Sayfa 164 Toplam 1316 Sayfadan BirinciBirinci ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 264 664 1164 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32878 adet sonuctan sayfa basi 4,076 ile 4,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kotu beskitas'i bile gecemedigimiz bir sezonda kendimizi basarili sayacagiz. Ne bicim bir sezondu anlamadim gitti. Donemsel olarak dip yaptik, evimizde sacma sapan maclar kaybettik, sezonun genelinde oynadigimiz iyi oyuna yazik oldu.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

61 numarali genci de inadimiza oyuna almadiysa senol efendi, bir sey bilmiyorum... orda oynuyorsan 61 giyme sen de hiyar herif,, siktir git çocuk

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize beceriksizliğinin kurbanı oldu. Sürekli kale önüne kadar getirip, son vuruşu yapamadılar. BJK ise müthiş gol yüzdesiyle oynadı. Haftaya Başakşehir'i yenebilirlerse ligin dengelerini değiştirebilirler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Sene sonuna kadar Millî takim hocasini kollayacaklar bu aksam net olarak anlasildi... belki haftaya affetmezler...
    Haftaya gs kazanamaz, basak ise bu berbat bjk savunmasini parçalayabilir... vida mida dinlemezler

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu skor için komik bir söylem gibi ama hakemler 4. golde net ofsaytı vermeyerek maçı bitirdi. Maç belki de 3-3 bitecekti. O golden sonra dağıldı rize

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Senol icin ne zaman kovulacak haberleri cikti, o zaman kendini takima verdi.
    Ilerde Bjk'tan da ekmek yerim diye istifa da etmiyor.

Ben bu macta puan kaybi beklemiyordum. Tum basin Rizeye verdi gazi.
    Okan Buruk da Bjk nasil oynari hesaplamadan, kendi oyunumu oynarim ve kazanirim diye hurra saldirdi.
    Bjk'ta kaliteli ayaklar var.

Skor normal.

Haftaya Avci Bjk'a Vodafone'da saplar.

Biz kazanalim yeter ki.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaşin top oynadıgı yok.. Rize defans bilmiyor.. Beşiktaş 2.ligi 3.lügü çok istiyor. 2.lik rüya olur onlar için başarı olur ama Başakşehiri yenemezler.. Ve bulundukları yeri haketmiyorlar bence

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

3. ve 4. gol olmak üzere gösterilmeyen 2 var pozisyonu var. 4. golü çizgisiz tekrarda gösterdiler ofsayt. Ofsayta gol vermişler. 4-2 olunca maç zaten gitti.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61 numarali genci de inadimiza oyuna almadiysa senol efendi, bir sey bilmiyorum... orda oynuyorsan 61 giyme sen de hiyar herif,, siktir git çocuk
    Böyle bir olay mı varmıs

Nefret ediyorum bunlardan göksenin de öyle gs baskette.. Lavuklara bak hele

Nereden
    Bursa

Demiroren iddaa ihalesi yuzunden Tff baskanligini birakti ancak sikeyi ortbas etmek icin kurulan Tff ve tum kurullari Bjk'in eski yoneticileri.

Yani Haziran secimine kadar Bjk aleyhine hakemler hata yapamaz.

Bu hafta hic sanmiyorum ama Basaksehir'i yenerlerse, Fenerde Gs'yi yenecegi icin Gs'yi al asagi yapabilirler.

Bir tane aleyhlerine hata yok bu sinsilerin.
    Senolu korumuyorlar, Fiko 2.ci olup Avrupadan para kazanmak icin Tff kurullariyla ortak calisiyor.

Ilk 4 cok garip bitecek. Kalan 7 hafta cok zevkli olacak.

Nereden
    Bursa

3. ve 4.gol için VAR'a gidememe sebebi VAR bozulmuş!
    Bilgi: Rıdvan Dilmen
    Kaynağı: Mustafa Çulcu.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz kendi işimize bakacağız. Fikstüre bakınca bjkyı 3.lük için rakip görmüyorum. Onları 33. hafta sahaya gömeceğiz. Mühim olan gsnin ne kadar puan kaybedeceği.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

beşiktaşın kadrosu gs ve başakşehirden daha iyi

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaşın kadrosu gs ve başakşehirden daha iyi
    Yüzdeyüz katiliyorum. Gs ve bjk'nin hocalarini degistir, şuan bjk'nin en az basaksehirin kadar puani vardi ve sampiyonlugun an büyük adayıdı. Bjk bu sene tamamen ş.g.'nin kurbanına gitti. Bireysel yeteneklerle isi götürüyorlar, bunun üstüne bide iyi oynasalar bugün 7 degil 15 bile olurdu

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bjk çuvalla gol pozisyonu verdi, rize elini kolunu sallayarak 2 pasta 40 kere kaleye indi. Bizim inönüdeki maçta da dağılacaklardı ki tecrübesizliğimizin kurbanı olduk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Senor bize gecilecegine ölür daha iyi. Ne yapar eder les oyunla da en kotu 3.bitirirler.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cocuk daha 17 yasinda, ona neden küfür ediyorsun?

Bize heryer Trabzon diyen biz degilmiyiz? Her yerde gururla Trabzonluyuz demiyormuyuz? O zaman bu cocuk ne yaptida küfürü hak ediyor? Onun da hakki yokmu memleketinin numarasiyla maca cikmak?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cocuk daha 17 yasinda, ona neden küfür ediyorsun?

Bize heryer Trabzon diyen biz degilmiyiz? Her yerde gururla Trabzonluyuz demiyormuyuz? O zaman bu cocuk ne yaptida küfürü hak ediyor? Onun da hakki yokmu memleketinin numarasiyla maca cikmak?
    Orada oynuyorsa bizimle alâkasi yoktur,, bize her yer Trabzon ile ne ilgisi var ? o zaman Senol ile gurur duyalim he mi ?

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Orada oynuyorsa bizimle alâkasi yoktur,, bize her yer Trabzon ile ne ilgisi var ? o zaman Senol ile gurur duyalim he mi ?
    Sende fransada kaliyorsun, ozaman Trabzonsporu tutma, git parisi monacoyu tut. Hey Allahim Yarabbim kafaya bak ya...

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sen kimseden gurur duyma, ne Senol Günesten, ne Levent'den, ne de her hangi baska insandan. Baska Anadolu takimlarda 61 numarayi giyen oyunculara ayni laflarida yapiyormusun?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende fransada kaliyorsun, ozaman Trabzonsporu tutma, git parisi monacoyu tut. Hey Allahim Yarabbim kafaya bak ya...
    Nerede olup olmamin önemi var mi ? Trabzonlu'yum diyorsam Trabzonspor'u tutarim, haa baska takim tutan Trabzonlu çevremde de var ama 61 meraklisi degiller, en azindan bu daha dogru bir hareket bana göre.. hem bjkye hizmet ederim hem 61 giyerim yok yaa,, bundan gurur duyanlar klasik ezik bâzi Anadolu memleketi zihniyetindedir... atiyorum 44 giyen bir topçu fbde oynadiginda Malatyalilar gurur duyar, bizde öyle bir sey yok kim ne derse desin... sizin mantiginizla Trabzonspor bizim 2.takimimiz olmali...
    Haa bu bahsettigim tabi ki daha çok Istanbul takimlarinda oynayanlarla ilgili, yoksa baska yerde 61 giyenlere lafim yok, buna da laf atacak olan demek ki Trabzonspor'un ne oldugunu tam olarak anlamamistir...
    SenolGünes Bursa'ya gittiginde neredeyse kimse tepki göstermezken bjkye gittiginde isler degisti, bunun sebebi açik ve net belli, anlamayan varsa ne yapayim yâni
    Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kimseden gurur duyma, ne Senol Günes'ten, ne Levent'den, ne de herhangi baska insandan. Baska Anadolu takimlarinda 61 numarayi giyen oyunculara ayni laflari da yapiyor musun?
    Yapmiyorum tabi, çünkü ayni sey degil... haa yine de takimina göre degisir, bugün hele bu yönetimi altinda gidip Sivas'ta oynayan bir 61 formaliyi elestiririm, Eskisehir için de benzer seyler geçerli... bunda anlasilmayacak ne var..

Yâhu o zaman ben sorayim 61 formali olsun ya da olmasin, herhangi bir Trabzonlu fbde forma giyse gurur duyacak misiniz ? Trabzonlu diye takdir edecek sâhip çikacak misiniz ? 17 yasinda olsa dahi ?

Birakalim bu isleri, kimseyi kandirmaya aptal yerine koymaya gerek yok...
    Haa gs olur bjk olur fb olmaz diyen varsa, o zaman tartismaya hiç gerek yok

Nereden
    İstanbul

fbli bir oyuncuya sempati duymayabilirsin ama bu bjk için geçerli değil.bizim bjk ile husumetimiz yok.tek düşman fb'dir

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fbli bir oyuncuya sempati duymayabilirsin ama bu bjk için geçerli değil.bizim bjk ile husumetimiz yok.tek düşman fb'dir
    Katilmiyorum,, tamam husûmet konusunda fb bir adim öndedir ama alayi bize karsi ittifak bile yapar yeri geldi mi,, ayni derecede ezeli rakipler, farklari yok

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Bu arada baska takim alt yapisinda oynayabilir, sonra bize gelebilir, çok sorun degil, ama 61'i o formalarda kirletmesinler en azindan, demek istedigim bu

Nereden
    Kuzey Amerika

adem lajic ve güvende muazzam şut tekniği var.

bitirici bir santrafor ve 10 numaran varsa bu ligde daima iş yaparsın. sosa sakatlanmasa lig çok farklı olurdu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)