Sayfa 171 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 71 121 161 169 170 171 172 173 181 221 271 671 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 4,251 ile 4,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Forma kampanyasý gerçekleþtirilebilir.Efsane forma cuzi bir miktarla satýþa çýkarsa taraftar bu takým için tüm þartlarýný zorlar bence.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siyaset aðzýmýza yüzümüze heryerimize bulaþtý bari bunu iyi deðerlendirelim. Damat Berat ile konus Trabzonlu ve Trabzonsporlu iþadamlarýný toplayýp bir yardým gecesi duzenleyin.
    Bizim insanýmýz sever gösterisi açýk bir organizasyonda milyonlar havada ucusur

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý tsukru61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hala bu düzenin bizi þampiyon yapmayacaðý anlaþýlmadý. Allahtan baþkan ve yönetim bunun farkýnda... Önce ekonomik baðýmsýzlýk sonra Avrupa'da baþarý ardýndan bize saygý duymak zorunda kalacaklar...
    Bu kafayla her zaman figuran olmaya mahkumsunuz.90'lý yýllarý yasamadýn mý hemserim milli takima 6 adam verirken hangi adamýni sattýn .Ligde becerip sampiyon olamayacaksýn avrupada kupa mi alacaksin?Yapacagin en iyi is gruptan çýkip bir sonraki turda elenmek.Biz buyuk bir takýmýz vede oyuncu satmayacaðýz ne zaman satsak belimizi dogrultamýyoruz.Buragý,selcugu engini,yattarayi jajayý,ceyhunu ,colmaný senol denen ýspanak sattirdi agzýmýza etti kendi defoldu giti yavsak bjk sine sefa surdu biz tam 8 sene surunduk.Acitasyonu býrakýn insanlar 40 bin kisi o tribünleri dolduruyor.Su insanlarýn bir kere daha ümitlerini hayallerini yýkarsaniz daha kimseyi bulamayacaksýnýz .Yine aynini yaparsa bu herif de bir daha tek kurus bu takýma harcarsam serefsizim.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

satma demesi kolay batýk kulübü adam nasýl toplayacak?

ayrýca sayýn baþkan kazandýðýmýz kazanmadýðýmýz bütün büyük maçlarda hakem rakibi kayýrdý. bu alanda inanýlmaz etkisizsiniz.
    Konu Vkgz tarafýndan (20.05.2019 Saat 00:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kafayla her zaman figuran olmaya mahkumsunuz.90'lý yýllarý yasamadýn mý hemserim milli takima 6 adam verirken hangi adamýni sattýn .Ligde becerip sampiyon olamayacaksýn avrupada kupa mi alacaksin?Yapacagin en iyi is gruptan çýkip bir sonraki turda elenmek.Biz buyuk bir takýmýz vede oyuncu satmayacaðýz ne zaman satsak belimizi dogrultamýyoruz.Buragý,selcugu engini,yattarayi jajayý,ceyhunu ,colmaný senol denen ýspanak sattirdi agzýmýza etti kendi defoldu giti yavsak bjk sine sefa surdu biz tam 8 sene surunduk.Acitasyonu býrakýn insanlar 40 bin kisi o tribünleri dolduruyor.Su insanlarýn bir kere daha ümitlerini hayallerini yýkarsaniz daha kimseyi bulamayacaksýnýz .Yine aynini yaparsa bu herif de bir daha tek kurus bu takýma harcarsam serefsizim.
    VAR ý yok etmediler mi? Eee...
    Avrupa'da baþarý daha kolaydýr.
    Konu tsukru61 tarafýndan (20.05.2019 Saat 02:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Avrupa'ya gitmemizi saðlasýn öncelikle ceza yedirmeden.

Ardýndan verimsiz oyuncular dýþýnda kadro korunmalý. (Rodallega, Ýbanez, Kamil Ahmet gitse de bizi zarara sokmaz.)

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý tsukru61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hala bu düzenin bizi þampiyon yapmayacaðý anlaþýlmadý. Allahtan baþkan ve yönetim bunun farkýnda... Önce ekonomik baðýmsýzlýk sonra Avrupa'da baþarý ardýndan bize saygý duymak zorunda kalacaklar...
    agzina yandigimin sevincini yasamak istiyorum, inanmiyorum ama inanmak da istiyorum bir yandan... kahrolsun böyle düzen yaa kaderimizin de içine edeyim bu nedir ya kimseden kiyak da istemiyoruz müsâde etsinler rahat biraksinlar yeter diyoruz, o da yok...
    Topçularimizin satilmasina karsiyim ama asil figüranlik avrupa kupalarini önemsemeyip ligi kafaya takmak olur,,, yillardir oldugu gibi...
    "Trabzonspor avrupa kupalarinda olmasa da olur" zihniyeti, benim için tartismasiz hain bir düsüncedir
    Konu Sefer A. tarafýndan (20.05.2019 Saat 06:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Ekonomi sorun olmasa ayný þeyleri düþünüyor olurduk.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Acýn kendi kanalýnda Fener’e yardým topladý.. Berat Bey de kendi kanalýnda bir yardým kampanyasý yapsa bizim müteahhitler en az ikiþer daire baðýþlardý
    Attan inip eþeðe bindik!

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Baskan çik konus de ki cezâ yedik bitti,, bosune heveslendirme, bundan sonra süreç fb lehine isler baska da bir sey olmaz... seneye nihat özdemir tffsiyle sampiyon fb olup da sonraki sene samp ligine katilmayacaklar öyle mi ? ha ha ha

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Baþkan þimdi açýkladý.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Yusuf'u,Abdulkadir'i,Novak'ý filan sattýk diyelim.Eee sonra ?

Tamam ortada bir yangýn var hepimiz farkýndayýz da bu çocuklarý satýp yangýna 1 bardak su dökerek mi kurtulacaðýz bu yangýndan ben bunu anlamýyorum !

Elimizdeki adamlarý satalým sonra yine 8.liðe filan oynarýz. Hani alttan iyi kötü gelenler olsa anlýycam ama o da yok .

Ýkisi de özellikli oyuncular. Tam bir iskelet kuruyoruz hadiii sil baþtan sonra bir yerlerimizin eðrisi düzelmiyor.

Bu durumdan çýkýþ yolumuz sportif baþarý + Proje Üretmek + Eðer olursa þu banka yapýlandýrmasý.

2-3 tane adam satýp da sportif baþarýyý hiç ederek, proje üretmeden maalesef olmaaaz.

Sayýn baþkaný çok seviyorum, baþarýlý da buluyorum þu an'a kadar ancak adam satarak günü geciþtireceksek diðer baþkanlardan ve adaylardan ne farkýn kaldý?

Her aday zilyon tane projeden bahsediyor ama ortada birþey yok. Bankalara borçlana borçlana , yine de saðsolsunlar kendi ceplerinden ödeye ödeye sadece öteliyoruz.

Çok emekleri var, çok olumlu adýmlar atýldý evet. Ama eðer bu durumdan çýkacaksak baþkan olarak kim gelirse gelsin tek çýkýþ yolumuz SÜRDÜRÜLEBÝLÝR ,

devamlýlýðý olan bir model oluþturup KAYNAK YARATMAK !

De ki bu çocuklarý sattýk ve yerlerine de aratmayacak adamlar bulduk. Eeee , sonra ? Napýcaz 2 sene dolmadan onlarý da mý satýcaz ?

Günü kurtara kurtara batana kadar devam mý yani ?

Son olarak þunu da eklemek istiyorum Papaz her zaman pilav yemez. Bu kadroyu hiç bozmadan, üzerine gerekli eklemeleri yapmadan devam etmeye kalkarsak

seneye bu baþarýnýn yarýsýný elde edemeyiz. Bu sene tüm takýmlarýn leþ attýðý zamandý. Bu kolej havasý, Ünal hocamla yakalanan hava bir yere kadar gider.

Bu konuda da gerçekçi olmak lazým.
    Konu Orkun 61 tarafýndan (21.05.2019 Saat 03:14 ) deðiþtirilmiþtir.

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tehlikenin farkýnda mýyýz?

Fener 6. Olursa uefaya katýlmak için her türlü lobi faaliyetini yapýp ceza almamýzý saðlayacaktýr. Antalya direnemez böyle hýrslanmýþ fener e.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Baþkan Aðaoðlu, “Mali anlamda yapýlandýrmayý gerçekleþtirirsek ancak 10-12 seneye borçlarýn sýfýrlanmasý saðlanýr. Baþarýya sýra gelirse birkaç futbolcu transfer ederek þampiyon olabilirsiniz ama Trabzonspor’da sürdürülebilir baþarýyý konuþuyorsak bunun bir dört senesi var” diyor

ÜNAL HOCA BiZÝMLE, BiZ DE ONUNLA DEVAM EDiYORUZ

Ünal hoca ile gelecek sezon için anlaþma saðlanacak mý?

Ünal Karaman ile devam ediyoruz. O konuda bir sorun ve problemimiz yok. Benim en fazla canýmý sýkan ve beklediðim UEFA kararýydý. Çünkü bu kadar gecikmesi hayra alamet deðildi. Diðer taraftan çözmemiz ve haziran ayýnýn sonuna kadar ödememiz gereken 210 milyon lira gibi bir para var. Yapýlacak olan transferler ve tespitler var. Bunlarý da zaten yaptýðýmýz insan Ünal Karaman. Tüm plan ve programlarý birlikte yapýyoruz. Sanki hani hocanýn kontratý bitmiþ de gideceði konuþuluyor. Eðer insanlar o açýdan bakýyorlarsa belki biz teklif götürdük, hoca teklifi kabul etmedi. Hep bize soruluyor, hoca ile devam ediyor musunuz? Ünal hocaya sorun bakalým, bizimle devam ediyor mu? Ama sonuçta hoca da bizimle, biz de hoca ile devam ediyoruz. O konuda hiçbir sorun yok.

ÖNCEKÝ YÖNETÝM TARAFINDAN GELÝRÝN 4-5 KATI BORÇLANILMIÞTI

Kulübün ekonomik olarak battýðý bir dönemde aday oldunuz? Nasýl bir tablo bekliyordunuz, ne buldunuz?

Mali olarak kötü bir tablo bekliyordum ama bu kadar sýkýntýlý bir sürece girildiðini düþünmüyordum. Evet, kulübün 1 milyar liraya yakýn borcu vardý ama bunlar bir takvime yayýlmýþ borçlardýr diye düþünüyordum. Gelirin 4-5 katý borçlanýlmýþ. Bu zaten baþlý baþýna bir facia. Siz yýllýk gelirinizin 4-5 katý borçlanmýþsanýz zaten ipin ucunu kaçýrmýþsýnýz demektir. Gelir gelmez yaklaþýk 80-100 milyonluk bir bölümü ilk 20 gün içerisinde, takip eden 3 ay içerisinde de 220 milyon gibi bir ödemenin aciliyeti ile karþýlaþtýk. Bu kadar sýkýntýlý olduðunu tahmin etmiyordum ancak bilmediðim bunun iki katý olabilir, tüm bunlarla baþa çýkmak zorundasýn diyerek geldim. Beklemiyordum ama karþýlaþtýðým zaman da sürpriz olmadý.

SPOR ALTYAPISI OLMADAN TRABZONSPOR’U YÖNETMEK ZOR

O dönem eksik olan neydi size göre? Sportif anlamda düþünebilmek için bir kere önce sporu bilmek, sporun içinden gelmek lazým. Benim Trabzonspor’la alakalý 30 yýllýk bir birikimim var. Bir spor altyapýsýna sahip olmadan Trabzonspor gibi devasa bir kulübü yönetmek o kadar kolay bir þey deðil. Ve geçtiðimiz yýllarda yapýlan yanlýþlarýn en büyüðü, baþkanýn tek karar verici ve tek uygulayýcý olmasý. Tek karar verici olduðunuz yerde yönetim kuruluna ne ihtiyacýnýz var? Ben bir senedir önem arz eden hiçbir konuda kararý tek baþýma almadým.

BAÞKAN AÇIKLAMA YAPIYOR, OYUNCU TERSÝ BEYANAT VERÝYORDU

Öncelik mali tablonun düzeltilmesiydi ama sportif anlamda da baþarý saðlandý. Geldiðimizde sadece mali disiplin deðil, idari disiplin de kaybolmuþtu. Sportif disiplin ise yerlerde sürünüyordu. Düþünün ki kulübün baþkaný ayaðýmýzý yorganýmýza göre uzatmamýz lazým diyor, ertesi gün oyuncu tam tersi beyanat verebiliyor. Sportif anlamda biz son beþ senedir baþarýsýzdýk. Baþarýyý saðlamak istiyorsanýz bir kere birliði beraberliði ve disiplini saðlamak zorundasýnýz. Bizim anladýðýmýz anlamda disiplinden uzak olan oyuncularla yolumuzu ayýrdýk. Hiç kimse bu kurumun üzerinde deðildir. Ekonomiyi ne kadar düzeltirseniz düzeltin baþarýsýz bir Trabzonspor camiadan kopuk, heyecan vermeyen bir Trabzonspor’dur.

BAÞKANLIK ÝÇÝN GÖZ YUMMAK, ÝHANETLERÝN EN BÜYÜÐÜDÜR

Burak ve Onur için kimsenin cesaret edemediði bir karar verdiniz. Yollarý ayýrdýðýmýz oyuncular bu yapýya açýk ve net olarak zarar veriyordu. Bunu da kamuoyunun gözünden saklamayý çok iyi becerebilmiþlerdi. Riskli karar olduðu bana da çok söylendi. Baþkanlýða tutunabilmek için birilerinin bu yapýya zarar vermesine göz yummak, bu kulübe yapýlacak ihanetlerin en büyüðüdür. Baþkanlýðým gidecekmiþ, ben zaten anamdan Trabzonspor baþkaný olarak doðmadým ki. Ben buraya hizmet etmeye geldim. Belki maçlarý kaybederek çok aðýr eleþtirilere de maruz kalabilirdik ama bu bizi doðrularý yapmaktan geri adým attýrmadý. Ýleriye dönük de bu durum ayný. Yapýya zarar veren, spor ahlakýndan uzak olan her kim olursa bu yapýnýn içerisinde asla yeri olamaz.

“BU TAKIMIN FORMASI HARÝCÝNDE NESÝ TRABZONSPOR” DEDÝM

Transfer yasaðý nedeniyle mecburiyetten altyapýdan futbolcularla yola devam ettiðiniz de söylendi... Yýllardýr söylediðim Trabzonspor eðer altyapýdan 4-6 oyuncuyu ilk 11’de sahaya sürmüyorsa ben o Trabzonspor’a benim Trabzonspor’um demem. 8 yabancý Trabzon’dan olmayan 3 futbolcu ile Alanyaspor karþýsýnda 7 yediðimiz zaman bu takýmýn formasýnýn haricinde nesi Trabzonspor dedim. O nedenle Fenerbahçe maçýna ünlü yýldýzlarla vedalaþýp Uðurcanlarla, Abdülkadirlerle çýktýk. Bu önceden alýðýmýz bir karardý ve iþin doðrusu benim kafamdaki Trabzonspor da bu. Altyapýdaki bir çocuk takýma bakýnca 8 yabancý, Trabzon’dan olmayan 3 de Türk futbolcu görüyor. Bu takýmda bana yer yok der ve artýk o çocuðu motive edemezsiniz.

AGRESÝF TRABZONSPOR BAKIÞ AÇISI YERÝNÝ SEMPATÝYE BIRAKTI

Trabzonspor, kadrosuna bakýnca fair-play sýralamasýnda 1. sýrada. Bu oyuncularýmýzýn sadece futbola odaklandýðý anlamýna geliyor. Allah’a þükür son bir maçýmýz kaldý, çift sarýdan da olmak üzere bir tane kýrmýzý kartýmýz yok. Böyle bir takým ortaya çýktý. Ve bu takýmýn verdiði mücadeleye bütün ülke sempati duymaya baþladý. Türkiye genelinde agresif Trabzonspor bakýþ açýsý, yerini sempatiye býraktý.

BDDK VE TFF’NÝN YAPACAÐI YAPILANDIRMAYI BEKLÝYORUZ

UEFA’nýn gerekçeli kararýndaki 3 maddeyi yerine getirebilecek misiniz?

Ýlk iki madde bizimle baðlantýlý ve sorunsuz görünüyor. Maddelerden biri bizim dýþýmýzda. BDDK ile TFF arasýndaki yeniden yapýlandýrma. 3. madde için BDDK bir ay içerisinde yeniden yapýlandýrmayý yapmasý lazým. Ve bununla ilgili TFF, UEFA’ya söz verdi. Biz aslýnda kafadan ceza almýþtýk. Ýlk geldiðimizdeki tabloyu nasýl düzelttiðimizi gittik anlattýk. Yalvardýk yakardýk, iyi gidiyoruz dedik. Beþ senedir UEFA’yý hasretle bekleyen bir camiayý siz UEFA’nýn dýþýna býrakýrsanýz her yönüyle yanlýþ yapýlmýþ olur dedim. Bu tablonun dýþýna çýkarsak her türlü cezaya razýyým dedim. Uyguladýðýmýz ekonomik disiplinden de taviz vermedik.

‘FUTBOLUN SÜPERLERÝ’ GECESÝNDE SALONU TERK ETTÝM

Bein Sports’un ödül törenini terk etmeliydiniz de denildi... Bein Sports’un ödül töreninde salonu terk ettim. Jüriye de anlayabilecekleri lisandan eleþtirinin bir týk üstünde tepkimi gösterdim. Sosyal medyada eline klavyeyi alan yazýyor ‘neden terk etmedi’ diye. Ettim. Salonda da baya da ses getirdi. Gitmememi rica edenler oldu. Çýktýðýmda Bein Sport’un kameralarýna tepkimi de çok aðýr gösterdim ama çýkmýþ bir kulüp baþkaný kendilerine giydiriyor, tabi vermediler. Zaten vermeyeceklerini biliyordum ama hiç deðilse kanalda konuþulmasý bile yeterdi.

KONDÝSYONERÝN YAPTIÐINI DA TASVÝP ETMÝYORUM

Fenerbahçe ile iliþkileri normalleþtirmek için çaba gösterirken son Volkan Demirel olayý ile ilgili düþünceniz nedir? Volkan Demirel olayý aslýnda hiç þýk olmadý. Çünkü biz hep sadece oyununuza odaklanýn, hakeme itirazlarýnýz bile ölçülü olsun, gerisini bize býrakýn dedik. Bizim kondisyonerin yaptýðýný da tasvip etmiyorum. Kendisine çakmak atýlmýþ. Hiç mi çakmak yemedik kafamýza? Eð kafaný gir içeriye. Ne oluyor o zaman, Volkan’ýn haddini çok aþan, amiyane tabirle sokak kabadayýsý açýklamasýna karþý baþkaný ona cevap vermek zorunda býrakýyorsun. Kafaný eðip içeri girsen onlarý kendi terbiyesizliklerinde zaten boðacaksýn. Cevap verince sen de ayný seviyeye geliyorsun ve yatýþtýrmaya çalýþtýðýmýz, küllenmeye yüz tutmuþ olan bu tür olumsuzluklar yeniden alevlenmeye baþlýyor. Ama tabi orada bir cevap vermek gerekliliði hasýl olmuþtu.

ÞU ANA KADAR 400 MÝLYON LÝRA ÖDEME YAPTIK

Trabzonspor mali ve sportif anlamda tam olarak ne zaman düze çýkar diyebiliriz?

Mali tablo yapýlandýrmayý gerçekleþtirirsek 10-12 seneye ancak borçlarýn sýfýrlanmasý saðlanýr. Çünkü bir taraftan borcu sýfýrlarken bir taraftan da yeni çalýþmalar yapýyoruz. Þu ana kadar ödediðimiz para 400 milyon lira. Baþarýya sýra gelirse birkaç transfer yapýp þampiyon olabilirsiniz ama bütün birimlerin birbirine entegre olduðu sürdürülebilir bir baþarýyý konuþuyorsak bunun bir dört senesi var. Ama bu þu anlama gelmesin, zirve yarýþýndan hiçbir zaman kopmacaðýz. En kötü dönemimizde bile milletin canýný aldýk. Birileri belki þampiyon oldu ama ligin son haftasýna kadar matematiksel de olsa o yarýþýn içindeydik.

TARAFTAR KULÜBÜN BATMAK ÜZERE OLDUÐUNU GÖRDÜ

Taraftardan henüz tepki almamanýzý nasýl deðerlendiriyorusunz?

Ýzlediler, icraatlarýmýzý, aldýðýmýz kararlarý gördüler. Trabzon insaný zekidir. Mantýksýz þeyler olmadýðýnýn farkýna vardý camia. Baþta ekonomik küçülmeye sýcak bakýlmýyorlardý ama gidiþin gidiþ olmadýðýný UEFA kararýndan sonra herkes görmüþ oldu. Bu þekilde devam ederse kulübün batacaðýný gördüler. En fazla isabetli pas yapan kulüp Trabzonspor. Gitsin birisi beklesin, bütün toplar ona gitsin o da gol atsýn. Bu da bir sistem olabilir ama Trabzonspor’un sistemi bu deðil. Taraftar ilk defa uyutulmuþ, göz ardý edilmiþ kendi sistemiyle yüz yüze geldi ve futboldan zevk aldýðý için taraftar bize sempati duyuyor. Futbol onlara zevk ve umut vermezse en fazla üçüncü maçta ‘Aðaoðlu istifa!’ söylemleri baþlar.

TÜRK FUTBOLU ÞU AN BEYAZ DEÐÝLSE DE AÇIK GRÝ

Fenerbahçe eski yöneticisi TFF baþkanlýðý için adaylýðýný açýkladý. Þu an tek aday gibi görünüyor? Tavrýnýz ne olacak?

Tek aday olunca zaten bizim ne yaptýðýmýzýn bir önemi kalmýyor. Þu an itibarýyla 10 gün var ve bu uzun bir süre. O yýllarda maalesef Türkiye’de futbol kirliydi. Þimdi çok mu temiz derseniz o yýllarla kýyasladýðýmýzda beyaz deðilse de grinin açýk tonu. 2010-2011 bir hak ve adalet arayýþýdýr. Hukukun her platformunda Trabzonspor bunun mücadelesini vermiþ ve vermeye devam ediyor.

HiÇBiR ZAMAN TOPLUMDAN KOPUK YAÞAMADIM

Toplumun birçok kesimiyle ve þehirle iç içe bir görüntü sergiliyorsunuz. Biz kent takýmýyýz. Bu kulübün yönetimi ve baþkaný, kentin insanlarýndan, sanatçýlarýndan, özel çocuklarýndan kopuk olmamalý. Gemicilikte zincirin halkalarýna bakla denir. Gemi demir atar ya baklanýn biri çürükse o demir tutmaz, kopar. Ben hiçbir zaman toplumdan kopuk yaþamadým. Köprübaþý’nýn Göneþara Dað köyündeyim. Bizim insanýmýz kendisinden kopuk olan hiçbir þeyi sevmiyor. Belki takýmý bu kadar sevmesi veya beni kabullenmelerinin altýnda yatan gerçek de bu. Ben de tribünden geldim. Gözlerinde çok büyüttükleri baþkaný kahvede okey oynarken görüyorlar, hayret ediyor
    Konu Uður KÜÇÜK tarafýndan (21.05.2019 Saat 12:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Bence iyi yoldayýz. Þampiyonluk düþünmeden yola aynen devam ki bize bu ülkede þampiyonluk zaten vermezler. Bence Ünal Karaman'ýn yanýnda Terim varken söylediði "biz adamlýðýmýzla þampiyonuz" mottosu üzerinden gitmeliyiz.

Ünal Hoca bazý kritik maçlarda müdahale konusu da sýkýntýlý iþler yapsa da O da geliþiyor takýmla birlikte.

Ajax veya bir Bilbao (eski) tarzý gençlerle Avrupa'da ses getiren, sistemli bir ekip olmak vizyon olmalý.

Soru þu: Bu seneki takým zevk verdi mi ? Cevap evet ise bunun üzerine Avrupa'da baþarý ekleyin, genç üretme merkezi olmanýn gururunu yaþayýn. "Bu ülkede" Trabzonspor adýna baþarý budur.

''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Bedri Sertkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aynen sýkýyorsa desteklemesin. Nihat Özdemir çok sert adamdýr. Arkasý da güçlüdür. Adaylýðýna da kimse engel olamaz. Geçmiþ olsun. Aðaoðlu çok iyi iþler yaptý umarým Mehmet Ali Yýlmaz vb. bir aday çýkar bizden. Seneye þampiyon GS ya da Fener yine bu tip de bir adam baþkan seçilirse...
    Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen, böyle adamlar aday bile olmamalý. Ama, büyük ihtimalle destekleyenlerin en baþýnda bizim baþkan gelecek maalesef.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Trabzonspor'un asýl düþmaný Galatasaray'dýr.
    Sebahattin Çakýroðlu

Nereden
    Ankara

Sen misin Orkun abi? Güzel yorumlamýþsýn. Vallahi ben bu kadro bozulursa düzeleceðimizi sanmýyorum dediðin gibi. Silbaþtan iþ olmaz. Ýskelet oturdu. Sadece önlibero ve stoper ile kanat ve santrafor lazým. Saðbeke de iyi bir yedek Kamil'de gitmeli bence. Takýmý çoðu kez bir kiþi eksik oynattý. Ünal konusunda ise çoðu zaman takýmý çok geriye yaslayýp kaybedilen son dakikadaki puanlarda payýnýn olduðunu düþünüyorum. Ýyi bir karakter ve lider ama daha hocalýk konusunda tam yeterli deðil.
    Alýntý Orkun 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf'u,Abdulkadir'i,Novak'ý filan sattýk diyelim.Eee sonra ?

Tamam ortada bir yangýn var hepimiz farkýndayýz da bu çocuklarý satýp yangýna 1 bardak su dökerek mi kurtulacaðýz bu yangýndan ben bunu anlamýyorum !

Elimizdeki adamlarý satalým sonra yine 8.liðe filan oynarýz. Hani alttan iyi kötü gelenler olsa anlýycam ama o da yok .

Ýkisi de özellikli oyuncular. Tam bir iskelet kuruyoruz hadiii sil baþtan sonra bir yerlerimizin eðrisi düzelmiyor.

Bu durumdan çýkýþ yolumuz sportif baþarý + Proje Üretmek + Eðer olursa þu banka yapýlandýrmasý.

2-3 tane adam satýp da sportif baþarýyý hiç ederek, proje üretmeden maalesef olmaaaz.

Sayýn baþkaný çok seviyorum, baþarýlý da buluyorum þu an'a kadar ancak adam satarak günü geciþtireceksek diðer baþkanlardan ve adaylardan ne farkýn kaldý?

Her aday zilyon tane projeden bahsediyor ama ortada birþey yok. Bankalara borçlana borçlana , yine de saðsolsunlar kendi ceplerinden ödeye ödeye sadece öteliyoruz.

Çok emekleri var, çok olumlu adýmlar atýldý evet. Ama eðer bu durumdan çýkacaksak baþkan olarak kim gelirse gelsin tek çýkýþ yolumuz SÜRDÜRÜLEBÝLÝR ,

devamlýlýðý olan bir model oluþturup KAYNAK YARATMAK !

De ki bu çocuklarý sattýk ve yerlerine de aratmayacak adamlar bulduk. Eeee , sonra ? Napýcaz 2 sene dolmadan onlarý da mý satýcaz ?

Günü kurtara kurtara batana kadar devam mý yani ?

Son olarak þunu da eklemek istiyorum Papaz her zaman pilav yemez. Bu kadroyu hiç bozmadan, üzerine gerekli eklemeleri yapmadan devam etmeye kalkarsak

seneye bu baþarýnýn yarýsýný elde edemeyiz. Bu sene tüm takýmlarýn leþ attýðý zamandý. Bu kolej havasý, Ünal hocamla yakalanan hava bir yere kadar gider.

Bu konuda da gerçekçi olmak lazým.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Sebahattin Çakýroðlu

Nereden
    Ankara

iKÝLÝ eleminasyon maçlarýnda Avrupa'da baþarý beklemek zor. Zevk verdi evet ama skoru koruyamayan bir takýmýz. Yediðimizden fazlasýný atýp kazanýyoruz. Bence iyi bir önlibero ve stoper ile skoruda koruyabilen bir takým gruplardan da çýkar çeyrek finalde görür. Zaten Türkiye ligi þampiyonluðu bir kenara avrupa bir kenara benim için. Ben olsam tek kulvara yüklenirim...

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence iyi yoldayýz. Þampiyonluk düþünmeden yola aynen devam ki bize bu ülkede þampiyonluk zaten vermezler. Bence Ünal Karaman'ýn yanýnda Terim varken söylediði "biz adamlýðýmýzla þampiyonuz" mottosu üzerinden gitmeliyiz.

Ünal Hoca bazý kritik maçlarda müdahale konusu da sýkýntýlý iþler yapsa da O da geliþiyor takýmla birlikte.

Ajax veya bir Bilbao (eski) tarzý gençlerle Avrupa'da ses getiren, sistemli bir ekip olmak vizyon olmalý.

Soru þu: Bu seneki takým zevk verdi mi ? Cevap evet ise bunun üzerine Avrupa'da baþarý ekleyin, genç üretme merkezi olmanýn gururunu yaþayýn. "Bu ülkede" Trabzonspor adýna baþarý budur.

Sebahattin Çakýroðlu

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Alýntý Bedri Sertkaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen misin Orkun abi? Güzel yorumlamýþsýn. Vallahi ben bu kadro bozulursa düzeleceðimizi sanmýyorum dediðin gibi. Silbaþtan iþ olmaz. Ýskelet oturdu. Sadece önlibero ve stoper ile kanat ve santrafor lazým. Saðbeke de iyi bir yedek Kamil'de gitmeli bence. Takýmý çoðu kez bir kiþi eksik oynattý. Ünal konusunda ise çoðu zaman takýmý çok geriye yaslayýp kaybedilen son dakikadaki puanlarda payýnýn olduðunu düþünüyorum. Ýyi bir karakter ve lider ama daha hocalýk konusunda tam yeterli deðil.
    Benim Bedri'cim. Dediklerine aynen katýlýyorum ancak bu geriye yaslanma iþinde Ünal hocadan ziyade takýmdaki tecrübe eksikliðinin buna sebep olduðunu düþünüyorum.

Ünal Hoca herkesin beklentisinin çok üzerinde bir baþarý elde etti ama evet haklýsýn onun da geliþimine devam etmesi gerekiyor.

Ben þu çocuklarý satmazsak çok yakýn zamanda çok güzel günler göreceðimize inanýyorum.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Ahmet Aðaoðlu: “Bir önceki yönetim UEFA’yla 2017-18 sezonu için max 5 milyon euro açýk anlaþmasý yapmýþ. O sezon bütçede 55 milyon euro açýk var!
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

sedatturan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Ünal Karaman yerine de Fatih Tekke geliyormuþ bu doðru mu?

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Þu aðzýný her mikrofona sokmayý kes, dün yaptýðýn rezil açýklama yüzünden bugün bütün medya, algý operasyoncularý ile üzerimize geliyor. Adamlara malzeme verdin uzun süre kullanýrlar bunu. Ali Koç'una onun fenerbahçe'sine laf edemiyorsun ama bak onlar durduk yere Avrupa potasýna girdiler diye hemen nasýl üzerine oynamaya baþladýlar, gör bunlarý.

Hayýr yani yardým da yardým olsa, ortada hiçbir þey yok, bankalar ile ilgili karar alýndý da biz mi duymadýk ? Fol yok yumurta yok cumhurbaþkaný sayesinde Avrupa'ya gidiyoruz diyorsun, gel de þimdi millete laf anlat.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Devre arasýnda transfer yapýlmamasýnýn sebebi ceza mýydý, yoksa yaza rahat girmek miydi? Eðer ikincisiyse, bu ceza iþi nereden çýktý? Ceza geldi mi? Geldiyse bunu süreci sýkýntýsýz atlatan diðer takýmlar gibi çözemez miydiniz? Gelmediyse, neden ülkenin kritik gündeminde Trabzonspor ve Trabzonsporlularý siyasi bir tartýþmanýn içine soktunuz?

Her ortamda "Ceza geldi gelecek" söylentisinin kaynaðý oldunuz ve akabinde "Trabzonspor'un ceza almasý için aðzý sulananlar var" dediniz. Neden her seferinde böyle tutarsýzsýnýz? Burak'ý alacak parayý darphaneler basmamýþtý mesela... Yusuf ve Abdülkadir 860 Milyon TL'den birkaç ayda 15 Milyon Euro'ya düþmüþ sizin dilinizde!

Siz yatýn kalkýn, selefiniz iki kötü baþkana dua edin. Çýtayý arþa çýkardýlar, sizin yetersizlikleriniz dikkat çekmiyor.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devre arasýnda transfer yapýlmamasýnýn sebebi ceza mýydý, yoksa yaza rahat girmek miydi? Eðer ikincisiyse, bu ceza iþi nereden çýktý? Ceza geldi mi? Geldiyse bunu süreci sýkýntýsýz atlatan diðer takýmlar gibi çözemez miydiniz? Gelmediyse, neden ülkenin kritik gündeminde Trabzonspor ve Trabzonsporlularý siyasi bir tartýþmanýn içine soktunuz?

Her ortamda "Ceza geldi gelecek" söylentisinin kaynaðý oldunuz ve akabinde "Trabzonspor'un ceza almasý için aðzý sulananlar var" dediniz. Neden her seferinde böyle tutarsýzsýnýz? Burak'ý alacak parayý darphaneler basmamýþtý mesela... Yusuf ve Abdülkadir 860 Milyon TL'den birkaç ayda 15 Milyon Euro'ya düþmüþ sizin dilinizde!

Siz yatýn kalkýn, selefiniz iki kötü baþkana dua edin. Çýtayý arþa çýkardýlar, sizin yetersizlikleriniz dikkat çekmiyor.
    devre arasý transfer yasaðý fifa'dan geldi. transferde yaþanan bonservis sorunlarý veya oyuncunun maaþýyla ilgili doðabilecek sorunlardan kaynaklý bir ceza.

bu ceza uefa ile yapýlan ffp anlaþmasýna uyulmamasý ile ilgili. buradan çýkacak ceza uefa turnuvalarýndan men olabilir. yeni ffp anlaþmasý imzalanýrsa, o anlaþmada transfer ile ilgili maddeler bulunabilir.

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Talihsiz açýklamalar,
    býraksaydýnýz gidemeyecek durumdaysak da önemli deðildi.
    Trabzon, devlet desteðiyle kendini kurtardý, Avrupa'ya gidebiliyor dedirtmeseydiniz kimseye. Eski dik duruþu beklerken hep daha dibe gidiyoruz bu konuda. Açýklamanýn zamanlamasý da manidar zaten. Ben Ýstanbul'daki seçim ve Trabzonlulara kurtarýcý göstermek için kasten söylendiði kanaatindeyim. Neyse, son yýllarda bu tarz durumlar taraftarýmýzý fazla rahatsýz etmiyor nasýlsa.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)