Sayfa 446 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 346 396 436 444 445 446 447 448 456 496 546 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 11,126 ile 11,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu adam çok büyük trabzonsporlu hakkýnda kötü söyleyenin yatacak yeri yok. takýmý bu zor zamanda alýp 2-3 senede nerelere getirdi. usta ve iho zamaný 4.olsak seviniyorduk

son 2 senedir hakemler, kale direkleri ve kendi salaklýðýmýzdan 2 þampiyonluk kaybettik.

doðru yoldayýz.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takýmý yokuþ aþaðý yuvarla ne güzel;
    yardýmcýnýn yardýmcýsýnýn yardýmcýsýnýn yardýmcýsý da devre arasý getirirsin baþa ne güzel düzen tuttu ama ses eden de yok þu saçmalýða

Gerçi böyle saçma lige böyle ayak uydurmak lazým 30 takýmlý düþme olmayan "süper" lig yükleniyor...
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2010-2011 sezonu akabinde

Kiþiler kurumlar ayrýldý. 58.madde deðiþti. Playoff sistemi getirildi.

2019-2020 sezonu akabinde

Küme düþme kaldýrýldý. Takým sayýsý 21 oldu ( ADS 22 olacak )

Ýkisinde de hedef Trabzonspor oldu.

Ýsimler deðiþiyor ama roller hiçbir zaman deðiþmiyor
    Alýntý Courage Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Tekfur

Danýþýklý dövüþ için siyasete,80 öncesine gitmeye gerek yok . Bjk'li Alenin kebapçýsýnda kafa kafaya verip ortak iþ çeviren halbuki adamlarý stad önlerinde birbirini döner býçaklarýyla kovalayan 3 istanbul holiganlarýna baksak yeterli. Tribününden medyasýna finansmanýndan sosyolojisine tam anlamýyla tiyatro seyreder olduk.

Haklýsýn mesele deþarj olmaktan öte gitmez oldu. Söylemler gaz alýyor eylem ise hak getire. Düzene protestonun kralýný bir zamanlar sahada yapmýþtýk halbuki. Trabzonlu olmayaný da Trabzonsporlu yapan buydu zaten. O savaþ ruhu gitti sonrasý yalan oldu kolpa oldu.Bizde yalanlarla avunur olduk.

Haklýsýn ne diyeyim.
    Her zaman ORTAK HAREKET eden 3 büyütülmüþe karþý tek savaþtýk, hep kaybettik

Þimdi biþeyler deðiþmiþ görünüyor ve biz bir ittifak tarafýndayýz gibi

Ýzleyip göreceðiz
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Ceyhun Öncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor Baþkaný Aðaoðlu: Biraz sendelediðimizde ortaya çýkan çakallar bilsin ki meydaný onlara býrakmayacaðýz

Su uslubu sevmiyorum.
    Kendisine olan saygimi kaybediyorum.
    Yakismiyor.
    [Trabzon kimliði demek 'Her þeyi ile Trabzonspor'u alýrým baþýmýn üstünde taþýrým.' anlamýna gelmiyor. Kim bu acýyý bizlerle paylaþacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranýn en önemli parçasýyým.' diyerek yüreðini ortaya koyacak, onlarla devam edeceðiz.]

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Unal ve Huseyin yonetim Newton da ise baskan agirligini koymus diyor Baris Bey.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Teknik direktör hususunda nihayet doðru kararý verdi.

Newton ile nasýl tanýþtýðýný, kimlerin biraraya getirdiðini bilmiyorum ama çok iyi bir amel iþledi.

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Baþkan yolu yaptý. Newton baþarýlý olmazsa (ki olacaðýna inanmýyorum) biz Hüseyin den sonra TD almadýk yardýmcýsýný görevlendirdik der piþkinlikle sorun çözülür.
    baþkasýný getirse þampiyon olur muyuz? mesela Klop?
    saçmalamayýn tabiki þampiyon olamayýz.
    2011 yýlýndan beri bu takýmdan bir þampiyonluk beklemiyorum. sadece güzel futbol seyrettirsinler yeter. becerebilsem hiç seyretmicem ama seyretmeden edemiyorum maalesef.

sonuç olarak bize biçilen kaftan figüranlýk. Bari iyi yapalým.
    ***GeNÇ***

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baskan daha güzel baslamisti. Gittikce üslup olarak IHOya benzemeye basladi, onun adina üzülüyorum cünkü cok güzel isler basardi ve basarmaya devam ediyor.
    Nefsin icin sevme

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Arif Timurcioðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Unal ve Huseyin yonetim Newton da ise baskan agirligini koymus diyor Baris Bey.
    Kesin öyledir.

Baþarýsýzlar da yönetim tercihi, az biraz baþarý gelince-ki baþarý filan yok ortada Türkiye kupasý umrumda deðil- kendi tercihi.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

https://www.milliyet.com.tr/skorer/t...davasi-6273923

Böyle aptalca kararlarla Trabzonspor'un geleceðini çalan bir baþkan çýkýp Ahmet Aðaoðlu'nu eleþtirebilecek cesareti kendinde buluyor bu çok acý.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Novak ýn transferinde Aðaoðlu sýnýfta kalmýþtýr. Bizi karanlýk bir sezon bekliyor!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Novak ýn transferinde Aðaoðlu sýnýfta kalmýþtýr. Bizi karanlýk bir sezon bekliyor!
    Novak bu sezonu 0 golle tamamlasaydý kimse çok büyük kayýp olarak nitelemezdi. Ancak attýðý kritik goller sebebiyle deðerini katlamýþ oldu. Bana göre Aðaoðlu ve yönetiminin eleþtirilecek bir dolu yönü varken Novak bunlarýn arasýna girmez bile. Hem kulübün maddi gerçekleri var hem de TFF tarafýndan belirlenen limitlerin üstüne çýkýlmasý mümkün deðil. FB Novak'a 1 milyon euro imza parasý üstüne yýllýk 1.5 milyon euro maaþ verecek. Bu sezon bizde 860 bin euroya oynayan oyuncuya 1.8 milyon euro verip dengeleri altüst etmek akýl kârý mý? Ýþin TL boyutu daha da fecaat. 2018'de geldiðinde bu sezonki yýllýk maliyeti 4 milyon lira ancak yapýyordu. Bugün alacaðý 1.8 milyon euro ise 15 milyon lira yapýyor. Avrupa cezamýz olmasaydý ve doðrudan þampiyonlar ligine katýlsaydýk bir þekilde tolere edebilirdik ama mevcut koþullarda mümkün deðil...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafýndan (04.08.2020 Saat 04:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Novak bu sezonu 0 golle tamamlasaydý kimse çok büyük kayýp olarak nitelemezdi. Ancak attýðý kritik goller sebebiyle deðerini katlamýþ oldu. Bana göre Aðaoðlu ve yönetiminin eleþtirilecek bir dolu yönü varken Novak bunlarýn arasýna girmez bile. Hem kulübün maddi gerçekleri var hem de TFF tarafýndan belirlenen limitlerin üstüne çýkýlmasý mümkün deðil. FB Novak'a 1 milyon euro imza parasý üstüne yýllýk 1.5 milyon euro senelik verecek. Bu sezon bizde 860 bin euroya oynayan oyuncuya 1.8 milyon euro verip dengeleri altüst etmek akýl kârý mý? Ýþin TL boyutu daha da fecaat. 2018'de geldiðinde bu sezonki yýllýk maliyeti 4 milyon lira ancak yapýyordu. Bugün alacaðý 1.8 milyon euro ise 15 milyon lira yapýyor. Avrupa cezamýz olmasaydý ve doðrudan þampiyonlar ligine katýlsaydýk bir þekilde tolere edebilirdik ama mevcut koþullarda mümkün deðil...
    novakla þimdi deðil geçen yýl uzatýlmalýydý zaten.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Murathan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    novakla þimdi deðil geçen yýl uzatýlmalýydý zaten.
    Oyuncu uzatmak istemiyorsa ya da yüksek fiyat istiyorsa ne yapacaksýnýz? Bosman'dan beri bu iþin bir çözümü yok ne yazýk ki. Ya oyuncuyu kadro dýþý býrakýp Mehmet Ekici örneðinde olduðu gibi murdar edeceksiniz ya da Selçuk Ýnan gibi sözleþme sonuna kadar faydalanacaksýnýz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyuncu uzatmak istemiyorsa ya da yüksek fiyat istiyorsa ne yapacaksýnýz? Bosman'dan beri bu iþin bir çözümü yok ne yazýk ki. Ya oyuncuyu kadro dýþý býrakýp Mehmet Ekici örneðinde olduðu gibi murdar edeceksiniz ya da Selçuk Ýnan gibi sözleþme sonuna kadar faydalanacaksýnýz...
    satabiliriz mesela. ki ben novakýn devam isteyeceðini düþünüyorum, hala daha.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Geniþ ve Kaliteli bir ekip kurarsa ve kurumsal yapýyý saðlarsa hem Newton'ýn kariyeri hem baþkanlýðý hem Trabzonspor kurumsallýðý oturulur. Kaçak dövüþürse yine nerde hata yaptýk deriz.

Kadro korunmasý, doðru transferler zaten bu ligde bizi önemli yerlere götürür. Eðer bu temeli oluþturabilirse Türkiye'de olmayan bir þeyi baþarýrýz.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Karari eleþtirmek baþka saygisizlik baþka. Bizim camiada bunun ayrimi yapilamiyor malesef. Çünkü klübün gelenekleri yok.

Bir yönetim göreve gelir, camiayi iyi taniyordur, neleri yapmayacaðini bilir, bunun üzerine kararlarina saygi duyulur, desteklenir, sonuçlarina göre eleþtiri alir.

Aþaði yukari ayni adamlar klübü yönetip duruyor. Niye kavga ederler anlamam. Oturun konuþun, ortak yapilmayacaklar listesini çikarin. Birbirinize yük birakmayin, sirayla yönetin.

Camia dediðin budur. Yoksa biri yapsin, öteki bozsun böyle bir yere varilmaz.

Bir yönetim seçiliyor elli kiþi iþe kariþmak istiyor. Madem söz sahibi olmak istiyorsun, kur yönetimini gir seçime. Bedavadan fikirlerim dinlensin istiyor herkes. O zaman baþkan olmanin anlami ne ?

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

novak daha iyi paralara oynarým diye düþünüyor sonuçta onlar için önemli olan para. kariyerini pek düþüneceðini zannetmiyorum adama kal seneye þampiyon olcaz bile desek kalmayacaktýr her þey para. yusufun gittiði yerde novak neden gitmesin.sosa kalacaktýr ona bizim verdiðimiz parayý zaten kimse vermez. kalýrsa para için kalmýþ olcak. bizim kaçan giden obi mikel bile dönmek için yol arýyo neden ? bizde kazandýðýný hiç biyerde kazanamýyacak çünkü.. novaka 1.8 milyon felan verecekse fb buyursun versin zaten ilk4 e uzun yýllar giremeyecekler. çöküþlerini afiyetle izliyoruz zaten.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

baþkanýn bu sezon maaþ konusunda eli daha güçlü,tabi kullanabilirse,nedenine gelirsek:

süper ligin gol kralýnýn(sörlot) aldýðý yýllýk ücret 1,5 milyon avro ,takýmýn tartýþmasýz 1 numaralý yýldýzý,kimse itiraz edemez

haliyle maaþ üst sýnýrýný 1,5 milyon avro olarak belirledin mi diðer oyunculara karþý elin çok kuvvetli olacaktýr(hem iç transferde hem dýþ transferde),daha düþük maaþ teklif etme pazarlýðýnda

maaþ dengesi ve maaþ adaleti takým olma yolunda önemli detaylardan biri,

sörlot kozunu kullanmak ve bu kozu kesinlikle bozmamak gerekiyor

maaþlar zaten kap a açýklanýyor,her oyuncu biliyor haliyle durumu,gelecek yeni transferde bilecek,masada pazarlýk gücün artacak,

bu arada novaka 1.8 milyon avro verdinmi sörlota 3 milyon avro vermen gerekecek,maaþ dengesini ve adaletini tamamen yok edersin,iho ve muro dönemlerinde benzer durumlarý gördük,elindeki sörlot kozuda yok olmuþ olur
    Konu jairzinho tarafýndan (04.08.2020 Saat 03:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Yabancý meselesi, küme düþme meselesi vs. gibi bir sürü mevzuda eleþtirdiðim Aðaoðlu ve yönetimi Novak konusunda ne gerekiyorsa onu yapmýþtýr. Ne sýnýfta kalmasý?
    Novak hangi vasfý ile benim elimdeki bütün oyunculardan fazla para kazanacak?
    Siz her "giderim" diyene talebini verirseniz bunun ardýný nasýl almayý planlýyorsunuz?

Kaldý ki Novak iyi bir sol bek deðil(2 milyon euro maaþ alacak kadar). Savunma yönü de sýkýntýlý, hücum yönü de. Bir bekin vazifesi modern futbolda nedir bakabilirsiniz!
    Kiritik goller atmýþtýr evet, son dönem gelen sol beklerden üstündür evet.
    Ama 2 milyon euro falan etmez.

Maaþ dengesini bozmadýðý için yönetim doðru hareket etmiþtir.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (04.08.2020 Saat 09:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Agaoglu geldiginde neden bu kadar Usta yönetimi ile ugrasti da Iho'ya toz kondurmadi merak ediyorum. Acaba Iho ile gecmiste ayni yönetimde bulunduda mi elestirmeye kiyamiyor.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Novak iþinde yönetim net baþarýsýz. Zamanýnda 200 300 bin euro vermemek için þimdi hem rakibine kaptýrýcak futbolcusunu hem de ekstra paralar harcýcak yönetim. Belki Novaký ikna eder orta yolu buldurur Newton.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Sayýn baþkan Novak için hala geç kalýndý denilemez
    sonkez bir daha konuþ ikna et üçü beþi arama
    ayný deðerde böyle bir novak bulamayýz
    alýþtý bize.
    bizde ona.
    *
    ön protokol yapýlan 4 oyuncuyu
    4 gözle bekliyoruz büyük baþkan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu adam çok büyük trabzonsporlu hakkýnda kötü söyleyenin yatacak yeri yok. takýmý bu zor zamanda alýp 2-3 senede nerelere getirdi. usta ve iho zamaný 4.olsak seviniyorduk

son 2 senedir hakemler, kale direkleri ve kendi salaklýðýmýzdan 2 þampiyonluk kaybettik.

doðru yoldayýz.
    Kesinlikle katýlýyorum. Bu adama sahip çýkmamýz lazým.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý,iþ kendi kendine yürür. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Engelleri kaldýrarak yoluna devam etmeli. Dünkü engeller bugün kanser hücresi oldu. Ya tedavi edeceksin ya da sen de hasta olacaksýn.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)