Sayfa 28 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 SonuncuSonuncu
Toplam 706 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TSL 32. Hafta l Trabzonspor 2 - 5 Kasmpaa l Ma Sonucu

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Gntekin Onay‏Onaylanm hesap @guntekin_resmi
    Belki ounuz biliyordur ancak yine de sizlere Trabzonspor ile ilgili arpc baz bilgiler vermek istiyorum.

Son yllarda evinde farkl yenilgiler ile dikkat eken ve ortalama 6 malubiyet alan Trabzonspor, 2 kasm 1975 ile 1 kasm 1981 tarihleri arasnda Avni Akerde 6 yl boyunca hi yenilmedi

Trabzonspor 1976-77de evinde sadece 3 gol, 1977-78de 3 gol, 1978-79da 1 gol, 1979-80de 3 gol, 1980-81de 4 gol, 1981-82de ise 4 gol yedi
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

daha gecen haftadan cok kisi konusmaya baslamisdi, Trezeguete tutmak lazim yoksa basimizi yakacak diye. Ulen Riza senin aklina bu gelmedimi ?
    Hadi senin aklina gelmedi, yardimcilarin ne is yapiyor ? Takim ortada yok herkes free takiliyor, otorite yok, baskan yok, patron yok, antrnr yok, yok ulan yok.

Biz suan skretmek gerekliyiz 5. olmakla.

yelik tarihi
    30.12.2007
    Nereden
    Trabzon

Beincilik yarnda elde ettiimiz avantaj yine kaybettik o adan nemli bir puan kayb oldu.

Maa gelirsek aslnda geen haftadan bi fark yoktu geen haftada ok pozisyon vermitik ama rakip deerlendirememiti.Bu kez Kasmpaa cezay kesti.

Oyuncularda ciddi konsantrasyon kayb var ligin sonu yaklatka herkesin kafas kark o yzden byk kulp grnml kk takm grnmndeyiz genelde ligde iddias kalmayan anadolu kulplerinde oyuncular gelecek planlar yapt iin son malarda de geer byle farkl sonular alrlar onlarn sorununu yaamaktayz.Bu byk kulbn takmda byk olmal herkes daha dikkatli olsun.

Uurcann ok bariz bir hatas yoktu.Gollerde takm savunmas ok kt durumda sebebini geen hafta kazanrken syledik burak,sosa,yusuf ikili mcadelelerde zayf kucka,onazi de defansif anlamda katks dk ve baz oyuncularda mevkisi olmad blgelerde oynuyor byle bir takmn pozisyon vermesi ok doal.

Birinci gol son malarda okca yediimiz tarzda bir gol stoper hatas, ikinci gol baraj hatas, nc gol rakip oyuncular ceza sahamzda doru depar atarken onazi yryerek geliyor kucka da ar ekimde kouyor ve bota bir ok adam kalyor,drdnc gol kaleciye biraz yazlabilir ama vuruta iyidi akcas,beinci gol sabek sa stoper ikram.not:nc golde hakeminde katks var.

Ksacas sahadan hatasz bir ekilde ma tamamlayarak kan bir oyuncumuz olmad.ok dank,disiplinden uzak sadece hcum etmeye dnk bir oyun tarz vard.Rza hocannda eksikleri oktu.En byk yanl,doru sandn yanlta srar etmektir.Oyuncular doru mevkilerine yerletir.Gitme olasl olan oyuncular sahaya koyarken iki kez dn beden dillerini oyuncularn iyi oku.

Beincilik iddiamz hala ok kuvvetli geri gitmeyi ne kadar hakediyoruz o tartlr ama bu byk camia avrupa da olmal.

Avrupa ligi birok a oyuncumuzun patlamas iin gzel bir platform gidecek oyunculardan ricam takm iin oynamyosanz bile en azndan yusuf,abdlkadir gibi genler iin oynayn onlar orada olmal.

El Cordobes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.08.2014
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

2 hafta nceki sivas yenilgisini canl izlemi biri olarak armyorum. nk o mata artk ayan beyan gzkt zere takmda mthi bir disiplinsizlik, ciddiyetsizlik ve baboluk var. Hi kendinizi taktik maktik u niye oynamad falan diye yormayn. Takm sezonu oktan kapatt. Kadroya giremeyen her oyuncu sosyal medyadan ayn anda sallamaya balyor.kp snsana diyen hocasna ben soyunma odasnda snyorum diyerek Akba n bile posta koyabildii bir takmdan bahsediyoruz. Genlerimiz bu yapya almasalar bari. Bu disiplinsizliin kayna tam olarak nedir bilemiyorum ama ilk zlmesi gereken sorun bu.
    There is no spoon...

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Rezillik artk paa galan deil , azdan akyor azdan.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    Teekkrler ADMIN!!!

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    47

Alnt Berkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ar konumak istemezdim ama Rza hoca gelince benimde pek midim yoktu ama ncelerden izlemlediim kadaryla ve benim nezdimde onurlu bir insandr, yapamazsa bile erefli ekilde brakr diye dnmtm ama ne yazk ki beni yanltt. Zaten ligin bitmesine 2 hafta kalm ve baarsz olmusun neden istifa etmezsin Rza almbay ? 2 haftalk para iin mi bu omurgasz davrann ? Yazklar olsun sana da.
    yine de ar konumayn derim. bence hemen basarsz ol annda brak olayn bizde brakmalyz
    13 Vitor Hugo

Soner Albayrak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.09.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt El Cordobes Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2 hafta nceki sivas yenilgisini canl izlemi biri olarak armyorum. nk o mata artk ayan beyan gzkt zere takmda mthi bir disiplinsizlik, ciddiyetsizlik ve baboluk var. Hi kendinizi taktik maktik u niye oynamad falan diye yormayn. Takm sezonu oktan kapatt. Kadroya giremeyen her oyuncu sosyal medyadan ayn anda sallamaya balyor.kp snsana diyen hocasna ben soyunma odasnda snyorum diyerek Akba n bile posta koyabildii bir takmdan bahsediyoruz. Genlerimiz bu yapya almasalar bari. Bu disiplinsizliin kayna tam olarak nedir bilemiyorum ama ilk zlmesi gereken sorun bu.
    te sevilmeyen Fatih Terim GS'ye geldiinde bu sorunlar zd ve takm kenetledi.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.01.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    35

Riza hoca gemiyi limana yanastiramiyor

Bunu goren Agaoglu birseyler yapmali.

Su son 2 hafta Trabzonsporun idmanlarinda olmali. Futbolcular ile konusmali. Moral vermeli
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Furkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    stanbul

Parasn deyemediin alannn zerinde szn gemez. Bizim takmda kimisi parasal konulardan, kimisi hedefsizlikten kimiside kendini takmdan byk grdnden futbol oynamyor. Yeteneksiz kadrolar grdk ama bir mcadele vard sahada. Bugn defanstaki yeteneksizlige takmn genelindeki vurdumduymazlk ve Sir Rzanin Okay ve Ndoye hamlesi gibi beyin yakan taktikleride eklenince rezil sonular kanlmaz oluyor.

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    "Bize Heryer Trabzon.."

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ersun hindir,, futbolla iliskisini ekeli ok oldu, umrunda degil futbol falan...
    Shota yetersiz, ilerleyen zamanda grrz, ama yetersiz, Senol hoca sampiyon olamasa da 2.oluyordu Seul'de, iz birakti... kiyaslama olmamis, ki ben Senol hocayi pek savunan birisi de degilim herkes bilir....
    Onur konusundaki cmlen sama, yle byle degil, sorun olsa dahi en nemli sorun degil kesinlikle, ki ben Onur'un kaptan olmamasi gerek diyen birsiyim ama o ayri mesele...

Avrupa konusu, diger konularda ok uyanik gibi duruyorsun ama bu konuda bu kadar saf olunur mu ? en kt kadroyla birinci iktik he, geen ynetimin aklina niye gelmemisti bu peki ? geliri varmis, bu zamana kadar fazla eleme yapmamistik, bu sene 5.lik bizi en bastan baslatir avrupa liginde, lig bittikten 1 ay sonra ciddi kamp ve karsilasmalara hazirlik sreci demek bu... avrupa liginde gruplara kalmazsan gelir de yok...
    avrupa'ya gitmek isteseler, oyunculara prim gazi bile verirler, hocaya da ayni sekilde, yle Rize'ye gideyim oraya yaklasayim derdinde olmazlar, sabah aksam SenolGnes diye tutturmazlar...
    yoksa avrupa bizi zorlasa ne olur, gibe gibe katilacaksin arkadas, o kafada olacaksin, yok yapilanacaz avrupa yk olur diyen kafasizdir, hindir, afkuruyordur, kim olursa olsun
    ota yetersiz olabilir ama adamn TD'lik konusunda bir kabul edilebilirlii var ki baka lke takmlarnda i bulup,alabiliyor.Bizim iin yeterli olmamas ayr bir konu ancak biz de sorunlu bir kulbz bu gerei kabul edelim,her eyi ile problemli bir kulp olduk ktk.

Ahmet Aolu'nun bugnk konumasn dinlediysen olaya hakim olduka daha derli toplu konumaya balad ve en azndan enerjisini zebilecei noktalara younlatrm.
    Bu insanlara bir frsat verelim,destek olalm,iinde zkan Smer ve Hayrettin Hacsaliholu gibi iki Trabzon futbol aklnn olduu yapya destek olmak zorundayz,srekli olarak niyet okuyoruz,brakalm bu ileri.
    Avrupa Kupalarna katlmamak diye bir ey sz konusu deil,bunu nereden karyoruz,takmn durumu ald skorlar en ok yeni ynetimi zor duruma sokuyor.
    • Memento mori

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Manisa
    Ya
    36

Alnt olcay_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    10 tane de atsan 20 tane yersin anlatilmak istenen bu
    Yemezsin kardeim. Bulduun pozisyonu at. ne ge, o zaman i farkl olur. Maalesef pozisyonlar hunharca harcadk.
    Her neyse bitmi man hesab olmazm. Olan oldu. Kalan iki mata kzsak da ldrsak da Rza Efendiye sabredeceiz.

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Manisa
    Ya
    36

Alnt halilaziz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma veren rizadir baktn Burak formsuz hemen koy hugoyu yanna dn ift forvete.

Baka aklama yapmaya gerek yok ma aktleden iki hocadr ilki bizimki dieri hakem

Rzay konumaya gerek yok. Her hafta yapt samalklarla zaten hepimizi deli ediyor.
    Rodellega'y kstrd. Okay' haftalardr stopere hapsetti. Olcay'dan bir Rodrigez yaratmaya alyor.
    Yusuf'u kanatlara hapsedip ocuu ldrd. Bu kadar kr bir hoca arasan zor bulursun. Ama biz bulduk!
    Hakemin de Allah belasn versin. Ma resmen provoke etti. Okay' dahi ldrtt. Kansz herif!

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    45

Gomis galip geldikleri matan sonra,kard penalt iin alyor.
    Terim ma resmen yayor, neredeyse sahaya girecek.

Bizim beyefendiler kendi sahasinda be gol yemiler,afedersiniz setlerinde deil.

te bu yzden baarl olamyoruz,ite bu yzden aidiyet ok nemli.

Futbolcular bizim onemsedigimizin onda biri kadar onemsemis olsalar herey deiir
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

serkanholep - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.01.2008
    Nereden
    Bursa
    Ya
    41

abdladir i hi benmedim bu ma

yusuf u da

uurcan da

okay da

bunlar yazyorum nk dierleri nemli deil

ama u bir gerek

rza hoca olmuyor olmaz

burak berbat bir forvet. takm oyunu sfr

ayn blgede kucka,okay,onazi ok fazla

kanatlar yok

stoper iin 2 yabanc alamyorsak brakalm bu kme dsn takm

yerli veya dntrlen stoper istemiyorum. glowacki gibi songh gibi defans istiyorum

gaz veren saha kenarnda aaktif hoca istiyorum

gen yetenekleri geliitiren ve kulan eken hoca istiyorum

yelik tarihi
    19.01.2008
    Nereden
    stanbul

Ahmet aaolu sezon sonunu bekleseydide sonra hangi futbolcuyu gnderecekse gndereydi daha iyi olmaz myd geldiinden beri futbolcularn moralleri sfra dt anladk paramiz yok bunu milletin gzne sokmama ne gerek vard kaleye bu hafta esteban gesin uurcan ok yetersiz 2 toptan birini mutlaka ieri aliyor

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt erdo6 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahmet aaolu sezon sonunu bekleseydide sonra hangi futbolcuyu gnderecekse gndereydi daha iyi olmaz myd geldiinden beri futbolcularn moralleri sfra dt anladk paramiz yok bunu milletin gzne sokmama ne gerek vard kaleye bu hafta esteban gesin uurcan ok yetersiz 2 toptan birini mutlaka ieri aliyor
    biey oynayacaklar yoktu bahanelerini de buldular.

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

bu sene izleyemedigim 3. macimiz, 3. felaket yasadik

bu aralar sans zerimde, bu hafta lotto oynarim
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

tonya55 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    stanbul

baskan 3 sene sonrasn hedefle gercekleri konus olmuyorda olmayacakta.

Trabzonspor Kongre yesi
    UUR DURTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

ben yoruldum,
    bu futbolcu topluluuna kiiliksizler demeye,
    ama bu futbolcu topluluu yorulmad,utanmad
    bu laflar yemeye.
    ulan rezil ettiniz be takm.

rza da su var hemde ok var
    ama bu demek deildirki tek sorumlu rza.....

kralm yemiim onun kralln
    yryerek oynayandan futbolcu olmaz
    isterse her ma 2 veya 3 gol atsn
    nefret ediyorum vurdum duymazlna,
    1 metre mesafeden kafa vuruyor kalecinin zerine
    baka kapya burak efendi.
    tutturmular burak burak burak
    kardeim bize geldii gnden bugne kadar
    kafta iin aramba veya perembe gnne kadar antremana katlmyor
    bir veya iki antremanla direk 11'e
    yok yle
    siz kendinizi roda nn yerine koyun
    bu adam kt bir glc deil,akhisarda yaptklar ortata
    her trl gol mevcut
    dedim ya kendinizi onun yerine koyun tm antremanlara katlnn
    burak efendi tek antremanla direk oynasn
    siz bu durumda oynarmsn?gnl koymazmsnz?
    rza hoca hani hak edene alana antreman karmayana forma verecektin,
    hikaye... yalanc rza sznn eri ol
    sahada dkld anlarda bile dar alamyorsun korkudan burak efendiyi.

kendi evinde kasmpaa gibi sradan bir takmdan 5 gol yemek ne demek?
    dn eminim hepsi gezip tozmutur.
    burak efendiyi grdk zaten sosyal medyadan glp elendiini.
    bizim iimiz kan alyor kan
    kiiliinden yoksun insanlar.

yazc yalandan 80 den sonra canland,
    abdlkadir bir havalarda,
    olcay denen adam toptan korkuyor,baraj bozuyor,
    pereira maa kmadannce bir buuk iskender yemi gibiydi,
    hubucan bir tane doru pozisyon almaktan aciz,
    sosa nn ald veya alaca paralar haram zkkm olsun,
    kardeim ben yediremiyorum bu rezillii,
    hoca ve futbolcular sorumludur bu rezil skorda
    unuttum diye dnlmesin
    erefsiz mit ztrk.

Bedri Sertkaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2012
    Nereden
    Ankara

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gntekin OnayOnaylanm hesap @guntekin_resmi
    Belki ounuz biliyordur ancak yine de sizlere Trabzonspor ile ilgili arpc baz bilgiler vermek istiyorum.

Son yllarda evinde farkl yenilgiler ile dikkat eken ve ortalama 6 malubiyet alan Trabzonspor, 2 kasm 1975 ile 1 kasm 1981 tarihleri arasnda Avni Akerde 6 yl boyunca hi yenilmedi

Trabzonspor 1976-77de evinde sadece 3 gol, 1977-78de 3 gol, 1978-79da 1 gol, 1979-80de 3 gol, 1980-81de 4 gol, 1981-82de ise 4 gol yedi
    Trabzonspor'a gol atamayacak yldz golc yoktur. Sadece Trabzonspor'a kar oynamamtr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklmza gelmeyen dierleri...
    Trabzonspor'un asl dman Galatasaray'dr.
    Sebahattin akrolu

gerenimo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

stoperler ile n libero arasnda kocaman bir alan veriyoruz. o alana toki toplu konut diker, rakipler ise bir ya da 2 futbolcu sokuyor. ondan sonras kabus.

yelik tarihi
    29.01.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Aaolu da tv lerde borlarla uratndan bahsediyor baar olmazsa zor o borlar denir bugun ma kazansa takm 2 milyon girdisi var ama takm saha da yok once bu futbolcular ynetecek teknik ekibi kurmal tv lerde ben borlarla urayorum havas yaratmamal takm kt gidince bana birey demeyin derdinde aaolu ki muharrem ustann ilk zamanlarn hatrlatt bana .. Allah tan ekibi salam yoksa aaolu diye bir ey de kalmaz..

Alnt Ibrahim Gaygusuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Riza hoca gemiyi limana yanastiramiyor

Bunu goren Agaoglu birseyler yapmali.

Su son 2 hafta Trabzonsporun idmanlarinda olmali. Futbolcular ile konusmali. Moral vermeli

yelik tarihi
    29.01.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

son iki senenin hatta senenin zetini gemisin biz bizlikten kmz artk bu takm da Gam yok formann arl yok olcay burak onur sezon bandan beri yok yusufa yok abdulkadire rnek olmaya alyoruz diyorlard ite bu ocuklar bunlar uan gryor ya emin olun baarl felan olamazlar ama bu cocuklar fatih tekkeyi gkdenizi grselerdi o ruhu formann arln yaasalar farkl kiilikte oynayacaklarn dnyorum bu formann arln bilen ynetim geldi diyelim sra teknik ekipte o ekip x bir takmn eski futbolcusu ya da teknik direktr olmamal bu formann arln bilen biri gelmeli trabzonspor sevgisi ile ruhuyla takm oynatacak biri olmal ornek fatih terim sosyal medyadan ufak bir kvlcm akyor takm taraftar farkl bir havaya brnyor adam gs li o ruhla yayor yaatyor bizim de ayns olmas lazm umarm ve dilerim ynetim de bu bilin tedir getir mesela fatih tekkeyi getir reit akay getir hami yi bunlarn bana da doru adam koy serpitir teknik kadroya bu insanlar bu formay yceltmek iin alrlar arma sevgisini kimse hissedemez o ruhu sevmedikten sonra kan uyumaz inallah sezon sonu doru adamla anlarlar ..

Alnt asilhamsi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gomis galip geldikleri matan sonra,kard penalt iin alyor.
    Terim ma resmen yayor, neredeyse sahaya girecek.

Bizim beyefendiler kendi sahasinda be gol yemiler,afedersiniz setlerinde deil.

te bu yzden baarl olamyoruz,ite bu yzden aidiyet ok nemli.

Futbolcular bizim onemsedigimizin onda biri kadar onemsemis olsalar herey deiir

Gulzar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2014
    Nereden
    stanbul

Diyecek sz bulamyorum, 1-3 kapatmtm. imdi baktm nalet olsun diyorum! Nasl sonu bu? Yeter

emrahtuna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

malesef bende bu ikenceye daha fazla dayanamayp 70. dakkka da kapattm ma..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)