Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor Trkiye'nin En Bydr !...

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

Standart Trabzonspor Trkiye'nin En Bydr !...

Doan: “Trabzonspor Trkiye’nin en bydr”

Teknik Direktrmz Ziya doan, Trabzonspor’un Trkiye’nin en by olduunu vurgulad. Antalya kampnda eitli konularda aklamalarda bulunan Doan, “Trabzonspor’da baarnn en byn yaamak istiyorum” dedi.

“kinci devre baarl olacaz”
    Takmn ikinci yarda baarl olacana inandn kaydeden Doan, “Ynetimle aramda hibir sknt bulunmuyor. Trabzonspor 7 matr kazanamayan bir teknik direktr grevde tuttu. Bu istikrar araynn en gzel rneidir” diye konutu.

“stemeyenin peinde komam”
    Hibir zaman Trabzonspor formasn giymek istemeyen futbolcunun peinde komayacan kaydeden Doan, unlar syledi: “Trk insan ok kompleksli bir toplum haline geldi. zellikle sporda yabanclara olan hayranl anlayamyorum. Ben Trk antrenrlerin Trk toplumunu, Trk psikolojisini ok iyi bildii iin yabanclardan daha faydal olacaklarna inanyorum”

“Zafer sarhou olmadm”
    Byk malarn kazanld dnemlerde dahi zafer sarhou olmadnn altn izen Ziya Doan, “Ama maalesef bu skorlar ok bytld. Yenildiimiz malarn 3-4 tanesinde ezici stnlmz vard. Basit hatalarla goller yedik, gol atamadk. Buna nlem alamadk. O kt gidiatta bir galibiyet alsaydk, mutlaka dzelecektik. 3 Puanlk sistemde, ligin ikincisi ve ncsyle kyaslarsanz arada uurum gibi bir fark yok. Karamsar deiliz, ikinci yarda eksik olan takm oyununu da sahaya yanstarak, baarl olacamza inanyorum" ifadelerini kulland.

“Taraftara kar mahubum”
    Grev yapt hibir takmda hedefini farkl bir takm gitmek olarak belirlemediini de seslendiren Doan, “Benim hedefim bulunduum takmda baarl olmak. u an Trkiye'nin 4 byk takmndan birindeyim. Hatta iddia ediyorum, Trabzonspor Trkiye'nin en by. Ka yllk sre ierisinde ka kere ampiyon olmu ve 6 milyonluk taraftar kitlesine ulam. Byk bir takmdaym, hedefim bu takmda baarl olmak. Hibir zaman hibir eye talip olmadm. Ama talip olurlarsa ben varm. Trabzonspor'da mutluyum, taraftarna kar ise mahubum. Trabzonspor'da baarnn en byn yakalamak istiyorum. kinci yarda onlar coturmak, baarya gtrmek hedefimiz" yorumunu yapt.

Sevgili hocam , Ynetime ve Teknik Heyetinize kar stifa seslerinin ykseldii u gnlerde , sylemi olduunuz cmleler gururumuzu okad. Biz senelerdir bu bilinle yayoruz. nallah sylemi oldugunuz baarlar hep birlikte yaayabiliriz. Unutmaynki hala size destek veren , hala size gvenen taraftarlarda var...
    Taraftarlk ; Geim kayna deil , Yaam kaynadr ...
    Frtnasz denizde , herkes Kaptan ...

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    39

bende yedim....
    Bu lke barta zenginlerin, savata fakirlerindir.

Bar BAKIRTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

ki gndr futbolcularmz demeleri kyor teknik direktr ven birde zerine Ziya Doann aklamalar. Madem en byktrde hocam neden ilk grev yaptnz dnemde Bjk ok kolay aklnz kartrd ve net bir ekilde gitmem demediniz. Beni Szymekin aklamalar ilgilendiriyor ve doruluuna inanyorum.
    61>34

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

Alnt CeSS Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Sevgili hocam , Ynetime ve Teknik Heyetinize kar stifa seslerinin ykseldii u gnlerde , sylemi olduunuz cmleler gururumuzu okad. Biz senelerdir bu bilinle yayoruz. nallah sylemi oldugunuz baarlar hep birlikte yaayabiliriz. Unutmaynki hala size destek veren , hala size gvenen taraftarlarda var...
    tebrikler ziya doann aklamasna gzel bir paragraf. ben de size katlyorum ona ans verelim en aznda ikinci yar grelim ziya hocann yapmak istediklerini

Telha TANYILDIZI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Elaz
    Ya
    36

en byk deil tek byk neden bunu anlayamyorlar
    adak adyorum ne zaman ampiyon olursak bi kurban kesecem

Trabzonspor Kongre yesi

Uluhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    40

hocam gunaydin, akliniz basiniza yeni geldi galiba
    Devlerin mezar, Avni Aker Stad

Forumdan Uzaklatrlmtr chota - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    39

Yolcudur Abbas balasan durmaz!
    Kaptaaan, kara grnd!
    Ziya; ''lmek boynumda, acaba sandalyeye ne zaman vuracaklar?Yalnz biraz daha zaman kazandm kesin!''

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Madem sencede enbyz sayn hocam,
    o zaman artk 3 nliberodan vazge te byklmz kaybolmasn

SELIMMM1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

ziya yalakala gerek yok.en kt ihtimalle sene sonunda gidersin.byk takm defansif oynamaz .gol yememeye deil gol atmak iin oynar.

bktm senden yeter artk brak yakamz.giiiiiiiiiiiiiittttttt defoooooollllll

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Ynetimle aramda hibir sknt bulunmuyor. Trabzonspor 7 matr kazanamayan bir teknik direktr grevde tuttu. Bu istikrar araynn en gzel rneidir

Bu kredi sayesinde 90 dakika boyunca 1 pozisyon reten takm haline geldi Trabzonspor. Sende deil kabahat seni orda tutanda..Mevcut ynetimin salnda da ye i yat. Seninle balad bu mrm seninle biter'e dek devam byle deil mi ? ne ala memleket.

"Trabzonspor'da baarnn en byn yakalamak istiyorum"

Birileri sana Trabzonspor'un Baarlarn en byn yakaladn sylemesi gerekiyor. Sen ne yapabilirsin ? en fazla 1 ampiyonluk alabilirsin. Bu da baarnn en by olmaz. Baarlardan 1 tanesi olur.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

ileri_libero - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    57

bu adam gittike adamlktan kyor...

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

bu ziyay yaknda ynetici yaparsalar amam
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

demokles - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2006
    Ya
    45

Bu gidile byklk myklk kalmayacak merak etmesin ZYA HOCA sayesinde tek forvetle ykcaz byklmz....

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ziya Doan baz saplantlarndan kurtulmas lazm. Allah utandrmasn Ziya Doan. Umarm baarl olursun, olmalsn, olmak zorundasn.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

ben yemedim ziyaaa

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

trkiyenin en byk hocas sen misin ?
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

ozturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    stanbul

lafla peynir gemisi yrmyor! nce nndeki basit anadolu takmlarn yen sonra konu... Genleri, konyay, sakaryay yenemedikten sonra byklk neye yarar, ilk yary 13. tamalyorsan istediin kadar byklk naralar at insanlar kaale bile almyorlar seni ve senin gibi sadece laf retenleri...

TRABZONSPOR u bu hale drenler utansn ve de YAZIKLAR OLSUN!

zafercalikoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    Afrika Dier

sayende rezillleri oynuyoruz ,ziyaa,hocaa
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Ykama yalama aklamalar bunlar,sanki soran var kim byk ne byk.ne alaka bir konu bu,sras m uan.sen iini yap yeter.tabi iin sadece komak,defans yapmak,barmak, armak,ceza vermek,kstrmek,karmak deil beyefendi.nce sevgi lazm,glmek,gldrmek,sevmek ve sevindirmek lazm.disiplinsizlii kimse sevmez ama senin tedavi ynteminin tutmad apak ayan beyan ortada.ne disiplin mentaliten,ne de defans mentaliten,ne de taktik anlayn bu takm dzle kartacak seviyede deil.futbolcular o kadar afallatmsn ki adamlar antremanda ip gibi sraya ekip almlyorsun.dn senin bu yata alm manya yaptn adamlar elalem ne yapmaz...onurluca istifa et,sen deil kraln gelse bu takmn tek byk olma gereini deitiremez...
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

yeni mi ankam ziya o zaman ona gre davransayd

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Ziya hocam hergn seni ve Aileni ok gzel bir ekilde anyorum ona destek veren taraftar arkadaslar da anlamyorum ve anlamak istemiyorum hala baar bekliyorlarsa ltfen bir zahmet gkyzne baksnlar

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

taraftarýz biz
    ekeriz cefaa
    ziya hoca bizi býrakmaaa
    Recep Onur KIVRAK

Ba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    34

rahat ol adem hem cefa ekiyoruz hemde ziya brakmyo bizi (yapt galiba)

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

ziya doan kt gidii grdke taraftarn houna gidecek iler yapyor
    fener mandan nce fatih i kadro d brakmas tamamen taraftarn istedii olsun diyedir taraftarn ou istemio kt gidi var hemde febe ma ncesi onu gnderdi taraftar n bi ksmnn houna gitti akl sra gven tazeledi
    imdide hazrlk malar kt gidio gol atamyoruz bu aklama geldi tuhaf biz bunu biliyoruz zaten ama ziya doan bunu sylyor malesef inanmyor
    buna inansa malara 7 defansla kmaz d byk takm ble bi oyun tarz benimsemez nadem en byz byk oynamalyz oynattn oyun en bye yakyormu ve sen yakyormusun o en bye?

Kaan Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.05.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

sayin td miz onun icinmi bu takima byk takim gibi futbol oynatiyorsunuz,ha dogru biz unutmusuz,byk takimlar sizin yaptiniz gibi basarili oluyorlar,defansa 7-8 kisi koyuyorlar 7 macta galib gelemiyorlar gol atamiyorlar evet onun icin cok basarili oluyorlar degilmi sayin td miz,sizin aklinizdan gecenleri ne yapmaya calistinizi bi anlayabilsek ama malesef anlayamiyoruz,hem birakin artik bos bos konusmayida icraat yapin sikildik artik sizin konusmalarinizdan takim eriyor gnden gne rezil ediyorsunuz bizi ve asla ve asla unutmayinki TEK BYK TRABZONSPOR aklinizi basiniza alin ve ona gre davranin
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makam, millet tarafndan ehli olmayan kimseye saltanat taht yaplp oturtuldu mu, o millet felaketi gzlemelidir.Ravi: Buhari

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)