ne oluyor, avrupa da kestane gibi çiziyorlar.

bjk maçından çekinmiyorum sadece şu duran toplara ve kenar ortalarına önlem almamız lazım.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aga bir ara ideal 11 in yüzde 80 i sakattı,bir maçta 16 esame listesi oyuncu ile maça çıktılar,

bu arada bu kadronun defoları yok diyen olmadı ,defosu yaşlı ilk 11 olması ve bol sakatlık vermesi,

uyum derken ideal 11 ile kaç kez oynadılar,tahminim 3 kez falandır,sporting maçı gs maçı ilk akla gelen ideal 11 ler,2-3 maçla nereye uyum yakalıyorsun

bizim maçta favori gene bjk olur,biz pres yapamıyoruz aga,kontra atak oynayacaz gene,onyekuru tarzı acayip hızlı oyuncumuzda yok,canini belki fb maçında olduğu gibi yakalarsa bişeyler yapabilir

geçen sezon teknik açıdan daha düşük bir kadro(14 oyuncu falan vardı oynayan) ile ama sakatlıksız durdurulamadılar,düşünsene bu ideal 11 in sakatlıksız yola devam ettiğini,durdurulması oldukça zor olur,sakatlıksız derken son 10 haftayı santraforsuz oynadılar,ama diğer bölgeler sakatlık vermedi

ha bizim avantajımız ne şu anda? biz futbol oynamadan da 3 puan alıyoruz,bjk futbol oynamak zorunda hatta bazı maçlarda futbol oynadıkları halde beceriksizlikten puan kaybettikleri oluyor

konya geçen hafta gs yi resmen ezdi futbol olarak,ama aynı konya bjk ye bu şekil oynayamaz,bu ligde bjk yi konya nın gs yi ezdiği gibi ezecek bir takım var mı bilmiyorum,
    Sakatlık normal. Avrupa oynuyorlar olur o kadar. Bizde bile kaç tane eksik vardı bu hafta. Uyumla ne alakası var sakatlığın. İdeal 11 kaç kez oynadı dediğin geçen seneden şampiyon olan 8-9 oyuncu, üstüne kadro kalitesini arttıran 2-3 yeni transfer (Pjanic geldi adamlara). Ama haklısın, biz futbol oynamadan lideriz, ligin en fazla atan, en az yiyen takımıyız. bjk ise muhteşem oynuyor ama ksımetsizlikten arkamızda

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut Gunes baski altinda iyi toplar verdi Alanyada. Berkan ve Taylan eksik kaldi. Ama bjk daha fazla adamla basiyor tabii.

Fatih T. emeklilik gelmiş artik.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ooooooo Terim Mostafa'ya salladı. Penaltıcı Cicaldau'ydu, Mostafa vermedi diyor. Sen bostan korkuluğu musun

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Texeira denen cingenenin macta 2 sari 1 kirmizisi var.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Kuzey Amerika

hatay bjk'den konyada fb den puan alırsa bizim bjk maçı erken finalde olabilir aslında.

yani en iyi ihtimal ile bjk macını galibiyet ile kapatsak hem bjk hem fb ye 9-10 puan fark oluyor. yok artık lebron james gibi bişey olur sonrası devre arası transferine kalır.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında ft böyle maçları iyi oynardı, kaybetmelerine şaşırdım.

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş maçına Beşiktaş’ın 6 puan önünde çıkarız gibime geliyor.

& ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Nereden
    İstanbul

Öyle ya da böyle bjk yeni stat yapıldığından beri derbide herkese baskılı oynuyor domine ediyor. En çok zorlayan biz olduk.

Bu maç gs önde baskıya bir cevap üretemedi. Berkan-Taylan kısır kaldı. Diagne kütük gibi kaldı. Daha organize oynamalarını beklerdim ama bu sezon çömez oyunculardan kaynaklanan sorunları var. Genel anlamda kötü bir A.Avcı taklidi gördüm sahada.

bjk bence iyi bir Atibayı arıyor. Pjanic ve Alex takım oyununda zaaf oluşturuyor. Defanstaki 4 adam da ilk topları aldı, çok agresiftiler. Sadece önde baskıya muhtaç olan hacimsiz futbolları devam ediyor.

Nereden
    İstanbul

GS, futbol adına hiçbir şey yapmadı, tek şansları 2-1 bitmesi.Larin'i arkadan bozan Yedlin'in pozisyonu bana penaltı geldi.3-1 olsa, kalan dakkalarda baya rencide olabilirlerdi ama penaltı ile 2-2'de bitebilirdi.Futbol cidden tuhaf bir oyun ama bugün GS cidden hiç hak etmedi.

Beşiktaş'ta en çok Umut ve Larin'i beğendim.Batshuayi ve Alex çoğu kez pozisyonları ezerek takımı baltaladılar.Yukardaki arkadaşa ithafen, Vodafone açıldığından beri sadece bize yenildiler, o da son oynadığımız seyircisiz maçtı(derbileri kastediyorum).
    Konu samatyaboy tarafından (26.10.2021 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bjk haftaya hataya puan kaybeder
    fb zaten konyada max 1 puan

sinraki hafta avci bjk i avlarsa buyuk avantaj elde ederiz

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ben gs kaybetmez dedim ondan oldu, önceki gün de fener yener demiştim, hep tersi oluyor.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs de ne zmn gaza bassa firsat yakaladi... toplam sut ve kaleyi bulan sutlarda aynilar hattâ gs önde... bjk bekledigimden asagiydi ama yine de fenâ sayilmazlar
    mac uyuttu. gs maclarimi izlesek uyumak icin. 2 oldu bu.

O degilde hafta sonu clasico vardi kimsenin haberi olmadi. Barca Real full mac diyor sayfa Allah Allah dedim. Dünya degismis.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooooooo Terim Mostafa'ya salladı. Penaltıcı Cicaldau'ydu, Mostafa vermedi diyor. Sen bostan korkuluğu musun
    Atsaydi aslinda penaltici Cicaldau, ama oyuncularima duruma göre özgüven gösterip topu almalarini ögretiyoruz derdi

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    Rize

Ya şu trole cevap yazmayın ya. İster ağlayarak ister tek elini kullanarak günlüğüne Sergen falan yazsın.

Önde basan Bjk imiş, stadyumda izledim maçı. Göbekte Taylan’a pres hariç sıfır baskı ile oynadı bjk. 1 kişinin topun peşinde koşmasını baskı zannediyorlar. Bana bu birini hatırlattı ama konuyu açmak istemiyorum şimdi. (Önde basan Trabzonspor santrforu ve arkasında kalan 50 metrelik boşluk diyeyim, siz anlayın)
    Konu jönts tarafından (26.10.2021 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Mustafa Mohammed için de balon demiştim o da tuttu, bir tek Szalai de yanıldım.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Süper Lig

Ben beğenemiyorum Szalai’yi bi heralde.Daha doğrusu övüldüğü kadar kusursuz değil yoksa lig için de Avrupa’nın ortalama üstü takımları için de yeterli çok özelliğe sahip ama hiç bir zaman dedikleri rakamları görecek oyuncu değil iyi pazarlıyorlar ama.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 7 misafir)

1. jairzinho,
  2. Ufuk