Sayfa 18 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18 19 SonuncuSonuncu
Toplam 470 adet sonuctan sayfa basi 426 ile 450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 33. Hafta l Bursaspor 1 - 3 Trabzonspor l Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

akbaş gereksiz faulleri yapmasa, kendine hakim olabilse iyi stoper ama yerleşik savunma yaparken çok panik davranıyor. ancak Virgil van Dijk paklar akbaş'ı.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcay ve Akbaş başta olmak üzere Damdoy, Yusuf ve Abdülkadir maçın en iyileriydi.

Akbaş iyi topçu, son haftalardaki Okay’ı stoper oynatma sevdası yerine Akbaş’ı kullansaydı bir iki maç daha almıştık.

Ben bu maçı rıza’nın sondan 2.maçı olarak bakıyordum, kaldı 1 maç.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahada o kadar uyuşuk davranıyor ki futbolcular, 3-1 skora bile sevinemiyorsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçın son 20 dksına yetiştim. öyle böyle yenmişiz bu sene bitti seneye inşallah futbol izleriz
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akbaş gereksiz faulleri yapmasa, kendine hakim olabilse iyi stoper ama yerleşik savunma yaparken çok panik davranıyor. ancak Virgil van Dijk paklar akbaş'ı.
    denge stoperi koy yanina ve izle

ilk isim tasci
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denge stoperi koy yanina ve izle

ilk isim tasci
    bence daha uzun bir denge stoperine ihtiyacımız var.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olağanüstü işler olmazsa ligi 5. bitirdik gibi gözüküyor. 5.lik aslında başarısızlık sayılmaz ama 52-55 puanla 5.oluyorsan ve liderden 20 puan fark yiyorsan net olarak başarısızsın. Şu kadronun normalde 70 puan yapması lazımdı...
    70 puanı kadrolar değil oyun ahlakı yüksek oyuncu topluluğu yapar. Bu kadro 5 sene üst üste oynasın yine lig 5. geçemez. Böyle bir kapasiteye sahip değiller.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence daha uzun bir denge stoperine ihtiyacımız var.
    su an halen okay bizde oldugundan onu hesaba katmadim
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Türk hocalar da genç oyuncu oynatacak yok. Dünya da genelde A takıma 16-17 yaşta yavaş yavaş yedek oynatarak tecrübe almalari icin oynatirlar. Bizim ligde 20 yaş üzeri oluyor bu. Yusuf ve Abdülkadir önceden piyasa çıkmasa Rıza gibi çapsızi oynatmazdi
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı t.gokce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mantıkla gidersek bu gün Abdulkadir ve Yusuf gibi oyuncuları sahada göremez olurduk..
    İlişkiyi kuramadım. Abdülkadir'le kazanıyorsan onu oynat, Durica'yla kazanıyorsan onu.

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk hocalar da genç oyuncu oynatacak yok. Dünya da genelde A takıma 16-17 yaşta yavaş yavaş yedek oynatarak tecrübe almalari icin oynatirlar. Bizim ligde 20 yaş üzeri oluyor bu. Yusuf ve Abdülkadir önceden piyasa çıkmasa Rıza gibi çapsızi oynatmazdi
    Kesinlikle doğru söylüyorsun
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Çok gözükmedi ama maçın yıldızı abdülkadirdi. O sahada olunca çok güzel kısa paslar yapıyoruz. Takımı çekip çevşriyor. Futbol aklı tüm takıma yetiyor
    En büyük Trabzon

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı kunuba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okuma yazmayı 5 yaşında öğrendim çok şükür. hayatında profesyonel olarak süper ligde maç oynamamış 10 adamı yedek olarak maça etki etsin diye kenarda bekleteceksin öyle mi? hayır muhammed derken beşiri kastettiysen daha fazla yazmayayım lüzum yok.
    Okumayı bilmiyorsun demedim,okumuyorsun dedim.
    Valla su mali tabloda forvet Burak ve arkasında ndoye,rodallega tutma gibi bir lüksü muz yok maalesef.
    Üstelik bu sezon ndoye ve rodalega kaç dakika süre aldılar?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Dediğim gibi milyon Euro verip,bir sezon kenarda oturma dönemi sona ermeli.Alternatif kadronun tamamı gençlerden oluşmalı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç hariç ligde geriye dönük iki maçta da gördüğüm 11'de oynayanların yarısı takım için saldırıp bir taraflarını yırtarken diğer yarısı takımı sabote ediyordu. Bu maç değişik bir maç oldu. Özellikle ilk yarı özlenen futbolu gördük. Ligin bitmesi yakın diye midir nedir anlamadım. Rıza hoca acil gönderilmeli. Sezon sonunda da Altınordu'nun başındaki hoca gibi bir adam gelmeli. Dünya şampiyonu olan lise kadrosundan maksimum seviyede Trabzonspor'un 11'ine oyuncu kazandırılmalı. Ekonomik darboğazdan ancak bu şekilde çıkılabilir. Sportif başarı için iskelet kadro ancak üç sene içinde gerçekleştirilebilir. Trabzonsporun adı zaten ilk 5e girmeye yeter, yetmeli. Bunu dünyaca ünlü futbolcuları getirerek yapmanın bir faydası yok.
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

Nereden
    Bursa

Maçta gayet güzel görüntüler vardi bizim tribunde dr epeyce Trabzonspor taraftari vardi kazasız belasız yolculuklar geri dönüş yolunda olan Trabzonsporlu arkadaşlarımıza..
    Konu MustafaTuran16 tarafından (13.05.2018 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70 puanı kadrolar değil oyun ahlakı yüksek oyuncu topluluğu yapar. Bu kadro 5 sene üst üste oynasın yine lig 5. geçemez. Böyle bir kapasiteye sahip değiller.
    Dediğim gibi ben sıralamaya değil puana bakıyorum. 4 önemli rakip 70 puanı geçerse sen tabii ki 5.liği geçemezsin. Ama sen 70 puan alabilen bir takım oluşturursan öyle veya böyle şampiyonluğa oynadığını ispat eder, hem taraftarını sezon içerisinde daha az üzmüş olur hem de lig sonuna kadar motivasyonunu kaybetmemiş olursun. Takım olmanın elbette önemi var. Bunun içinde oyun âhlakı elbette tabii ki önemli, ama gerektiğinde karma oyuncularla da tek sezonda bir araya gelip şampiyon olabiliyorsun. Özellikle GS bunu 11-12'de ve bu sezon çok net gösterdi. O yüzden yıllardır bize dayattırılan, takımın oturması lazım gibi bahanelere fazla sığınmamak lazım.

Ha 70 puan mevzusuna geri gelirsek. Beceriksizliğimizle kaybettiğimiz önemli puan kayıpları oldu. Bugün ligde deplasmanlarda en çok puan toplayan takımlardan biriyiz. Buna rağmen Karabük, Konya, Gençlerbirliği ve Osmanlı deplasmanlarının son dakikalarında kaçan 8 puanla birlilkte içeride çok net üstün olduğumuz bir Göztepe maçını oynadık. Bu 10 puanı almış almış olsaydık o motivasyonla içeride Sivas ve Kasımpaşa mağlubiyetleri de gelmezdi. Bu da bizi 71 puana taşırdı. Yoksa Başakşehir, BJK ve FB maçlarındaki puan kayıpları zaten normal sonuçlardı. Anormal olan Alanya, Akhisar ve hatta Kasımpaşa maçlarındaki travmatik sonuçlar...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okumayı bilmiyorsun demedim,okumuyorsun dedim.
    Valla su mali tabloda forvet Burak ve arkasında ndoye,rodallega tutma gibi bir lüksü muz yok maalesef.
    Üstelik bu sezon ndoye ve rodalega kaç dakika süre aldılar?
    ndoye gidiyor zaten, sözleşmesi bitti. rodallega 11de şans bulduğunda da iyi değerlendiremedi. hatta ndoye daha iyi performans gösterdi.

Nereden
    Eskişehir

Dediğim gibi ben sıralamaya değil puana bakıyorum. 4 önemli rakip 70 puanı geçerse sen tabii ki 5.liği geçemezsin. Ama sen 70 puan alabilen bir takım oluşturursan öyle veya böyle şampiyonluğa oynadığını ispat eder, hem taraftarını sezon içerisinde daha az üzmüş olur hem de lig sonuna kadar motivasyonunu kaybetmemiş olursun. Takım olmanın elbette önemi var. Bunun içinde oyun âhlakı elbette tabii ki önemli, ama gerektiğinde karma oyuncularla da tek sezonda bir araya gelip şampiyon olabiliyorsun. Özellikle GS bunu 11-12'de ve bu sezon çok net gösterdi. O yüzden yıllardır bize dayattırılan, takımın oturması lazım gibi bahanelere fazla sığınmamak lazım.

Ha 70 puan mevzusuna geri gelirsek. Beceriksizliğimizle kaybettiğimiz önemli puan kayıpları oldu. Bugün ligde deplasmanlarda en çok puan toplayan takımlardan biriyiz. Buna rağmen Karabük, Konya, Gençlerbirliği ve Osmanlı deplasmanlarının son dakikalarında kaçan 8 puanla birlilkte içeride çok net üstün olduğumuz bir Göztepe maçını oynadık. Bu 10 puanı almış almış olsaydık o motivasyonla içeride Sivas ve Kasımpaşa mağlubiyetleri de gelmezdi. Bu da bizi 71 puana taşırdı. Yoksa Başakşehir, BJK ve FB maçlarındaki puan kayıpları zaten normal sonuçlardı. Anormal olan Alanya, Akhisar ve hatta Kasımpaşa maçlarındaki travmatik sonuçlar...
    Her takımın kaybettiği puanlara bulduğu mazaretleri yıllardır ibretle takip ediyorum hele bizde hep bahaneler bahaneler

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her takımın kaybettiği puanlara bulduğu mazaretleri yıllardır ibretle takip ediyorum hele bizde hep bahaneler bahaneler
    33 maçın 19'unda puan kaybetmişiz ben sadece berabere kaldığımız 5 karşılaşma da şanssızlık yaşadık dedim. Diğer puan kaybettiğimiz maçlara hiç girmiyorum dedim ya onlar zaten olağan sonuçlardı. Takım biraz şanssız olmasa ve hocası yakaladığı fırsatı değerlendirse 70 puanı bulurdu. Lig tarihinde 5.lerin 60 puanı geçtiği çok nadirken, 70 puanla 5.olmak da ayrı tartışma konusu olurdu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muhteşem taraftarımız;

6A8DADD4-FB56-436D-BF68-B37F40F97F89.jpg

İşte büyüklük böyle oluyor..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Bursa

Maçı izleyemedim,son 5-10 dakikasına bakabildim,Akbaş'ın nasıl oynadıgını merak ediyorum.Okay'dan stoper yaratmayı gerektirecek kadar var mı?
    Bence elimizdeki en iyi stoper,yerli ama adamın kıymetini bilen yok.

Akbaş'ın başlıgı nereye gitti bu arada?
    • Memento mori

Nereden
    Eskişehir

33 maçın 19'unda puan kaybetmişiz ben sadece berabere kaldığımız 5 karşılaşma da şanssızlık yaşadık dedim. Diğer puan kaybettiğimiz maçlara hiç girmiyorum dedim ya onlar zaten olağan sonuçlardı. Takım biraz şanssız olmasa ve hocası yakaladığı fırsatı değerlendirse 70 puanı bulurdu. Lig tarihinde 5.lerin 60 puanı geçtiği çok nadirken, 70 puanla 5.olmak da ayrı tartışma konusu olurdu...
    70 ve üzeri puan topladığımız her sezona camia olarak üç aşağı beş yukarı birlik beraberlik ve bir plan dahilinde giriyorduk. Bu ve benzeri sezonlarda ise plansız proğramsız, şovenist hamleler ile malumdur daha başlangıcında hep hüsranla sonuçlanıyor ve birbiri ardına kaybedilen puanlar sonrası sürekli bahaneler üretiliyor. İstanbul takımlarının kulüp yapısı ve arkasına aldığı yazılı, görsel basın ile tff rüzgarı onları yarışın içinde her daim tutacaktır bu lig kurulduğundan bu yana yadsınamaz bir gerçek fakat bizim arkamıza alabileceğimiz tek itici güç camianın birlik beraberliğidir. Kadro yapısı ne kadar vasat veya altı olursa olsun bu kulüp biraz kendini bulduğunda zirveye hakim olabilir bunun defalarca örneğini yine bu takım yaşattı bizlere, yeter ki bir takım bahanelere sığınmayalım kafadan bu işe camia olarak gönül verelim demek istiyorum ve bu sefer bu yönetimden baya ümitliyim.

Nereden
    Trabzon

Takımında Yusuf Erdoğan'ı,Serdar Gürler'i,Deniz Yılmaz'ı olan takımların yüzü gülmez,ikisi düştü,biri de ucuz yırttı.Bu adamlar bir de bizde oynadılar.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Noktası virgülüne kadar katılıyorum.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)