Sayfa 454 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 354 404 444 452 453 454 455 456 464 504 554 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 11,326 ile 11,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hýrsýzlýk mý yapmýþ, banka mý soymuþ, 2 senede menajerlere 10 milyon mu daðýtmýþ, adam gibi forma vermiþ.

Ýnsan da biraz utanma olsa Burak'a bonuslarla beraber yýllýk 5.5 milyon euro maaþ vereni savunmaz. Gerçi Hýrbocan'a 2 milyon euro maaþ vereni savunan adamdan bahsediyoruz. Canavarmýþ.Kasýmpaþa mý, Balat canavarý mý?
    Burak 30 gol attý, bonservisiyle satýldý, bir kýsým alacaðýný býraktý, bütün Beþiktaþlýlara 1 yýl önce gelseydi 1 þampiyonluðumuz daha olurdu dedirtti, 35 yaþýnda da Lille'e transfer oldu. Þimdi bu adam 30 gol atarken, hatta o sýralar TSL istatistiklerinde en çok puan kazandýran futbolcuydu açýk ara, takýmý soymuþ oluyor da, dakika bazýnda toplam 6 maça çýkmadan 4 milyon euroya yakýn para alan Sturridge çok iyi transfer, 2.lik yolunda çok önemli katkýlar yaptý oluyor. 6 maç yahu. 6 maç.
    Keza Hubocan'ýn sözleþmesi 1 yýl için 2 milyon euro, N'diaye'nin sözleþmesi yarým sezon için 1.150 milyon euro. N'diaye'yi savunan adam Hubocan'ý yerden yere vuruyor. Tutarlý ol tutarlý. Adamcý olma. Bu transferleri de ayný þekilde eleþtirsen ben sana aðzýmý bile açmam.

Ayrýca aç zamanýn maç baþlýklarýný oku. N'diaye için ne kadar kötü konuþulduysa Hubocan için bi o kadar iyi konuþuldu.
    Kucka bonservis 5 milyon euro. Ýmaj bedeli (nasýl bir geçirme modeliyse) 1.5 milyon euro, menajerlik ücreti 800 bin euro, satýn aldýðýmýz kulüple maç yapmak için ekstra 1 milyon euro, Net maaþ 2.250, maç baþlarý, bok püsürleriyle yýllýk kazancý 3 milyon euro üzeri. 20 milyona yakýn saðlam bir soygun modeli. Bu dönem sadece oyuncu menajerlerine peþkeþ çekilen 3.6 milyon euro. Sturridge, Mikele ödenen ücretler ortada, hesap et çýkarsýn iþin içinden. Sturridge aldýðý süre zarfýnda ama öyle ama böyle yararlý olmuþ, þampiyonluk yolunda önemli puanlar kazandýrmýþtýr kulübe.
    Mikel 1.5 milyon euro, Sturridge 3.85 milyon euro aldý. Yani 5.35 milyon euro.
    Þimdi normalde Kucka'dan bizim zararýmýz 6.8 milyon euro, Kucka gönderildiðinde bütün gazetelere böyle yazdýrdý Aðaoðlu, yani en ufak bir katký sunamamýþ Sturridge ve ahý gitmiþ vahý bile kalmamýþ Mikel ile aþaðý yukarý ayný. Fakat sen 5 katý, yani 25 milyon euro üzeri olduðunu iddia ediyorsun. Ben çýkamadým bu iþin içinden. Yardým et.
    Bu arada tekrarlýyorum, Kucka bizden gittiðinden beri serie A'da banko ilk 11 oynuyor. Sturridge ve Mikel'i isteyen 1 tane kulüp yok.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Burak 30 gol attý, bonservisiyle satýldý, bir kýsým alacaðýný býraktý, bütün Beþiktaþlýlara 1 yýl önce gelseydi 1 þampiyonluðumuz daha olurdu dedirtti, 35 yaþýnda da Lille'e transfer oldu. Þimdi bu adam 30 gol atarken, hatta o sýralar TSL istatistiklerinde en çok puan kazandýran futbolcuydu açýk ara, takýmý soymuþ oluyor da, dakika bazýnda toplam 6 maça çýkmadan 4 milyon euroya yakýn para alan Sturridge çok iyi transfer, 2.lik yolunda çok önemli katkýlar yaptý oluyor. 6 maç yahu. 6 maç.
    Keza Hubocan'ýn sözleþmesi 1 yýl için 2 milyon euro, N'diaye'nin sözleþmesi yarým sezon için 1.150 milyon euro. N'diaye'yi savunan adam Hubocan'ý yerden yere vuruyor. Tutarlý ol tutarlý. Adamcý olma. Bu transferleri de ayný þekilde eleþtirsen ben sana aðzýmý bile açmam.

Ayrýca aç zamanýn maç baþlýklarýný oku. N'diaye için ne kadar kötü konuþulduysa Hubocan için bi o kadar iyi konuþuldu.
    Mikel 1.5 milyon euro, Sturridge 3.85 milyon euro aldý. Yani 5.35 milyon euro.
    Þimdi normalde Kucka'dan bizim zararýmýz 6.8 milyon euro, Kucka gönderildiðinde bütün gazetelere böyle yazdýrdý Aðaoðlu, yani en ufak bir katký sunamamýþ Sturridge ve ahý gitmiþ vahý bile kalmamýþ Mikel ile aþaðý yukarý ayný. Fakat sen 5 katý, yani 25 milyon euro üzeri olduðunu iddia ediyorsun. Ben çýkamadým bu iþin içinden. Yardým et.
    Bu arada tekrarlýyorum, Kucka bizden gittiðinden beri serie A'da banko ilk 11 oynuyor. Sturridge ve Mikel'i isteyen 1 tane kulüp yok.
    Hahhaha. Yav kolay kolay kahkaha atmam, genelde en komik anlarýmda bile tebessüm etmeyi yeðlerim ama öyle absürt þeyler yazmýþsýn ki kahkahadan aðzýmdaki sigarayý alt balkona düþürdüm, þansýma komþu da evde yok, çaresizce sigaranýn kendiliðinden sönmesini takip ediyorum. Allah iyiliðini versin hahaaha

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Hahhaha. Yav kolay kolay kahkaha atmam, genelde en komik anlarýmda bile tebessüm etmeyi yeðlerim ama öyle absürt þeyler yazmýþsýn ki kahkahadan aðzýmdaki sigarayý alt balkona düþürdüm, þansýma komþu da evde yok, çaresizce sigaranýn kendiliðinden sönmesini takip ediyorum. Allah iyiliðini versin hahaaha
    Güzel deneme ama yemez kimse.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güzel deneme ama yemez kimse.
    Yýllarca ustamýz ustalýkla yedirdi de ben niye yediremiyorum? Param yok ama sakalým var.
    Þakasý bir yana balkondan su hortumunu tam izmaritin üzerine denk getirip ufak bi su tutmayla olayý kökünden hallettim. Týpký Usta'nýn mitomani dokunuþlarýyla
    Ufak bi ayrýntý daha paylaþayým. Usta'ya ilk geldiði dönem buradaki en kallavi ustacý kadar inanmaya çalýþtým hatta Kartal tesislerine yakýn olduðum için projeyi rezidansla olgun hale getireceði maket paylaþýmý olmuþtu, haftada bir gün çalýþýrým diye gönül verendim. Kimseyle doðuþtan ne sýkýntýmýz var ne de husumetimiz. Eðriye eðri diyelim kafi. Doðruya doðru demesini de biliyoruz. Mevcut yönetim sýkýntýlý hareket ederse yaþadýðýmýz sürece tepki göstermesini biliriz. Kimse babamýzýn oðlu deðil.

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yusuf Yazýcý’dan sonra Uðurcan da rekor fiyatla kulübe kazandýrarak gitti.

Zaten kulübün içinde bulunduðu ekonomik kýskaçtan ancak oyuncu parlatýp satarak çýkabiliriz.

Halen ‘ANTÝ ÖZEVLAT’ goygoyu yapanlar umarým artýk uslanýr ve ANTÝÖZEVLATÇILIK takýntýlarýndan kurtulurlar.

Yönetimi de bu finans baþarýsýndan dolayý tebrik ederim.
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Uðurcan gittiyse bu paralar kulübün gelecekte çok iyi yerlere geleceðinin kanýtýdýr. Deðerini bulaný satýp modeli devam ettirelim.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý LaðusKusteli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf Yazýcý’dan sonra Uðurcan da rekor fiyatla kulübe kazandýrarak gitti.

Zaten kulübün içinde bulunduðu ekonomik kýskaçtan ancak oyuncu parlatýp satarak çýkabiliriz.

Halen ‘ANTÝ ÖZEVLAT’ goygoyu yapanlar umarým artýk uslanýr ve ANTÝÖZEVLATÇILIK takýntýlarýndan kurtulurlar.

Yönetimi de bu finans baþarýsýndan dolayý tebrik ederim.
    2 gün sürmez rutine döneriz ömür kendini gelistiremedi, parmak çöp, çoluk çoçukla mi oynayacaðiz, fizikleri zayif olmaz falan filan.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu gelen parayla adam gibi oyuncular alýrsak seneye önce süper kupa da baþakþehire çakarýz sonra da ligde þampiyon olabiliriz. þu zamanda 22 milyon acayip para.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Zamanýnda Fikret Orman oyuncu alýp satarken yalanlamalar yaptýðýnda zeki adam fiyatý yükseltiyor ya da düþürüyor oluyordu. Aðaoðlu yapýnca taraftarý kandýran yalancý baþkan oluyor. Biraz tutarlý olmak lazým...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Iyice kontrolü kaybetti.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ben ahmet aðaoðlu ilk geldiðinde yaptýðý transferler ve ünal karaman tercihi sonrasý sonrasý 2002 -2003 sezonunda az kalsýn takýmý düþürüyolardý yarým kalan iþini tamamlamaya gelmiþ demiþtim iþler yolunda gitti felan filan oldu bu zaman geldik ama bunun en büyük sebebi diðer 3 istenbul takýmýnýn kötü olmasýndan sebebti ve düþünün ki yaptýðý yanlýþ hoca tercihleri yüzünden baþakþehir takýmýný ite ite þampiyon yaptýk ben ahmet aðaoðlunun öyle çok da iyi bir yönetici olduðunu ayrýca bir planýnýn bir projesinin olduðunu düþünmüyorum

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yapma artýk yapma.

Burak için satýn alacak parayý darphane basmadý dedin GÝTTÝ.

Yusuf için Lille haberleri yalan dedin GÝTTÝ

Novak için anlaþma tamam koya koya gidiyoruz dedin GÝTTÝ.

Sosa için sýkýntý yok sezon sonu imzalar atýlacak dedin GÝDÝCÝ.

Þimdi kalkmýþ Uðurcan için ayný þeyleri söylüyorsun.

Gözünü seveyim yapma insanlarýn sana olan saygýsýný sevgisini güvenini kaybediyorsun.

Nolur vazgeç þu iþlerden.

Ýnsanlarý kandýrma.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ahmet Aðaoðlu: "Uðurcan ile görüþtüm. 'Ýngiltere'ye transfer olmuþsun, hayýrlý olsun. Ýnsan giderken bir veda eder, helallik ister' dedim. O da bana 'Baþkaným, alacaðýnýz olsun. Haber vermeden beni satmýþsýnýz' dedi. Çýkan haberlere gülüyoruz."
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý outlaws61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yapma artýk yapma.
    Burak için satýn alacak parayý darphane basmadý dedin GÝTTÝ.
    Yusuf için Lille haberleri yalan dedin GÝTTÝ
    Novak için anlaþma tamam koya koya gidiyoruz dedin GÝTTÝ.
    Sosa için sýkýntý yok sezon sonu imzalar atýlacak dedin GÝDÝCÝ.
    Þimdi kalkmýþ Uðurcan için ayný þeyleri söylüyorsun.
    Gözünü seveyim yapma insanlarýn sana olan saygýsýný sevgisini güvenini kaybediyorsun.
    Nolur vazgeç þu iþlerden.
    Ýnsanlarý kandýrma.
    Baþkanýn bu tür yalan uydurmalarý mevcut. Küçük aile þirketlerinde bolca bu tür patronlar var. Aldýðý eðitim ile Türkiye'de bu þekilde baþkaný olduðu kulübü koruyacaðýný düþünüyor. Yani ya millet ile dalga geçiyor ya da bu kadar haber ile 10'a-15'e oyuncu sattýrmak için zorluyorlar o da bu tür yollara baþvuruyor.

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý acan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanýn bu tür yalan uydurmalarý mevcut. Küçük aile þirketlerinde bolca bu tür patronlar var. Aldýðý eðitim ile Türkiye'de bu þekilde baþkaný olduðu kulübü koruyacaðýný düþünüyor. Yani ya millet ile dalga geçiyor ya da bu kadar haber ile 10'a-15'e oyuncu sattýrmak için zorluyorlar o da bu tür yollara baþvuruyor.
    Gerçekten bu durum benim midemi bulandýrýyor.

Bu kadar tutarsýzlýk olabilir mi aklým almýyor.

Bizlerle dalga geçiyor resmen. Ýlk baþkan olduðu zaman ki aðaoðlu nerde þimdiki baþkan nerde.

Gerçekten nasýl bu kadar deðiþebilir aklým almýyor.

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý outlaws61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçekten bu durum benim midemi bulandýrýyor.
    Bu kadar tutarsýzlýk olabilir mi aklým almýyor.
    Bizlerle dalga geçiyor resmen. Ýlk baþkan olduðu zaman ki aðaoðlu nerde þimdiki baþkan nerde.
    Gerçekten nasýl bu kadar deðiþebilir aklým almýyor.
    Çoðu açýklamayý taraftara yapmýyor bence hep bir gönderme yapma derdine girdi çok yordular baþkaný. Gerçi alikoç gibilerinden on kat daha iyidir aðaoðlu en azýndan geçmiþe küfür edip benim de batýrma hakkým var demiyor.

murmut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Burada baskanin aciklamasina takanlar var.
    Büyük ihtimal baska takimlar „Sheffield teklifini hemen kabul etme bizde istiyoruz“ diye Mesaj gönderdi.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    30

baþkanda inanýlmaz bir güç zehirlenmesi var. baþarýlý oldum egosu gelmiþ kendisine. fikret orman da bu hastalýða yakalanýp ne hallere düþmüþtü bir bakýn.
    ayrýca nihat özdemirle beraber ülkedeki en kötü iletiþime sahip insan. ne derse tersi çýkýyor ikisinin de. bu durumu düzeltmesi lazým.
    futbolcunu daha pahalý satmak için teklif yok dersen fiyatý artmaz. teklifler var ama istediðimiz rakamlarý bulmadan kimseye satmayý düþünmüyoruz dersen fiyatý artar.
    bak ali koç beceriksizi bile eljif çöpünü 16 milyona satarken sen yusufu 17,5 milyona ancak satabildin...

okyanusu geçtin, derede boðulma.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

Alýntý romeikaa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkanda inanýlmaz bir güç zehirlenmesi var. baþarýlý oldum egosu gelmiþ kendisine. fikret orman da bu hastalýða yakalanýp ne hallere düþmüþtü bir bakýn.
    ayrýca nihat özdemirle beraber ülkedeki en kötü iletiþime sahip insan. ne derse tersi çýkýyor ikisinin de. bu durumu düzeltmesi lazým.
    futbolcunu daha pahalý satmak için teklif yok dersen fiyatý artmaz. teklifler var ama istediðimiz rakamlarý bulmadan kimseye satmayý düþünmüyoruz dersen fiyatý artar.
    bak ali koç beceriksizi bile eljif çöpünü 16 milyona satarken sen yusufu 17,5 milyona ancak satabildin...

okyanusu geçtin, derede boðulma.
    Devre arasý ve sonrasýndaki süreçte iletiþim konsunda sýkýntý yaþadýðýna katýlýrým ancak bu derece eleþtiri biraz haksýzlýk olur sanki.

Pazarlýk tarzý tartýþýlýr ama etkisiz olduðuna katýlmýyorum. 17.5 Milyon Euro + Edgar Le + Sonraski satýþtan pay 20% pay kötü bir anlaþma deðil. Yusuf milli takýmda daha çok süre alabilseydi bu rakam daha da yukarý çýkabilirdi belki.

Eljif konusu ise muamma, Boluspor deðil bu sefer Napoli yardýmcý olmuþ fenere.
    Devlerin mezarý, Avni Aker Stadý

Nereden
    Bursa

Ýyi de güzel kardeþim ben iho için ilk zamanlar olumlu görüþ belirtirken son döneminde yaptýðý yanlýþlara gereken tepkiyi vermiþtim, hatalardan asýl böyle ders çýkarmak erdemliktir. Sen ise tonla yanlýþý olan adamý babanýn oðlu gibi savunuyorsun, be kardeþim kulüp menfaati için neler yapmýþ ona bakarým, hiç bir þey. Rol model dediðin adamlarýn kuruþ bonservisini ödememiþsin, ortada doðru düzgün gelirin yokken maaþ bütçen 40 milyon euro civarý, takým top oynamýyor, iyi kadro kurdu dediðin takýmýn baþýnda doðru düzgün hoca yok yani neresinden tutarsan elinde kalýyor. Be kardeþim, bu adam Hubocan gibi antin kuntin stopere yýllýk 2 milyon euro maaþ vermiþ biriyken söyle bana bu adamýn neresini savunayým.

Yani mevcut baþkaný iho ile muhoya göre kýyaslayanda ne bileyim.
    Fatih,ÝHO için ilk geldiðinde iyi görüþler bildiriyorum diyorsun ya asýl skandal o zaman bu dediðin,Anýl Taþdemir,Turgut Doðan Þahin,Sefa Yýlmaz,Deniz Yýlmaz ve baþka adýný unuttuðumuz çöpleri gören Vahid Halilhodziç arkasýna bakmadan havalimanýna doðru kaçarken zor durduruldu,yeni transfer sözü almadan da kalmadý.

Bak baþka bir baþlýkta konu tartýþýlýyor <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TS Cenk<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> isimli arkadaþ özet geçmiþ,mesajý burada incelemek istersin belki hatta daha fazla detay istersen sana çok daha fazlasýný atabilir.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921305150

Özetle ÝHO,Trabzonspor'un ipini çekmiþti,tabutuna son çiviyi atacakken son anda Muharrem Usta geldi,içerden ve dýþardan onca ihanete raðmen Trabzonspor'u tekrar hayata döndürdü,doktorlarýn iþi bu.

Alýntý Uluhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devre arasý ve sonrasýndaki süreçte iletiþim konsunda sýkýntý yaþadýðýna katýlýrým ancak bu derece eleþtiri biraz haksýzlýk olur sanki.

Pazarlýk tarzý tartýþýlýr ama etkisiz olduðuna katýlmýyorum. 17.5 Milyon Euro + Edgar Le + Sonraski satýþtan pay 20% pay kötü bir anlaþma deðil. Yusuf milli takýmda daha çok süre alabilseydi bu rakam daha da yukarý çýkabilirdi belki.

Eljif konusu ise muamma, Boluspor deðil bu sefer Napoli yardýmcý olmuþ fenere.
    Ýki soru sorabilir miyim müsadenle,Yusuf Yazýcý'yý sattýktan sonra yerine kimi koyabildi ve eksikliðini giderdi.
    Ahmet Aðaoðlu döneminde alt yapýdan takýma kim kazandýrýldý?(Hazýrlamak ve takýma sokmak)
    Konu sasone tarafýndan (08.08.2020 Saat 10:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý DNA-TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkanýn güzel iþlerini tebrik ettik gurur duyduk ama yanlýþlarýný da söyleyelim.
    son senesine giren adamla sezon baþý görüþülür devre arasý yada pandemiden sonra görüþürsen böyle basar gider. limit mevzusundan dolayý novak a istediði paralarýn verilmemesi kýsmýna biþe demiyorum ama sene baþýnda imzalasaydýk böyle bir sýkýntýmýz olmayacaktý.
    þimdi gelelim tutmayan savurulan paralara.
    messias hiç oynatýlmadý 400.bin aldý yedirdik içirdik madalya verdik gitti. þimdi 400.bin novak a verilemezmiydi?
    sturridge gelirken de aklýbaþýnda taraftarlar istemedi. param yok diye yusuf u satýyorum buralarý küçük görecek kaale almayacak adama senelik 3,5 m euro ya gelecek diye eleþtirilmiþti. þimdi o saçýlan paralar aranýr oldu.
    yönetimden kimse kaç gündür çýkýp kimse biþe demiyor da acayip bir sessizlik var. millet buna kýzýyor.
    Adamsýn Adam

Nereden
    Asya Diðer

Baþkan bu medyada dolaþan el neni söylentileri inþallah doðru deðildir. Bize el neni gibi futbolcu lazým deðil. Bize Atiba gibi ama genç olan futbolcu lazým orta sahaya. Bizimle dalga geçme Aðaoðlu!!!

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne zaman demiþ bunu ?
    Benim söylediðimi þimdi haberlerde göre bilirsiniz. Ben buraya kafadan uydurup yazmam. Demekki Aðaoðlu menajerine para vermek istemediði için imza gerçekleþmemiþ. Aðaoðlu bu iþi bilmiyor!!! Mesiasa 400 bin euro veren adam menajere para vermek istemiyor. Yuuh böyle adama.

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya þimdi küfür edeceðim afedersin de, Mithat Halis denen adamýn lafýný referans alýyorsun da baþkanýn altýný mý oyuyorsun?
    Nefret kör etmiþ gözünü...
    Referans gösterdiðin de adam olsa...

Mithat Halis, pes...
    Gördün mü!!! Ben haklý çýktým. Demekki Mesiasa 400 000 euro veren adam menajere para vermek istemedi. Çok zeki baþkanýmýz varmýþ.

Novak 1.2 Milyon euroya evet dedi. Ama çooook zeki Aðaoðlu imzalamadý.

Fenerin havasýný aldý Aðaoðlu!!!
    Konu BlackPanther tarafýndan (08.08.2020 Saat 11:04 ) deðiþtirilmiþtir.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gördün mü!!! Ben haklý çýktým. Demekki Mesiasa 400 000 euro veren adam menajere para vermek istemedi. Çok zeki baþkanýmýz varmýþ.

Novak 1.2 Milyon euroya evet dedi. Ama çooook zeki Aðaoðlu imzalamadý.

Fenerin havasýný aldý Aðaoðlu!!!
    Evet 23 yýl sonra Kadýköy'de Fenerbahçe'yi deviren, ligde baþkan olduðundan beri Fenerbahçe'ye maðlup olmayan, Fenerbahçe'nin tek hedefi olan Türkiye Kupasýndan adeta küçük düþürerek eleyen Trabzonspor'un baþkaný Ahmet Aðaoðlu, Fener'in havasýný çok iyi aldý cidden katýlýyorum.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)