Sayfa 1118 Toplam 1316 Sayfadan BirinciBirinci ... 118 618 1018 1068 1108 1116 1117 1118 1119 1120 1128 1168 1218 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32878 adet sonuctan sayfa basi 27,926 ile 27,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul'da ne kadar takım olursa bizim için okadsr sıkıntı
    Haftalık bazda adamlar bizim futbolculardan 1 gün fazla dinleniyor. inşallah hepsi küme duser
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Ortahisar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kasimpasa berbat iki hafta 10 gol bu skor iyi oldu fb rehavet yapar kendini kandirir dususu sert olur. Basaksehir 4 atti bu hafta 0 0 mesela...yalniz arda baska bir boyut.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Galatasaray ile BJK'nin yarışın içinde olması demek rahat şampiyon olmamız demektir. Koç denen megafonlu provokatör bu sezon şampiyon olmak için gerek duysa holdingini bile satar. Aslanım gs, bjk. Sakın götü yarı yolda bırakmayın, lazımsınız bize.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray ile BJK'nin yarışın içinde olması demek rahat şampiyon olmamız demektir. Koç denen megafonlu provokatör bu sezon şampiyon olmak için gerek duysa holdingini bile satar. Aslanım gs, bjk. Sakın götü yarı yolda bırakmayın, lazımsınız bize.
    Senin Allah'ına kurban seviliyorsun Fatih Abim.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Konya

Arda sert rakip görmedi.Bizim kasaplarla yüzleşmedi henüz.Abdülkadir'in ayağını kıran , dizini perişan eden adamlarla bi denk gelsin hel o zaman görelim Arda'yı.Abdüş'e karşı oynadıkları gibi sert oynasınlar da göreyim Arda'yı..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

fenerin 6-0lık galibiyetinin yansımaları çok iyi forvet hattı yeterli algısına başlanmış

bjk neyden ağlıyor şimdi tff başkanı ile hakemleri görüşüyormuş komedi bunlar 3-0lık maçı alamamışsın ağlıyorsun rezillikler bitmiyor

demek ki bunların aleyhine bir maçta 3 penaltı çalınsa ne yapacaklar, demek ki bunların bir maçta 3 penaltısı birden verilmese ne yapacaklar vay be
    Konu Enaldo61 tarafından (16.08.2022 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 20 maçın 17'sini kaybetmiş Kasımpaşa'nın 10 kişiyle FB'den puan almasını beklemek hayalcilik olurdu. FB'nin gerçek sınavı önümüzdeki haftaki Adana Demirspor maçı olacak. Onlara karşı da rahat bir galibiyet alırlarsa o zaman başka şeyler konuşulur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 20 maçın 17'sini kaybetmiş Kasımpaşa'nın 10 kişiyle FB'den puan almasını beklemek hayalcilik olurdu. FB'nin gerçek sınavı önümüzdeki haftaki Adana Demirspor maçı olacak. Onlara karşı da rahat bir galibiyet alırlarsa o zaman başka şeyler konuşulur...
    Katılıyorum,kaldı ki Ads bunları yenecektir diye düşünüyorum.Havaları bir anda söner.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fenerbahçe'ye 6-0 mağlup olan Kasımpaşa'da teknik direktör Sami Uğurlu ile yollar ayrıldı. 44 yaşındaki çalıştırıcı, Fenerbahçe maçı sonrası yönetime istifasını sunmuştu.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe'ye 6-0 mağlup olan Kasımpaşa'da teknik direktör Sami Uğurlu ile yollar ayrıldı. 44 yaşındaki çalıştırıcı, Fenerbahçe maçı sonrası yönetime istifasını sunmuştu.
    Anlamı :
    1- "bu maçta bir şeyler döndü, burada olmak istemiyorum" , mu ?
    2- "bu takımla bir şey yapamam, en iyisi gideyim kan değişikliği olsun", mu ?

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Çok fazla İstanbul takımı var, büyük ihtimalle seneye Eyüp süper ligde olacak. Istanbul, Ümraniye ve Kasımpaşa düşse çok güzel olur.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Gedson'un yerine oynar artık, saçma sapan işler.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok fazla İstanbul takımı var, büyük ihtimalle seneye Eyüp süper ligde olacak. Istanbul, Ümraniye ve Kasımpaşa düşse çok güzel olur.
    3 ü birden düşse efsane olur .
    fenerbahce nerdeyse 3 ay istanbuldan dısarı cıkmıyor şaka gibi .
    Azılı bir ihocuyum

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ü birden düşse efsane olur .
    fenerbahce nerdeyse 3 ay istanbuldan dısarı cıkmıyor şaka gibi .
    4 takım düşeceği için Ümraniye ve Istanbul yolcu olur diye düşünüyorum, Kasımpaşa her zaman alt sıralarda dolaşıyor ama devre arası transferleriyle ligde kalmayı başarıyor, bu sene bu olmaz umarım.

İstanbul dışına çıkmamaları çok büyük avantaj, özellikle kısa zamanda çok maç oynanacak bir dönemde.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

+Karagümrük de düşsün.

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 takım düşeceği için Ümraniye ve Istanbul yolcu olur diye düşünüyorum, Kasımpaşa her zaman alt sıralarda dolaşıyor ama devre arası transferleriyle ligde kalmayı başarıyor, bu sene bu olmaz umarım.

İstanbul dışına çıkmamaları çok büyük avantaj, özellikle kısa zamanda çok maç oynanacak bir dönemde.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Vay vay vay bitigen görevini yerine getirmiş olacak ki bu hafta fener adana demir maçına verilmiş.

Yasin kola da görev verilmemiş birileri iyi çalışıyor bu sene işimiz zor.
    Konu Enaldo61 tarafından (17.08.2022 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

çok fazla istanbul takımı oldu, inşallah seneye bu sayı düşer...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MHK Başkanvekili Murat Ilgaz: Yasin Kol dinlendirilecek

MHK Başkanvekili Murat Ilgaz, MHK Ağustos Ayı Eğitim Semineri'nde hakem performanslarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ilgaz, Alanyaspor - Beşiktaş maçının hakemi Yasin Kol'un bir süre dinleneceğini açıkladı.

BEŞİKTAŞ'IN YASİN KOL TEPKİSİ
    Alanyaspor maçının ardından TFF'ye giden Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi şu açıklamada bulunmuştu:
    Türk futboluyla ilgili meseleleri konuştuk. Corendon Alanyaspor maçında yaşadığımız haksızlıkları elimizdeki belgelerle tek tek arz ettik. Kendilerinin bunu anladıklarını ve değerlendireceklerini anlamış bulunuyorum. Gerekenin yapılacağını umuyoruz.
    Federasyon, Türk futbolunun temsilcisidir. MHK, kendilerine bağlıdır. Geçen sezondan beri devam eden sorunların çözülmesini talep ettik. Sorunların bir kısmı çözülse de tamamının çözülmediğinin bilincinde olduğumuzu söyledik. Hataların tespitini yapacak kişilerin kendileri olduğunu söyledik. Biz artık haksızlığa uğramak istemiyoruz. Diğer takımların da haksızlığa uğramasını istemiyoruz. Beşiktaş’ın haksızlıkları kaldırabilecek limitinin olmadığını ifade ettik. Benim Camiam mutsuz, benim Camiam tedirgin. Benim Camiamın güvene ihtiyacı var. Benim Camiamın federasyonun ve hakemlerinin zarar vermeyeceğine inanmaya ihtiyacı var. Bunu yapmaları gerekiyor. Kendilerine güvenmek, inanmak istiyorum. Bekleyip yapılan yanlışları nasıl düzelteceklerini göreceğiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MHK Başkanvekili Murat Ilgaz: Yasin Kol dinlendirilecek

MHK Başkanvekili Murat Ilgaz, MHK Ağustos Ayı Eğitim Semineri'nde hakem performanslarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ilgaz, Alanyaspor - Beşiktaş maçının hakemi Yasin Kol'un bir süre dinleneceğini açıkladı.

BEŞİKTAŞ'IN YASİN KOL TEPKİSİ
    Alanyaspor maçının ardından TFF'ye giden Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi şu açıklamada bulunmuştu:
    Türk futboluyla ilgili meseleleri konuştuk. Corendon Alanyaspor maçında yaşadığımız haksızlıkları elimizdeki belgelerle tek tek arz ettik. Kendilerinin bunu anladıklarını ve değerlendireceklerini anlamış bulunuyorum. Gerekenin yapılacağını umuyoruz.
    Federasyon, Türk futbolunun temsilcisidir. MHK, kendilerine bağlıdır. Geçen sezondan beri devam eden sorunların çözülmesini talep ettik. Sorunların bir kısmı çözülse de tamamının çözülmediğinin bilincinde olduğumuzu söyledik. Hataların tespitini yapacak kişilerin kendileri olduğunu söyledik. Biz artık haksızlığa uğramak istemiyoruz. Diğer takımların da haksızlığa uğramasını istemiyoruz. Beşiktaş’ın haksızlıkları kaldırabilecek limitinin olmadığını ifade ettik. Benim Camiam mutsuz, benim Camiam tedirgin. Benim Camiamın güvene ihtiyacı var. Benim Camiamın federasyonun ve hakemlerinin zarar vermeyeceğine inanmaya ihtiyacı var. Bunu yapmaları gerekiyor. Kendilerine güvenmek, inanmak istiyorum. Bekleyip yapılan yanlışları nasıl düzelteceklerini göreceğiz.

TFF Başkanı masaya neden vurdu?

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

- Beşiktaş, Sivasspor'un 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Kerem Atakan Kesgin'i kadrosuna kattı.

- Spor Toto 1. Lig ekibi Göztepe'nin yüzde 70 hissesi Sport Republic'e resmen devredildi. Southampton'ın da sahibi olan şirket, Türk futbolundaki ilk yabancı yatırım olarak tarihe geçti.
    Konu Yiğit SARI tarafından (19.08.2022 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

JK ağlamaya başlamış hemen.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Beşiktaş, Sivasspor'un 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Kerem Atakan Kesgin'i kadrosuna kattı.
    Geçen sezon bizim maçta çok beğenmiştim. Sonrasında takip etmeye çalıştım. Bıraktığı iz kalıcı değildi. Kadro mühendisliği tartışılır. Yarın başka hoca gelse, dörtlü oynasa, yeniden transfere sarılacaklar. İşleri bence zor.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

- Spor Toto 1. Lig ekibi Göztepe'nin yüzde 70 hissesi Sport Republic'e resmen devredildi. Southampton'ın da sahibi olan şirket, Türk futbolundaki ilk yabancı yatırım olarak tarihe geçti.
    kerem atagan keskin dikkat çeken genç oyunculardan biriydi zaten yakın geçmişte,

lakin yaşadığı sakatlıklar daha hızlı çıkış yapmasını engelledi

2000 jenerasyonu dikkat çekiyordu o dönem

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/2856384

bu arada ingilterede de bu jenerasyondan iyi oyuncular çıkmış, foden,odoi,sanço,emile simit rowe,guehi vs

bizde ise dikkat çeken isimler, yunus akgün,atalay,kerem atakan,ozan kabak,umut güneş, bu jenerasyon biraz gs ağırlıklı idi
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yani böyle net iddialı konuşunca hep ters tepiyor ama hücum üçlüsü yunus-emre akbaba-kerem olan takım bu ligde şampiyonluğa oynayamaz. önlerine istersen ruud van nistelrooy koy yine orta sıralarda takılır. enerjileri yüksek teknikleri bir seviye ama iki maç oynar beş maç saç baş yoldururlar
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umraniye kacirmalara doymadi
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)