Sayfa 173 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 73 123 163 171 172 173 174 175 183 223 273 673 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 4,301 ile 4,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Aðaoðlu | 17. Baþkan

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Eleþtirilecek bir durum varsa Nihat Özdemir'in adaylýðýna ses çýkarýlmamasýdýr. Ne diyor baþkanýmýz tek aday, bizim desteklememiz önemli deðil... Adama demezler mi sen neden aday çýkarmýyorsun? Neyse bizim borcumuz çok, onlarla uðraþalým... Güçlü deðil muhtaç olarak kolay yolu seçelim...

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý oksoholu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neler döndüðü hakkýnda hiç bir bilgimiz olmamasýna raðmen sýrf siyasi düþüncenize zarar veriyor diye sallayanlar var

Trabzonspor kimsenin siyasi partisinin sað kolu deðil olmamalý da ama Türkiye þartlarýnda iþlerin nasýl döndüðünün farkýndasýnýz ama iþinize gelmiyor açýkça bende cumhurbaþkanýndan ne istendiðini bilmiyorum ama tahminim var baþkanýn her daim söylediði
    " UEFA kupalarýna katýlmalarý yolunda bir tavsiye talebi var. Orada da 3 maddeye baðlýyor, 2019 Mayýs ayý itibarýyla bütçesinin 5 milyon Euro'dan fazla açýk vermemesi, uygulamakta olduklarý finansal politikanýn devamý, ki bunlarda hiçbir sýkýntý yok. Bir diðeri de Bankalar Birliði ile yeniden yapýlandýrmayý haziran ayý itibarýyla yürürlüðe koymalarý. Burada anahtar nokta bu" muhtemelen bankalar birliðinden bu konuta bir teyit gerekiyordu ve cumhurbaþkaný bu konuda yardýmcý olmuþtur buda az bir þey deðildir teþekkür edilmesi gereken bir durumdur bu borçlanmayý cumhurbaþkaný yapmadý bizim takým yaptý

Ha þunu diyebilirsiniz Ýmamoðlu durumu olmasaydý biz bu yardýmý zor alýrdýk ona da eyvallah ama Bakan Albayrað'ýn bu süreçte takýma maddi anlamda ne kadar destek olduðunu eminim biliyorsunuz yoksa bir yýlda 400 trilyon ödedik ama borç ne arttý ne azaldý meselesini kafanýz basmýyorsa bunda benim söyleyebileceðim bir þey yoktur
    2011'deki sikeyi biz mi yaptik peki ? lütufmus gibi tesekkür mü edelim simdi ? o yaptigi kiyaklarin fazlasini diger takimlara yapti bu devlet, sirf sildigi vergi borçlarini saysak yeter de artar bile... kimi kandiriyoruz burda ? berat gitsin kayinpederine kupamizi sorsun, kariköylü fblilerden korkup isin içine burnunu sokmasini unutmadik.... geçelim o isleri... daha yazilacak çok sey var da neyse
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

nihat özdemir'e destek vereceksiniz, hiçbirþey deðiþmez. yýldýrým demirören gibi olur. desteðinizi alýr bunlar sonra yüzünüze bakmazlar. fener þampiyon olsun diye var güçle çalýþacak bu adam. tam bizim yükseliþimize denk gelmesi muhtemel. þimdiden bir duruþ gösterin de içimiz rahat olsun en azýndan.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Nihat Özdemirin aday olmasýnýn anlamý:

Biz masonik çeteler karar aldýk, 2019 da Gs yi þampiyon yapmýþtýk, Fb çok geride kaldý. 2020 de Fb þampiyonluk olmalý, hem Ali Koç'u oraya hangi sebeple getirdi ki büyük üstadlarýmýz?

Olasý ÇIKINTI bir takýmýn önünü kesmek için Nihat Özdemir TFF Bþk olmuþ sayýn....

Klüp olarak bu yýlki SEMPATÝK ANADOLU çizgimiz devam etmeli, 3 BÜYÜTÜLMÜÞ jargonu herkese ezberletilmeli, ÝRÝTE edip saldýrarak deðil, espirilerle kadroya hakem formasý giydirme-3 büyütülmüþ ifadeleri kullanma gibi KOMÝK ama VURUCU duruþumuz olmalý...

Ama ben klüplerin TEK MERKEZDEN YÖNETÝLDÝÐÝNÝ düþünüyorum, bizim taraf SÝSTEME AYAK UYDURACAKTIR geçmiþteki gibi....
    Konu Tekke tarafýndan (23.05.2019 Saat 15:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2011'deki sikeyi biz mi yaptik peki ? lütufmus gibi tesekkür mü edelim simdi ? o yaptigi kiyaklarin fazlasini diger takimlara yapti bu devlet, sirf sildigi vergi borçlarini saysak yeter de artar bile... kimi kandiriyoruz burda ? berat gitsin kayinpederine kupamizi sorsun, kariköylü fblilerden korkup isin içine burnunu sokmasini unutmadik.... geçelim o isleri... daha yazilacak çok sey var da neyse
    Þikeyi biz yapmadýk ama elin oðlu mücadele ederken biz yan gelip yattýk yurtdýþýnda bir gurbetçimizin mücadelesinden baþka ses veren kimse yok o malum takým yardým kampanyasý yapýyor 30 milyon Euro topluyor sen yapýyorsun 1 milyon tl çýkmýyor onun kayýnpederi kendi takýmýný kolluyor seninki ne yapýyor þikeyi soruyorlar topu tff ye atýyor onu gidin azize sorun o zaden itiraf etti bile diyemiyor kendi adamýmýz davamýza sahip çýkmýyor elin adamý komuþ o havalara

yazacak çok þey yok aynaya bakýp kendimize söyleyecek çok þey var
    @ okþoholu

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Hiçbir Trabzonspor baþkaný, devletten maddi destek beklememeli. Berat Albayrak kulübe maddi yardým yapýyor diye övünen adamlar var, anlayamýyorum gerçekten. Bu ligde adaletsizlik yaratýyor ve Trabzonspor'un bu adaletsizlikten nemalanan takým olarak anýlmasý sizi hiç mi rahatsýz etmiyor gerçekten?
    Ahmet Aðaoðlu'nun yaptýklarýna saygý duyuyorum ama konuþtuðu 2 laf kulübü siyasi malzeme haline getirdi. Yanlýþa yanlýþ demek kabahat deðil.

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Tff baskani Nihat olacaksa kapatalim kulübü olsun bitsin, hiçbir zaman olamayacagiz bu düzen böyle devam edecek malesef.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu nihat 2011 deki sikeyi ortmeye calisan gizli kahramanlardandir ridvan ve mustafa e. Ile birlikte azizle saray arasindaki koprulerdir..saglam cemaatciyken ki sikebahcenin taraftarinin 3de 1 i cemaatcidir diyerek bu iste cemaatin parmagi yoktur demis ruzgar tersine donunce win win diyerek devlet ihalelerini kaparak bu sefer akp ye biat etmis bir zati muhteremdir..

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

baþgan iç transferde kamil ahmet ile hamlelere baþladý.

bakalým maaþ dengesini nasýl saðlayacak.özellikle yerli oyuncular arasýnda.

yedek bekleyen ve sezonda 800-900 dakika süre alan yetenekleri belli bir oyuncu olan kamil ile 2,5 milyon lira yýllýk anlaþma yapýldý.

bu durumda parmak uðurcan türkmen yazýcý ve ömür ile daha yüksek sözleþmeler öngörülebilir.olmalý.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son dönemde mevcut iktidarýn Trabzon kökenli vatandaþlarýna Rum, Pontus gibi imalarda ve ifadelerde bulunmasý yine ayný mevcut iktidarýn, son yýllarda neredeyse kalesi haline gelen Trabzon'da ve Ýstanbul'da hiçte azýmsanmayacak sayýda olan Trabzon kökenli vatandaþlardan yaþayabileceði oy kaybý endiþesi ile "Trabzon'u Avrupa'ya biz gönderiyoruz" imasý ile bir nevi vaziyeti kurtarma çabalarýný büyük bir dehþet ile takip ediyorum.

Benim asýl üzüldüðüm nokta ise Trabzonspor kulübü baþkaný Ahmet Aðaoðlu'nun bu iþe çanak tutmasý ve bu algý operasyonuna bilerek katýlmasýdýr.

Bir diðer dehþete düþtüðüm durum ise, yýllardýr adalet ve hak gibi kavramlardan mahrum býrakýlan Trabzon insanýnýn ve Trabzonspor taraftarýnýn bu adaletsizlikler karþýsýnda mevcut iktidara gram ses çýkarmamasý ama iþ Rumluða veya milliyetçi kökene geldiðinde adeta kuyruðuna basýlmýþ kedi gibi saldýrganlaþmasýdýr. Bu ne kadar yozlaþtýðýmýzýn bir numaralý göstergesidir.

Demek ki birçok Trabzonspor'lu için ýrk kavramý adaletten, haktan, emekten ve hukuktan üstün durumda. Ben bu tip bir algý operasyonu ile Avrupa'ya gitmek yerine olasý bir cezayý çekmeye hazýr olmamýz gerektiðini düþünüyorum.
    Ýmzamý attým.
    ***GeNÇ***

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý anth Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eleþtirilecek bir durum varsa Nihat Özdemir'in adaylýðýna ses çýkarýlmamasýdýr. Ne diyor baþkanýmýz tek aday, bizim desteklememiz önemli deðil... Adama demezler mi sen neden aday çýkarmýyorsun? Neyse bizim borcumuz çok, onlarla uðraþalým... Güçlü deðil muhtaç olarak kolay yolu seçelim...
    Çünkü mevzuat aday çýkarmanýza imkan vermiyor. Haluk Ulusoy gibi adam bile son seçimde aday oldu imza toplayamadý. Benim için baþkanlýk koltuðunda oturan adamýn FB'li olmasý zerre önem taþýmýyor. Orada Trabzonspor'lu biri de otursa baðýmsýz karar alamaz. Futbol camiasýnda o koltuðun hakkýný verecek tek isim Hamit Altýntop. Ama ne yazýk ki yanýndan bile geçirmezler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çünkü mevzuat aday çýkarmanýza imkan vermiyor. Haluk Ulusoy gibi adam bile son seçimde aday oldu imza toplayamadý. Benim için baþkanlýk koltuðunda oturan adamýn FB'li olmasý zerre önem taþýmýyor. Orada Trabzonspor'lu biri de otursa baðýmsýz karar alamaz. Futbol camiasýnda o koltuðun hakkýný verecek tek isim Hamit Altýntop. Ama ne yazýk ki yanýndan bile geçirmezler...
    Olabilir Hamit Altintop, bilmiyorum, ama neden bu kadar net diyebiliyorsun bunu âbi ? Herhangi bir konusmasi mi var ya da bilmiyorum, açarsan sevinirim, bilgim yok diye soruyorum... sank bir yerde birkaç demeç vermisti alt yapilarla ilgili, tam hatirlayamiyorum

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Olabilir Hamit Altintop, bilmiyorum, ama neden bu kadar net diyebiliyorsun bunu âbi ? Herhangi bir konusmasi mi var ya da bilmiyorum, açarsan sevinirim, bilgim yok diye soruyorum... sank bir yerde birkaç demeç vermisti alt yapilarla ilgili, tam hatirlayamiyorum
    Oynadýðý dönemdeki basýn toplantýlarýnda ve maç sonu yaptýðý konuþmalarda zaten farklý bir ýþýk veriyordu. Futbolu býraktýktan sonra yorumcu olarak katýldýðý programlarda ve röportajlarýnda da bunu devam ettiriyor...

Mesela: https://www.youtube.com/watch?v=65YYkUl_5IU
    Trabzon bir sevda,

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþgan iç transferde kamil ahmet ile hamlelere baþladý.

bakalým maaþ dengesini nasýl saðlayacak.özellikle yerli oyuncular arasýnda.

yedek bekleyen ve sezonda 800-900 dakika süre alan yetenekleri belli bir oyuncu olan kamil ile 2,5 milyon lira yýllýk anlaþma yapýldý.

bu durumda parmak uðurcan türkmen yazýcý ve ömür ile daha yüksek sözleþmeler öngörülebilir.olmalý.
    Yusuf ve Abdülkadir 2.75'er Milyon Lira kazanýyorlar. Futbol piyasasý bu artýk. Euro ile kontrat yapýldýðý için 50 bin € kazanan adam bile 300-350 bin tl kazanýyor. Kamil'in maaþý 350-400 bin € ya denk geliyor sanýrým. Ekuban 750 alacak. Abdus ve Yusuf da yenileme yapýlýrsa 500-600 aralýðýna çekilir tahminimce. Alt yapýdan geldikleri için kademe kademe artýyor. Sen Roda'dan faydalýsýn al sonra 1.5 milyon euro diyemezler.

Özetle sözleþmeyi tl üzerinden yapýyoruz ama tarafar olarak biz deðerlendirmeyi euro üzerinden yaparsak çok daha iyi olur.

Gökhan Uzun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son dönemde mevcut iktidarýn Trabzon kökenli vatandaþlarýna Rum, Pontus gibi imalarda ve ifadelerde bulunmasý yine ayný mevcut iktidarýn, son yýllarda neredeyse kalesi haline gelen Trabzon'da ve Ýstanbul'da hiçte azýmsanmayacak sayýda olan Trabzon kökenli vatandaþlardan yaþayabileceði oy kaybý endiþesi ile "Trabzon'u Avrupa'ya biz gönderiyoruz" imasý ile bir nevi vaziyeti kurtarma çabalarýný büyük bir dehþet ile takip ediyorum.

Benim asýl üzüldüðüm nokta ise Trabzonspor kulübü baþkaný Ahmet Aðaoðlu'nun bu iþe çanak tutmasý ve bu algý operasyonuna bilerek katýlmasýdýr.

Bir diðer dehþete düþtüðüm durum ise, yýllardýr adalet ve hak gibi kavramlardan mahrum býrakýlan Trabzon insanýnýn ve Trabzonspor taraftarýnýn bu adaletsizlikler karþýsýnda mevcut iktidara gram ses çýkarmamasý ama iþ Rumluða veya milliyetçi kökene geldiðinde adeta kuyruðuna basýlmýþ kedi gibi saldýrganlaþmasýdýr. Bu ne kadar yozlaþtýðýmýzýn bir numaralý göstergesidir.

Demek ki birçok Trabzonspor'lu için ýrk kavramý adaletten, haktan, emekten ve hukuktan üstün durumda. Ben bu tip bir algý operasyonu ile Avrupa'ya gitmek yerine olasý bir cezayý çekmeye hazýr olmamýz gerektiðini düþünüyorum.
    Katýlýyorum.
    Ben Trabzonspor kaptanýyým . Baþka bir kaptanýn ardýndan sahaya cýkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu deðil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Geçen sezon TFF'den yayýn geliri olarak 96 milyon lira almýþtýk. Bu sezon rakam 126 milyon liraya çýktý. Avrupa Ligi'ne doðrudan katýlsaydýk oradan da 60 milyon civarý bir para gelecekti. Þimdi gruplara kalsak bile gelirlerimizin de yarýsý blokeli olmasý ve Baþakþehir'in de Avrupa Ligi'ne kalmasý halinde tahmini olarak 25 milyon lira civarýnda bir rakam gelebilir. Bunlarý haricinde tribün gelirleri ve stat isim hakký temlikli olmamýþ olsaydý, forma ve diðer sponsorlarla birlikte ordan da 40 milyon lira gibi kalem doðrudan kasamýza girmiþ olacaktý. Kýsacasý temlikli olmasýna karþýlýk kulübün gelirinin 200 milyon liraya çýkmasý önemli bir baþarý. Ýstanbul takýmlarýnýn gelirlerinin yanýnda belki hiçbir þey fakat kulübün ayakta kalabilmesi için gelirlerimizin bu seviyede olmasý gerekiyor...
    Trabzon bir sevda,

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

3 Büyüklere vergi kýyaðý Eklenme Tarihi: 24.06.2003
    "Türkiye\'nin üç büyük kulübü Galatasaray, Fenerbahçe ve Beþiktaþ\'ýn toplam 215 trilyon liralýk vergi borçlarý ....

Uzlaþma ve vergi barýþý ile Fenerbahçe ve Galatasaray\'ýn yaklaþýk 100\'er trilyonluk, Beþiktaþ\'ýn da 15 trilyonluk vergi borcu toplam 10 trilyon liraya indi."

aleyhinize karþý býdý býdý ederlerse yüzlerine vurun sene 2003
    sonradan aldýklarý kýyaklarda var
    bilgi güçtür.......
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

ben bunlarý buraya atýyýmda bilgi olarak dursun...
    þunuda söyliyim karþýlarýnda en büyük tehlike olarak bizi görecekleri için seneye daha çok saldýracaklar
    medyasý twitterý vs hepsi yüklenecek..
    bu konuda demedi demeyin.. bmn gördüðüm kadarýyla zayýf..
    bence burada bi sayfa oluþturulmalý bilgiler orada toplanmalý sonrada twitter facebook vs olanlar medya ile iletiþime geçip bunlarý kullanmalý
    neyse........

https://www.gsgazete.com/futbol/fene...ak-h32811.html

FENERBAHÇE’NÝN BAÞINI GALATASARAY YAKACAK

Fenerbahçe ile Trabzonspor için hayati önem taþýyan; TFF-BDDK ve Kulüpler Birliði’nin ortaklýðýnda yürütülen borç yapýlandýrma çalýþmasýna, Anadolu kulüplerinin ciddi bir muhalefeti var.

Anadolu Kulüpleri dýþýnda Galatasaray’da da özellikle muhalefet onay için genel kurul talebinde bulundu. Gelen bilgilere göre Mustafa Cengiz’i ibra etmeyenlerin yaný sýra pek çok kongre üyesi anlaþmaya yanaþmýyor.

.................................................. .................................................. .................................................. ..................................
    https://www.star.com.tr/spor/mustafa...haber-1353580/

13.06.2018 10:41 - Güncelleme: 13.06.2018 10:41
    Mustafa Cengiz: Herkes 'Men gelir' dedi ama biz bunu önledik

"HERKES 'MEN GELÝR' DEDÝ, BÝZ BUNA ENGEL OLDUK"

- UEFA'yla yapýlan anlaþma ne zaman açýklanýyor?

"UEFA'nýn anlaþmayý yarýn (bugün) açýklamasý bekleniyor. Zor bir süreçti. Göreve geldiðimizde, yetkili spor kamuoyu 'kesin men cezasý alýrsýnýz' diye bakýyordu. Mevcut durum bunu gösteriyordu. Çünkü UEFA'ya 3 yýlda 5 milyon Euro'dan fazla zarar edilmeyeceðini garanti eden eski yönetim, 147 milyon Euro zarar etmiþti. Söylenenle tutulan arasýnda 28 kat fark var! Hal böyle olunca, men cezasý alacaðýmýzý söyleyenler haklýydý. Federasyon bu süreçte bize çok destek verdi.
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Saðlam defans al baþkan . Fransa 2. Liginden deðil ama..

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bu sartlarda bu kadar sakat oyuncuya ve devre arasý transfer yapamamamýza ragmen sonuna kadar kovaladýk..

direklerden donen 28 sutun yarýsý ýcerý gýrse herhalde acýk ara sampýyon olurduk..

3 culukte fener maçý kýrýlma maçýydý...alsaydýk 3 cuyduk..
    baskan odemelerden býktý usandý ama azalttý..
    sýmdý avrupaya gýdememe problemýne býr cocum bulmalý..

para toppaklnsýn þikebahce ve gs gýbý..

4-5 oyuncuya ve kalýtelý 2 yabancýya ýhtýyacýmýz var ama malý krýterler ne kadarýna ýzýn verýrý býlmeme

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý cakalkerem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sýmdý avrupaya gýdememe problemýne býr cocum bulmalý..
    O iþ çözüldü kardeþim.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Baþkan oyuncular ve hocayla reisi ziyarete gitmiþ gibi )

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Fotoya bakiyorum, AbdülkadirParmak daha da degerlendi gözümde öyle rastlamis olabilir ama olsun

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

dün yemekte baþkan yusuf Uðurcan unal hoca senol hoca ve burak kýsa bir görüþme yaptilar
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben bunlarý buraya atýyýmda bilgi olarak dursun...
    þunuda söyliyim karþýlarýnda en büyük tehlike olarak bizi görecekleri için seneye daha çok saldýracaklar
    medyasý twitterý vs hepsi yüklenecek..
    bu konuda demedi demeyin.. bmn gördüðüm kadarýyla zayýf..
    bence burada bi sayfa oluþturulmalý bilgiler orada toplanmalý sonrada twitter facebook vs olanlar medya ile iletiþime geçip bunlarý kullanmalý
    neyse........

https://www.gsgazete.com/futbol/fene...ak-h32811.html

FENERBAHÇE’NÝN BAÞINI GALATASARAY YAKACAK

Fenerbahçe ile Trabzonspor için hayati önem taþýyan; TFF-BDDK ve Kulüpler Birliði’nin ortaklýðýnda yürütülen borç yapýlandýrma çalýþmasýna, Anadolu kulüplerinin ciddi bir muhalefeti var.

Anadolu Kulüpleri dýþýnda Galatasaray’da da özellikle muhalefet onay için genel kurul talebinde bulundu. Gelen bilgilere göre Mustafa Cengiz’i ibra etmeyenlerin yaný sýra pek çok kongre üyesi anlaþmaya yanaþmýyor.

.................................................. .................................................. .................................................. ..................................
    https://www.star.com.tr/spor/mustafa...haber-1353580/

13.06.2018 10:41 - Güncelleme: 13.06.2018 10:41
    Mustafa Cengiz: Herkes 'Men gelir' dedi ama biz bunu önledik

"HERKES 'MEN GELÝR' DEDÝ, BÝZ BUNA ENGEL OLDUK"

- UEFA'yla yapýlan anlaþma ne zaman açýklanýyor?

"UEFA'nýn anlaþmayý yarýn (bugün) açýklamasý bekleniyor. Zor bir süreçti. Göreve geldiðimizde, yetkili spor kamuoyu 'kesin men cezasý alýrsýnýz' diye bakýyordu. Mevcut durum bunu gösteriyordu. Çünkü UEFA'ya 3 yýlda 5 milyon Euro'dan fazla zarar edilmeyeceðini garanti eden eski yönetim, 147 milyon Euro zarar etmiþti. Söylenenle tutulan arasýnda 28 kat fark var! Hal böyle olunca, men cezasý alacaðýmýzý söyleyenler haklýydý. Federasyon bu süreçte bize çok destek verdi.
    Ýsterse UEFA bizi küme düþürsün; tüyü bitmemiþ yetimin hakkýný, bir sürü milyarderin batýrdýðý kulüplere harcamak hainliktir, yazýktýr, günahtýr... gs nasýl baþardýysa biz de baþarabilirdik, ama bizimkiler kolay yolu seçti ve UEFA'nýn önüne devlet desteðini koydu... Onlarda önüne konaný þart koydu...

Þimdi bu yönetim sýkýysa Nihat fetöcüsünü desteklemesin... Çoktan pazarlýklar yapýlmýþtýr... Geçmiþ olsun... 2 futbolcu çýkardýk diye, herþeyi görmezden gelen taraftar da kýna yaksýn...
    Konu anth tarafýndan (27.05.2019 Saat 10:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)