Hesaplipazar
Sayfa 466 Toplam 466 Sayfadan BirinciBirinci ... 366 416 456 464 465 466
Toplam 11632 adet sonuctan sayfa basi 11,626 ile 11,632 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig | 2019 - 2020 Cemil Usta Sezonu

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir'in Kasımpaşa'ya puan kaybetmesini beklemek hayalcilik olur. Beni az da olsa endişelendiren son haftaya puan puana girme durumu. Her ne kadar Kasımpaşa eskisi gibi kolay gol yiyen bir takım olmasa da, Başakşehir'le aramızdaki gol averajı durumu bu seviyede olursa enteresan sonuçlar çıkabilir. Hele ki Kayseri'nin durumu bizim maç öncesinde kesinleşmezse, bizim açımızdan çok sıkıntılı bir maç geçebilir. Ama ben yine de yarışın gol averajına kalacağını düşünmüyorum...
    Acik söylemek gerekirse gecen haftalarda o kadar cok tahmin ve öngörüde bulunduk ve hepsi fos cikti. O yüzden kagit üstünde böyle olur söyle olur demek cok zor. Her ihtimal oldugu gibi, bence puan puana kalma ihtimali de hala mevcut ihtimaller arasinda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

ihsan candas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

başakşehir aslında ilk defa kadrosu bozulmuş şeklinde oynayacak.. geride hantal ama tecrübeli defans oyuncuları. ortada oynayacak 3lü birlşkte fazla oynanamamış oyuncular olacak; topal, berkay ve irfan nispeten kabız bir üçlü. ileride ise eli daralmış bir takım var.. crivelli ve demba ba başlar, crivelli önceki haftalar gibi çizgiye yakın oynar. üçüncü isim de robinho veya gulbrandsen olacaktır ki ikisi de çok formsuz... Antalya da onlardan hallice bir oyun oynuyor. sinan ve podolski dönüyor. orta sahada top tekniği yüksek oyuncular kullanıyorlar. iki kanatta ters ayaklı oyuncular kullanıyorlar. rotasyon darlığından hakan özmert yerine chico oynayacaktır. sert ve ağır bir oyuncu. kaleci ve savunma dışınnda başakşehr ciddi bir üstünlüğe sahip değil. maçın en kilit oyuncusu irfan olacaktır.
    Vay ki gençtim ölümle paslanmis buldum sesimi.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bülent, Okan'a kaptanlık kıyağı geçmesin yeter eski dostlar buluşması vol.2 olacak
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Samsun

antalyanın tüm yıldızları sınırda neredeyse.
    kaleciler, ferhat ve boffin.
    hücum oyuncuları, podolski, jahoviç, leşçuk, mikairu

bunlardan 2-3 tanesi özellikle podolski ve jahoviç cezalı duruma düşerse hafta içi bize karşı oynayamayacak.

Forum Yöneticisi Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalya'ya çok da güvenemiyorum ben.
    Öndeki dörtlü savunma geçişlerinde hiç yok, baya kopuk oynuyorlar. Neyse ki Visca cezalı.

HIZIR_IR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yabancı sınırlaması gelirse ligi takip etmeyi bırakıyorum.
    Fatih Tekke

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

tam bir garabet.

ist. kulüplerini kurtarmak için çıkarttıkları bi değişiklik.

anadolu kulüpleri artık güçlendi onları zayıflatmak için uydurdukları şeytani bir plan.

hepsini geçtim +4,+2 v.s ne lan. tribünde oturtmak için hangi kafayı yaşıyorlar acaba. izahı yok ancak bir düşman böyle yapar bu kadar enbesllik olmaz olamaz.

menejerler v.s olabilir diyordum ama hikaye tek amaçları teraziyi yeniden ist. kulüplerini yukarıda tutmak için ayarlamak.

gördüğüm bütün herkes karşı buna madem öyle bütün takımların taraftar grupları birleşip ortak bildiri yayınlasın maçlar boykot edilsin tek kurtuluş yolu bu.
    sadece aşk bizimkisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)