Sayfa 16 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 SonuncuSonuncu
Toplam 405 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 30. Hafta l Trabzonspor 0 - 2 D.G. Sivasspor | Maç Sonucu

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

O değil de ,kaleciyle karşı karşıya kalmışsın karşında 7 metrelik kale var ve sen şut çekmiyor 1 metre önündeki ofsayta bulunan adama pas veriyorsun bunu anlamak mümkün değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Nereden
    Bursa

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon finali yaptım, içerde kalan 2 maça da gitmem.

Kenardaki çapsız yüzünden takımdan taktik, diziliş ve organizasyon namına bir beklentim zaten yok. Bu ön kabulle maçları izlemeye alıştım. Bugün ekstradan geçen haftanın devamı ve daha fazla hissedilir şekilde takımda ciddiyetsizlik ve disiplinsizlik hakimdi. Böylesi hakikaten çekilmiyor.
    Asıl insanın canını sıkan bu ciddiyetsizlik ve disiplinsizliğin sezon başından beri olduğunu ancak işler iyice laçkalaştıkça anlayabilmiş olmamız.Bir de bu kadar para verdiğimiz adamların bu kadar profesyonellikten uzak ve ahlaksız olmaları.
    Ne takıma,ne taraftara ne mesleklerine hiç bir şeye saygıları yok.
    • Memento mori

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

renktaslar

burakin atigi ofsayt golu var , galiba yanilmiyorsam abdül alda at diye pas atmis fakat kendisi cekseydi kesin gol olurdu rakip takimin kalecisi bile eyvah golü yedik gibi duruyordu abdülkadir buraki neden düsünür bunu cözemiyorum kendin o positionda cekmelisin kaleye büyük ihtimal atamasam buraklami ugrasacagim der gibi her oyuncumuz sut cekmeye korkuyor kesin ve net ..burakta kiziyor ediyor fakat yakaladigin firsatlarinin birini at .. kafa olarak cogu oyuncumuz tatilde veya baska takimlara söz vermisler gidecekler ...trabzonsporumuz önümüzdeki macini antalyasporla oynayacak antalyayi yenersek besinciligi kimse elimizden alamaz diye tahmin ediyorum ...
    ayrica ugurcan kesinlikle trabzonsporun kalesini koruyamaz tecrübe diyorsunuz?? bu dogru degil , trabzonsporla antromanlara cikan sensin birgün firsat gelecegini biliyorsun ona göre hazirlaniyorsun sokaktan ugurcani alarak gel kaleye gec diyen olmadi onurla antroman ediyorsun ne zamandir ...ücüncü kalecimiz arda var bu cocuk nasil bilemiyorum fakat ugurcan kesinlikle 1461 trabzona kiralanmali batuhan artaslan gibi bosa kadro siskinligi....

medyalarda dedikodular var samet aybaba buna kesinlikle inanmiyorum ..trabzonsporumuz altyapiya yönelecekse alt yapiyi taniyan bilen birisi gelir hoca olarak devam eder ..antalyaspora yenilirsek riza mactan sonra istifa eder durmaz artik o kadar kisiligi vardir galiba .......yani yeni gelecek teknik direktörümüzü daha erken görme firsati olur büyük ihtimal ...her ne kadar teknik direktör arayisimiz yok diyorsa baskanimiz da kesinlikle biriyle anlasmislardir ve bügünde tribündeydi büyük ihtimal , benim tahminim var fakat suan yazmak istemiyorum ..........bizim ortasahada sorumluluk alabilecek top ayagina geldigi zaman taraftarimizin rahat edebilecegi frikik ata bilen asist yapabilen sut cekebilen bir oyuncuya ihtiyacimiz var bunlari ne titrek ayak onazi neden cubuk sosa yapabilir makarnaci kucka dolanip duruyor bos isler .....castillo nerde ?? ben sahsen sezon sonunu bekliyorum bu aci dolu sezonun bitmesini bekliyorum cabuk cabuk bitsede rahat etsek ...yazik günah sivas kimdir ya Allah askina adamlar birde eksik oynuyor robinholari yok golcüleri yedekteydi son dakikalarda giriyor gol de atiyor olacak is degil ya kafamda sac kalmadi sinirden yeter artik ya bu kadar para aliyorsunuz insan biraz sorumluluk alir utanir ..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her hafta ümit ve heyecan ile başlayan ekran başına koşturmalarım hayalkırıklığı ve öfke nöbetleri ile son buluyor. Vallahi yaşım 33 oldu bıraktım derbi maçlarda kazanmayı artık gözü kapalı alırız dediğim (bir zamanlar) maçlarda bile galibiyet için bin takla atar olduk ne vakit bitecek bu kepazelik?

Sakatlanma ,kart cezaları v.b. durumlar maç içerisinde olağan şeyler.Olağan olmayan haftalardır bu takımın başında üstelik ligi tanıma diye bir süreç geçirme ihtiyacı olmayan ''insan evladının'' denenmiş ve başarısız olmuş hamleleri tekraren yapması...Israrla ,inatla kaybetmeye devam etmesi.

O ısrar ve inadını ne diye sürdürüyor bilmiyorum ama bir kasıt olduğunu düşünmemekle beraber eğer yönetim bu hoca ile devam ısrarını sürdürür de yeni teknik direktörünü şimdiden getirmezse gelecek seneyi de heba ettik demektir onu biliyorum.

İş daha fazla çirkinleşmeden bu ayrılık gerçekleşmeli. Şu takım kesinlikle bu kadar aciz oyun çıkaracak takım değil acziyet yönetmesini bilmeyenden ve ona tahammül edenlerden ileri geliyor.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Kimse üzülmesin son üç dönem gelen yönetimin yarattığı tahribatı bu yönetim onaracak ve seneye seyir zevki veren bir takım ortaya çıkacaktır.
    Şuan en önemlisi Avrupa kupalarına katılmaktır. İnşallah katılırda gruplardan çıkarsak 15 milyon Euro'yu geçeçek kazanç elde edeceğiz hemde elimizde kalan çarçöplerle yıldızlarımızı Avrupa piyasasına takdim edeceğiz.
    Güzel günler yakındır.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Maçı izlemedim.
    0-2'den 3-3'e dönen ve çok formda olduğu bir zamanda 2.kez büyük sakatlığa yakalanan kalecimiz yüzünden kalan maçları izlemeyebilirim.
    Çalımbay'a güle güle oldu bu maç
    5. olsan nolur olmasan nolur bu saaten sonra, alttakilerle arayı açma şansını 2 haftadır tepiyorsun
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse üzülmesin son üç dönem gelen yönetimin yarattığı tahribatı bu yönetim onaracak ve seneye seyir zevki veren bir takım ortaya çıkacaktır.
    Şuan en önemlisi Avrupa kupalarına katılmaktır. İnşallah katılırda gruplardan çıkarsak 15 milyon Euro'yu geçeçek kazanç elde edeceğiz hemde elimizde kalan çarçöplerle yıldızlarımızı Avrupa piyasasına takdim edeceğiz.
    Güzel günler yakındır.
    5. olmamız elzem oldu, maddi ve manevi zararları onarmak için
    Geçen hafta 2 puan, bu hafta da en yakın 2.rakibimize kaybettiğimiz 3 puanı alsaydık işimiz çok kolaydı
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5. olmamız elzem oldu, maddi ve manevi zararları onarmak için
    Geçen hafta 2 puan, bu hafta da en yakın 2.rakibimize kaybettiğimiz 3 puanı alsaydık işimiz çok kolaydı
    Maalesef abi iş bilmez hoca ile bazı sorumsuz oyuncu grubu yüzünden arkamızdaki takımları iştahlandırdık, berabere bile bitseydi 5. nerdeyse garantiydi şimdi uğraş dur işin yoksa.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Kaybediyorsunuz ona eyvallah da bari ikinci golü yemeyeydiniz. İkili averajı da verdik Sivas'a. Bu nasıl hocadır, takımdır. Bitmeyen ızdıraptır. Bunu da mı düşünen olmadı ?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu mağlubiyet bence yönetim ve yeni başkanının hanesine yazmalıdır.. göreve gelir gelmez sosanın maliyeti bizim çok üzerimizde , hoca ile ilgili karar vermedik falan gibi demeçler bu mağlubiyeti getirmiştir kanımca..

akıllı yönetim sağ duyulu açıklama yapar ve son 5-6 haftayı galibiyetle tamamlardık!!
    Attan inip eşeğe bindik!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mağlubiyet bence yönetim ve yeni başkanının hanesine yazmalıdır.. göreve gelir gelmez sosanın maliyeti bizim çok üzerimizde , hoca ile ilgili karar vermedik falan gibi demeçler bu mağlubiyeti getirmiştir kanımca..

akıllı yönetim sağ duyulu açıklama yapar ve son 5-6 haftayı galibiyetle tamamlardık!!
    Hadi Sosa tamam da Hoca ile ne ilgisi var. Kaldı ki Hoca'nın kendisi bile ayrılacağını deklare etmesine rağmen ona güvendiklerini dile getirip arkasında durdular. Zaten koca sezonda bir GS maçını oynadık onun haricinde Hoca'nın eleştirilmediği tek maç yok. Nitekim onun da ortaya koyabildiği bir oyun planı yok. Burak sayesinde yaşanan 5 maçlık seride bile iyi top oynamıyorduk...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi Sosa tamam da Hoca ile ne ilgisi var. Kaldı ki Hoca'nın kendisi bile ayrılacağını deklare etmesine rağmen ona güvendiklerini dile getirip arkasında durdular. Zaten koca sezonda bir GS maçını oynadık onun haricinde Hoca'nın eleştirilmediği tek maç yok. Nitekim onun da ortaya koyabildiği bir oyun planı yok. Burak sayesinde yaşanan 5 maçlık seride bile iyi top oynamıyorduk...
    bugün samet aybaba seneye ordayım minvalinde açıklama yaptı.. bunlar büyük takıma yakışmayan şeyler.. rıza bile çapına bakmadan yönetime ve camiaya sallıyor.. ben yeni yönetimin bunlara hakim olmasını beklerdim.. sağduyulu açıklamalarla mevcut kadroyu onore etmesini ve maksimum fayda almalarını beklerdim.. gerekirse soyunma odasına ineceklerdi bu 5-6 haftada..
    Attan inip eşeğe bindik!

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Forumda dönen şu muhabbete de hastayım. Takım galip gelir maça az kişi gitmiştir, hemen biri çıkıp "Hafta sonu neden Trabzon halkı takıma sahip çıkmaz, neden maça gitmez" derler. Yada takım mağlup olur maça çok kişi gitmiştir, hemen biri çıkar "Bu takım bu kadar çok taraftarı hak etmiyor." der. Bu kadar yanar döner olmaya gerek yok. Bakın ben size gerçeği söylüyorum, bu takımın maçını izlemek için 5 lira bile vermem.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

Nereden
    Trabzon

Maçın ilk 20-25 dakikası güzel futbol oynadığımız forvetimizle olsun orta sahamızla olsun sol bekimizle olsun gol pozisyonuna girdiğimiz güzel sinyaller verdiğimiz dakikalar geçirdik fakat beklenen golün gelmeyişi oyuncuların ilerleyen dakikalarda düşen temposu rakibi maça ortak etti üstüne birde tam ilk yarı biterken yenilen gol ve sakatlık problemleri oyuncuların şevkini bayağı kırdı.

İkinci yarıdaki çabalarda sonuç vermeyince sivas doğru futbol oynayarak hakettiği bir galibiyet aldı hem üç puan kaybettik hemde beşincilik yarışında nur topu gibi yeni bir rakibimiz doğdu.

Uğurcan güven veremedi.Rıza hoca da Ersun yanalın yaptığı yanlışları tekrarlamaya başladı oyuncuların mevkileriyle çok fazla oynamaya başladı örneğin stoper sakatlanıyorsa oyuna stoper koy öndeki oyuncuyu geri çekip öbürünü onun yerine diğerini kanada gibi hamleler oyunun içindeki birçok oyuncunun yerinin değişmesi demek takımın yarısının değişmesi takım savunmasına çok büyük hasar veriyor.

Ligde yabancı oyuncularından en az verim alan takım bizizdir herhalde o yüzden sene sonu yabancılarla ilgili ciddi bir tasarruf planı yapmamız gerekecek.

Ama şunu da söylemem lazım transfer yasağını kaldırmamız lazım başkanın dediği hem tasarruf yapacağız hem yarışın içinde kalacağız sözünün gerçeğe dönüşmesi hiç kolay değil kanat oyuncusu olmayan stoperde vasat stoperleri bulunan bir takımın başarılı olması zor.Transfer yasağını kaldırdıktan sonra tasarruf planının şöyle olması gerekiyor maliyeti faydasından yüksek olan oyuncuları elden çıkarıp onların yarı fiyatına faydası maliyetini geçecek oyuncular bulmak bu şekilde hem takımın verimini yükseltmek hemde yüksek maaşlı oyunculardan kurtulup tasarruf yapmak.Alt yapıda umut veren kanat açık oyuncuları varsa değerlendirmek gerek.

Rıza hoca konusuna gelirsek biz nasıl istediğimiz yönetimi seçtiysek yönetiminde istediği hocayla çalışması en doğal hakkıdır ben performansa bakarım isimlerin bir önemi yok.

Şunuda belirtmek gerek bu takımın formasını koysak beşinci olur diyenlere kanıp da takımı yetersiz alt yapı oyuncularıyla doldurmayın gerçekten hakeden genç milli oyuncular varsa değerlendirin aksi takdirde sonuçları ağır olur geçen sezonun iki kupasını almış konyaspor ligde kalma mücadelesi veriyor bu size gelecek seneki yapılanmada ne kadar ciddi olmanız gerektiğini göstersin.

Nereden
    İstanbul

Uğurcan amatördebile oynayamaz ilk yediği pozisyonunhemen hemen ayni ortada h rakip kaleci çıkıp topu almasını bildi

uğurcan bu takımda oynayacak futbolcu değil bu çocuk kaleye gelen 2 toptan birini mutlaka alır

Ardayı denemek lazim

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaybediyorsunuz ona eyvallah da bari ikinci golü yemeyeydiniz. İkili averajı da verdik Sivas'a. Bu nasıl hocadır, takımdır. Bitmeyen ızdıraptır. Bunu da mı düşünen olmadı ?
    Evet. ikili averajı kaptırmak en kötüsü oldu.

Bu son dakika golü yakışmadı
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çizgi kalecisi olayına bende karşıyım. Kaleci dediğin sürekli ileride duracak Muslera gibi. Tamam senede 2 gol yersin bu şekilde oynarken ama getirdiği faydalar çok fazla.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Maçı özetten izledim değişiklikler bana garip geliyor
    Şu okayı defans ta oynatmayacak td nasip et Allah'ım birde uğur çıkıp neden sosa girer
    Bir işin erbabına laf söylemek adetim değil ancak şu td ler geçmiş maçları izlemiyorlar mi yusuf sosa kucka orta sahası olmuyor zayıf kalıyor neden idrak etmiyor bunlar orda çıkması gereken olcay iken
    Onazi neden girmedi

Okayin defansa çekilip sosanin girmesi maçın vermek bence

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Akbaş durica hubocan uğur novak
    5 tane adam var elde defans

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

rakibin önliberosu hakan'ın sahaya koyduğu enerjiye karşılık verecek bir önliberomuz olmadığı için maç içinde azalarak bitti takım. adam her yere yetişti, bizim oyuncularımız yürüdü. final maçı sayılırdı, öyle oynamadık.
    Konu artvints tarafından (24.04.2018 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelecek sezon takımı Okay-Abdülkadir-Yusuf üzerine kurmak gerekiyor. Başka çıkar yol da yok gibi gözüküyor. Okay gitmezse tabii.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burak kucka iyiydi
    yazıcı genelde olduğu gibi yetersizdi
    olcay ve abdulkadir çok fazla top ezdi kaptırdı
    sağ kanat defans yetersizdi.

bir takımda4-5 yetersiz performans olursa sonuç 0-2 olur.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Avrupa Diğer

İlk yarıyı izleyebildim. Kötü değildik.

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şimdi sevinebilirsin. Antalya'ya plaka yapar bu takım.
    Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas'a plaka yapalım dediğin gibi, Erzurum'dan Ankara'ya çırılçıplak yürüyeceğim.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açıkcası Burak'ın bu kadar ofsaytta kalmasına ,
    takımın bu kadar ruhsuz oynamasına,
    1 tane kaliteli yabancımızın olmamasına
    rağmen ilk yarıyı 4-0 önce biitirecekken maçı 2-0 kaybetmemiz ilginç...

Bir Taliscamız yok ki..

Bu Sosa Kucka ne iş yaparlar anlamadım..
    He yusuf Abdulkadir iyi oynarsa gol atıp attırırlarsa takım kazanıyor....
    Yoksa tek forvet nereye kadar...
    Bu Olcay'a verilen paraya gerçekten yazık...
    Adamın ne yaptığı belli değil...

yazık çöp takımız...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)