Sayfa 1087 Toplam 1316 Sayfadan BirinciBirinci ... 87 587 987 1037 1077 1085 1086 1087 1088 1089 1097 1137 1187 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32878 adet sonuctan sayfa basi 27,151 ile 27,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadlerini bilmediler.Maç eksiği ile puan farkını 6'ya indirdiklerinde afedersiniz g.tleri kalktı. Şampiyonluk derken , şampiyonlar ligine fit oldular.Şimdi ondan da olmak üzereler.Had bilmek önemli..Ararım , sorarım , arararım seni her yerde ..Issız gecelerde , Konyaspor nerde !!!!! Ya böyle işte..
    Kasaba takımı bizim şampiyonluğumuzu kutlamamış şikeci abilerime yaranmak için şikeci abileride burunlarına osurdu 2.ciligide aldı ellerinden 3.de olamayacaklar inşaallah.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer biz kupayı kazanırsak 3. lük oldukça değerli olacak

3. olan takım avrupa ligi playoff turu maçı yapacak,ordan elendiğinde kapağı direkt avrupa konfrans ligi gruplarına atıyorsun,yani 3. olan olan bizim gibi grupları garantilecek,tabi bizim kupayı almamız durumunda

2. olan takıma ne olacak,işler kötü giderse sıkıntı var aga

şöyle

https://kassiesa.net/uefa/AccessList2022.html

2. olan takım (fb) cl ilk elemesinde elenirse avrupa ligi 3. ön elemesine gidiyor,(playoff öncesi tur),
    avrupa ligi 3. ön elemeden de elenirse bu kez konferans ligi playoff una katılıyor,ordan da elenirse zaten gruplara gidemiyor,yani en kötü ihtimal gerçekleşirse lig 2. sinin gruplara kalması garanti değil,

oysa lig 3. ya avrupa ligine yada konferans ligi gruplarına girecek

lig 2. olmanın avantajı ise,malum cl ye girmek için yarışmak,ve eğer ilk eleme turunu geçersen avrupa ligi gruplarını garantiliyorsun

ilk elemeyi geçemezsen önce avrupa ligi elemesine atılırsın,sonra konferans ligi elemesine atılırsın,bi bakmışsın gruplara girememişsin

bu arada fb nin rakipleride belli yüzde 90

ukrayna ligi ikincisi dinamo kiev
    danimarka ligi ikincisi miçiland yada kopenhag

fb seri başı değil,kolay değil aga
    Konu jairzinho tarafından (09.05.2022 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başakşehirle 3 puan fark kaldı. geçmiş olsun konyalılara, 3.lük de gitti.

konya - hatay, bjk
    başakşehir - giresun, ts
    Son maçta belli olur iş. İkili averajları eşit. Elimize bakıyorlar yine.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son maçta belli olur iş. İkili averajları eşit. Elimize bakıyorlar yine.
    skubic 32 yaşında futbolu bırakma kararı almış. ahmed hassan iki haftadır ciddiyetsizlikten dünyaları kaçırıyor. bunlar kafada bitirmiş işi. hataya da kaybederse şaşırmam.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Konyaspor deplasmanlarda çok kötü, bu hafta kazansalar bile BJK tokatlar gönderir.Son yıllarda Vodafone'da galibiyeti geçtim, beraberlikleri bile yok.

4.olurlarsa cidden yazık olur, öyle böyle hep kafada götürdüler ligi.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Konyasporun 2. olmasını çok isterdim..ve istedim..
    ama maçı böyle kaybetmelerine sevindim..

rakipleri TS olsaydı ağızları burunları durmazdı..
    bu maç ve önce kaybettikleri bir maçı FB ile çekiştiklerinden dolayı hakem hatası ile kaybettiler..
    fener 2. olsun diye adamların aleyhine verilen penaltıya bak..komedi ..tiyatro..sinema ne dersen de ama çift takımlı konyalılar gizli gizli seviniyordur..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu akşam Radyo Gol'de denk geldiğim seviyesiz muhabbetle canınızı sıkmak istemem de melek yüzlü şeytanları tanıyın diye yazacağım.

Yılların spor spikeri, eski Lig Tv'nin eski yöneticisi Melih Şendil ile Hürriyet'in hakem yazarı M. Fevzi Tanırlı Arda Kardeşler - Erce Kardeşler ilişkisini konuşuyorlardı. Tanırlı, Arda'nın bizim maçlarımıza verilmediğini söyledi. Devamında İngiltere'deki uygulamayı söyledi. Orada hakemler sezon başında tuttukları takımları federasyona bildiyormuş ve o takımların maçlarında görev alamıyormuş.

Melih Şendil'in buna cevabı: "Bizim hakemlerin hepsi Trabzonspor diye cevap verir."

Ne bu şimdi? Espri mi? Değil. Çünkü yarım saat önce Bülent Uslu'nun "Şenol Güneş TFF Başkanı olacak" iddiasına da "Federasyonda Trabzonlu dışında kimse var mı ki?" gibi abuk bir cevap vermişti.

Böylesine bir takıntıya az şahit oldum.
    bence böyle bilgiler çok güüzel bilgiler..kesinlikle her zaman yazmalısınız..
    bende yakaladıkça yazıyorum..
    kimin ne olduğu konusunda fikir veriyor..nasıl insan olduklarını ortaya döküyor..

ey gidi 2010 dan önce bu tiplerin hepsini gerçekten iyi insan ve mesleğinde başarıl sanırdık..
    (melih gümüşbıçak..melih şendil..okay karacan..mehmet demirkol..altan tanrıkulu..vs)(içlerinde ne NEFRET varmış be!!

"topa vuracak orada kimse yok mu" gafletini yapan ..mesleğine ihanet eden (öbür melihte olabilir)..
    sonuçta Bunlar KALİTESİZ insan Hocam..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence böyle bilgiler çok güüzel bilgiler..kesinlikle her zaman yazmalısınız..
    bende yakaladıkça yazıyorum..
    kimin ne olduğu konusunda fikir veriyor..nasıl insan olduklarını ortaya döküyor..

ey gidi 2010 dan önce bu tiplerin hepsini gerçekten iyi insan ve mesleğinde başarıl sanırdık..
    (melih gümüşbıçak..melih şendil..okay karacan..mehmet demirkol..altan tanrıkulu..vs)(içlerinde ne NEFRET varmış be!!

"topa vuracak orada kimse yok mu" gafletini yapan ..mesleğine ihanet eden (öbür melihte olabilir)..
    sonuçta Bunlar KALİTESİZ insan Hocam..
    Biter mi? Bitmez tabii!

https://www.turkgun.com/arda-ve-erce...-makale-180942

"Aslında art niyetsiz bakılırsa, bu durumda bir sıkıntı yok."

"Art niyetsiz bak o zaman it" demek lazım fakat terbiyem müsaade etmiyor.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biter mi? Bitmez tabii!

https://www.turkgun.com/arda-ve-erce...-makale-180942

"Aslında art niyetsiz bakılırsa, bu durumda bir sıkıntı yok."

"Art niyetsiz bak o zaman it" demek lazım fakat terbiyem müsaade etmiyor.
    Art niyet yok hazimsizlik var onlarada soda icmelerini onerelim...

Nereden
    İstanbul

ilhan palut hocayı hep takdir ederdim,genç neslin potansiyel teknik direktörlerinden biri olarak düşünüyordum

lakin şu basın toplantısı hocaya yakışmadı ve hanesine eksi olarak yazdırdı

demekki başarı baskısı hocada stres biriktirmiş,büyük hocalar genelde zor zamanlarda belli oluyor,ilhan hoca zor zamanlarda sınıfta kaldı maalesef şu basın toplantısındaki tavırları ile

hani büyük camialarda teknik direktörlük sadece teknik taktik değil kulübüde basınıda yöneteceksin deniliyor ya,işte hoca büyük camia stresi olmadan bile sadece 2. lik hedefinde kendini kaybetmiş,bu olmaz hocam,buradan kendine bir ders çıkarır mı bilemiyorum

cl yarı finalinde city son 2 dakikada 2 gol yedi,ve elendi,maç bitti,guardiola ve ancolotti sakin şekilde tokalaştı,olay bu abi,
    sen süper ligde 2. lik 3. lük mücadelesi veriyorsun,basın toplantısına görevliyi azarlayarak başlıyorsun,olmaz aga

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ilhan palut hocayı hep takdir ederdim,genç neslin potansiyel teknik direktörlerinden biri olarak düşünüyordum

lakin şu basın toplantısı hocaya yakışmadı ve hanesine eksi olarak yazdırdı

demekki başarı baskısı hocada stres biriktirmiş,büyük hocalar genelde zor zamanlarda belli oluyor,ilhan hoca zor zamanlarda sınıfta kaldı maalesef şu basın toplantısındaki tavırları ile

hani büyük camialarda teknik direktörlük sadece teknik taktik değil kulübüde basınıda yöneteceksin deniliyor ya,işte hoca büyük camia stresi olmadan bile sadece 2. lik hedefinde kendini kaybetmiş,bu olmaz hocam,buradan kendine bir ders çıkarır mı bilemiyorum

cl yarı finalinde city son 2 dakikada 2 gol yedi,ve elendi,maç bitti,guardiola ve ancolotti sakin şekilde tokalaştı,olay bu abi,
    sen süper ligde 2. lik 3. lük mücadelesi veriyorsun,basın toplantısına görevliyi azarlayarak başlıyorsun,olmaz aga
    kapıya neden taktı bilmiyorum ama haksız olduğu tek konu mete kalkavan değerli biri, bilerek yaptığını düşünmüyorum demesi. baya baya doğruyorlar konyayı.
    ( ゚д゚)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Menevimi 2.lik heyacani ve rehaveti sarmis. Resmen sahada yoklar su dkya kadar.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Puan farkı açıldı yine

Ula akbil kazanamamış. Son hafta yenilmezsek 4.lük el değiştirir.
    Konu ilelebeTS tarafından (15.05.2022 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Frene basmış halimiz 11 puan fark attı.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

puan farkı tek elle gösterilemiyor

Nereden
    İstanbul

Muric'in eldivenleri yağladılar herhalde. Sürekli kaçırıp duruyor
    ( ゚д゚)

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yeri değil ama Wisla Krakow küme düşmüş

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün büyük rekabet vardı: Montpellier - Nimes. Çok kısa bakabildim. Montpellier gol atınca (Nimes savunmasının ısrarla sakarlık yapmasıyla) kale arkası kum gibi sahaya aktı.

Nimes'de Umut Bozok oynuyor.
    Umut, Süper Lig'de gol kralı oluyor.

Şu ligi abartıyoruz. Vasat bile değil. Ligue 2 oyuncusu burada yıldız oluyor. Biraz atletizm, dirençli orta sahalar, hava topu alan stoperler, bir pırpır kanat, ayakta kalıp biraz bitirici forvet...

Boupendza kimdi, el-Kaabi'yi kim biliyordu? Sorloth'la Cornelius'un kariyeri farklı fakat onlar da burada attıklarını daha önce nerede attılar?

Nereden
    Samsun

sağ beke onur bulut stopere kaan ayhan hatta mümkünse ozan kabak alınsa mükemmel olur. peres ve onur beki götürürler. stoperde denswil hugo ahmetcana ek kaan ya da ozan gelirse orası da tamam. kaanı bonservisiyle almak mümkün ama ozanı almak imkansız ancak kiralayabiliriz. şl faktörü nedeniyle şalke bize bırakır bence. oyuncuyu ikna etme işini de avcı halleder zaten.

Nereden
    İstanbul

ligde beklediğim kawgayı küçük çocuklar ediyor
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Umut, Süper Lig'de gol kralı oluyor.

Şu ligi abartıyoruz. Vasat bile değil. Ligue 2 oyuncusu burada yıldız oluyor. Biraz atletizm, dirençli orta sahalar, hava topu alan stoperler, bir pırpır kanat, ayakta kalıp biraz bitirici forvet...

Boupendza kimdi, el-Kaabi'yi kim biliyordu? Sorloth'la Cornelius'un kariyeri farklı fakat onlar da burada attıklarını daha önce nerede attılar?
    yalnız hocam bu lig şöyle zorlu :

lige uygun bir planlama yapmazsan lig zorlaşır

valerin ismailin bjk si, kasımpaşa maçında acayip kontra yediler,3-0 bitti maç kasımpaşa lehine,ne olduğunu anlayamadılar,

öyle basarım,asarım,keserim, baskı yaparım oynatmam falan,bu işler öyle olmuyor hocam,anında kontra atak ile cezalandırılıyorsun

yere yatan oyuncu kalkmıyor ,sürekli oyun duruyor,çok faul oluyor,tempo yapmak istiyorsun oyunu soğutuyorlar,kolay değil haliyle,ona uygun sistemini kurmazsan rakipler zorluk çıkarıyor hocam

umut süper ligde gol kralı oluyor,kontra ataktan bende golde kralı olurum,umut gol kralı oldu,iyi güzel,kasımpaşa ligde kaçıncı sırada,ne anladım bu işten

bu ligde iyi oynayarak (güzel oyunla) hedefe varmak biraz zor hocam,bunun son dönemdeki bir istisnası sergen yalçının bjk si oldu
    yüksek pres yaptılar ve haliyle çok sakat verdiler,sezon sonunu zor getirdiler,çok paslaştılar,ligin en fazla pas yapan takımı idi,insanlar bjk yi o sezon direkt oyun oynuyor zannettiler,hızlı paslaştıkları için direkt oyun zannettiler,bjk gene pas oyunu oynuyordu,pas örgüsü iyi idi,ve bunun yanında hücum pres yaptılar,
    mesela valerin ismailin bjk si ile sergen yalçının bjk si arasında bir benzerlik yok ,valerin ismailin bjk si direkt oyun oynuyor,maçları 200 pasla bitiriyorlar,sergenin bjk si maçları 400 pasla bitiriyordu,hem çok pas yaptıkları için rakibe az kontra şansı verirken aynı zamanda hücum pres yaptıkları içinde kontraları önlüyordu,ersinle şampiyon oldular aga,

hem güzel oyun hem hedefe varmak o sezon çok sakat verdi bjk de,sonraki sezon ne oldu? gene tempolu pas oyunu,sonuç? sezon başı takımın yarısı sakatlandı,
    tempolu oyunun devamlılığıda zor süper ligde,1 sezon yaptın,ertesi sezon tekerlek patlıyor

bu ligde atletizm ile pırpır lıkla yıldız olanlar genelde küçük takım oyuncuları oluyor,büyük takıma transfer olunca teker patlıyor sonra

özetle lige uygun sistem kurmamışsan bu lig sana çok zorluk çıkarır,
    ligin kalitesinin düşük olduğu konusunda hem fikiriz,lakin takımlar buyur kale boş demiyor hocam

bide abi misal malatya rize maçı ve benzeri maç istatistikleri sahte oluyor genelde,bu maçları izleyen yok,takımlar bu maçlarda ful konsantre değiller,güç dengeleri eşit olduğu için gittili geldili maçlar oluyor,haliyle oyuncu bu tarz maçlarda 2 gol hanesine yazdırıyor,aynı forvet büyük takıma geldiğinde rakipler büyük takıma karşı ful konsantre ile çıkarlar,alanları daraltırlar,oyunu soğuturlar,sonra 15 gol atan forvet etkisiz eleman olmuş,hatalı transfer deyip geçiyorsun sonra,

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız hocam bu lig şöyle zorlu :

lige uygun bir planlama yapmazsan lig zorlaşır

valerin ismailin bjk si, kasımpaşa maçında acayip kontra yediler,3-0 bitti maç kasımpaşa lehine,ne olduğunu anlayamadılar,

öyle basarım,asarım,keserim, baskı yaparım oynatmam falan,bu işler öyle olmuyor hocam,anında kontra atak ile cezalandırılıyorsun

yere yatan oyuncu kalkmıyor ,sürekli oyun duruyor,çok faul oluyor,tempo yapmak istiyorsun oyunu soğutuyorlar,kolay değil haliyle,ona uygun sistemini kurmazsan rakipler zorluk çıkarıyor hocam

umut süper ligde gol kralı oluyor,kontra ataktan bende golde kralı olurum,umut gol kralı oldu,iyi güzel,kasımpaşa ligde kaçıncı sırada,ne anladım bu işten

bu ligde iyi oynayarak (güzel oyunla) hedefe varmak biraz zor hocam,bunun son dönemdeki bir istisnası sergen yalçının bjk si oldu
    yüksek pres yaptılar ve haliyle çok sakat verdiler,sezon sonunu zor getirdiler,çok paslaştılar,ligin en fazla pas yapan takımı idi,insanlar bjk yi o sezon direkt oyun oynuyor zannettiler,hızlı paslaştıkları için direkt oyun zannettiler,bjk gene pas oyunu oynuyordu,pas örgüsü iyi idi,ve bunun yanında hücum pres yaptılar,
    mesela valerin ismailin bjk si ile sergen yalçının bjk si arasında bir benzerlik yok ,valerin ismailin bjk si direkt oyun oynuyor,maçları 200 pasla bitiriyorlar,sergenin bjk si maçları 400 pasla bitiriyordu,hem çok pas yaptıkları için rakibe az kontra şansı verirken aynı zamanda hücum pres yaptıkları içinde kontraları önlüyordu,ersinle şampiyon oldular aga,

hem güzel oyun hem hedefe varmak o sezon çok sakat verdi bjk de,sonraki sezon ne oldu? gene tempolu pas oyunu,sonuç? sezon başı takımın yarısı sakatlandı,
    tempolu oyunun devamlılığıda zor süper ligde,1 sezon yaptın,ertesi sezon tekerlek patlıyor

bu ligde atletizm ile pırpır lıkla yıldız olanlar genelde küçük takım oyuncuları oluyor,büyük takıma transfer olunca teker patlıyor sonra

özetle lige uygun sistem kurmamışsan bu lig sana çok zorluk çıkarır,
    ligin kalitesinin düşük olduğu konusunda hem fikiriz,lakin takımlar buyur kale boş demiyor hocam

bide abi misal malatya rize maçı ve benzeri maç istatistikleri sahte oluyor genelde,bu maçları izleyen yok,takımlar bu maçlarda ful konsantre değiller,güç dengeleri eşit olduğu için gittili geldili maçlar oluyor,haliyle oyuncu bu tarz maçlarda 2 gol hanesine yazdırıyor,aynı forvet büyük takıma geldiğinde rakipler büyük takıma karşı ful konsantre ile çıkarlar,alanları daraltırlar,oyunu soğuturlar,sonra 15 gol atan forvet etkisiz eleman olmuş,hatalı transfer deyip geçiyorsun sonra,
    Aslında hemen hemen benzer noktalara değiniyoruz. Detayları açıklamışsınız. Bu arada oyun seviyesini vasat bulurken asla başarıya giden yolu kolaylaştırmıyorum. Mesela kontra atak oyunundan bahsetmişsiniz. İşte yukarıda saydığım o çabuk kanat oyuncularının becerisi, sizin kontrayı sonuçlandırma oranınızı yükseltiyor. Bjk'nin şampiyonluğu benim gözümle Atiba - Josef'tir. O tarz dirençli orta saha oyuncularına sahip takımlar (Mesela bu sezonki Konya göbeği) öne çıkıyor.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fenerbahçe'nin yıldızlarına teklif yağıyor!

Nereden
    İstanbul

Halil'in nasıl bu kadar az golü var ya? Şu kontrol ve dönüşü yapabilen adamın minimum 10-15 golü olmalıydı şimdiye.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Topla dans ediyor sanki çocuk helal olsun
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)