Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 106 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geçmiþ Olsun Büyük Kaptan

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne haklýsýndan yanasýn?

Onur,çapraz baðlarý koptuðu biliyor ve geçen yýl amaçsýz bir ligde ameliyat olmuyor ama küme düþme ile karþý karþýya olduðumuz bir süreçte 5 hafta içinde iyi olacak kadar basit bir operasyon için kayboluyor ortadan.
    Bana Onur daha ne zaman lazým olur ki?Benim en kritik dönemimde sorumluluk almaktan kaçan bir korkak deðil mi þimdi?
    Trabzonspor tarihinin belkide gerçek manada en hayati süreçlerinden birinde ortadan kaybolan birini sorgulamaktan bile korkan insanlar haktan,hukuktan ne anlar?

Yedekte 17 yaþýnda toy bir çocuðu býrak,kaç sonra ben bu takým için her türlü fedakarlýðý yaptým duygusallýðý ile ne kadar ergen varsa peþinde sürükle.
    Ve bu kafalarla Trabzonspor kurtulacak öyle mi?Ya siz daha yaþanan sürecin ciddiyetinde bile olmayan kiþilersiniz,al o maçýn linkini veriyorum bir oku istersen.

https://forum.bordomavi.net/showthre...u-l-Maç-Sonucu

Boþuna demiyorlar kurt kýþý geçirir ama yediði ayazý unutmaz diye,benim için Trabzonspor maçlarýný izlediðim en stresli üç maç belki de,çünkü ortada ne takým,ne Hoca ne de baþkan vardý.
    Bu süreçte takýmý toparlamasý gereken kiþi ise maç ve antremanda sakatlýk geçirmeden bir anda acil operasyon olasý geliyor.

Ya kardeþim Allah aþkýna düþün þu takýmýn yakasýndan,ortalama eðitimi olan biri þu Onur'un konuþma,hal ve hareketlerinden nasýl bir ergen olduðunu,tam bir üç kaðýtçý olduðunu,taraftara oynadýðýný anlar,Burak ile kanka olan biri iþte,kafasýna göre Burak'a kaptanlýk teklif eden,Fb maçýnda formayý yere býrakýp,giden bir ergeni baþýmýza kral yaptýlar.

Servet ile de barýþmýþlar diye savunuyorsun bir de,demiyorsun ki ya bu Onur neden her Hoca veya yardýmcýsý ile takýþýyor,neden o kaptan olduktan sonra takým ruhu yok,sorunlar bitmiyor?

Bir de kalkmýþ haktan hukuktan bahsediyor.
    artik pes diyorum

kafana göre olaylari kurgula

En azýndan þunu de,bu konuda haklý olabileceðin kadar elinde veri var,takýmýmýz için doðru olmasý gereken neyse o yapýlsýn.
    Hala kurgu diyorsun,kardeþim en azýndan 'acaba' diyebilmeniz için ne yapabilirim?

Onur varken bu takýmda birlik,bütünlük ve hedefe yürüme var mý?Onur takýmda gücü eline aldýðý günden beri bu takým en olmadýk anlarda bir anda sorunlar yaþamýyor mu?
    Biz adeta ergen bir çocuðun gönlünü yapmak,onu nazlamak zorunda kalmýyor muyuz?
    Hocalarýn otoritesini Onur sarsmýyor mu?Yönetimleri zora sokmuyor mu?

Tamam ben yine kurgulayýcý olayým da siz de en azýndan bir gariplik var deyin yani,el insaf.
    sana kurgu kitap yazari olmayi tavsiye ederim

cok basarili olacaginiza tamamen inaniyorum
    Konu selcuk tarafýndan (21.04.2018 Saat 01:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Bursa

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    artik pes diyorum

kafana göre olaylari kurgula
    En azýndan þunu de,bu konuda haklý olabileceðin kadar elinde veri var,takýmýmýz için doðru olmasý gereken neyse o yapýlsýn.
    Hala kurgu diyorsun,kardeþim en azýndan 'acaba' diyebilmeniz için ne yapabilirim?

Onur varken bu takýmda birlik,bütünlük ve hedefe yürüme var mý?Onur takýmda gücü eline aldýðý günden beri bu takým en olmadýk anlarda bir anda sorunlar yaþamýyor mu?

Tamam ben yine kurgulayýcý olayým da siz de en azýndan bir gariplik var deyin yani,el insaf.
    Konu sasone tarafýndan (21.04.2018 Saat 00:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

bu rüyayý ne zaman gördün ?

þu baþlýðý bari kirletmeyin ONUR baþlýðý var zaten oraya yeterince kustunuz ama burasý geçmiþ olsun kaptan yeri
    sadece aþk bizimkisi

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Hala çok üzücü o anlarý unutamýyorum
    Sensiz olmaz çabuk dön, geçmiþ olsun Onur
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Ne haklýsýndan yanasýn?

Onur,çapraz baðlarý koptuðu biliyor ve geçen yýl amaçsýz bir ligde ameliyat olmuyor ama küme düþme ile karþý karþýya olduðumuz bir süreçte 5 hafta içinde iyi olacak kadar basit bir operasyon için kayboluyor ortadan.
    Bana Onur daha ne zaman lazým olur ki?Benim en kritik dönemimde sorumluluk almaktan kaçan bir korkak deðil mi þimdi?
    Trabzonspor tarihinin belkide gerçek manada en hayati süreçlerinden birinde ortadan kaybolan birini sorgulamaktan bile korkan insanlar haktan,hukuktan ne anlar?

Yedekte 17 yaþýnda toy bir çocuðu býrak,kaç sonra ben bu takým için her türlü fedakarlýðý yaptým duygusallýðý ile ne kadar ergen varsa peþinde sürükle.
    Ve bu kafalarla Trabzonspor kurtulacak öyle mi?Ya siz daha yaþanan sürecin ciddiyetinde bile olmayan kiþilersiniz,al o maçýn linkini veriyorum bir oku istersen.

https://forum.bordomavi.net/showthre...u-l-Maç-Sonucu

Boþuna demiyorlar kurt kýþý geçirir ama yediði ayazý unutmaz diye,benim için Trabzonspor maçlarýný izlediðim en stresli üç maç belki de,çünkü ortada ne takým,ne Hoca ne de baþkan vardý.
    Bu süreçte takýmý toparlamasý gereken kiþi ise maç ve antremanda sakatlýk geçirmeden bir anda acil operasyon olasý geliyor.

Ya kardeþim Allah aþkýna düþün þu takýmýn yakasýndan,ortalama eðitimi olan biri þu Onur'un konuþma,hal ve hareketlerinden nasýl bir ergen olduðunu,tam bir üç kaðýtçý olduðunu,taraftara oynadýðýný anlar,Burak ile kanka olan biri iþte,kafasýna göre Burak'a kaptanlýk teklif eden,Fb maçýnda formayý yere býrakýp,giden bir ergeni baþýmýza kral yaptýlar.

Servet ile de barýþmýþlar diye savunuyorsun bir de,demiyorsun ki ya bu Onur neden her Hoca veya yardýmcýsý ile takýþýyor,neden o kaptan olduktan sonra takým ruhu yok,sorunlar bitmiyor?

Bir de kalkmýþ haktan hukuktan bahsediyor.
    Tamamen kulaktan dolma yalan-yanlýþ dedikodu vari bilgilerle bir takýmýn kaptanýna bu kadar haksýzlýk yapýlýr herhalde. Eskiden köydeki kahvedeki cahil muhabbetten kaçmak için buraya gelir iki mantýklý yorum okurdum, þimdi artýk mantýklý yorumlar için köydeki kahveye dönsem daha iyi olacak. BMN'e eskiden girdiðimde uzun süre kalýr yazar eder tartýþýrdým, þimdi en fazla 3-5 yorum okuyabiliyorum.

Onur'a geçmiþ olsun bu arada. Keþke takýmdaki tüm futolcular onun gibi olsa.
    Ýnadýna Trabzonspor !

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Onur hatalý gol yiyebilir, bu yüzden eleþtirilebilir. Bence eleþtirilmeli de, son iki sezondur Trabzonspor'daki en kötü dönemini yaþýyor. Ýyi bir kalecinin 40 yaþlarýna kadar oynayabilme potansiyeli olduðunu düþünürsek benim Onur'dan hala beklentim büyük. Kendisine iyi bakýp toparlayabilir. Yine de eleþtirileri haksýz yapmaz bu durum, Onur son iki sezonda kötü.

Bu olayýn realitesi. Bu tartýþýlýr, doðru bulursunuz yanlýþ bulursunuz. Saygý duyarým.

Ama Onur'un karakterine, iyi niyetine laf edildiði zaman kimse saygý beklemesin kusura bakmayýn. Göz göre göre Trabzonspor'un kaptanýna, þu anki kadro içindeki en Trabzonspor ile özdeþleþmiþ futbolcusuna kimsenin bu þekilde hakaret etmesine sessiz kalamayýz.

Hakareti (ima dahi olsa) de hoþ görüp eleþtiri ile ayný yere koyan BMN yönetimi de bu konuyu biraz düþünmeli artýk. Trabzonspor futbolcusuna hakaret her geçen gün daha kolay ve daha moda oluyuor burada.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)