Sayfa 474 Toplam 1312 Sayfadan BirinciBirinci ... 374 424 464 472 473 474 475 476 484 524 574 974 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32781 adet sonuctan sayfa basi 11,826 ile 11,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alanya maçinda yedigimiz son dakika golunden sonra 7 yasindaki oglum gözyaslarina boguldu.
    Ondan sonra biraktim ilgilenmiyorum, sampiton felan olacagimiz yok bosuna kandirmayalim birbirimizi.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    Rize

Üç kuruş fazla verecem diye adam gibi hoca almayan Ahmet Ağaoğlu kına yaksın.. Ne oldu kâr mı etti şimdi.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eren Albayrak, Sangare, Yekta, Ndinga, Doğukan, Mukairu.

Yedek kulübesinde bizim bu kadar hamle şansımız yok. Tamer Tuna Allah cezanı versin. Kudrayasov, Bünyamin, Sinan hepsi yerlerde sürünüyordu koşmaktan. Yerine girecek adamlar 11 başlasa kimse ses etmez. Bizim maçta 65te takımı yenileyecek görün bakın.

Nereden
    Rize

İlgilenmicem daha şampiyonluk bize haram belli.. Böyle yıl 10 yılda Bir gelir Ankaragücü nu yeneceksin abi yeneceksin. Alanya'da salak saçma gol yiyorsun

Nereden
    Bursa

Şampiyon olacak takım a.gucu bir takıma.kendi sahasında hemde maçın başında 1.0 öne geçmişken mac filan vermez.
    Basaki izlediniz mi.golu atınca oyuna nasil hükmediyorlar.son 15 dakika rakibe topu bile doğru düzgün vermediler
    Bizde ise son dakikalar hep ecel terleri döküyoruz.
    Hüseyin hoca ve ünal hoca idareten hocalar.oyunu okuma sıfır.taktik sıfır.oyuncu değişikliği sıfır.
    Buraya kadar bazı oyuncular götürdü.
    Saçma sapan bir türkiye kupası merakına nwakameye kaybettik.iste şampiyonluk fb kupa maçında gitti.
    Hüseyin hoca ve bazi mal taraftarlar o maça full kadro çıkıp turu gectilerya ne kadar sevinseler ve gurur duysalar azdır.
    Şampiyonluk nwakame sakatlanınca gitti.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

26 Temmuz 2020, saat 21:30 - Kasimpasa Recep Tayyip Erdogan Stadi

Basaksehir, Kasimpasa deplasmaninda 1-0 onde.

90+6, uzatmanin son dakikalari... Pavelka'nin pasiyla sol taraftan Yusuf Erdogan hareketleniyor, Caicara'ya bir vucut calimi. Ardindan Koita ile bir ver-kac yapiyor, ayaginin disiyla kalecinin solundan topu aglara yuvarliyor.

Hakem son dudugu caliyor. Basaksehir, son dakika goluyle sadece 3 puani degil, sampiyonlugu da kaybediyor.

O anda kameralara Goksal Gumusdag'a zoom yapiyor...

Gerisini de siz tamamlayin
    Yahsi Bati 51:28

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Akbilden ilk golü yedin mi buyrun cenaze namazına. Oyunu tutup ilk golü atarak işi bitiriyorlar. Rakibin gücü yoksa farkı artırıyorlar. Bunlar kaç senedir aynı taktikle oynuyor. Hocayım diye geçinenler de seyrediyor.

Nereden
    Bursa

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    26 Temmuz 2020, saat 21:30 - Kasimpasa Recep Tayyip Erdogan Stadi

Basaksehir, Kasimpasa deplasmaninda 1-0 onde.

90+6, uzatmanin son dakikalari... Pavelka'nin pasiyla sol taraftan Yusuf Erdogan hareketleniyor, Caicara'ya bir vucut calimi. Ardindan Koita ile bir ver-kac yapiyor, ayaginin disiyla kalecinin solundan topu aglara yuvarliyor.

Hakem son dudugu caliyor. Basaksehir, son dakika goluyle sadece 3 puani degil, sampiyonlugu da kaybediyor.

O anda kameralara Goksal Gumusdag'a zoom yapiyor...

Gerisini de siz tamamlayin
    Başak puan kaybeder mi cok zor.sebebini yazıyorum.
    Özellikle pandemi sonrası başak tüm maçları ikincinyari aldı.
    Gücünü kontrollü kullanıyor başak.yedekleri de muazzam.bircok takım 60 dan sonra filan tamamen düşüyor.
    Başak.iste o zaman başlıyor.yasli takım ama oyuncuları cok profesyonel.hocalari da hoca bizimkiler gibi stajer degil.
    Başak.maclarini izlerken şunu anlıyorsun.bu takim cok sıkıcı top oynuyor.kolay kolay gol yemiyor hatta pozisyon vermiyor(savunma 4lusu ve kalecileri oldukça iyi).bir şekilde 1 tane atıyor.ve öne geçince de maçı bitiriyor.
    Dersine cok iyi çalışmışlar.
    Hakem desteği ve göksel itiyle geldiler buraya ama bizim oyun formatından cok daha mantikli formatları var.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takım sadece Hüseyin Hoca zamanında değil, Ünal Hoca zamanında da aynı sıkıntıları yaşıyordu. Dolayısıyla bu eksiklik Ünal Hoca döneminden gelen ve Hüseyin Hoca'nın da bir türlü çözemediği bir durum. Hatta daha fenası geçen sezon son dakikaya önde girdiğimiz maçlarda 10 puanımız gitmişti. Neyse ki bu sene sadece GS ve Alanya maçlarında bu şoku yaşadık. Herkes haklı olarak yakın geçmişten dolayı Alanya ve Ankaragücü maçlarını hatırlıyor ama kimse ligin ilk yarısında haybeden puan kaybettiğimiz Kasımpaşa ve Gençlerbirliği maçlarını dillendirmiyor. Lige verilen aradan sonra şampiyonluğun tek yolunun kayıpsız gitmek olduğunu dile getirmiştim. Başakşehir bu hafta takılacak diye diye ligin sonuna geldik. İnşallah yanılırım ama Başakşehir'in kaybedeceği tek puan son haftada Kasımpaşa'ya karşı olur gibi duruyor. Onu da 33.hafta sonunda şampiyonluklarını ilan ettiklerinden dolayı kaybederler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başak'ın maçlarına 4 hafta üzerinden baktık mı illaki puan kaybeder diyoruz ama tek tek maç odaklı baktığında puan kaybedecek gibi durmuyorlar. Paniğe kapılmayıp sakin sakin oynuyorlar hep. Galatasaray'a puan kaybetme lüksleri vardı, kullandılar. Bizim puan kaybettiğimiz Alanya, Ankaragüçü maçları da zordu ama bir şekilde kazanıyor adamlar işte. Antalya'da sıcaktan bayılacak duruma geldiler ama yine aldılar. İki maçta kendi elimizle çok bariz verdik şampiyonluğu. Hadi Alanya'yı geçtim, Ankaragücü maçı net hocaya yazıyor.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanya maçından sonra da en büyük rakibimiz ''Bundan sonra başak puan kaybetmez''di. Bu maçtan sonra da en büyük rakibimiz ''Başak bundan sonra puan kaybetmez''dir
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak bunu demek istemedim.

Oyun anlayışımız karşı takımı ister istemez oynatıyor.

Yani bize karşı deliler gibi oynuyorlar düşüncesine katılmıyorum.

Topu bırakırsan rakibe; rakip, istemesede, gücü, yeteneği olmasada oynuyor.

Geçen hafta oynadığımız Ankaragücü maçı buna en yakın örnek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    benim de demek istediğim aynı mücadele, istek, hırs, kazanma arzusu aynı rakiplerde bize karşı çok daha fazla oluyor ve bunun oyun sistemimizle illa ki bağlantısı olabilir fakat tamamen buna bağlı değil, başak da maçlarının çoğu zaman dilimini topu rakibe bırakarak oynayan bir ekip gol bulup topu teslim ediyorlar tek fark daha iyi kapanabilmeleri ve bizim kadar kendi yarı sahalarına gömülmemesi olabilir
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de demek istediğim aynı mücadele, istek, hırs, kazanma arzusu aynı rakiplerde bize karşı çok daha fazla oluyor ve bunun oyun sistemimizle illa ki bağlantısı olabilir fakat tamamen buna bağlı değil, başak da maçlarının çoğu zaman dilimini topu rakibe bırakarak oynayan bir ekip gol bulup topu teslim ediyorlar tek fark daha iyi kapanabilmeleri ve bizim kadar kendi yarı sahalarına gömülmemesi olabilir
    Aynen.

Onlar bu oyunu oynayabiliyor ama biz oynayamıyoruz.

Ki hücum gücümüz kat ve kat iyi olmasına rağmen biz neden bu oyunu tercih ediyoruz anlaşılır gibi değil.

Öne geçip en çok puan kaybeden takım bizim herhalde.

Şampiyonluğa oynayan, büyük statüsünde kabul edilen bir takıma yakışmayacak bir istatistik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen hafta G.Saray-Başakşehir maçından sonra ben kendi adıma diğer takımların puan kaybını bekleyişimi sonlandırdım yine de son düdük çalmadan en az 2 maçta kaybedecekler tezim gerçekleşebilir (yani umarım).

Kalan maçlarımızı kayıpsız bitirelimde 2.lik hakedilmiş olsun bari.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

umut22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Son 2 hafta kaybettiğimiz puanlar aklıma geldikçe çıldırıyorum. Kendi elimizle verdik şampiyonluğu.
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

Hadi bakalım örgülü, yap son hareketini. Hep bize atacak değilsin ya.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gönül ister bütün maçları kazanalım ama olmuyor işte. Rakip kaybedebilecekken ufak destekler ile avantaj sağlıyor; bizim taraftar yok şurada golü yemeyecektin, sonuncuya puan kaybetmeyecektin falan diye kendi takımını suçluyor anlam veremiyorum. Şikeli sezonda da Ankaragücü'ne puan kaybetmeyeceksin Eskişehir'i yeneceksin vs diyenler vardı, sonradan kokusu çıktı. Arada herhangi husumet yokken bir takım bir hafta düşük güç modunda, sonraki hafta max performans modunda çalışıyorsa rakibinle mücadele edemezsin. Alanya takımını gördük, başakşehir maçında nasıldı, bizim maçta beraberliğe nasıl sevindiler. Bu hafta 4-1 kazandılar aynı sevinci yaşadılar mı acaba merak ediyorum.

Gs maçını kazanamazsak eyvallah diyeceğiz artık ama kazanırsak ortalığı germek gerek. Başka türlü puan kaybetmeyecek bunlar. Ortalığı öyle gereceksin ki bu maçtaki gibi Topal'ın sarısını, Çaiçara'nın sarısını geçiştiremeyecek hakem. Zaten kayırılmadıklarını anladıkları anda oyundan kopacaklar, gs maçında olduğu gibi sürekli hakemle münakaşaya girecekler. Zaten küme hattıyla oynuyorlar rakipler de bu maçtaki gibi aman bana ne modunda olmayacaklar.

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işimiz çok zor kabul ederim ama bir şeyi anlamıyorum.. hala umut beslemeyen mesela, burda ne arıyor.. s. gitsin bence eziyet çekmesin.. çıkmadık candan umut kesilmez..

rakibimiz teknik anlamda ve sahada sistem olarak bizden daha üstün ama biz de camia olarak onlardan daha üstünüz.. eğer bu üstünlüğümüzü şimdi kullanamayacaksak ne zaman kullanacağız? ancak sivasspor karşısında kullanırız? ya da adi gevrek karşısında!!!!
    Ben de anlamıyorum. Kendi inanmıyor gelip hala bekleyen var diye sitem ediyor bir de.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kasimpaşa yener başkaşehir'i.

Nereden
    Kocaeli

Fikstüre baktım şimdi. Hafta içi de maç var. Akbil salı oynuyor biz de çarşamba. Orada sıkıntı yok lakin sonraki maçlar biz pazar oynuyoruz akbil pazartesi. Fikstürde bile şike var.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Freddy midir nedir baya istekliydi, koşuyordu basiyordu, alani darlatiyordu, sakatlanip çikti. Podolski tehdit yaratiyordu o da sakatlandi. Hemen de yediler golü, sonra dünyanin en kötü forveti oyuna girdi, ortasahaya durağan adam girdi, 10 kişiyken golü de yediler, maç bitti.

O kadar övülen başkaşehir'in maçlari da pamuk ipliğine bağli ama bunun farkindalar. Gol atana kadar çok zorlaniyorlar ama değerini biliyorlar.

Biz çok kolay gol atip sonra korku endişeyle kendimizi tüketiyoruz. Bize tek atişta o şans gelmiyor malesef, defalarca şampiyonluğa oynayip ders alarak gitmemiz lazim. En kritik anda hakem arkadan itmiyor. Biz de salaklik yapiyoruz ama gücümüz de sinirli bir yandan.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki kanka takım ve sıkıntısız dertsiz bir maç
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım örgülü, yap son hareketini. Hep bize atacak değilsin ya.
    Yine bize yapar showunu kalan maçlarda tek bizi hedef görüyordur kesin intikam hisleri besleyip sorlothu nasıl bana tercih edersiniz plan ve hırs duygularıyla saldiracaktir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Kocaeli

İki kanka takım ve sıkıntısız dertsiz bir maç
    Buna katılıyorum. 4 maç içinde en kolay maçı olur.

Yine bize yapar showunu kalan maçlarda tek bizi hedef görüyordur kesin intikam hisleri besleyip sorlothu nasıl bana tercih edersiniz plan ve hırs duygularıyla saldiracaktir.
    Adam bayağı duygusal. Belli olmaz sağı solu. Önce onlara bir şov yapsın da sonrasına bakarız. Bizim nasıl olsa gol yemediğimiz maç yok, ufak bir şov ayarlarız ona da. 2 yer 3 atarız falan. Herkesin gönlü olur

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana göre de geride kalan maçlarda başakşehirin puan kaybetmeyeceğimin garanti olduğu tek maç

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Antalya ava giderken avlandı. Dramatik bir andı.
    Demba Ba'ya ikram yapan eleman değişik bir organizma.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)