Sayfa 286 Toplam 1312 Sayfadan BirinciBirinci ... 186 236 276 284 285 286 287 288 296 336 386 786 1286 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32780 adet sonuctan sayfa basi 7,126 ile 7,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

malatya ve gençlerbirliği zor takımlar aslında. iki takımın da savunması oturmadı ama hızlı hücumcuları var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ulan pozisyonu kaçırmıştım.
    Paşa'nın 10 kişi kaldığı pozisyon için Toroğlu kırmızı değil dedi, bayağı da iddialı dedi.

Gene içine etmişler maçın.

Paşa'nın forvetini de atmadı bu salaklık yüzünden demek ki!

Sizin idare edeceğiniz maçın....!

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan pozisyonu kaçırmıştım.
    Paşa'nın 10 kişi kaldığı pozisyon için Toroğlu kırmızı değil dedi, bayağı da iddialı dedi.

Gene içine etmişler maçın.

Paşa'nın forvetini de atmadı bu salaklık yüzünden demek ki!

Sizin idare edeceğiniz maçın....!
    Net sari kart o pozisyon.
    Kurala gore, topa yetisemeyecegi icin kirmizi verilmez.
    Faul de sert degildi, topu da Atiba ayagindan acti ve zaten oyuncu faul yapmasa kaleci Fatih aliyordu.

Bu pozisyona kirmizi kart verilir lafini, Fanatik Bjk'lilar haric kimse diyemez.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (08.12.2019 Saat 22:13 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Abouvvvv Parmak'a ayağını rakibe taktı diyenler, Atiba THY'ye sponsor oluşmuş uçuş reklamı çekiyor. ) vay ben böyle ligin anasını avradını galata kulesi yokuşundaki ara sokaklara götüreyim. Koydum topa vurdum rakibe niyetini düdüklediğim kaypak. İsmine bakan da adam sanır hıyarı. Hırsız bunlar tescilsiz şikeci.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Trabzon

Saha zeminini değiştirmeyen takımlar deplasmanda oynasın. Milyon dolarlık ayaklar bu rezil sahalarda olmaz. Hem imaj hem maddi kayıp hem futbol kalitesine zarar veriyor. Ekstra transfer yasağı da getirilsin. Transferde menajerle verecek paran var saha zeminine verecek paran yok.

Herkes genelde maçı tv'de izliyor. Stat kameraları da değiştirilmeli. Eskiden Mersin şimdilerde Rize. Gerçi asansör zaten çok bile.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "

Nereden
    Bursa

avrupa'daki hakem uygulamalarında topun nasıl dürtüldüğü çok önemli değil. oyuncunun yönü diğer oyuncuların pozisyonu gibi kriterlere bakılıyor. atiba'nın pozisyonu kırmızı o yüzden.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupa'daki hakem uygulamalarında topun nasıl dürtüldüğü çok önemli değil. oyuncunun yönü diğer oyuncuların pozisyonu gibi kriterlere bakılıyor. atiba'nın pozisyonu kırmızı o yüzden.
    Orada topu dürtmüyor bence ayağından açılmıyor yani. Topu kaybedeceğini hissedip direkt pas vermek istiyor sağdan koşan adama ama kötü pas veriyor. Top öyle ayaktan açılmaz yani. Topsuz alanda rakibe dengesiz bir kayma olduğu için sarı kart doğru karar olacaktı.

Pozisyonun nasıl sonuçlanacağı belli, top kalecide kalacak. Bu pozisyonu süzemeyen ve 3 büyüklerden birine yaranma fırsatı doğduğu için şak diye kırmızıyı çıkartan hakem art niyetlidir. Doğrusu futbolda eşitliği bozmak asıl amaç değil oyuncular mümkün olduğunca oyunda tutulmalıdır. Sudan sebeplerle kırmızı çıkartmak bir tek Türkiye'de oluyor.
    Konu TSemih61 tarafından (09.12.2019 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abouvvvv Parmak'a ayağını rakibe taktı diyenler, Atiba THY'ye sponsor oluşmuş uçuş reklamı çekiyor. ) vay ben böyle ligin anasını avradını galata kulesi yokuşundaki ara sokaklara götüreyim. Koydum topa vurdum rakibe niyetini düdüklediğim kaypak. İsmine bakan da adam sanır hıyarı. Hırsız bunlar tescilsiz şikeci.
    Atiba'nin ilk vukuati degil ki bu, ama hep es geçiliyor,,, sempatik diye yutturulmaya çalisilan kasabin teki

O avrupa veya fifa veya ne fuskiyse kurallarini bilmem ne yapayim onlarin

atiba'nin sari gördügü olayda rakibini makasa aliyor, resmen sakatlamaya yönelik sert hareket, neymis son adam degilmis de orta sahadaymista...

ulan hem bizim Parmak'in kirmizisindan sert hareket, hem de Hafez'in kirmizisindan çok daha fazla rakibe zarar verecek nitelikte bir hareket...

Demek ki kurallar diyor ki yeter ki son adama faul yapma istersen bacak kir önemli degil... serefsizler, yeter lan su bjknin haftalardir kollandigi, avci lobisi midir nedir basak'ta da öyle idi hiç kirmizi görmezdi takimi anasini satayim.... bu ne lan
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Bursa

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orada topu dürtmüyor bence ayağından açılmıyor yani. Topu kaybedeceğini hissedip direkt pas vermek istiyor sağdan koşan adama ama kötü pas veriyor. Top öyle ayaktan açılmaz yani. Topsuz alanda rakibe dengesiz bir kayma olduğu için sarı kart doğru karar olacaktı.

Pozisyonun nasıl sonuçlanacağı belli, top kalecide kalacak. Bu pozisyonu süzemeyen ve 3 büyüklerden birine yaranma fırsatı doğduğu için şak diye kırmızıyı çıkartan hakem art niyetlidir. Doğrusu futbolda eşitliği bozmak asıl amaç değil oyuncular mümkün olduğunca oyunda tutulmalıdır. Sudan sebeplerle kırmızı çıkartmak bir tek Türkiye'de oluyor.
    benim gördüğüm uygulamalar öyle, top direk kalecini kucağına gitse bile son adam olarak faul yapmayacaksın. bizim ülkede büyük takımla böyle çok yakalandığı için topun yönü şiddeti falan diyerk kuralı uygulamıyorlar sarı kartla geçiştiriyorlar. geçen sene içerde bjk maçımızda böyle bir pozisyon yaşandı. tam eyyamcı fırat'ın damak tadına göreydi , sarıyla geçiştirdi.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atiba'nin ilk vukuati degil ki bu, ama hep es geçiliyor,,, sempatik diye yutturulmaya çalisilan kasabin teki

O avrupa veya fifa veya ne fuskiyse kurallarini bilmem ne yapayim onlarin

atiba'nin sari gördügü olayda rakibini makasa aliyor, resmen sakatlamaya yönelik sert hareket, neymis son adam degilmis de orta sahadaymista...

ulan hem bizim Parmak'in kirmizisindan sert hareket, hem de Hafez'in kirmizisindan çok daha fazla rakibe zarar verecek nitelikte bir hareket...

Demek ki kurallar diyor ki yeter ki son adama faul yapma istersen bacak kir önemli degil... serefsizler, yeter lan su bjknin haftalardir kollandigi, avci lobisi midir nedir basak'ta da öyle idi hiç kirmizi görmezdi takimi anasini satayim.... bu ne lan
    Alex'in de puştlukları vardı dediğin gibi. O da sallardı tekmeyi basardı ayağa kitap okuyor diye kart çıkmıyordu herhalde Avcı'nın bile lobisi varsa gabadalım Trabzonspor'u Gerçi Selçuk'u kesince Alevi - Sünni iç çatışması çıkarmışlardı

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arası gs taraftarının transfer beklentisi:

Sağa shaqiri sola onyekuru ortaya texeira lemina yanına wanyama ��

asdlkashjdlasşkdas

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TFF pastayı Sivas'a yedirmemek için FBJK'ye yine kıyağını yapmış. Sivas'ın yerinde olsam maçlara çıkmamakla TFF'yi tehdit ederdim. Maç oynanırken kural değiştirilmez...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Bu ligde artık İstanbul takımları dışında herhangi birinin şampiyon olması şart oldu. Biz veya bir başkası. Mutlaka bu sezon şampiyon olmalı.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfer şikesi yapildi dün resmen, yaziklar olsun !!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar ne oldu ?
    neyi kaçırdım ben .
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Bursa

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer şikesi yapildi dün resmen, yaziklar olsun !!!
    Biz aynen devam etmeliyiz. 2 oyuncu yeterli. Bir stoper bir orta sahaya hareketli bir oyuncu. 3 istanbul takımı kural değişmese de kulbuna uydururdu. Örnek boluya giden kaleci. Örnek araplara satılan oyuncular.

Nereden
    Bursa

yüzde 40 sapma oranı mı olur? yüzde 30 bile fazlaymış. bizim klüplere yüzde 30 kar etmek zorundasın diyeceksin ki borçlarını ödesinler. hala daha fazla para harcayabilirsin deniyor.

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas fener macına ali palabıyık.

Yine sampiyonluga oynayan, favori trabzon, yine hakemlerle tffyle trabzonun karsısında sampiyon yapılacak f bahce. Cinayet mi isleyelim adalet icin?

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivas fener macına ali palabıyık.

Yine sampiyonluga oynayan, favori trabzon, yine hakemlerle tffyle trabzonun karsısında sampiyon yapılacak f bahce. Cinayet mi isleyelim adalet icin?
    a.koc: Anadolu'nun kadiköy'ü sivas'tir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Okumayan kaldıysa > https://www.sabah.com.tr/yazarlar/sp...ayn-mi-ettiniz

TFF görüşmeyi doğruladı. Gizli değil herkesle yapıyoruz ne var bunda diyorlar.

Sivas maçında hakem müdahale etmezse fbnin kurtulma şansı yok. Her türlü bir destekleme yapacak. Umarım gözümüze soka soka 2-3 adam atar. Sivas'ı katleder.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alanya-Antalya maçındaki zemine bak ya yağmurdan top oynanmıyor bu sahada maç yapılıyor şaka gibi...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erman Toroğlu bu yazıyı büyük puntoparla göstere göstere yazabiliyorsa is göründüğü gibi degildir .
    Bu olay bize yem olarak verildi .
    Arka planda başka şeyler donuyor
    Azılı bir ihocuyum

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erman Toroğlu bu yazıyı büyük puntoparla göstere göstere yazabiliyorsa is göründüğü gibi degildir .
    Bu olay bize yem olarak verildi .
    Arka planda başka şeyler donuyor
    Daha ne dönecek yau, o zaman durum vahim gerçekten
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Afrika Diğer

Konyaspor'da Deni Miloševic ve Marin Anicic kart sınırında. Bana kalırsa (Miya'yı saymazsak) takımın en etkili iki oyuncusu onlar. Pazartesi Başakşehir karşısında kart görürlerse, hiç sevmediğim Konya deplasmanında onları göremeyeceğiz karşımızda.

Nereden
    İstanbul

Rize bu leş futbol ile küme düşmeyi hak ediyor ama ligde daha kötü takımlar var düşünün artık

Iki kartalda bir an önce kovulmali. Hâlâ daha talbi tarzı topçulara bel bağlıyor kulüp. Bu topçular yüzünden küme düştüler akıllanmadılar. Saadane bu talbiye on basar öyle kötü bir adam.

Hücumda yeni genç semih Oğulcan her maç leş atıyor. Vedat ve Okan hocanın yerini olabilecek en kötü şekilde doldurmaya çalıştılar.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)