Cafedegoygoy
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Tercmanmz Ercan ILDIZ Yeterli mi ?

Semih58 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

Standart Tercmanmz Ercan ILDIZ Yeterli mi ?

Gnmzde en nemli sorun iletiim. Yani dndn kar tarafa aktarabilmek. Ercan ILDIZ isim benzerliimi yoksa Tolunay KAFKAS'n Karabksporda ki tercman m
    Dikkatinizi ektimi bilmem ama, Tercman Serkan'n futbolculara saat sattii iin gnderildii syleniyordu? Acaba Tercman kardeimiz neyi nasl tercme ediyor, kimdir,hangi takmlarda almtr.Problem bu kardeimizden de kaynaklanabilir mi ?
    Trabzonspor tercman Ersun YANAL dneminden mi kald, yoksa yeni mi geldi ?
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Evet Karabkspor'da alanla ayn kii kendisi. Tolunay ile birlikte alyordu bundan nce. Tolunay Kayseri'ye gidince onunla beraber gitmiti. Ma sonras aklamalar hi bakmyorum uzun zamandan beri. O Yzden profesyonel anlamda deerlendirme yapamam. niversitede benim iki snf altmdayd. spanyolcas iyidir ancak ma ncesi ve sonras futbolcularn yaptklar aklamalar uzun zamandr izlemedim. O yzden ne durumda bilmiyorum, deerlendirme yapamam. Dediim gibi bizden nce Karabkspor ve Kayserispor'da almt. Son alt takm u anda hatrlayamyorum. Grkem'in Ersun Yanal'la ayrlmasndan sonra bize geldi.Tam olarak sorun nedir?
    Konu Murat' tarafndan (06.05.2018 Saat 10:07 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

Kafama taklan, hocann oynatmak istedii ile Tercmann anlatt yeterli mi ? Ve bu iletiimi nasl gelitirebiliriz.
    Kobra

Mert Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.05.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    23
    Kazm'a da selam olsun,asi ocuklar burada..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Halil mkemmel bir tercmandr fakat simultane tercme yaparken duyguyu ok iyi verdiini dnmyorum. Bizdeki temel sknt hocaya bal tercmanlarla alyor olmamz. Oysa BJK, FB ve GS'ye bakn yllardr hocalar gelir gider ama tercmanlar deimez nk o tercmanlar ayn zamanda kulbn idari menajerlerinden biridir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

Alnt DeAgLeMaNyAq Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Halil mkemmel bir tercmandr fakat simultane tercme yaparken duyguyu ok iyi verdiini dnmyorum. Bizdeki temel sknt hocaya bal tercmanlarla alyor olmamz. Oysa BJK, FB ve GS'ye bakn yllardr hocalar gelir gider ama tercmanlar deimez nk o tercmanlar ayn zamanda kulbn idari menajerlerinden biridir...
    Aynen bence de gsnin tercmani da Halil de fazla bytlyor, yalniz Halil ona bin basar o kesin, gsninki tam bir yikama yaglamaci yapmacigin teki... idri menejer falan olmasi ok da bir sey degistirmez....

Bizim bu mevcut tercmanimizin fen olmadigini dsnyorum, onu getim ben en ok ersun'un kankasi GrkemEkal'in bizim ergen taraftarlar tarafindan sevilmesine sinir oluyorum, var ya arkadas ortaminda bize svp kin beslemiyorsa ne olayim, koyu fblinin teki "dogvu mu samet"in bir tik alti iste fblilik konusunda...
    Ondan nce de SametKse miydi neydi, hurma Shota varken vardi o da, o da fbli...

Yine en iyisi Halil'dir, valla Senol hoca gelirse Halil de gelsin, o gelmezse ok zlrm,,, kendisini tanimam etmem... kimden bu konuda bir seyler grenmek isterim dersem Halil biyi seerim tabi...

Yalniz memlekette birok sporcu tercmani hesaplarina Fransa bayragi koyuyor, o dili biliyormus gibi, hep yalan, Halil bi de atpat yni, Grkem zten tarzanca belki, ama sorsan onu da tercme eder tratsss.... akallar =)
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

Tercman konusu nemli, futbolcunun psikolojisini ancak iyi bir Tercman anlar.
    Kobra

Ozan Gzaan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2005
    Nereden
    Antalya
    Ya
    33

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aynen bence de gsnin tercmani da Halil de fazla bytlyor, yalniz Halil ona bin basar o kesin, gsninki tam bir yikama yaglamaci yapmacigin teki... idri menejer falan olmasi ok da bir sey degistirmez....

Bizim bu mevcut tercmanimizin fen olmadigini dsnyorum, onu getim ben en ok ersun'un kankasi GrkemEkal'in bizim ergen taraftarlar tarafindan sevilmesine sinir oluyorum, var ya arkadas ortaminda bize svp kin beslemiyorsa ne olayim, koyu fblinin teki "dogvu mu samet"in bir tik alti iste fblilik konusunda...
    Ondan nce de SametKse miydi neydi, hurma Shota varken vardi o da, o da fbli...

Yine en iyisi Halil'dir, valla Senol hoca gelirse Halil de gelsin, o gelmezse ok zlrm,,, kendisini tanimam etmem... kimden bu konuda bir seyler grenmek isterim dersem Halil biyi seerim tabi...

Yalniz memlekette birok sporcu tercmani hesaplarina Fransa bayragi koyuyor, o dili biliyormus gibi, hep yalan, Halil bi de atpat yni, Grkem zten tarzanca belki, ama sorsan onu da tercme eder tratsss.... akallar =)
    Valla Tranzondan gittiinde ok zlmtm Halil . Ama sonrasnda biraz aratrmtm da gvendiim bir ka abimden ok fai miktarda para istedii sylenmiti. Yani ozaman ki tercman piyasas 1000tl ise Halilin 6000-7000 tl istedii bu nedenle de anlama olmad ve gnderildii sylenmiti.
    Biz Trabzonsporluluu Sizden renecek Deiliz...

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

Piyasa nemli deil, iyi bir elemana 6-7 bin deilse de 2.500-3.000,- TL bandnda verilebilir di ? En azndan futbolcu ,hocann ne dediini anlard. Hocann kendi tercman ile gelmesi bence en uygunu.u anda iyi bir tercman 10.000,- TL'den aa almamal ve ampiyon olunmas halinde de, en az 3 maa prim verilmeli.Futbolculardan para almas yasaklanmal.
    u anki tespitlerim genel tespitler, yoksa Ercan ILDIZ Tercman ile ilgili deil. Kendisini tanmyorum, ve iini belki de en iyi ekilde yapyor, bilemem.
    Konu Semih58 tarafndan (11.05.2018 Saat 08:43 ) deitirilmitir.
    Kobra

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

ben gnll olarak tlibim sdece gerekirse prim yeter, ilgililere duyurulur bas tercmanin yaninda da olabilir bir sre pismek iin =)
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek

BERBATOV61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben gnll olarak tlibim sdece gerekirse prim yeter, ilgililere duyurulur bas tercmanin yaninda da olabilir bir sre pismek iin =)
    Sefer ben bakan olmadan zor kardeim senin i ben sana diyim. Gl bir Trabzonspor iin benim bakan olmam art

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

Alnt BERBATOV61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sefer ben bakan olmadan zor kardeim senin i ben sana diyim. Gl bir Trabzonspor iin benim bakan olmam art
    ahahahah tamam bi bekleriz sorun degil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)