Sayfa 219 Toplam 1316 Sayfadan BirinciBirinci ... 119 169 209 217 218 219 220 221 229 269 319 719 1219 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32886 adet sonuctan sayfa basi 5,451 ile 5,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Antep finalde. Antep 9/9 penaltı attı Osmanlıspor 8/8 atmıştı ve sezon başında Rafet El Roman'ın bize önerdiği Eric Ayuk 9. penaltıyı kaçırdı. Kalasın önde gideni olduğu için çok gerilere saklamışlar.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de ama, niye orijinal degil ki ? çok asagilara düsüp de takim mi satin almislardi ?
    Amatörden çıkamadılar,sonra aynı yıl Aliağaspor'un yarışma hakkını alıp 3,.lige çıktılar.

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kalitesi ya? Bursasporun kadrosu TFF 1. Ligde bile kümeye oynar. O kadar bir kötü kadrosu var Bursasporun.

Kalite Bursaspor’un yanından bile geçmemiş.
    Şehir,camia ve taraftar kalitesi,Bursa'nın yokluğu hissedilir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa’nın düşmesine şaşıran yoktur herhalde.

Gençler gibi dönebilirler mi?

Bu ekonomiyle çok zor.

Bursa uzun süre süper ligi göremeyebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ligi bilen bir Hoca ile çok rahat geri gelir Bursa ama işi adam gibi yapacak bir Hoca'ya verecekler.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Erayz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda Trabzonsporlu görünümlü kripto Bursa takımının avukatlığını yapanlar ne kadar fazlaymış. Ben burası Trabzonspor forumu zannediyordum.

Göztepe iyi ki kümede kaldı. İzmir'den bir takım olması her zaman iyidir. İzmir kenti hakediyor. Bursa içerde 5000 bin kişiye oynamazken, Göztepe o dandik stadı her maç ağzına kadar dolduruyor koşulsuz şartsız.
    aha haha ahahah hahahahah
    yalanin da bu kadari

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beynin durdu mu senin. Yalan mı? Deplasmanda gol atamayan ve bir puan bile alamayan Bursaspor son hafta Trabzonsporu Trabzonda yendi.

Neden bahıs ediyorsun sen. Yürü git.
    Alt lige çoktan düsmeyi hak eden Adanaspor'a bile yenilmistik o ara, ne anlatiyorsun sen ? son 8 hafta kazandigimiz maç bile yoktu,, hey gidi hey, ama isine gelince 82puanli sikeli sezona "transfer yapsaydik böyle olmazdi" "9puani kapattirmayacaktik" demesini bilirsin... geç bu isleri geç
    Alıntı Erayz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sempati duyduğum asansörden kastın Göztepe mi? Eğer öyleyse, İzmir'e, Göztepe'ye niye düşmansın önce onu açıkla. Forum yönetimi sana mı soracak kimi barındırıp barındırmayacağını? Bursa küme düştü, çok iyi oldu, çok da güzel oldu. Hayırdır yasak mı Bursa'nın küme düşmesine sevinmek?
    Hayir yâni ne demek istiyorsun anladik, Göztepe düssün diyenler solcu düsmani falan... alâkasi yok, en azindan kendi açimdan, benim kadar burada açik açik hükümete söven 3 kisi ya var ya yoktur, benim Izmir ile de alip veremedigim yok, ama Bursa kalsin istiyordum açik ve net... göztepe 2 senedir cincona puan hediye etmekten baska ne ise yaradi ? hiç... gidip deplasmanda basak'i yenmesini biliyorlar, nasil oluyorsa... birakalim bu isleri, sirf hükümete karsilar diye durus falan sergilediklerini zannedenler çok komiksiniz baska da bir sey degil...

"Bursa kapali cezâevine hosgeldiniz emek hirsizlari" pankartini fbye karsi herkesin gözüne sokan Bursaspor hepsinden adamdir, Göztepe nedir la ? baskanlari bu sene bir açiklamasinda bize bile laf atmisti aptal midir nedir...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Timur Bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa neyse de Erzurum ligde kalmayı hak etmişti. Resmen bizim gibi kaç maçta doğrandılar. Göztepe ise bu sezon birkaç kaç dışında Bursa gibi yokları oynadı ve gsye bedavadan iki sezondur 12 puan verdiler. Sırf Izmir takımı diye Göztepe'ye sempati duymak daha ağır saçmalık. Bize gelip oynadığı maçları yılda bir iki kez anca oynuyorlar. Yalandan Izmir Marşı söyleyip devletin stadı için el pençe duran bir takım pek samimi değil.
    Aynen katiliyorum
    Ve de ekliyorum : Erzurum konusunda tâlimat falan bence olmamistir, hakemler kendi istekleriyle bâzi rezil kararlari almislardir sirf Erzurum'a gitmemek için, ikliminden dolayi falan,,, emînim bundan...
    Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017 yılında Rizenin düşmesi Trabzon'a ne gibi bir fayda sağlayacaktı da Bursaya asılmadı, Rize olsa asılırdı diyorsun?
    Ben de çok sordum bu soruyu kendime ama cevap bulamadim,,, belki yabancilari uzak deplasmani istiyordu, yakinda deplasman demek Istanbul ve yurt disinin daha da uzak olmasi demek,, anca bu kadarini bulabildim o kadar zorlamama ragmen bir de o maçta takimimizin 80%'i yabanci idi, haydi yerli olsa belki derim ki Bursa'yi daha çok seviyorlar ya da Rize'ye karsi tavirlari var falan, ama yok... o maçta pustluk yaptiysa ersun yapmistir, bi ihtimal de demirok...
    Ha ben yine de Bursa'ya zâten kiyak yapmis oldugumuz için o senesi Rize'yi kurtamamiz gerektigini düsünüyorum... haa bizim maça gelen Bursali sayisi Rize'nin içerdeki o son maçindan fazla olmasi da Rize'den sogutmustu beni, o ayri
    Alıntı Timur Bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erzurum başkanı güzel konuşuyor. Istanbul, Ankara, Izmir sevicilere iyi cevap veriyor.
    Ne dedi ki ?
    fb konusunda da haklisin ve ben 2-33 haftadir aynilarini yazdim durdum, uefa destekli katakulli bekliyorum ben açikçasi, baskanin açiklamalari ve Cumhubaskani'na tesekkürü hiç kimseyi yaniltmasin, hiiç belli olmaz bu isler...
    Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatay gelsin tabi, hem iyi takım hem de farklı bir şehir. bizden puan alacakları da kesin ama neyse.
    cincon ve fbye puan hediyeleri hayirli olsun simdiden bence =) tam böyle cücüsleri çiçekle karsilayacak olan sehir havasi var orda, sinir bozucu
    Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amatörden çıkamadılar,sonra aynı yıl Aliağaspor'un yarışma hakkını alıp 3,.lige çıktılar.
    Vay çakallar

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Bursa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa gibi dik durabilen bir camianın düşmesine üzüldüm. Zira erzuruma da. Keşke göztepe. Kasımpaşa filan düşseydi. Neyse seneye haayla beraber düşme adayları kasımpaşa ve göztepedir şimdiden.
    Az önce fatşh terimin açıklamalarını okukdum. Bu ülkede nasıl bir akıl tutulması yaşanıyor anlamış değilim. Gs ye karşı 17 takım birleşmişmiş. Herkes onlara karşıynış. Bir dünya gereksiz ceza almışlar doğranmışlar ama eze eze şampiyon olmuşlar. Resmen komedi. Malesef spor camiası çanak tutuyor bunlara. Yokki ülkede gerçekten ahlaklı spor yorumcuları. F. Terim ve mafya ekibi sayesinde hakemleri de yanına alarak haksuz galibiyetler alarak şampiyon oldu diyecek. En az 5 maç sayarım haksız aldığı.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bir takım ne kadar kötü yönetilebilirse o kadar kötü yönetildi bursa. üç senedir ha düştü ha düşecek modda olan bir takım nasıl olur da bunun önlemini almaz ilginç. bu sene belliydi zaten böyle olacağı da. ortaya koyulan futbol sebebiyle açık ara erzuruma yandı içim. düşmeyi gerçekten hak etmemişlerdi. ben bunu sallıyorum ama nedense sanki orada maç yapılmasını istemedikleri için bunca hakem hatasına maruz kalmışlar gibi hissediyorum. adamlar seneler sonra lige çıkmışlardı hiç uğruna geri düştüler. çık bakalım bir daha çıkabilirsen

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir takım ne kadar kötü yönetilebilirse o kadar kötü yönetildi bursa. üç senedir ha düştü ha düşecek modda olan bir takım nasıl olur da bunun önlemini almaz ilginç. bu sene belliydi zaten böyle olacağı da. ortaya koyulan futbol sebebiyle açık ara erzuruma yandı içim. düşmeyi gerçekten hak etmemişlerdi. ben bunu sallıyorum ama nedense sanki orada maç yapılmasını istemedikleri için bunca hakem hatasına maruz kalmışlar gibi hissediyorum. adamlar seneler sonra lige çıkmışlardı hiç uğruna geri düştüler. çık bakalım bir daha çıkabilirsen
    Baska bir baslikta ya da arka sayfada ben de bunu belirttim... tâlimat falana da gerek yok yâni, hakemler kendi istekleriyla Erzurum'u devre disi atmak istemis olabilirler, hepsi olmasa da tabi

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baska bir baslikta ya da arka sayfada ben de bunu belirttim... tâlimat falana da gerek yok yâni, hakemler kendi istekleriyla Erzurum'u devre disi atmak istemis olabilirler, hepsi olmasa da tabi
    gs maçını geç saate istediler ya o noktada ipleri çekilir zaten. gsdeki lobi nasıl bir şeyse artık

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursasporun küme düşmesiyle beraber, sampiyonluk gelirlerinin paylasimindan, Trabzonspor 8 milyon Tl daha fazla gelir elde edecek haberleri var...

Bilen var mi bu konuyu ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu durum mesnetsiz dedikodudan ibaret. Aksi yönde benzer bir dedikodu da Başakşehir şampiyon olursa yayın gelirleri 6'ya bölünecek şeklindeydi. Oysa şampiyonlara sadece şampiyonluk sayısı kadar bir pay veriliyor. Bursa'nın tek şampiyonluğu olduğu için diğer takımları etkileyen bir durum yok ancak diğer 4 şampiyondan biri küme düşerse, o vakit açığa çıkan pasta çok daha büyük olduğundan o rakamın nasıl dağıtılacağı konusunda bir tartışma oluşabilirdi. Tabii mevcut konjonktürde yakın zamanda böyle bir durumun gerçekleşmesi mümkün değil...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine bir siyaset takımı yükseldi.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maddi açıdan dengeyi bozanlar üst lige çıkıyor aga

alt liglerde gelirler belli ama para biryerlerden akıyor

gazişehirde musa sow olur mu aga

aynı şekilde karagümrükte erkan zengin mehmet batdal falan

diğer yandan hatay kendi imkanları ile sistem takımı kurup bunlarla finale çıkıyor.

kulüplerde denetleme yok

bütün futbol liglerine nba deki gibi salary cap gelmesi gerekiyor.net
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Bursa

Oldum olası şu play off işini sevemedim gerekliliğini de çözemedim. X takım sene boyunca altındaki takımlardan daha fazla puan topluyor ama sonra sırf heyecan uğruna iş turnuva modeline dökülüyor. Madem böyle bir şey var o zaman süper ligde de düşecek üçüncü takım da play offla belirlensin. Hey Allahım ya.

Nereden
    İstanbul

2019-2020 sezonu Süper Lig
    Trabzonspor
    Galatasaray
    Alanyaspor
    Ankaragücü
    Antalyaspor
    Başakşehir
    Beşiktaş
    Denizlispor
    Fenerbahçe
    Gazişehir
    G.Birliği
    Göztepe
    Kasımpaşa
    Kayserispor
    Konyaspor
    Malatyaspor
    Rizespor
    Sivasspor
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zeytinburnuspor, Bakırköyspor, Kocaelispor ve Sarıyerli ligi özledim yahu...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursa büyük bir borçta, ben yeniden çıkabileceğini düşünmüyorum en azından bu sene.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Oldum olası şu play off işini sevemedim gerekliliğini de çözemedim. X takım sene boyunca altındaki takımlardan daha fazla puan topluyor ama sonra sırf heyecan uğruna iş turnuva modeline dökülüyor. Madem böyle bir şey var o zaman süper ligde de düşecek üçüncü takım da play offla belirlensin. Hey Allahım ya.
    En iyi sistem almanyadaki gibi, son iki direk düşüyor, bir alt ligdeki ilk iki direk cikiyor. Üst ligi 16. bitiren alt ligdeki 3. olan takimla iki mac ile relegasyon macı yapiyorlar, kim kazanirsa artik, ya bir takim daha üst lige cikiyor yada bu maci kazanarak son anda digeri ligde kalmayi garantiliyor. Bunun iyi tarafı, bizde mesela 15. Olmak icin matamatiksel olarakda imkan kalmayinca düsmüs sayiliyorsun ve son haftalar maclara sadece formalite olarak cikiyorsun. Ama burda 16. Olup relegasyona kalmak icin hala mücadele verebiliyorsun

Nereden
    Bursa

Alıntı Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyi sistem almanyadaki gibi, son iki direk düşüyor, bir alt ligdeki ilk iki direk cikiyor. Üst ligi 16. bitiren alt ligdeki 3. olan takimla iki mac ile relegasyon macı yapiyorlar, kim kazanirsa artik, ya bir takim daha üst lige cikiyor yada bu maci kazanarak son anda digeri ligde kalmayi garantiliyor. Bunun iyi tarafı, bizde mesela 15. Olmak icin matamatiksel olarakda imkan kalmayinca düsmüs sayiliyorsun ve son haftalar maclara sadece formalite olarak cikiyorsun. Ama burda 16. Olup relegasyona kalmak icin hala mücadele verebiliyorsun
    Bu sistem de olabilir. Ama altıncı olan takımın iki maç kazandı diye süper lige çıkması kötü bir şey. Ligin kalitesinin düşme ihtimali de yine söz konusu. Fakat bizde play offlar hayli heyecan sağlıyor anladığım kadarıyla. Bu yüzden bir değişiklik yapacaklarını hiç sanmıyorum

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ciddiye alınabilecek bir lig için 20 takım şart.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Doğru söylüyorsunuz. Madem 1 takım süper lige çıkması için play off yapıyorsunuz, süper ligden düşecek 1 takım için de play out yapın.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olay sadece o değil playoff sisteminde

çoğu takımın 34 hafta hedefi olmasını sağlıyor.

ilk 3 çıksa orta sıra hedeften kopacağı için sıkıntılı maçlar ortaya çıkabilir.net
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)