Sayfa 15 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 17 SonuncuSonuncu
Toplam 405 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 30. Hafta l Trabzonspor 0 - 2 D.G. Sivasspor | Maç Sonucu

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı HT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam tazminat endişesiyle takımın başında tutuluyorsa söyleyin parasını verelim siz bu vaziyeti kabullenip üç kuruş tazminatı avrupa ligine tercih edebiliyorsanız sizin Usta yönetiminden farkınız yoktur başka yerde asıp kesmeyin parayla gelmedim bu işi yapcaz falan bomboş vaatler bu hocayı bugün kovmayan yeni yönetim derhal istifa etsin balık baştan kokar çok Trabzonspor kulübünün menfaatlerini düşünüyorsanız bugün o bahsettiğiniz cesareti gösterin tabi bu tablo size koymuyorsa devam edin sonuçta onur gurur bu zamanda nadir bulunan bir şey.
    bizimkilerden beklenir, tazminâti avrupa ligine tercih etmek... ne de olsa avrupa ligi az para kazandiriyor ya, bir de deplasmani bilmem nesi ön elemesi var...
    avrupa ligine katilmazsak vallahi de billahi de Olcay Burak Kuçka Sosa gönderilmeli,,, daha fazla tâtil yapmak için fazla kasmadiklarina neden inanmayayim ? yeter lan, geçen sene bu nâneyi yediler çok sesimizi çikarmadik salak gibi, ama bir daha bunu yemeyiz, yiyene hem âfiyet olsun hep de yaziklar olsun........ reziller, utanmaz yüzsüzler

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

bu maçi kaybetmesek bile iyiydi, sivas yarisa dâhil olmazdi... onu geçtim kazanmak çok mu zordu ? kazansaydik sivas tamâmen devre disi, biz ise yârin Göztepe yenemese hop son haftalara çook rahat giriyoruz, ama yok yok yok yine yok

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ugurcandan olmayacagi belli oldu..sosa gidecegini anladi geziyor sahada cafer tosun su adam kadar oynamazsa hicbirsey bilmiyorum..kamil cikana kadar cok iyiydi..yusuf ayaktaydi daha diriydi diger maclara nazaran..olcay var mi yok mu belli degil kucka formunu artdirmaya basladi lakin bu paralara tutulmaz kadroda..takimda son 2 haftadir ciddi sansizlik var ..riza hoca mac sonu baskanin aciklamalarina bakilirsa yolcu seneye..5.lik yarisi yeniden kizisti sayemizde son 2 haftada buyuk avantaj teptik..

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Kamil'i elestirip Pereira niye yok diyenler, Pereira ne yapmis bir açiklasin, rakip kapanmadi da yâni, desem ki bir sey yapamaz falan...
    ortalari rezil, hep rakibin kafasina, bombos bekleyenler var yine ayni, ya arkaya ya çok öne, böyle saçma sapan sey görmedim yaa, amatör müsün nesin

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jilet Ahmet abi ve yönetimi hoca konusunu acilen masaya yatırmalı yoksa bizi masaya yatıracaklar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forumdanda anlaşılıyor ki hepimiz futboldan soğumuşuz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzonspor'un başında Şota'dan beri hoca yok.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sene başından beri söylüyoruz buraka dayalı sistem diğer oyuncuların etkinliğini düşürüyor. Oynamasın demiyorum çok iyi koşular yapıyor ama bu adam tek olmuyor. Bu adamın yanına yusufu koyacaksın olup bitecek. Bir olmaz iki olmaz üçüncüde atarsın. Hiç olmadı rakibe endişe verirsin bu kadar rahat üstüne gelemez. Burak tek başına kaldığında hem çoğu top direkt ona atılmaya çalışılıyor hem de adam çoğu pozisyonda ofsayta kalıyor. Ve böyle de başlamışsın iyi gidiyor takım bulduk bulacağız golü ve saçma sapan bir değişiklik ile maçın bütün gidişatını değiştiriyorsun. İyi giden bir şeyi neden bozarsın hoca? Sosa solda Olcay ın yerinde oynasaydı akbaş ile de Uğur değişseydi ne olurdu yani ölür müydün? Bıktırdı artık arkadaş. Sürekli olarak ne yaptığını bilmeyen bir güruh dolanıyor etrafta. Rahatsız olmuyor musun çok merak ediyorum?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak nasıl bir mobbing uyguluyorsa ceza sahasına girenin ödü kopuyor vurmaya
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ödleri koptuguna hemfikirim ama buraktan degil sorumluluk almaktan
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Aaa bugün maç mı vardı iyi ki soğumuşum bu haysiyetsiz şerefsizler topluluğundan yoksa her maçtan sonra forumda ceza alıyordum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sadece burak değil olay defans berbat dört as adam geriye almamız şart

ortasaha lazım altyapı transfer farketmez düzgün adamlar almak şart geri dörtlü sıfırdan doldurmak lazım

tabi en önemlisi yabancı bir hoca ve ekip
    "Annuit cœptis"

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Evet ben de bundan sonra yorumcu Hamdi yüzünden maçları izlemeyi düşünmüyorum. Bay bakıldığı zaman

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bugünkü maçın engüzel yanı S. Aybaba'nın açıklamasıydı...

Ö. Sümer & S. Aybaba AŞ'yi 2.kez (2003-2004 zannedersem kupayı almıştık EY'nin Gençlerbirliğinin elinden ki döneminde Trabzonspordan daha iyiydi diyebiliriz ) görebiliriz sezon sonu ki Ş. Güneş olmazsa 2.sıradaki en uygun teknik adamdır.
    Aybaba'nın tek eksisi "ben gidiyorum arkadaş" deyip basıp gitmesi "kafası bozulduğu" zaman. Trabzon şehri (camia, taraftar) gibi "inatçı" iki tarafın aşkının zararı gibi...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

allah bin belasını versin futbolcu bozuntusu şerefsiz adiler

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın özetini izledim. Takım şansızmış. Ama yenilen gollerin mazereti yok. Kaleci tecrübesiz ona yüklenmek olmaz. Defans leş atıyor. Çıksın alt yapıdan oyuncular oynasın. Bu kadar göze batmaz. Koy Hüseyin Türkmeni izleyelim. Tutarsa mayası al öz evlat omurga. Tutmazsa da sezon sonunda gönder.
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüm toplar Burak ağaya atılıyor..hatta 2.yarıda bi pozisyonda abdülkadir kaleye vurması gerekirken Burak ağaya verdi pozisyonu harcadı

Nereden
    İstanbul

şaka gibi şimdi eve geldim maçın olduğunu unuttum.Şimdi bir bakmadan yenilmişsek şaşırmam dedim.Yenilmişiz. Türkiye'de TD işlerini çok abartıyorlar. Ben daha bakmadan yenilmişiz dediysem anla rıza sen boş adamsın.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sezon finali yaptım, içerde kalan 2 maça da gitmem.

Kenardaki çapsız yüzünden takımdan taktik, diziliş ve organizasyon namına bir beklentim zaten yok. Bu ön kabulle maçları izlemeye alıştım. Bugün ekstradan geçen haftanın devamı ve daha fazla hissedilir şekilde takımda ciddiyetsizlik ve disiplinsizlik hakimdi. Böylesi hakikaten çekilmiyor.
    There is no spoon...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Son 30 yılın kurulan en iyi kadrosu diye yanlış bir algı var. Şu takımın çok ciddi sorunları ve eksikleri var. Üstelik takım şu vasıfsız adama teslim edilmesiyle hepten berbat edildi maalesef. İyi kötü kanatları vardı ondan da olduk, hepten batırdık. Bu kadar yanlışı bu mali yapımızla nasıl düzeltecekler benim aklım pek almıyor.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu ligde bulduğunu atan forvetle cok iyi bir kalecin olacak. bu yıl bunun ekmegini gs cok yedi. mesela bu gece gs alanyada kazandiysa bunu musleraya borçlu. forvetleride yakaladımı atıyor biz bugün kaleyi tutan o kadar şut attık hicbiri kaleciyi rahatsiz etmedi

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ligde bulduğunu atan forvetle cok iyi bir kalecin olacak. bu yıl bunun ekmegini gs cok yedi. mesela bu gece gs alanyada kazandiysa bunu musleraya borçlu. forvetleride yakaladımı atıyor biz bugün kaleyi tutan o kadar şut attık hicbiri kaleciyi rahatsiz etmedi
    bu aksam resmen hakeme, yan hakemlere borçlular

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izlemedim hiç bir şey kaybetmemişim TŞK Trabzonspor

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hoca diyor ki uğur ve ahmetin çıkması oyun düzenimizi bozdu. Anlayamıyorum sanırım yahu bu adamların alternatifi yok mu? Niye senin oyun düzenin bozuluyor?

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maci izlemedim bizim oyuncular ne zaman psikolojik olarak başka maclaraan etkilenmeyi biracak bilemiyorum yaklasik 10 yıldır boyle bu arada riza hoca hangi masalları anlattı bu adamin gondermedikleri her saniye zarar oyubculari bir bir degersizlestiriyor

Sadece bordo mavi .
    bu sene SAMPİYONUZ.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)